شایعه Bloodborne در راه PC

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
طبق توئیت جدید کاربر شناخته شده Wario64 بازی Bloodborne به زودی برای PC منتشر خواهد شد

You can play Bloodborne on PC with PS Now...or wait a little longer

Wario64 & more teasing Bloodborne on PC

جالبه همین چند دقیقه پیش همه چیز از یه مسخره بازی شروع شد. با یه توییت بی ربط از طرف یه نفر. حتی تاپیکش هم توی ریست ارا بسته میشه. ولی درست چند دقیقه بعدش این Waio64 میاد همچین حرفی رو میزنه و اینجور که فهمیدم، خیلی آدم موثقیه.

تاپیک دوم زده میشه و یکی از ناظم های اونجا پست زده و گفته منم شنیدم در موردش. تاپیکه رو نبستن چون انگار تایید شده که حرفش درسته.

Wario64 & more teasing Bloodborne on PC

It's FUCKING happening

آخرین ویرایش:

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
اینو شاید صد بار گفته باشم توی فروم ولی بازم میگم. هیچ خبری از BB2 نیست و هیچ برنامه ای هم برای ساختش نیست در حال حاضر. نه توی سونی و نه توی FS. این شایعات BB2 که توی نت میچرخه فقط و فقط خواسته طرفدارا هست و هیچ منبع و اساسی ندارن. همونطور که تا قبل از معرفی BB، همه خواستار Demon's Souls 2 بودن و هیچوقت ساخته نشد.

رفیق وظیفه‌ی خاصی احساس میکنی که همیشه اشاره کنی مطلقا "هیچ" برنامه‌ای برای BB2 وجود نداره‌آ:D
لپ کلام همیشگی اینه هر خبری اومده از فرام بیرون میگه هیچ خبری نیست؟ خب اوکی آی‌گات ایت:D ولی شاید یه گروه دو نفره الان نشسته باشه براش آرت اینوایرومنت و کاراکتر بزنه یا شاید میازاکی به طور میانگین هر سه ماه ۲ دقیقه یاد بلادبورن و داستان‌های ناگفته‌ش می‌افته دیگه ما از اون که خبر نداریم بذار دلمون به همینا خوش باشه:D
من نمی‌دونم چرا می‌خوای این تلخی رو با این اصرار به ما حقنه کنی بذار تو توهم باشیم دیگه اصلا شاید همین توهم من و بقیه فنا کارو جلو انداخت:D
معلومه ناامیدی‌ای که میپاشونی به کار خیلی رو مخمه؟:D

• Like
Reactions: Subject 16

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
رفیق وظیفه‌ی خاصی احساس میکنی که همیشه اشاره کنی مطلقا "هیچ" برنامه‌ای برای BB2 وجود نداره‌آ:D
لپ کلام همیشگی اینه هر خبری اومده از فرام بیرون میگه هیچ خبری نیست؟ خب اوکی آی‌گات ایت:D ولی شاید یه گروه دو نفره الان نشسته باشه براش آرت اینوایرومنت و کاراکتر بزنه یا شاید میازاکی به طور میانگین هر سه ماه ۲ دقیقه یاد بلادبورن و داستان‌های ناگفته‌ش می‌افته دیگه ما از اون که خبر نداریم بذار دلمون به همینا خوش باشه:D
من نمی‌دونم چرا می‌خوای این تلخی رو با این اصرار به ما حقنه کنی بذار تو توهم باشیم دیگه اصلا شاید همین توهم من و بقیه فنا کارو جلو انداخت:D
معلومه ناامیدی‌ای که میپاشونی به کار خیلی رو مخمه؟:D
چون توی همون 100 بار همیشه گفتم اون اینسایدره توی ریست ارا که از کارهای FS خبر داره این حرف رو زده (حتی قبل از معرفی Sekiro) و حتی اونم چند بار ناراحت شده از اینکه مردمی که این حرفش رو دیدن، باز ازش میپرسن BB2 رو کی میسازن.

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
انشالله پرسونا و بقیه دوستان هم بزودی :-"
آمین
دوستان احساس میکنم هیچ کدام Bloodborne بازی نکردین واقعا میگم اون میاد میگه بکورد ماکروسافت آشنات کنم اون یکی میگه بکورد نیمدنی چیه . :|

آقا بازی آپدیت نگرفته بازی یک سری مشکلات ریشه ای داره اگه مشکلاتش قابل حل بود که تا الان هزار تا آپدیت براش میدادن جنسی که استفاده میکنین چیه ؟

بازی نه تکسچر 4k داره نه برای PC ساخته شده نه هزار تا امکانات دیگه داره به خاطر اینکه بازی برای Ps4 ساخته شده حتی با توجه به مشکلات ریشه ای بازی آپدیت Pro دریافت نکرده با وجود اینکه بازی Top لیست بیشتر افراد روی PS چه ربطی به بکوراد داره .

من دارم در مورد مشکلات خود بازی صحبت میکنم که اگه قرار باشه روی PS5 اجرا بشه خوب همین نسخه میبرن آپ اسکیل میکنن مثل PS4 Pro اجرا میشه اما بزم بازی فریم کپ و هزار تا چیز دیگه داره باید حل بشه .
کاری به پورت PC ـیش ندارم ولی این مشکلات کنسول همش کشک و بهونست چند وقت پیش یـ نفر تونسته بود فریم بازی رو روی کنسول هکی انلاک کنه (DF باهاش مصاحبه کرد و از نتایج کار به شدت راضی بود) اونم با یـ دیباگ زپرتکی و آزمون و خطا جالبیش این بود که بازی فریم انلاک رو هم ساپورت نمیکرد و میرفت رو حالت سوپر فست که اونم با همین روش درستش کرد و خیلی راحت 720 میتونست 60 فریم رو Pro بگیره قشنگ کل مشکل فریم پیسینگ نابود بازی محو میشد .
اگه Port ریمستری از بازی وجود داشته باشه فقط یـ دلیل داره پول گرفتن دوباره از مشتری ها
اینا خیلی راحت میتونن پچ کنن بازی رو روی PS5 کسی هم انتظار گرافیک HD شده بازی رو نداره بیشترین درخواست همین 60 فریم و رزولویشن بیشتره
وقتی یـ نفر میتونه با ازمون و خطا فریم ریت بازی رو انلاک کنه و از قدرت اضافه کنسول بهره ببره جای هیچگونه دفاعی نمیمونه

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آمین

کاری به پورت PC ـیش ندارم ولی این مشکلات کنسول همش کشک و بهونست چند وقت پیش یـ نفر تونسته بود فریم بازی رو روی کنسول هکی انلاک کنه (DF باهاش مصاحبه کرد و از نتایج کار به شدت راضی بود) اونم با یـ دیپاگ زپرتکی و آزمون و خطا جالبیش این بود که بازی فریم انلاک رو هم ساپورت نمیکرد و میرفت رو حالت سوپر فست که اونم با همین روش درستش کرد و خیلی راحت 720 میتونست 60 فریم رو Pro بگیره قشنگ کل مشکل فریم پیسینگ نابود بازی محو میشد .
اگه پورت ریمستری از بازی وجود داشته باشه فقط یـ دلیل داره پول گرفتن دوباره از مشتری ها
اینا خیلی راحت میتونن پچ کنن بازی رو روی PS5 کسی هم انتظار گرافیک HD شده بازی رو نداره بیشترین درخواست همین 60 فریم و رزولویشن بیشتره
وقتی یـ نفر میتونه با ازمون و خطا فریم ریت بازی رو انلاک کنه و از قدرت اضافه کنسول بهره ببره جای هیچگونه دفاعی نمیمونه

مشکل نسخه کنسولی بهونه نیست بلکه کشش نداره سیستم بیشتر از این برای بازی ساخته شده من نمیدونم چی این بهونه هستش که CPU کنسول بیشتر از این برای این ساختاری که پیاده شده کشش نداره ؟

مورد بعدی اینکه طرف خودش اخرش میگه 1080 و 30 فریم انتخاب خیلی بهتری از 720 و 60 فریم بعدشم کی میاد بازی آپدیت میده از 1080P و 30 فریم میرسونه به 720p و 60 فریم تازه بماند که با آپدیت 4k و ... همون بازی روی PS4 pro اگه 20 فریم بده شاهکار کرده .

بله خیلی راحت میتونن روی PS5 اپدیت بدن و مشکلاتش حل کنن اصلا شکی درش وجود نداره این آپدیت هم باید برای کسایی که بازی دارن مجانی باشه میخواد به کسایی که بازی ندارن بفروشه مشکلی نیست اما برای کسی که بازی داره باید آپدیت مجانی باشه .

کدوم قدرت اضافه ؟ خودت باید بهتر بدونی تفاوت 720p و 1080p چقدر رزولوشن و پردازش کمتر هستش که از اون طرف کمک میکنه بازی 720p به 60 فریم برسه قدرت اضافه که از خونه خالش نیاورده تازه این قدرت اضافه نمیشه گفت داره بازی به 720p میرسونه انگار داری روی ps3 و 360 بازی اجرا میکنی تازه با قدرت کنسول PS4 Pro شوخی نکن ترو خدا.

اگه کسی فکر میکنه من دارم از پولی و مجانی بودن آپدیت دفاع میکنم فکر کنم اشتباه کلا متوجه شده صحبت من اینکه PS4 و Pro کشش آپدیت ارتقاع بهتر شدن نداشتن و ندارن با این ساختار بازی که اجرا شده اینکه شما به 720p و 60 فریم میگی بهتر من به شخصه ترجیح میدم 1080p و 30 فریم بازی کنم تا 720 و 60 فریم .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: s.1

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا

اون TLG رو بدین که من بتونم زودتر رستگار بشم>:)
به به! یعنی چی میتونه باشه؟

ترحیج میدم آنچارتد کالکشن باشه (هر 4 نسخه) یا GOW، اما TLOU باشه چی؟ :bash:

ولی جدا واسه من همین بلاد بورن کافیه ?

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش

اون TLG رو بدین که من بتونم زودتر رستگار بشم>:)
غیر از بلادبورن از اومدن انچارتدها استقبال میشه :D
هرکدوم رو یکبار بیشتر بازی نکردم و تقریبا هیچی یادم نیست. گاد او وار هم بدم نمیاد یکبار دیگه بازی کنم ولی با وجود اینکه فرانچایز گاد او وار برام خیلی مهمتر از انچارتده ولی اینجا اگر انتخاب با من بود اومدن انچارتد رو ترجیح میدم به گاد او وار ( بخاطر همون فراموشی )
TLOU و اسپایدرمن رو علاقه ندارم اولی رو که نصفه ول کردم ولی شاید عجیب باشه من از اومدن اوردر بشدت استقبال میکنم. همون بار اول هم تجربه بشدت لذت بخشی بود و اگر کوتاهیش رو بذاریم کنار در کنار مد مکس اندرریت شده ترین بازیهای این نسل بودن از نظر من.
درواقع اگر همه این بازیها همین الان روی PC دم دست من بودن بدون شک اول اوردر رو بازی میکردم.
دیمنز رو هم ریمسر بدن دیگه درخواست دیگه ای نیست :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
Persona میخوایم :-":-"

با اینکه این بیشتر دست atlus هست تا سونی:-w

فکرش رو بکن... هورایزن و بلادبورن رو داریم زودتر از پرسونا 5 می گیریم... :| (دث استرندینگ و داوود قفس و... هم که به کنار اصن :|)
به سبک اشتاینز گیتی باید تایم لاین رو عوض کنیم این جوری نمیشه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
به به! یعنی چی میتونه باشه؟

ترحیج میدم آنچارتد کالکشن باشه (هر 4 نسخه) یا GOW، اما TLOU باشه چی؟ :bash:

ولی جدا واسه من همین بلاد بورن کافیه ?
ویش‌ لیست درست نکنید الکی،،،

همش قراره بیاد، وقت نگذارید رو اینکه کدوم قراره بیاد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Persona میخوایم :-":-"

با اینکه این بیشتر دست atlus هست تا سونی:-w
این اصراری که دارید که سونی هیچ سهم و نقشی تو پرسونا نداره، و اتلوس فی سبیل کن کوتاراگی 6،7 نسخه از این سری رو انحصاری ps داده، ستودنیه

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
این اصراری که دارید که سونی هیچ سهم و نقشی تو پرسونا نداره، و اتلوس فی سبیل کن کوتاراگی 6،7 نسخه از این سری رو انحصاری ps داده، ستودنیه

آره ولی نقشش پر رنگ نیست چون Publisher اصلی SEGA هست ، Persona 5 و Yakuza 0 در اوایل یه قرارداد با Sony داشتن حالا مفادش چی بوده ، معلوم نشد ، نکته ی بعدی هم این هست که تمرکز Atlus اول روی بازار ژاپن بود تا غرب و localisation بازی یکی

از چالش های اساسی برای این استودیو بود که با موفقیت از پسش بر اومدن ولی هنوز تمایلی به پورت Persona به PC نشون ندادن ، با این حال SEGA که میشه گفت پرتجربه ترین publisher ژاپنی در بازار PC gaming هست چندین بار اعلام کرده نهایت تلاشش را برای

پورت کردن عنوان های ژاپنی انجام میده و باعث شد که Byonetta ، Vanquish ، Yakuza 0 و Catherine آخر راهشون به Steam باز بشه ... حالا در جاییکه Sony داره عنوان های first party اش را میاره روی PC بعیده SEGA بیکار بشینه تا یکی از محبوت ترین

عنوان هاش برای همیشه روی یک platform انحصاری بمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر