FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
ویدئو نسبتا جامعی هست که البته امید زیادی ندارم که خیلی هاش حل و فصل بشه چون این حجم از انتقاد در مورد سالهای قبل هم رویت شده ولی در عمل اتفاقی نیفتاده .

البته بیشتر باید صحبت های فن هارو گوش بدید یا از سابتایتل استفاده کنید

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حتی تریلرهای in engine شونم پر از انیمیشن ها و... داغون ـه - خودش داد میزنه منو خواستید بخرید نهایت 15دلار:D

دیگه تو این نسل ثابت کردن چیزی ب اسم فیزیک و انیمیشن و پلیر آی دی و گیم پلی و....براشون اهمیتی نداره - کلا تمرکز بر آلتیمیت و هندیکپ و اسکریپت و ... ست
این پست اولین پست شما توی این تاپیکه، جواب من این هست مد مشابهی نیست، بعد دیگه شما اومدی از فضائل pes و ظالم بودن ea بحث کردی چندتا ویدئو هم گذاشتی که pes واقعی هیت فیفا شاعلین

• Like
Reactions: chelsea-xbox

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
دیگه دلیل پیشرفت نکردن فیفا تو بازیسنتر عدم وجود رقیبه - باید با nba 2k رقابت کنه تا شاید فرجی بشه لابد :D هرکاربری مختاره برای استناد به هر موضوعی به هرچیزی تو این حوزه استفاده کنه دلیل نمیشه بیان به شما توضیح بدن که چرا عرض کردم هرچیزی که برداشت سطحی و شخصی شماست دلیل نمیشه وجود خارجی هم داشته باشه .

آخرالزمان شده. میگی مشکلات گیم پلی اینه میگن خوب رقیب نداره ب خاطر اونه 8-> با این نوع استدلال کمر آدم میشکنه دیگه خودتون برید سرچ کنید دلیل ش چیه .بدرود
اگه اینقدر اذیتت میکنه،چرا بازیش میکنی.:D
گیم پلی مشکل داره،چیکار میخوای بکنی.این ایراد وجود داره،ایرادات به مراتب بیشتر هم کونامی داره.
اون کونامی رفته موبایل رو چسبیده جدیدا،ea هم یه التیمیت راه انداخته،پول پارو میکنه.در حدی که پارسال یه نفر،رو نگذاشته بودن اختصاصی رو کریر.
وقتی فرمولهای بردشون رو یافتند،فعلا دست بهش نمیزنه.
همه یه فرمول یاد گرفتن،و تا زمانی که بفروشه باهاش جلو میرن تا زمانی که فرمولشون خراب کنه.

• Like
Reactions: ehsas1

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
اگه اینقدر اذیتت میکنه،چرا بازیش میکنی.:D
گیم پلی مشکل داره،چیکار میخوای بکنی.این ایراد وجود داره،ایرادات به مراتب بیشتر هم کونامی داره.
اون کونامی رفته موبایل رو چسبیده جدیدا،ea هم یه التیمیت راه انداخته،پول پارو میکنه.در حدی که پارسال یه نفر،رو نگذاشته بودن اختصاصی رو کریر.
وقتی فرمولهای بردشون رو یافتند،فعلا دست بهش نمیزنه.
همه یه فرمول یاد گرفتن،و تا زمانی که بفروشه باهاش جلو میرن تا زمانی که فرمولشون خراب کنه.

اصن ما با کونامی چیکار داریم! میخواید راجع ب اون حرف بزنید تاپیک مجزا داره در مورد اونم نظرم در مورد کلیت ش ونکات مثبت و منفی ش تو اوایل صفحات ش موجوده

دارم میگم مشکلات این فیفا اینه میگه رقیب نداره ب خاطر اونه! .

یعنی درک کسی که عمری فیفا بازی کرده اینه که رقیب نداره وضع گیم پلی و فیزیک و امثال اعهم اینه!

میگم رقیبی که میگی نداره حداقل طبق دلایلی ک هست تو زمین و گیم پلی وضعیت بهتری داره طبق هزار اندی ریویوو و.. ... بیشتر به فوتبال شبیه تره چون یه نیمچه تکونی داد خودش تو گیم پلی

nba 2k هم عملا رقیب نداره دیگه چرا پیشرفت میکنه تو مباحث فنی

داریم از بد و بدتر حرف میزنیم استارتر تاپیک طبق معمول فاز های شخصی خودش رو داره:D پشت مانیتور فکر میکنه ک مثلا با شرح ایرادات ملت تحت تاثیر قرار میگیرن:D

کسی مگه منکر ـه دیوزگی کونامی و ea ـه آخه! جفتشون با این وضع باید گفت ابتدا خاک تو سرشون و سپس نوش جونشون :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اصن ما با کونامی چیکار داریم! میخواید راجع ب اون حرف بزنید تاپیک مجزا داره در مورد اونم نظرم در مورد کلیت ش ونکات مثبت و منفی ش تو اوایل صفحات ش موجوده

دارم میگم مشکلات این فیفا اینه میگه رقیب نداره ب خاطر اونه! .

یعنی درک کسی که عمری فیفا بازی کرده اینه که رقیب نداره وضع گیم پلی و فیزیک و امثال اعهم اینه!

میگم رقیبی که میگی نداره حداقل طبق دلایلی ک هست تو زمین و گیم پلی وضعیت بهتری داره طبق هزار اندی ریویوو و.. ... بیشتر به فوتبال شبیه تره چون یه نیمچه تکونی داد خودش تو گیم پلی

nba 2k هم عملا رقیب نداره دیگه چرا پیشرفت میکنه تو مباحث فنی

داریم از بد و بدتر حرف میزنیم استارتر تاپیک طبق معمول فاز های شخصی خودش رو داره:D پشت مانیتور فکر میکنه ک مثلا با شرح ایرادات ملت تحت تاثیر قرار میگیرن:D

کسی مگه منکر ـه دیوزگی کونامی و ea ـه آخه! جفتشون با این وضع باید گفت ابتدا خاک تو سرشون و سپس نوش جونشون :D
اون pes با اون گلر ها و عدم داشتن تاکتیکال دیفیندینگ اصلا واقعی نیست گیریم از فیفا بهتر باشه وقتی مد آنلاین نداره وقتی سرور دیدیکیتد نداره به چه درد میخوره؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
@IMANOKA

راست میگفت باید تو تاپیک فیفا سوت و کف بزنی ولاغیر

ولمون کنید بابا بذارید مغزمون هوا بخوره یکم:D
از صفحه یک هم دارن انتقاد میکنن خودمم همینجور هیچکی نیومده دفاع کنه شما انتقادات جهت داره سعی داری بکشونی بچه هارو سمت pes در صورتی که اون بازی محتوایی نداره صرفا یه بازی دورهمی برای دوسه دست هست خودتم خیلی وقته بازیش نمیکنی فقط تا یکی بپره عیبی از سرور بگیره خودت بدو میپری تجربیات ارزنده ات از ترکیه رو میگی درصورتی که نمیگی بازی باید سرور ديدیکیتد داشته باشه این دوستمون @samadi741 چند روزی برای تست مای کلابتونو تست زد دوست داشته باشه از تفاوتش میاد میگه، تا فیفا 17 هرکس انتقاد میکرد لااقل بچه های التیمیت باز دفاع می‌کردند ولی از اخرای فیفا 18 دیگه همه انتقاد درست میکنن کسی هم دفاع نمیکنه مگه انتقادش نابجا باشه ایمان هم این حرفها رو زمان فیفا 17 زده، من انتقاد درستی باشه قبول میکنم ولی شما سعی داری این بازیو خراب کنی و PES رو بدون ایراد جلوه بدی، توی مبحث آنلاین pes هیچ حرفی برای گفتن نداره سعی نکن توی این تاپیک نامحسوس بچه ها رو بکشونی اونور البت بیشتر بچه ها جفتشون رو بازی کردن میدونن چجوری هست، منم هیچوقت نگفتم تقصیر کونامی هست که ea پیشرفت نمیکنه، شما گفتی بازی 15 دلار میارزه منم گفتم بازی مشابهی در این سطح نیست ما بریم سراغ اون و به اجبار باید بریم سمت فیفا، متاسفانه این لایسانس انحصاری کونامی و ea باعث شده بقیه کمپانی ها نتونن ورود کنن و ما انتخابهامون بشدت محدود بین این دوکمپانی هست کسی هم آنلاین و مدها براش مهم باشه غیر فیفا انتخابی نداره، حالا باز مثنوی بنویس

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
اقا خواهشا این دعوای کدوم بده کدوم خوبه رو بس کنید جفتشونم در حال خاضر داغونن و به هر کسی یکیش مزه میده به من فیفا بیشتر حال میده و لذت میبرم

فیفا فیزیک و پیشرفت گرافیکش کم بوده
پی اس هم خیلی جاها مصنوعیه مثل شوت های پشت محوطه ک توپ میشه بادکنک و دروازبان اسلومیشن میپره...
خواهشا پست منم ریپلی نکنید این بحث مال من خوبه هم تموم کنید جفتشون یه... هستند هر کدوم که بیشتر مزه میده رو بردارین بازی کنید و تمام.

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
دوستمون @ultimateteam از مزایای التیمیت نسبت به مای کلاب گفتن اون یکی رفیقمون بهش بر خورد که گیمپلی پس شاخه و فلان
والا ما هم از باگها و فیزیک فیفا خیلی نالیدیم پست هاشم موجوده و اینکه از یه سری خوبیهای گیم پلی پس هم گفتیم،برید سه چهار تا پست اخر منو بینید خدایی تمام بد و بیراه به فیفا بوده .حرف ما مقایسه گیم پلی نیست مقایسه این دو تا مود هستش که به شدت ضعف داره شرکت رقیب (باز خواهشا نیاید بگید که گیمپلی پس خداست و برید ریویو سایت هارو ببینید من دارم واضع میگم مقایسه سر مود ها و وضعیت انلاین بازیه
من امسال خودم فیفارو دو بار دیلیت کردم چون مغزم نمیکشید)
اولین ضعف به نظر من نبود ترنسفرر مارکته که به نظر من مهم ترین رکن توی این مود هستش
دومین ضعف پاداش هایی هست که بعد بازی میده که اصلا دخل و خرجتو درست نمیکنه ،از پولی که بعد بازی به دست میاد خیلی شو باید صرف قرار داد بازیکن کرد البته من فقط تونستم مسابقه افلاین انجام بدم (به خاطر ضعف سرور که اونم مشکل سومه و اینکه الان میاید میگید که مشکل از ایرانه که من قبول ندارم چون خودم با اینترنت 3g ویکند فیفا رفتم نمیگم دیلی نبوده ولی به هر حال بازیمو کردم)
چهارمین مشکل سیستم بید گذاشتن به شدت مسخره مای کلابه
پنجمین مشکل سیستم تخم مرغ شانسی بازی هست که دقیقا همون پک فیفاست با این وجود که فیفا باز چهار تا ایتم میزاره تو پک این فقط بازیکن میده اونم از یک تا سه تا اگه درست یادم باشه اگه بخوای بازیکن تاپ پک کنی فقط با سکه قابل خریده تخم مرغش که اون سکه رو هم حتما با پول واقعی باید خرید یا از طریق ابجکتیو های خود بازی بهت سکه میده
ششمین مشکل نبود کمیستری توی ترکیبه یا اگه هم هست من اصلا حسش نکردم
هفتمین مشکل انتخاب فورمیشن محدود یعنی شما مربی منچستر رو میخرید فقط اون مربی ۴-۴-٢ میتونه ترکیب داشته بخواید فورمیشن عوض کنید باید مربی بخرید!
طراحی منو و دیزاین کارت ها و اینفورم ها هم بماند که در چه سطحیه
و میترسم طولانی بشه چون چند تا نکته دیگه هم هست که دوستانی که تجربه کردن بهتر از من میدونن و در کل بحث من سر مقایسه این دو تا مود بود نه گیمپلی و این داستان ها
باز بگم نریزید سرم خداشاهده من دو تا بازیرو هم بازی کردم امسال جفتشونم پاک کردم اقا امین و اقا مصطفی شاهدن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همه این دوستان ایراد گرفتن کسی نیومد بگه مای کلاب از التیمیت تیم بهتره، کسی نیومد بگه pes از نظر آنلاین بهتره کسی نیومد بگه فیفا 15$میرزه pes 60 $میارزه

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
فیفا مشکلات بسیار زیادی داره قبول.گیم پلی داغونه مخصوصا امسال که دیگه اعصاب خورد کن بود ولی انصافا آلتیمیتش بی نظیر و اعتیاد آوره!
قشنگ 1 سال سرگرم میکنه آدمو.فیفا هر چقدر مشکل داشته باشه ولی انصافا از pes خیلی بهتره.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
دلیل اینکه نسخه پی سی چرا باید عینا مشابه نسل فعلی باشه توضیحی ندادن؟ خدا به پی سی گیمر ها صبر بده:D

کنسول های نسل بعد که کریسمس لانچ میشن یعنی اون موقع آپگرید گرافیکی شکل میگیره بره کنسول ها؟

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
فیفا مشکلات بسیار زیادی داره قبول.گیم پلی داغونه مخصوصا امسال که دیگه اعصاب خورد کن بود ولی انصافا آلتیمیتش بی نظیر و اعتیاد آوره!
قشنگ 1 سال سرگرم میکنه آدمو.فیفا هر چقدر مشکل داشته باشه ولی انصافا از pes خیلی بهتره.
دقیقا ea هم همین رو میخاد! صرفا سرگرمی!

مگه نمیگی گیم پلی داغونه خوب این چه لذت بی نظیری ایجاد میکنه؟ تازه تو آلتیمت هندیکپ و امثال اعهم که آزار دهنده تر از آفلاین بازی هستند . آیا تو آلتیمت با گیم پلی متفاوت و بی ایرادی مواجه هستیم!

هسته فوتبال گیم پلی ـه اتفاقا و این مسائل داخل گیم پلی عملا اراده کنترل بازی رو از فرد خارج میکنه

خوب اینا نظرات شخصی هست که متفاوته که کی از کی بهتره بحث این دو کلا بد و بدتره:D . افراد زیادی هم هستن که صرف نظر میکنن به خاطر این مسائل از آلتیمت بازی که رسما گمبلینگ شده و این خیلی بده برای جامعه گیمر

جریانات تو آلتیمت بازی منو بیشتر نا امید کرد رفته رفته و دیگه اون جو و اتمسفر سازی بازی برام رفته رفته کمرنگ شد وقتی دیدم ماجرا اینه گفتم دیگه همه چی تحت تاثیر اون قرار میگیره و عملا پول خرج نکنی درجا میزنی

و متاسفانه جفت کمپانی رفتن به این سمت و سو و پول چاپی ! البته من مقصر ش رو جامعه گیمر میدونم. جامعه ای که برای یک باگ جزیی بیلیزاد کمپین تشکیل دادن ولی به این داستان تا این حد واضح واکنشی نشون ندادن و تقسیم شدن به گیمر پولدار و بی پول . پولدار میبره بی پول میبازه

جامعه گیمر هیچ واکنشی نشون نداد و آنها نیز رفتن سمت سودجویی تا مباحث فنی. البته من در یک فروم کانادایی دیدم که قصد تحریم کردن دارن:D بعید نی اونا هم بگن تحریم نعمت است:D

ویدئو نسبتا فان هست ولی دقیقا نشون دهنده واقعیت این وضعیت هست.مخصوصا 5:25 ب بعد که معجزه این نسخه هست یعنی بفرما برو گل بزن:D

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
دقیقا ea هم همین رو میخاد! صرفا سرگرمی!

مگه نمیگی گیم پلی داغونه خوب این چه لذت بی نظیری ایجاد میکنه؟ تازه تو آلتیمت هندیکپ و امثال اعهم که آزار دهنده تر از آفلاین بازی هستند . آیا تو آلتیمت با گیم پلی متفاوت و بی ایرادی مواجه هستیم!

هسته فوتبال گیم پلی ـه اتفاقا و این مسائل داخل گیم پلی عملا اراده کنترل بازی رو از فرد خارج میکنه

خوب اینا نظرات شخصی هست که متفاوته که کی از کی بهتره بحث این دو کلا بد و بدتره:D . افراد زیادی هم هستن که صرف نظر میکنن به خاطر این مسائل از آلتیمت بازی که رسما گمبلینگ شده و این خیلی بده برای جامعه گیمر

جریانات تو آلتیمت بازی منو بیشتر نا امید کرد رفته رفته و دیگه اون جو و اتمسفر سازی بازی برام رفته رفته کمرنگ شد وقتی دیدم ماجرا اینه گفتم دیگه همه چی تحت تاثیر اون قرار میگیره و عملا پول خرج نکنی درجا میزنی

و متاسفانه جفت کمپانی رفتن به این سمت و سو و پول چاپی ! البته من مقصر ش رو جامعه گیمر میدونم. جامعه ای که برای یک باگ جزیی بیلیزاد کمپین تشکیل دادن ولی به این داستان تا این حد واضح واکنشی نشون ندادن و تقسیم شدن به گیمر پولدار و بی پول . پولدار میبره بی پول میبازه

جامعه گیمر هیچ واکنشی نشون نداد و آنها نیز رفتن سمت سودجویی تا مباحث فنی. البته من در یک فروم کانادایی دیدم که قصد تحریم کردن دارن:D بعید نی اونا هم بگن تحریم نعمت است:D

ویدئو نسبتا فان هست ولی دقیقا نشون دهنده واقعیت این وضعیت هست.مخصوصا 5:25 ب بعد که معجزه این نسخه هست یعنی بفرما برو گل بزن:D

خب من بدون فوتبال اصلا نمیتونم زندگی کنم!از 97 فیفا بازی کردم چند سالی که pes خیلی خوب بود مثل 2011 2013 pes بازی کردم ولی باز بین این دو تا فیفا یه چیز دیگست.وقتی فقط 2 تا انتخاب هست بین بد و بدتر ، بد رو انتخاب میکنم.ولی انصافا هیچ بازی هیجان آلتیمیت فیفا رو نداره!!!

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر