امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
اولا که خیلی از بازیهای مهم هم 6 و حتی کمتر داشتن ولی ندیده بودیم مثلا کسی برای 6 گرفتن Zelda و دفاع از حقانیتش یقه پاره کنه یا برای 4 گرفتن Uncharted کارناوال شادی راه نیفتاد.
کلا تمام این بحث هایی که داره میشه برای اولین بار در تاریخ این سایت مطرح شده ...

دوما کسی که کل نقدش هر و کر کردن و فحش دادن و لودگیه واژه ای بهتر از دلقک و در و دیوونه برای توصیفش پیدا نمیکنم
الان یعنی کسایی که اینجا در مورد نمره انگری جو صحبت کردن دارن برای دفاع از حقانیتش یقه پاره میکنن؟ بعد رفتار شما رو باید چی نامگذاری کنیم اونوقت؟ انتحاری رفتن برای دفاع از آرمانهای ناتی داگ مثلا؟:D همون داستان برچسب که گفتم خلاصه....
چنین چیزی نبوده چون هیچ بازیی در چنین شرایطی قرار نگرفته بوده که اینطوری چند دستگی ایجاد بشه بین نظرات. البته چند بار گفتیم اتفاقی نسبتا مشابه برای MGSV رخ دادش اونم خیلی نمرات بالایی گرفت ولی خیلی ها بعد از تموم کردنش شدیدا به بازی و داستانش پریدن و البته خیلیا هم از داستان دفاع کردن (از جمله همین انگری جو).

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
بچه های ناتی داگ بیشترین زمانشونو صرف کار روی گیمپلی و لول دیزاین و هوش مصنوعی و گرافیک و غیره کردن که بتونن داستانشونو بهتر روایت کنن . حالا اگه داستان توی قسمتایی از نظر شما ایراد داره مشکلی نیست ،( از نظر بنده داستان و روایتش تو اوج قرار داره) خیلی هم خوب . برخورد نظرات مخالف باهم همیشه باعث تکامل یه پدیده میشن . ولی اینکه جنبه های دیگه ی این اثرو نبینیم و توجه نکنیم که این حد از پختگی و توجه به جزئیات و مهندسی درست توی تلو ۲ چه تاثیر خوبی میتونه روی آینده ی صنعت گیم بذاره به نظرم بی انصافیه .
اگه فقط چهارتا استودیو پیدا شن و بخاطر کل کل و رقابت با ناتی داگ کیفیت کاریشونو بالاتر ببرن و بخوان رو دست اینا بزنن ، آینده ی مدیوم گیم درخشان میشه . ( کلی میگم وگرنه خودم از وجود امثال راکستار و ... خبر دارم )

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کلا تمام این بحث هایی که داره میشه برای اولین بار در تاریخ این سایت مطرح شده .

نشان از پیشرفته :>

وگرنه قبل تر از این هم مطرح بوده سر بازی های دیگه این موضوع شکاف نقدی
البته هیچ کدومشون یا این جا بازی های مطرحی نبودن یا کلا در حد Tlou 2 گنده نبودن. میشه گفت تلو 2 گنده ترین بازی ایه که دچار همچین شکافی شده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
وقتی یه بازی بشدت داستان محور هستش و تمام چینش مراحل و چهار چوب گیم پلی در جهت پیش برد داستان داره استفاده میشه، ضعف داستانی بیشتر از هر بخش دیگه ای میتونه به تجربه بازی ضربه بزنه و حتی یه گیم پلی خوب رو هم برای مخاطب خراب بکنه. چون این بازی ها بیشتر بر تجربه روایتی خودشون متکی هستن و اگه اون تجربه براشون شکست بخوره، بر ارزش گذاری کلی اون بازی هم میتونه براشون تاثیر منفی زیاد بزاره. حالا از دید شما اینا میشه فرافکنی، از دید خیلی های دیگه میشه ضعف اساسی در ساختار بازی. قرار نیست چون یه نفر که به داستان ایراد گرفته بعد اومده 9 داده فقط حرف اون سند باشه و کسی که 6 داده دلقک در و دیوونه.
حالا چطوری راجع به ضعف داستانی جوری فکت صادر میکنید که انگار وحی منزل هست ...
کی گفته داستان ضعیفه ؟؟؟ انگری جو؟؟؟

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
حالا چطوری راجع به ضعف داستانی جوری فکت صادر میکنید که انگار وحی منزل هست ...
کی گفته داستان ضعیفه ؟؟؟ انگری جو؟؟؟
ببخشید که ما هم برای خودمون نظرها و دیدگاههایی داریم که مخالف نظرهای شماست:D دیگه قول میدم تکرار نشه:D حرف ما همون قدری وحی منزله که حرف شما...

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
ببخشید که ما هم برای خودمون نظرها و دیدگاههایی داریم که مخالف نظرهای شماست:D دیگه قول میدم تکرار نشه:D حرف ما همون قدری وحی منزله که حرف شما...
وقتی یکی می‌نویسه: " دیگه همه میدونن که داستان بازی افتضاحه" یعنی بحث فقط یک نظر و دیدگاه شخصی نیست و فراتر از اینه. اگه نظر شخصی باشه که قابل احترامه ولی فکت‌های جذابی دیدیم این چن وقته که بیشتر شبیه وحی منزل بودن تا نظر شخصی :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خوب نه دیگه شما داری فکت میدی این که بازی داستان افتضاحی داره یه حقیقته و هر کسی هم غیر این فکر می‌کنه و متوجه حرفی که بازی می‌خواسته بزنه شده ، فن بوی بی عقله... این خیلی فرق داره. با اینکه ما هم نظر خودمون رو داریم ..

والا من ، هر چی کامنت و پست دارم میخونم حتی تو همون تاپیک اسپویل، اینکه کسی به ضعف مستقیم اشاره کنی چیزی پیدا نکردم ، هر چی هست همون مسائل حاشیه ای که قبل انتشار بازی هم موضوع بحث بودن

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
خوب نه دیگه شما داری فکت میدی این که بازی داستان افتضاحی داره یه حقیقته و هر کسی هم غیر این فکر می‌کنه و متوجه حرفی که بازی می‌خواسته بزنه شده ، فن بوی بی عقله... این خیلی فرق داره. با اینکه ما هم نظر خودمون رو داریم ..
وات د فاک :D کجا من چنین چیزی گفتم:D اشتباه گرفتی برادر:D آقا شما داستان رو دوس داشتی نوش جونت، از نظر "من" مشکل داره داستان. خیلی های دیگه هم همنظرن با من.
والا من ، هر چی کامنت و پست دارم میخونم حتی تو همون تاپیک اسپویل، اینکه کسی به ضعف مستقیم اشاره کنی چیزی پیدا نکردم ، هر چی هست همون مسائل حاشیه ای که قبل انتشار بازی هم موضوع بحث بودن
لابد خوب نمیگردی. بیشتر بگرد:D

• Like
Reactions: Arima Kishou

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یادمه در تاپیک امتیازات دث استرندینگ هم گفتم، کلا در بازیسنتر نمیشه بحث کرد:D یعنی میای کوچکترین حرفی یه جا میزنی سریع یه لشگر میریزن سرت انواع و اقسام برچسب ها و انگهای هیتری رو بهت میزنن و خلاصه به ثانیه نمیکشه که گند میخوره توی بحث:D حالا هر چقدر هم تو نظر شخصیت رو در میون گذاشتی و قصد ترول نداشتی فایده ای نداره، برچسب ها بهت سرازیر میشن:D آقا از خاک وطن دفاع نمیکنید که اینطوری تریگر میشید! ریلکس باشید خلاصه:D
عه. خوب یعنی شما فقط جایی بحث می کنید که صد نفری بریزین رو سر طرف؟ مگه جنگه؟ دارید انتقادتون رو میگید جوابتونم میشنوید این تیریپ مظلوم نمایی دیگه چیه؟ :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
عه. خوب یعنی شما فقط جایی بحث می کنید که صد نفری بریزین رو سر طرف؟ مگه جنگه؟ دارید انتقادتون رو میگید جوابتونم میشنوید این تیریپ مظلوم نمایی دیگه چیه؟ :D
بیخیال خداییش. خودت هم به این حرفایی که میزنی اعتقاد هم داری واقعا؟:D اینکه یکی میاد میگه آقا فلان چیز مورد داره فلانی هم بهش اشاره کرده بعد شونصد نفر میریزن میگن نه تو هیتری تو از دکل یوزاسکور میخوای بالا بری تو الی تو بلی مثلا جواب شنیدن و بحث کردنه؟:D اگه از جواب شنیدن منظورت این چیزاس که پس خوش باشید با خودتون:D

• Like
Reactions: Arima Kishou

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بیخیال خداییش. خودت هم به این حرفایی که میزنی اعتقاد هم داری واقعا؟:D اینکه یکی میاد میگه آقا فلان چیز مورد داره فلانی هم بهش اشاره کرده بعد شونصد نفر میریزن میگن نه تو هیتری تو از دکل یوزاسکور میخوای بالا بری تو الی تو بلی مثلا جواب شنیدن و بحث کردنه؟:D اگه از جواب شنیدن منظورت این چیزاس که پس خوش باشید با خودتون:D
ببین من با چند نفر از بچه هایی که با بازی حال نکرده بودن بحث کردم و اتفاقا بحثای مفیدی هم بوده یه جاهایی به توافق رسیدیم یه جاهایی هم نرسیدیم. من از روز اول که بازی لیک شد و منم جز لیکیا بودم موضعم در مورد بازی مشخص بود. بشدت باهاش حال کردم ولی همیشه این رو هم گفتم میفهمم چرا بعضی از بازی خوششون نیومده و بنظرشونم احترام میزارم. ولی اینم قبول کن این نهضتی که یه سری ( منظورم مشخصا تو نیستی) تو بازی سنتر راه انداختن بحث یه سری افراد که با داستان مشکل دارن نیست. عملا یه مشت هیترن که دارن عقده گشایی می کنن. راستشو بخوای این فضا رو خودتون بوجود آوردید. شخص خود من پستام تو همین تاپیک موجوده کسی بودم که پشت نقد SkillUP ایستادم اگرچه نظر شخصیم باهاش متفاوت بود.

در کل حرفم اینه جواب پستای اینچنینی آنچنانی هست. بحث با منطق رو کسی ازش دفاع میکنه که خودشم رعایت بکنه. بازم البته تاکید میکنم منظورم شخص تو نیستی. ولی خوب قبول کن با بد کسایی بر خوردی :D:D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
ببین من با چند نفر از بچه هایی که با بازی حال نکرده بودن بحث کردم و اتفاقا بحثای مفیدی هم بوده یه جاهایی به توافق رسیدیم یه جاهایی هم نرسیدیم. من از روز اول که بازی لیک شد و منم جز لیکیا بودم موضعم در مورد بازی مشخص بود. بشدت باهاش حال کردم ولی همیشه این رو هم گفتم میفهمم چرا بعضی از بازی خوششون نیومده و بنظرشونم احترام میزارم. ولی اینم قبول کن این نهضتی که یه سری ( منظورم مشخصا تو نیستی) تو بازی سنتر راه انداختن بحث یه سری افراد که با داستان مشکل دارن نیست. عملا یه مشت هیترن که دارن عقده گشایی می کنن. راستشو بخوای این فضا رو خودتون بوجود آوردید. شخص خود من پستام تو همین تاپیک موجوده کسی بودم که پشت نقد SkillUP ایستادم اگرچه نظر شخصیم باهاش متفاوت بود.

در کل حرفم اینه جواب پستای اینچنینی آنچنانی هست. بحث با منطق رو کسی ازش دفاع میکنه که خودشم رعایت بکنه. بازم البته تاکید میکنم منظورم شخص تو نیستی. ولی خوب قبول کن با بد کسایی بر خوردی :D:D
شما خودت چند روز پیش در مورد داستان با من بحث کردی، در یه سری موارد با هم مخالفت داشتیم و در یه سری موارد هم نظرمون به هم نزدیک بود من جمله اندینگ. دووشواری هم نداشتیم:D بحث کردن تا جایی که وارد برچسب زدن و فرافکنی نشه خیلی هم خوبه. من اصلا لیک ها رو ندیده بودم و قضاوتی رو داستان نداشتم قبلش.
راستش نه نمیتونم قبول کنم هر کی الان توی بازیسنتر با داستان مخالفه صرفا یه مشت هیترن. آره خیلی ها دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن:D قبلا هم گفتم تکلیف این افراد مشخصه. ولی خیلی هم ها اینطور نیستن و از سابقه کاربریشون هم میشه به راحتی فهمید. اتفاقا اونایی که دنبال خرابکاری هستن زیاد این سمت حضور ندارن و در همون تاپیک اسپویلر دارن کارشون رو پیش میبرن:D
در نهایت هم من مسئول پست های خودمم و شاید کسایی که نظرشون شبیه من باشه (اونم نه الزاما) و قرار نیست جای همه حرف بزنم و جورش هم بکشم:D اگه چیزی میگم انتظارمم اینه که نسبت به حرف خودم پاسخ بگیرم نه اونی که رفته توی یوزراسکور صفر داده:D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
شما خودت چند روز پیش در مورد داستان با من بحث کردی، در یه سری موارد با هم مخالفت داشتیم و در یه سری موارد هم نظرمون به هم نزدیک بود من جمله اندینگ. دووشواری هم نداشتیم:D بحث کردن تا جایی که وارد برچسب زدن و فرافکنی نشه خیلی هم خوبه. من اصلا لیک ها رو ندیده بودم و قضاوتی رو داستان نداشتم قبلش.
راستش نه نمیتونم قبول کنم هر کی الان توی بازیسنتر با داستان مخالفه صرفا یه مشت هیترن. آره خیلی ها دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن:D قبلا هم گفتم تکلیف این افراد مشخصه. ولی خیلی هم ها اینطور نیستن و از سابقه کاربریشون هم میشه به راحتی فهمید. اتفاقا اونایی که دنبال خرابکاری هستن زیاد این سمت حضور ندارن و در همون تاپیک اسپویلر دارن کارشون رو پیش میبرن:D
در نهایت هم من مسئول پست های خودمم و شاید کسایی که نظرشون شبیه من باشه (اونم نه الزاما) و قرار نیست جای همه حرف بزنم و جورش هم بکشم:D اگه چیزی میگم انتظارمم اینه که نسبت به حرف خودم پاسخ بگیرم نه اونی که رفته توی یوزراسکور صفر داده:D
ببین بنظر من بحث در مورد بازی تموم شدست یعنی انتقاد جدیدی در مورد بازی نمونده که گفته نشده باشه. یه سری حرفها میزنید که حالا درست یا غلط تا فیها خالدون باز شده و جوابشم داده شده. یه جاهایی باید پذیرفت آدما قرار نیست به توافق برسن و باید بحث رو تمومش کرد. دیگه بحث انتقاد به تلو ریقش درومده. واقعا لوث شده.

اگر انتقادم از حدش خارج بشه علاوه بر اینکه ایجاد مقاومت می کنه باعث میشه جو بهم بریزه. کسی اگر هیتر نیست و حرف جدیدی هم نداره باید متوقف بکنه . مشکل من با SkillUP هم همینه. روز اول من اومدم با چند تا از بچه ها اینجا بحث کردم ازش دفاع کردم. این آدمی بود من نقدشو میزدم تو دهن امثال IGN , Gamespot الان کارش به جایی رسیده که باید به امثال انگری جو و یوزر اسکور آویزون شه. یعنی برای اینکه بگه حرف من درسته تا اینجا نزول کرده. چقدر خوب بود تر و تمیز حرفشو میزد و کنار می ایستاد تا کلاسش حفظ بشه. همونکاری که سر نقدش به RDR2 کرد.
حرف من در مورد منتقدین بازی هم همینه برای اینکه حرفشون رو به کرسی بنشونن باید خیلی مراقب باشن بدون اینکه خودشون متوجه بشن تبدیل به هیتر بازی نشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر