PlayStation, Xbox and The Wardrobe (pro discussion)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
با نزدیک شدن به عرضه کنسول‌های Xbox Series X و PlayStation 5 تصمیم بر آن گرفتیم تا این تاپیک را جهت قرار دادن اخبار، شایعات و مقایسه ویژگی و سخت افزار این دو کنسول در نظر بگیریم.
با توجه به آن که تاپیک قبلی باعث ایجاد فضای نامناسبی برای فروم و دل‌خوری بین گروهی از کاربران شد، پس سعی می‌کنیم این تاپیک را با جوی دوستانه پیش ببریم و محفل مناسبی برای بحث‌های تخصصی که برای کاربران در جهت خرید کنسول‌های نسل بعدی مفید عمل کند، ایجاد کنیم.

مقایسه سخت افزار، ویژگی‌ها و بازی‌هایی که در نسل بعد برای دو کنسول منتشر خواهند شد در این تاپیک آزاد است، اما به نحوی که کاربران از منابع خبری در جهت اثبات صحبت‌هایشان استفاده کنند.

قوانین :

بر اساس قوانین کلی فروم و بقیه تاپیک ها بررسی خواهد شد

Last edited by a moderator:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
تجربه دو نسل اخیر سونی قطعا اجازه نمیده سونی کنسول ۶۰۰ دلاری عرضه کنه سر Ps3 کلی سر قیمت بالا ضرر کردن و سر Ps4 کلی سر قیمت پایین تر سود کردن این نسل هم بعید میدونم اشتباه کنن

• Like
Reactions: saeed_sg and g4mer

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
Gamespot یک نظر سنجی از ادیتور هاش گزاشته بود که ازشون پرسیدن هر کنسول چقدر قیمت داره
در مورد XSX همه گفتن بودن ۴۹۹
برای PS5 گفته بودن بین ۴۴۹ تا ۴۹۹

من بعید بدونم قیمتی بالاتر از ۵۰۰ داشته باشه. هیچ کسی انتظار قیمت بالاتری نداره.

آخرین ویرایش:

Legioner 2

کاربر سایت
May 20, 2020
255
نام
حسام
با توجه به گزارش بلومبرگ
قیمتی که ps5 برای خود سونی در اومده حدود 470 دلار پس قیمتی که میتونه سونی به بازار عرضه کنه کمتر از 450 دلار نمیتونه باش
در مورد xsx هم همین بلومبرگ گفته بود برای خود مایکرو حدود 520 دلار دراومده که اینم نشون میده مایکرو هم کمتر از 500 دلار نمی شه کنسولشو عرضه کنه
همونطور که میبینید هر دو کمپانی تازه اگه با کمی ضرر کنسکلاشون عرضه کنن قیمت ها میشه بازه ای بین 450 دلار تا 500 دلار
که منطقی هم هست
دیگه به نظرم قیمت هایی که کمتر از این بازه هست یا بیشتر از این بازه هست از واقعیت فاصله داره

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
هر دو کنسول احتمالا 500 دلار باشن.
جیم رایان گفته بود که قیمت ps5 نشان دهنده ارزش اون خواهد بود نه صرفا پایین ترین قیمت ممکن و اگه اشتباه نکم بلومبرگ گفته بود که سونی نمیخواد رو کنسول ضرر بده که با توجه به پیشبینی قیمت 460-470دلاری ساخت کنسول میشه گفت 500 دلار واسه سونی قطعی هست.
مایکروسافت با قیمت 500 دلاری مقداری ضرر میده ولی آنچنان زیاد نیست.ولی مایکروسافت اگه کنسول دیگه ای با قیمت پایین تر عرضه نکنه شاید حتی series x رو با قیمت 400 دلار عرضه کنه که رویایی ترین سناریوی ممکنه.

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
خب دیزاین هردو کنسول هم معلوم شد دیگه :D
حالا میخوام نظرمو درباره هردوشون بگم ...
146814 146815

هردو کنسول واقعا بزرگ هستن و انتظار اینو نداشتم که شاید مجبور بشم میز TV رو عوض کنم :D
بار اولی که XSX رو دیدم جذب سادگیش شدم ، جدا مینیمالیسم تو طراحیش موج میزنه و آدم رو به فکر وا میداره...
دیشب هم که PS5 نمایش داشت ، که باید بگم ظاهر جذابی داره و خیلی High Tech به نظر میاد ...
حالا موضوعی که هست باید دید تو عمر 7-8 ساله این دو کنسول کدوم دیزاین ماندگاری بیشتری با گذر زمان تو سبک طراحی زمان خودش خواهد داشت ...
پ.ن :
اگه Xbox Series S همچین طراحی داشته باشه رسما دیوونه میشم ?
146817

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
از لحاظ دیزاین، PS5 سعی داره یک محصول پریمیوم و لاکچری و حتی میشه گفت از آینده و فضایی بنظر بیاد، در که ایکسباکس سریز ایکس از لحاظ بصری خیلی Safe و هیچ نکته مثبتی بنظرم نداره!
من همون موقع هم دیدمش، بنظرم فوق العاده زشت میامد.
هنوز تغییری در نظرم رخ نداده‌.

آخرین ویرایش:

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,568
نام
محمد
از لحاظ دیزاین، PS5 سعی داره یک محصول پریمیوم و لاکچری و حتی میشه گفت از آینده و فضایی بنظر بیاد، در که ایکسباکس وان از لحاظ بصری خیلی Safe و هیچ نکته مثبتی بنظرم نداره!
میون کلامتون
Xbox One هفت سال پیش اومد. اونی که قراره بیاد XSX هستش. :D

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
از لحاظ دیزاین، PS5 سعی داره یک محصول پریمیوم و لاکچری و حتی میشه گفت از آینده و فضایی بنظر بیاد، در که ایکسباکس سریز ایکس از لحاظ بصری خیلی Safe و هیچ نکته مثبتی بنظرم نداره!
نکته از این مثبت تر که کنسول به شدت طراحی داخلی(چینش قطعات)عالی شده و خود کنسول حتی الامکان کوچیک شده؟
اتفاقا زیباست. من خودم به شخصه طراحی 5 رو یه طراحی تهاجمی و با حس و حال عجیب غریب می بینم.

• Like
Reactions: MO021

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر