Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
یعنی تایتل "بانو" رو برای اون عفریته به کار میبرید.... آدم نمیدونه چی بگه واقعا! :|
دنیا به کجا رسیده:|
منهوای نخوندم ولی طبق انیمه همین "عفریته" کاملا برازندشه :-":D
به زودی منهوای رو هم میخونم شاید نظرم عوض بشه در موردش ...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,368
نام
محمد
امروز قسمت 13 gleipnir اومد و ظاهرا قسمت آخر بود :|
مسخره کردن اینا ما رو یه فصل. تا اومد شروع بشه تموم شد فصل 2 هم که معلوم نیست کی بیاد :|
با این وضع 3/10 می دم خاک بر سرشون ...
شما انیمه EDGY میبینید کلا باید از اول مشکوک باشید. اکثر اینا به ناکجا آباد ختم میشن:|:D

یا موفق هم بشن اثاری مثل DevilmanCrybaby و یا چه میدونم اوانجیلیون و غیره میشن که خودم بشخصه از تک تک اشون متنفرم!:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
یعنی تایتل "بانو" رو برای اون عفریته به کار میبرید.... آدم نمیدونه چی بگه واقعا! :|
چون پست قبلی به خاطر استفاده از این محو کن کوفتی پاک شد، مجبورم دوباره جواب منطقی بهت بدم.

تا چشت درآد:>

150920

لطفاً به برکت چشمان معصوم بانو از محو کن استفاده نکنید و از اسپویلر استفاده کنید. عرض خود می‌برید و زحمت ما (و تنی چند از ناظمین) می‌دارید:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
چون پست قبلی به خاطر استفاده از این محو کن کوفتی پاک شد، مجبورم دوباره جواب منطقی بهت بدم.

تا چشت درآد:>

View attachment 150920

لطفاً به برکت چشمان معصوم بانو از محو کن استفاده نکنید و از اسپویلر استفاده کنید. عرض خود می‌برید و زحمت ما (و تنی چند از ناظمین) می‌دارید:D

قربون چشم های افعی شکل اش برم :D :x

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
نه بانوئه، نه .... یه دختر قابل ترحم و نیازمند محبته

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
نه بانوئه، نه .... یه دختر قابل ترحم و نیازمند محبته
نیازمند محبت...
هممم...
میگن دستت رو تو عسل کنی و طرف گاز میگیره ها! این گاز که هیچی با تبر دستت رو قطع میکنه و میره مثل وحشی های آدم خوار میخوره:-"

یک چیزی بگید که در حقش انجام نشده باشه! چه در طول همین فصل، چه در این تایم اسکیپ! و چه در آینده!
بعضی آدما نه نیاز به ترحم دارن و نه محبت! ذاتشون از پایه خرابه! بعضی وقتا باور ندارم که میگن بچه که متولد میشه مثل یه کاغذ سفید میمونه... حداقل در مورد این دختر صدق نمیکنه:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
نیازمند محبت...
هممم...
میگن دستت رو تو عسل کنی و طرف گاز میگیره ها! این گاز که هیچی با تبر دستت رو قطع میکنه و میره مثل وحشی های آدم خوار میخوره:-"

یک چیزی بگید که در حقش انجام نشده باشه! چه در طول همین فصل، چه در این تایم اسکیپ! و چه در آینده!
بعضی آدما نه نیاز به ترحم دارن و نه محبت! ذاتشون از پایه خرابه! بعضی وقتا باور ندارم که میگن بچه که متولد میشه مثل یه کاغذ سفید میمونه... حداقل در مورد این دختر صدق نمیکنه:-"
البته من مانهوا رو از طبقه مرگ به بعد نخوندم ، نمیدونم بعدش چی شده ... و به گذشته شخصیت ها پرداختن یا نه ... ولی باید ببینیم چی به سرش اومده که اینطوری شده. الان ، ریچل یا راشل یا راهل ... فقط از جانب یکی محبت دیده که با تمام وجود ازش نفرت داره ...

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
سلام

این ادبیات در شأن ایجا نیست . رعایت کنید .
دقیقاً
ما اینجا فقط بانو رو ستایش می‌کنیم و برای مخالفینش آرزوی هدایت و رستگاری.
جز امیر آکیبا که کارش از رستگاری گذشته.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
دقیقاً
ما اینجا فقط بانو رو ستایش می‌کنیم و برای مخالفینش آرزوی هدایت و رستگاری.
جز امیر آکیبا که کارش از رستگاری گذشته.
خودم در جرگه متنفرین از این بنده ناخلف خدا قرار دارم :D
ولی میشه محترمانه ابراز انزجار کرد .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم...:-"
خوب فصل دوم Kaguya-sama دو روز پیش تموم شد و بعد از تموم شدنش واقعا ناراحت شدم :(
برای من از اون انیمه هایی بود که هر هفته خیلی خیلی منتظرش بودم و یجورایی شنبه ها رو بهتر کرده بود برام. فصل اول انیمه رو هم خیلی دوست داشتم ولی توی فصل دوم سنگ تموم گذاشتن و از هر نظر بهتر شده بود.
در کل میشه گفت تبدیل شد به بهترین انیمه کمدی-رمانتیکی که تا حالا دیدم و امیدوارم ادامش هم ساخته بشه.
الانم میریم سراغ مانگاش :-"
در کل، 9/10
+
رفتم یه نگاهی به انیمه های تابستون انداختم، فصل سوم Yahari ore... از 10 جولای شروع به پخش میشه، بهترین انیمه ممکن در نبود کاگویا-ساما :-"
فصل دوم re zero هم هست که خیلی منتظرش بودم، اقتباس انیمه ای God of high school هم پخش میشه که تعریف مانگاشو خیلی شنیدم...
به جز این 3 تا هیچی از بقیه انیمه های که قراره پخش میشن نمیدونم :-"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر