Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
خدایی این ترول نداره...همین الان 2500 نفرن نیم ساعت وایسی رفرش کنی 200 تا بالا پایین میشه ...دو روز پیش رفتم مود های جدیدشو ببینم 4320 تا بود.... بازی طوری نیست بخوای 24 ساعته توش بپلکی برای من که اینجوریه برم چند تا مرحله بقیه رو بازی کنم تست کنم یکمم خودم ور برم ایده بدم و.....در کل یک تایمایی ممکنه 500 تا هم بشه بنظرم وسط هفته اوج خواب ملت کشیک بده شاید تونستی پرونده بازی رو ببندی!!!!!

چرا سایت باز نمیشه؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چرا سایت باز نمیشه؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk
دوستان بحث کامونیتی رو پیش کشیدن، ولی بطور کلی چون ps4 بالای 110 میلیون فروخته و ایکس باکس وان حدود 50میلیون یا کمتر، طبیعیه تعداد پلیرهای سونی بیشتر باشه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
نمیدونم این مقاله کسی گذاشته یا نه. برای یکی دو ماه پیشه و بازی ها رو بر اساس بیشترین "درامدی" که بدست اوردن لیست کرده.

EB41C10D-E956-4377-86F5-D02B22E22F4D.png

- نکته ی اول اینه که میدونیم پردرامد ترین مدیای حال حاضر بازی gta v هست! اما کل فرنچایز gta جایگاه ١٣ام رو کسب کردن به این دلیله که صرفا فروش بازی ها رو در نظر نگرفتن و کالاهایی که تحت اون فرنچایزها هم به فروش رفته اند توی این لیست محاسبه شده.
- نکته ی دوم نام wii که توی رتبه ی ۴ام اومده منظور بازی هایی هست که با پیشوند wii منتشر شدن مثل wii sport و بقیه ...
- نکته ی سوم ، یه بازی عجیب غریبی هم تو رتبه ی هفتم قرار داره که بنظر یه بازی انلاین محوره که شدیدا توی کره ی جنوبی محبوبه! و در جمع ۶٠٠میلیون کاربر داره در سراسر دنیا.
پ.ن: حضور هیلو تو رتبه ی ٢۶ و بالاتر از خیلی از فرنچایزهای محبوب اونهم برای یک بازی انحصاری ، نشون دهنده ی محبوبیت بالای این بازی بین طرفدارها داره. اتفاقی که باعث شده مایکروسافت یک بودجه ی سرسام اور برای نسخه ی جدید درنظر بگیره بطوری که گفته میشه پرهزینه ترین بازی ساخته شده خواهد بود.
منبع
The Top 50 Highest-Grossing Video Game Franchises

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
نمیدونم این مقاله کسی گذاشته یا نه. برای یکی دو ماه پیشه و بازی ها رو بر اساس بیشترین "درامدی" که بدست اوردن لیست کرده.

View attachment 148708

- نکته ی اول اینه که میدونیم پردرامد ترین مدیای حال حاضر بازی gta v هست! اما کل فرنچایز gta جایگاه ١٣ام رو کسب کردن به این دلیله که صرفا فروش بازی ها رو در نظر نگرفتن و کالاهایی که تحت اون فرنچایزها هم به فروش رفته اند توی این لیست محاسبه شده.
- نکته ی دوم نام wii که توی رتبه ی ۴ام اومده منظور بازی هایی هست که با پیشوند wii منتشر شدن مثل wii sport و بقیه ...
- نکته ی سوم ، یه بازی عجیب غریبی هم تو رتبه ی هفتم قرار داره که بنظر یه بازی انلاین محوره که شدیدا توی کره ی جنوبی محبوبه! و در جمع ۶٠٠میلیون کاربر داره در سراسر دنیا.
پ.ن: حضور هیلو تو رتبه ی ٢۶ و بالاتر از خیلی از فرنچایزهای محبوب اونهم برای یک بازی انحصاری ، نشون دهنده ی محبوبیت بالای این بازی بین طرفدارها داره. اتفاقی که باعث شده مایکروسافت یک بودجه ی سرسام اور برای نسخه ی جدید درنظر بگیره بطوری که گفته میشه پرهزینه ترین بازی ساخته شده خواهد بود.
منبع
The Top 50 Highest-Grossing Video Game Franchises

Fun Fact: پوکمون نه تنها پردرآمد ترین فرنچایز ویدیو گیمیه بلکه کلا تو تمام مدیا (موسیقی، فیلم، انیمیشن، ادبیات داستان و کتاب و... بازی های ویدیویی) هم پردرآمدترین فرنچایز تاریخه
so Yeah, you spend a lot on those kids :D

ذکر خیرشم بود همین دیروز پریروز ها تو تاپیک JRPG ها :D
کل فلسفه طراحی پوکمون ها اینه که مرچندایز خورشون خفن باشه
شبیه عروسک بودن امتیاز مثبت محسوب میشه عملا براشون :D

اگه فقط یکم آدم حسابی واسه بازی های Mainline شون خرج و وقت میذاشتن :-<:-<

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
148737

ارزش سهام نینتندو تو بازار توکیو از مرز 50,000 ین به ازای هر واحد عبور کرده
آخرین بار که همچین اتفاقی افتاده بود سال 2008 بود (که اوج فروش Wii و DS به صورت همزمان بود)

دلیل این افزایش ارزش سهام از طرف سهام دارها بیشتر به خاطر ترس از موج دوم COVID-19 ـه و تاثیر مثبتی ( :| ) که تو کسب و کار نینتندو به صورت غیرمعمول میذاره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
گذاشتن آمار Ring Fit Adventure کلا حس سورئال خودش رو داره :D
توییت های اومدن و رفتن بازی رو آمازون در عرض یکی دو دقیقه کلا چیز فان ـیه :D

149328

Ring Fit Adventure این هفته موفق شد تو ژاپن از مرز فروش یک میلیون نسخه ای عبور کنه
نکته مهم خبر این جاست که تو نسل اخیر تو ژاپن فقط اسپلاتون بوده که بین آیپی های جدید روی کنسول های خونگی (Wii U- PS4- XBOX One- Switch) تونسته به همچین رقمی دست پیدا کنه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
مثل اینکه نسخه فیزیکی The Last of Us 2 توی بریتانیا (همون انگلیس و بروبچ)، همه رکوردهای قبلی در زمینه فروش روز اول بازی‌های PS4 رو توی اونجا شکونده.
اینا یه سری از آمارهای بازی‌های سونی توی اونجا هستن و فروش اولیه TLoU2 از همه اینا بیشتر بوده:

1. Uncharted 4 (TUE) : 192k
  2. Spider-Man (FRI) : 190k
  3. Uncharted 3 (TUE) : 116k
  4. Horizon Zero Dawn (WED) : 114k
  5. God of War (FRI) : 96k
  6. Heavy Rain (WED) : 86k
  7. Uncharted 2 (FRI) : 84k
از اون طرف فروش اولیه نسخه فیزیکی Animal Crossing رو هم اونجا پشت سر گذاشته و رتبه اول رو از این نظر در سال ۲۰۲۰ به دست آورده.
اینا تازه آمار نسخه‌های فیزیکی هستن و فروش دیجیتالی هم به شدت خفن خواهد بود!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
مثل اینکه نسخه فیزیکی The Last of Us 2 توی بریتانیا (همون انگلیس و بروبچ)، همه رکوردهای قبلی در زمینه فروش روز اول بازی‌های PS4 رو توی اونجا شکونده.
اینا یه سری از آمارهای بازی‌های سونی توی اونجا هستن و فروش اولیه TLoU2 از همه اینا بیشتر بوده:

1. Uncharted 4 (TUE) : 192k
  2. Spider-Man (FRI) : 190k
  3. Uncharted 3 (TUE) : 116k
  4. Horizon Zero Dawn (WED) : 114k
  5. God of War (FRI) : 96k
  6. Heavy Rain (WED) : 86k
  7. Uncharted 2 (FRI) : 84k
از اون طرف فروش اولیه نسخه فیزیکی Animal Crossing رو هم اونجا پشت سر گذاشته و رتبه اول رو از این نظر در سال ۲۰۲۰ به دست آورده.
اینا تازه آمار نسخه‌های فیزیکی هستن و فروش دیجیتالی هم به شدت خفن خواهد بود!
مگه کسی نسخه فیزیکی هم میخره؟ :-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
این یکی زیاد آمارش مهم نیست و برای کشورهای درپیت جمهوری چک و اسلواکی هست (منظورم از درپیت، در مقایسه با آمارهای بازی‌های کامپیوتری توی خیلی کشورهای دیگه هست. زبونم لال یه وقت به بروبچ ساکن این دو کشور در بازیسنتر توهین نشه! :D)
فروش اولیه بازی توی این کشورها همه رکوردهای قبلی رو بین بازی‌های استودیوهای پلی‌استیشن پشت سر گذاشته.

مگه کسی نسخه فیزیکی هم میخره؟ :-"
انسان‌های کهنه و سنتی مثل من! :-"
البته من دلیل دارم برای این کار (همون ماجرای U4 و کنسولم! :|).

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
حالا آمار دیجیتال اومد میبینی فیزیکی در مقابلش چیزی نیست، والا ما که هرچی فرند دیدیم دیجیتال گرفته
والا من دوست داشتم فیزیکیش رو بخرم ولی بجاش میشه 5 4 تا بازی ظرفیتی خرید یدونه last بقیش هرچی عشقت کشید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
والا من دوست دارم فیزیکیش رو بخرم ولی بجاش میشه 5 4 تا بازی ظرفیتی خرید یدونه last بقیش هرچی عشقت کشید
توی این خراب شده که آره ولی اونجا از بس درآمد و ارزش پول بالاست طرف تنها میخره بیشترم دیجیتال، اکانت قانونی که فک کنم توی ایران مد باشه، هکی هم هیئت علمی روسیه و ایران،

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
توی این خراب شده که آره ولی اونجا از بس درآمد و ارزش پول بالاست طرف تنها میخره بیشترم دیجیتال، اکانت قانونی که فک کنم توی ایران مد باشه، هکی هم هیئت علمی روسیه و ایران،
نمیدونم توی این دنیایی که تو میبینی چرا با آمارهای 50%ی (یا بیشتر از 50ه نینتندو) که ما میبینیم متفاوته؟
یعنی توی دنیای تو آدم حس 100% دیجیتال میگیره! ولی واقعیت یه چیز دیگه میگه اکثر اوقات!

یعنی از دو دنیای موازی با هم در ارتباطیم؟ :D فکر کنم بریم دنبالش به یه کشف علمی خفنی برسیما:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر