اولین تریلر گیم پلی Crysis Remastered لو رفت

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
‏بعد از منتشر شدن اولین تصاویر از ریمستر نسخه اول محبوب سری Crysis که به نظر نا امید کننده بود, دقایقی پیش اولین تریلر گیم پلی بازی نیز لو رفت
این تریلر به صورت رسمی چهارشنبه (فردا) به نمایش گذاشته می شود!

پیش از این، امروز صبح تصاویری از بازی لو رفت که با دیدن آن احتمالا مانند بسیاری از طرفداران که منتظر یک ریمستر فوق العاه بودند نا امید خواهید شد!

1593512862_crysis-remastered-first-screenshots-2-scaled.jpg 1593512849_crysis-remastered-first-screenshots-1-scaled.jpg
1593512891_crysis-remastered-first-screenshots-3-scaled.jpg

طی گفته فروشگاه مایکروسافت عنوان Crysis Remastered در تاریخ July 23(مصادف با 2 مرداد) برای PC, Xbox One, PS4 و Nintendo Switch منتشر خواهد شد!

Atmosphere20

کاربر سایت
Mar 24, 2020
42
اینقدر گرافیک و فیزیک از زمان خودش جلوتر بود که اگه همون نسخه 2007 رو بدن بیرون شاید کمتر کسی فرقی حس کنه ...
far cry 1 re هم گزینه های زیادی داره .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
گمانم سازنده ها پست اول رو خوندن!
تاخیر خورد:D:Arrowd:

خلاصه اش اینه که گفتن می خواهیم زمان بیشتری روش کار کنیم و اینکه میدونن دیروز تریار لو رفته و آگاه باشید که ما واکنش ها را دیدیم ، خوب و یا بد و ما گوش میدیم!
ما هنوز در حال کار روی جزئیات بیشتر در بازی هستیم و..

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خیلی خیلی دوست دارم که این استودیو به روزای اوجش برگرده.
با اینکه crysis یک عنوان افسانه ای و فوق العاده بود زمان خودش و حتی همین الان، ولی من هنوزم معتقدم بهترین عنوان کرایتک اولین عنوانشون یعنی Farcry بود. هرجور به بازی نگاه میکنی نمیتونی باور کنی که بازی سال 2004 اونهمه امکانات و ویژگی رو یکجا توی دل گیم پلی خودش گنجونده بود. طراحی مراحل بازی زمان خودش حیرت آور بود و گرافیکش برای اولین بار همچین وسعتی رو با چنین جزییاتی توی صنعت ویدئو گیم نشون میداد. تنها مشکلش داستان بسیار سطحی بازی بود که اونم با در نظر گرفتن اونهمه حرکت های انقلابی توی گیم پلی و مکانیزم هاش و گرافیک و هوش مصنوعی و واقعیت پذیری بازی قابل چشم پوشیه. قشنگ توی روند بازی با half life 2 میشد مقایسش کرد، یادش بخیر.
ای کاش نسخه اول farcry رو ریمیک کنن که کار بسیار صحیح تریه بنظرم.

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
ای کاش کلا بیخیال ریمستر این بازی میشدن و میرفتن سراغ یه ای پی جدید حتی یه عنوان نسبتا کوچیک. این بازی زمان خودش گرافیکش فوق العاده بود با ریمسترش چیزی بهش اضافه نمیشه. مشکل اصلی اینه که به نظرم بازیایی ارزش ریمستر دارن که گیم پلی خوب و داستان خوب داشته باشن که ارزش دوباره بازی کردن داشته باشن. که متاسفانه این بازی تو این دومورد به شدت ضعیف بود. داستان رو که همه میدونن چه چرتی بود. گیم پلی هم با وجود ایده های خوب به شدت سنگین (از نوع اعصاب خورد کن) و حوصله سر بر بود. حالا کی میاد برای اینکه دوتا تکستچر با کیفیت تر ببینه پول پای این بازی بده خدا میدونه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
خیلی خیلی دوست دارم که این استودیو به روزای اوجش برگرده.
با اینکه crysis یک عنوان افسانه ای و فوق العاده بود زمان خودش و حتی همین الان، ولی من هنوزم معتقدم بهترین عنوان کرایتک اولین عنوانشون یعنی Farcry بود..
کاملا موافقم.
اما در مورد ریمیک مطمئن نیستم.
یادم میاد سی دی های فارکرای که خریدیم اومدیم خونه نصب کردیم، روی جیفورس 4 64مگ.
برای اولین بار بود همچین گیم پلی و گرافیکی تو یک بازی میدیدم، اون سال خیلی بازیهای خوب دیگه هم منتشر شد که خیلی عجیب بود.
ولی فارکرای یک چیز دیگه بود.
گرافیک و نورپردازی خیلی خوبش واقعا چشم نواز بود.
فقط اواسط که دیگه بحث Alienها و... اومد وسط کمی از بازی دلسرد شدم.

شاید برای همین بود که تو نسخه های بعدی به سمت واقعیت پذیری هرچه بیشتر رفتن.
الانم که گندش درآوردن، نسخه های جدید بعد FC3 دیگه خیلی خسته کننده، تکراری و حوصله سربر شدن .
==============================
حالا کی میاد برای اینکه دوتا تکستچر با کیفیت تر ببینه پول پای این بازی بده خدا میدونه.
ریمستر مثل نون زیر کباب میمونه.
یک هزینه کم میکنی، دوباره کلی میفروشی.
البته یک خوبی هم داره اینه که کلی پلیر جدید هستن که بازیو تجربه نکردن.

Atmosphere20

کاربر سایت
Mar 24, 2020
42
کاملا موافقم.
برای اولین بار بود همچین گیم پلی و گرافیکی تو یک بازی میدیدم، اون سال خیلی بازیهای خوب دیگه هم منتشر شد که خیلی عجیب بود.

الانم که گندش درآوردن، نسخه های جدید بعد FC3 دیگه خیلی خسته کننده، تکراری و حوصله سربر شدن .

کرایتک سر همین crysis و ryse نابود شد .. فکر کردن همه چیز گرافیکه تا دسته همه چیزو بردن بالا از ضعف گیم پلی غافل شدن و کار دستشون داد
البته بودجه زیاد و وقتی که صرف crysis 1 کردن بنظرم دلیل اصلی بود همینطور پسرفت گیم پلی سر قسمت های بعدیش ...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
کرایتک سر همین crysis و ryse نابود شد .. فکر کردن همه چیز گرافیکه تا دسته همه چیزو بردن بالا از ضعف گیم پلی غافل شدن و کار دستشون داد
البته بودجه زیاد و وقتی که صرف crysis 1 کردن بنظرم دلیل اصلی بود همینطور پسرفت گیم پلی سر قسمت های بعدیش ...
آره اما الان ذره ذره داره خودش پیدا میکنه.
یک بازی ساختن به اسم Hunt که واقعا گیم پلی خیلی خوبی داره.
از گوشه و کنار هم داره خبرهای خوبی میاد، اون جوات و... هم از مدیریت کنار رفتن و آدم های جدیدتر با فکر جدید اومدن.
فعلا تو مسیر درستی دارن حرکت میکنن.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
کاملا موافقم.

البته اون Alien ها مال کرایسیس بودن:D. فارکرای هیولاهاش ترایجن بودن، بیشتر mutation و این حرفا بود. تقریبا به جز 3 4 مرحله اول توی تمام بازی حضور داشتن کم و بیش. مبارزه باهاشون جزو جذابیت های بازی بود برای من خصوصا اون هیولاهای جهنده ش که فوق العاده استرس زا و خفن بودن:D
دقیقا از بعد نسخه 3 واقعا تکراری شد من نسخه آخرشو بازی هم نکردم اصلا دیگه. دوباره باید با یک ایده نو برگردن به نظرم.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
ای کاش کلا بیخیال ریمستر این بازی میشدن و میرفتن سراغ یه ای پی جدید حتی یه عنوان نسبتا کوچیک. این بازی زمان خودش گرافیکش فوق العاده بود با ریمسترش چیزی بهش اضافه نمیشه. مشکل اصلی اینه که به نظرم بازیایی ارزش ریمستر دارن که گیم پلی خوب و داستان خوب داشته باشن که ارزش دوباره بازی کردن داشته باشن. که متاسفانه این بازی تو این دومورد به شدت ضعیف بود. داستان رو که همه میدونن چه چرتی بود. گیم پلی هم با وجود ایده های خوب به شدت سنگین (از نوع اعصاب خورد کن) و حوصله سر بر بود. حالا کی میاد برای اینکه دوتا تکستچر با کیفیت تر ببینه پول پای این بازی بده خدا میدونه.

خب نظر شما محترم. اما به نظر من و خیلی های دیگه یعنی بیشتر طرفداران بازی گیم پلی خیلی هم خوب بود.. اصلا دلیل اصلی علاقه من به فارکرای ارجینال و کرایسیس گیم پلی هست با اینکه همیشه مثل همه تو کف گرافیکشم بودم اما نمیرفتم تو بازی تا گرافیکشو ببینم.. میرفتم بازی کنم...
لذت سندباکس بازی و باز بودن دست گیمر تو انتخاب نوع پیشبرد مراحل هنوزم برای من یکی که عالی هست..
مثلا خلوت کردن محیط از انمی با اسنایپ چه از دور چه از نزدیک.. خارج شدن از کلاک و وارد شدن به ارمور و شلیک با یک رایفل سایلنسر اینِیبِلد و هد شات و سریع برگشتن به کلاک (کل فرایند به یک ثانیه نمیکشه) تا لو نری و یه چشتم که همش باید رو انرژی باشه...
یا اینکه نه کم کم یا حتی با سرعت نزدیک بشی و بخوای یک کشتار پر سر و صدا راه بندازی تموم اینها هم رو بالاترین درجه سختی.. به نظر من نه تنها حوصله سربر نیست، خیلی هم خوب و خفن هست و امیدوارم این یک شروع دوباره باشه برای ادامه بازی های این سبکی از کرایتک. تحولی که از فارکرای شروع شد به کرایسیس رسید و اگه خوش شانس باشیم ادامه پیدا میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر