امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
هر کسی بالاخره یه سلیقه ای داره ولی AI is brain dead ? :||| خدایی چجوری یعنی اگه هوش مصنوعی توی این بازی بده بقیه بازی های این صنعت پس هوش مصنوعیش فاجعس میشه گفت.
حالا اون هیچی. مشخصه خواسته یجوری با نسخه اول، نسخه دوم رو بکوبه. خب اگر ایشون اینقدر رو هوش مصنوعی حساسن که این هوش مصنوعی غول رو میکوبن پس چجوری این ایراد رو نیومده از نسخه اول بگیره که یه یکم باگ داشت هوش مصنوعیش؟ فک کنم سی‌پی‌یوی ps4 ایشون نیم‌سوز شده بوده و هوش مصنوعیش مشکل داشته :))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
حالا اون هیچی. مشخصه خواسته یجوری با نسخه اول، نسخه دوم رو بکوبه. خب اگر ایشون اینقدر رو هوش مصنوعی حساسن که این هوش مصنوعی غول رو میکوبن پس چجوری این ایراد رو نیومده از نسخه اول بگیره که یه یکم باگ داشت هوش مصنوعیش؟ فک کنم سی‌پی‌یوی ps4 ایشون نیم‌سوز شده بوده و هوش مصنوعیش مشکل داشته :))
اصلا کی هست ؟

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
اصلا کی هست ؟
والا منم نمیدونم :)) من خودم نقد اسکیل‌آپم ندیدم ولی یکی یه نقل و قول زد فکر کنم اونم از هوش مصنوعی ایراد گرفته بود. همه دیدن تنور داغه با خودشون گفتن ما هم یکی بچسبونیم :))

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
فکر کنم اصلا نمی‌خونی من چی می‌نویسم ، خط اول رو میخونی نتیجه گیری می‌کنی ، مگه میشه نقد بدون اینکه متن نقد رو در نظر گرفت به نمرش استناد کرد ...

به هر حال باید به تعریفی وجود داشته باشه ، وگرنه مثل این میمونه که بگیم به قانون نیاز نداریم ، هر بشری خودش عقل داره ، می‌تونه تصمیم بگیره چی کار کنه....

من در مورد شما صحبت نمیکنم ، حرف من کلیه ، دارم میگم شما میگی متا رو بندازید. دور ، خوب بعدش چی ؟؟

شما میخوای یه بازی بخری ، که هیچ اطلاعاتی ازش نداری ، چطور تصمیم میگیری؟؟

در مورد یه بازی که پسندیدی ، با کسی بحثت میشه که حتی بازی نکرده میگه اشغال و فاجعه است ، و هر چی هم توضیح بدی فایده ندارد ، دقیقا چی این وسط قراره ملاک بحث قرار بگیره ؟؟؟
نمیخواستم در ادامه بحث شرکت کنم و پاک کردم ولی خیلی زرنگ پریدی نقل قولش کردی شیطون :D ببین یک سری مقایسه ها از پایه اشتباه هستن این مقایسه متا با قانون دست کمی با مقایسش مثل همون چرخه شب و روز نداره این مدل مقایسه های رو بیخیال بشین چون فقط خود کلمه قانون و پیدایشش خیلی عمیق تر و فلسفی تر از یه سایتی مثل متا هست :D بله من میگم نمره متا هیچ ارزشی نداره و بعدش لازم نیست کاری بکنی چون اگه last of us 2 هم الان متاش شده بود 70 نه اصلا 60 بازم بازی رو میخریدی بازی میکردی
والاهه منم حرفم کلی هست :D من برای خرید بازی نمیرم متا رو نگاه کنم صرفا چند نفر که بازی رو نقد میکنن و میدونم سلیقه شخصیم بهشون نزدیک تره و بهشون اعتماد دارم رو میبینیم و بازم اول اخرش انتخاب کننده خودم هستم نه نمره متا مثلا فکر میکنی من days gone بازی کردم و خیلی حال کردم لذت بردم به متاش نگاه کردم یا متاش اهمیتی داشت برای من ؟ دیدی که چقدرم بازی فروخت
ببین این در مورد جمله اخرت تا اخر زندگی که داری با این مشکل مواجه میشی عزیز دل من هنوزم که هنوزه ملت دارن سر بزرگترین اثار ادبی دنیا بحث میکنن هیچ معیاری نمیتونن پیدا کنن هنوز سر فیلمای تاریخ سینما بحث هست و دعوا میشه شدید رو بزرگترین اثار نقاشی و مجسمه سازی و ... بحث و جدل هست هنوز در چیزی به اسم دیزاین با این همه سبک و مکتب معیار ها عوض میشن و بحث میشه بعد میخوای سری last of us 2 ملاک پیدا کنی ؟ فکر میکنی من سر این که تو همین جا ملت میگفتن fall out 4 گوتی میشه و witcher 3 میره تو باقالیا میتونستم ملاکی قرار بدم ؟:D
میدونی این حقانیت متا کجاش برای شما عذاب میشه ؟ جایی که گیم اسپات و یوزر اسکور هم بخوای نخوای میشه جزو همین حقانیت

آخرین ویرایش:

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
اصلا کی هست ؟
یه رندوم گای توی توییتر فقط چون انگلیسی نوشته نظرش رو باید توی تاپیک امتیازات بازی نظرش رو بزاریم. به نظرم این بحثا و نقل قول های اساتید اونور ابی توی توییتر بره توی تاپیک خود بازی خیلی بهتر باشه چون توی این چند روز هیچ امتیازی نیومده ولی تاپیک امتیازات بازی 5 6 صفحه جلو رفته

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
یه رندوم گای توی توییتر فقط چون انگلیسی نوشته نظرش رو باید توی تاپیک امتیازات بازی نظرش رو بزاریم.
از اینا تا دلت بخواد زیاده، اتفاقا من خیلی کم پستای منتقدایی که از بازی تعریف کردنو میذارم اینجا، اگه بخوام همشونو بذارم این تاپیک چند صفحه دیگه راحت میره جلو.

ولی بازم میگم به هر حال این یه بازیه ممکنه خیلیا خوششون نیاد ، دوشواری نداریم که ولی اینکه تو خودت هنوز بازی نکردی و بر اساس یوتیوب میایی میگی داستان زبالست این دیگه شوخیه به نظرم .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نمیخواستم در ادامه بحث شرکت کنم و پاک کردم ولی خیلی زرنگ پریدی نقل قولش کردی شیطون :D ببین یک سری مقایسه ها از پایه اشتباه هستن این مقایسه متا با قانون دست کمی با مقایسش مثل همون چرخه شب و روز نداره این مدل مقایسه های رو بیخیال بشین چون فقط خود کلمه قانون و پیدایشش خیلی عمیق تر و فلسفی تر از یه سایتی مثل متا هست :D بله من میگم نمره متا هیچ ارزشی نداره و بعدش لازم نیست کاری بکنی چون اگه last of us 2 هم الان متاش شده بود 70 نه اصلا 60 بازم بازی رو میخریدی بازی میکردی
والاهه منم حرفم کلی هست :D من برای خرید بازی نمیرم متا رو نگاه کنم صرفا چند نفر که بازی رو نقد میکنن و میدونم سلیقه شخصیم بهشون نزدیک تره و بهشون اعتماد دارم رو میبینیم و بازم اول اخرش انتخاب کننده خودم هستم نه نمره متا مثلا فکر میکنی من days gone بازی کردم و خیلی حال کردم لذت بردم به متاش نگاه کردم یا متاش اهمیتی داشت برای من ؟ دیدی که چقدرم بازی فروخت
ببین این در مورد جمله اخرت تا اخر زندگی که داری با این مشکل مواجه میشی عزیز دل من هنوزم که هنوزه ملت دارن سر بزرگترین اثار ادبی دنیا بحث میکنن هیچ معیاری نمیتونن پیدا کنن هنوز سر فیلمای تاریخ سینما بحث هست و دعوا میشه شدید رو بزرگترین اثار نقاشی و مجسمه سازی و ... بحث و جدل هست هنوز در چیزی به اسم دیزاین با این همه سبک و مکتب معیار ها عوض میشن و بحث میشه بعد میخوای سری last of us 2 ملاک پیدا کنی ؟ فکر میکنی من سر این که تو همین جا ملت میگفتن fall out 4 گوتی میشه و witcher 3 میره تو باقالیا میتونستم ملاکی قرار بدم ؟:D
میدونی این حقانیت متا کجاش برای شما عذاب میشه ؟ جایی که گیم اسپات و یوزر اسکور هم بیخوای نخوای میشه جزو همین حقانیت
ای بابا کی مشخص کرد که ویچر گوتی واقعی و بازی بهتر و با کیفیت بیشتر از فال اوته؟؟؟ :lol:

دقیقا من همین رو دارم میگم ، متا و منتقدین کمک میکنن، بازی ها بدور از تعصبات فکری یا جانب داری و فن بازی ارزش گذاری بشن ...

اگه اینها نبود ، هنوز باید یه عده رو توجیه می‌کردید که فال اوت بهتر از ویچر نیست :D، و فال اوت هم بازی بدی نیست ، فقط ویچر بهتره

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
از اینا تا دلت بخواد زیاده، اتفاقا من خیلی کم پستای منتقدایی که از بازی تعریف کردنو میذارم اینجا، اگه بخوام همشونو بذارم این تاپیک چند صفحه دیگه راحت میره جلو.

ولی بازم میگم به هر حال این یه بازیه ممکنه خیلیا خوششون نیاد ، دوشواری نداریم که ولی اینکه تو خودت هنوز بازی نکردی و بر اساس یوتیوب میایی میگی داستان زبالست این دیگه شوخیه به نظرم .
اره دقیقا فک کنم یکی از کار گردان های سایپرپانک نوشته بود داره بازی میکنه و به ناتی داگ تبریک گفته بود برای این که استاندار های صنعت رو دوباره بالا برده. به نظرم اگه بخواد این نقل قول ها توی صفحه امتیازات بازی بیاد افرادی که کلی از بازی تعریف کردن که خودشون ادمای شناخته شده این که که یا منتقدی چیزی هستن یا اصلا خودشون بازیسازن خیلی خیلی بیشترن تا رندوم گای های توییتری

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
یکبار دیروز مدیر انجمن توضیح داد ولی بعضی از دوستان نادیده گرفتن. دوباره میگم لطفا درست بخونید. درغیر این صورت عواقبش با خودتونه
ما در بازیسنتر نه راست هستیم نه چپ
عقاید هرکس مربوط به خودشه و تا زمانی که تو چشم یکی دیگه فرو نکرده به کس دیگه مربوط نیست
به طور صریح میگم نسبت دادن مسائلی مثل هموفوب به دیگران و هرنوع برچسب زنی ممنوعه
این مسائل اگر هم در دنیای واقعی مثال عینی دارن با گفتگو و مصاحبه و پرسیدن سوال از طرف مشخص میشه نه با خوندن یک پستش در مورد یک بازی
بنابر این اگر یکبار دیگه ببینم کسی همچین برچسبی یا برچسبهای مشابه رو به شخصی میزنه حداقل یک هفته دستریش رو به انجمن قطع میکنم و در صورت تکرار مدت بن بیشتر میشه.
رعایت این قضیه به نفع خودتون هم هست اگر الان جلوی برچسب زنی گرفته نشه بعدا هیچ کسی در امان نخواهد بود.
لطفا رعایت کنید تا مشکلی پیش نیاد.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
ای بابا کی مشخص کرد که ویچر گوتی واقعی و بازی بهتر و با کیفیت بیشتر از فال اوته؟؟؟ :lol:

دقیقا من همین رو دارم میگم ، متا و منتقدین کمک میکنن، بازی ها بدور از تعصبات فکری یا جانب داری و فن بازی ارزش گذاری بشن ...

اگه اینها نبود ، هنوز باید یه عده رو توجیه می‌کردید که فال اوت بهتر از ویچر نیست :D، و فال اوت هم بازی بدی نیست ، فقط ویچر بهتره
خوب همین دیگه من هنوزم نمیتونم معیاری داشته باشم که witcher 3 بهتر از fall out 4 بود هنوزم خیلیا فکر میکنن fall out 4 باید گوتی میشد اما باید از روی متاش میگفتیم ؟ من هنوزم نمیتونم خیلی ها رو توجیه کنم witcher بازی بهتری هست نمونشم این که ملت چیزی مثل fall out 76 بازی میکنن :D منم در مورد متا راستش گفتم چیز بیشتری نمیمونه و بازم یه نکته رو میگم همین متا هر نقد رو به عنوان یک نقد در نظر نمیگیره و ضریب داره اینو فقط بهش فکر کنین :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خوب همین دیگه من هنوزم نمیتونم معیاری داشته باشم که witcher 3 بهتر از fall out 4 بود هنوزم خیلیا فکر میکنن fall out 4 باید گوتی میشد اما باید از روی متاش میگفتیم ؟ من هنوزم نمیتونم خیلی ها رو توجیه کنم witcher بازی بهتری هست نمونشم این که ملت چیزی مثل fall out 76 بازی میکنن :D منم در مورد متا راستش گفتم چیز بیشتری نمیمونه و بازم یه نکته رو میگم همین متا هر نقد رو به عنوان یک نقد در نظر نمیگیره و ضریب داره اینو فقط بهش فکر کنین :D
آره به نظر منم فنی ها گفته شده و تصمیمش با بقیه است که از چه روشی تبعیت کنند ..
اما در مورد ضریب بگم اتفاقا این یکی از نقاط قوت مناسبت که مثلا مجله ادج با +۲۰ سال سابقه وزنه بیشتری از سایتی داشته باشه که به تازگی عضو متا شده

• Like
Reactions: s.snake2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر