بازی Project CARS 3 معرفی شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
استودیو Slightly Mad ساعتی قبل بازی Project CARS 3 را معرفی کرد. این عنوان به صورت غیر منتظره توسط سازندگان سری معرفی شد.
سری پروجکت کارز به لطف شبیه‌سازی دقیق مسابقات اتومبیل‌رانی و توجه به جزئیات فراوان اتومبیل‌ها معروف شده‌است. اما حالا سازندگان این سری قصد دارند تا به وسیله شماره سوم یک بخش کرییر سند باکس گونه را برای آن در نظر بگیرند تا سری را وارد فاز جدیدی کند.
پت موریش کارگردان شماره سوم بازی در این خصوص گفته‌است که به لطف بخش کرییر شماره سوم حال فضای مناسبی ایجاده شده تا افراد بیشتری بتوانند این عنوان را تجربه کنند. شماره سوم پروجکت کارز در کنار بخش کرییر، دارای مسابقات و اتومبیل در کلاس‌های مختلف در کنار آب و هوا و گردش شب و روز به صورت پویا خواهد بود.

به لطف بخش کرییر بازی، این بار بازیکنان با پیشروی در این بخش تجربه کسب خواهند کرد و به وسیله آن مسابقات و اتومبیل‌های بیشتر در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت. از دیگر بخش‌ها می‌توان به مسابقات روزانه، هفتگی و ماهیانه اشاره کرد که در آن بازیکنان در بخش چند نفره بازی به رقابت با یک‌دیگر می‌پردازند.
شماره سوم پروجکت کارز در تابستان امسال برای رایانه های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. استودیو Slightly Mad در کنار این عنوان، بازی Fast & Furious Crossroads را هم در تابستان امسال منتشر خواهد کرد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
خب دیگه مثل اینکه واقعا برگشتن به دوران Shift
بعد ۲نسخه که میخواستن هم طرفدارهای شبیه ساز راضی کنن وهم بقیه! ، با این نسخه کاملا بازار فورزا هدف گرفتن.
اینکه هندلینگ و فیزیک ساده سازی شده رو من به فال نیک میگیرم، بالاخره این سبک بازار بزرگتری داره والان به لطف پول کدمسترز میتونن وارد این بازار بشه و زیر دست و پای GT/Forza له نشه.
-----------------------------
گیم پلی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
خب دیگه مثل اینکه واقعا برگشتن به دوران Shift
بعد ۲نسخه که میخواستن هم طرفدارهای شبیه ساز راضی کنن وهم بقیه! ، با این نسخه کاملا بازار فورزا هدف گرفتن.
اینکه هندلینگ و فیزیک ساده سازی شده رو من به فال نیک میگیرم، بالاخره این سبک بازار بزرگتری داره والان به لطف پول کدمسترز میتونن وارد این بازار بشه و زیر دست و پای GT/Forza له نشه.
-----------------------------
گیم پلی
کلا هندلینگ دو نسخه قبلی یا حداقل نسخه اول که من زیاد بازی کردم اصلا به درد کنترلر نمیخوره. بر عکس فورتزا و gt که راحت میشه با کنترلر بازی کرد. امیدوارم تو نسخه سوم تغییراتی ایجاد کنند که بشه راحت با کنترلر بازی کرد.
حالا گویا تعدادی از اعضای سابق استودیو Evolution هم رو بازی کار کردن و من حس می کنم یک چیزی مثل نسخه آخر grid یا درایوکلاب از لحاظ فیزیک و کنترلر ببینیم. (امیدوارم از حالت سیم بودنش خارج نشه زیاد)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
هندلینگ و کنترل بازی زیادی تخصصیه و من به شخصه هیچ وقت حال نکردم باهاش .
امیدوارم کمی به سمت کژوال بودن هم برن تا بیشتر شبیه بازی بشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
هندلینگ و کنترل بازی زیادی تخصصیه و من به شخصه هیچ وقت حال نکردم باهاش .
امیدوارم کمی به سمت کژوال بودن هم برن تا بیشتر شبیه بازی بشه
خیالت راحت اینی که من دیدم بهترین کنترل با گیم پد خواهی داشت.

• Love
Reactions: king of north

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
امیدوارم مشابه فرزا یاد بگیرن حق انتخاب گسترده ای برای تمام سلیقه ها بذارن.
بزرگ ترین مشکل این بازی فیزیک سبک و غیر واقعی ایش بود اینکه هندلینگ بازی حتی با بهترین فرمان هم نمی شه اسکیلش در فرمون خانگی کرد برای همین شاید در واقعیت بشه با همچین ماشین هایی خیلی کارهای خوف انجام داد اما پای بازی نمی شه حتی پیچ های ساده هم باهاش پیچید.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمیدونم معرفی نسخه اول رو یادتون میاد یا نه ولی هرسال با دیدن اسکرین شات های بازی پشمامون فر میخورد! که نه بابا مگه ممکنه همچین گرافیکی و بالاخره بعد از سالها بازی عرضه شد (اگر اشتباه نکنم 2012 تایید و 2015 بالاخره عرضه شد) و الان در فاصله کمتر از سه ماه تا عرضه (خونه پر اگر اخر تابستون بیاد) معرفی شد...

و بعد گیمپلی نسخه اول و دوم اونقدر سر سره بازی بود که حتی واکنش یامائوچی هم در بر داشت که گفت به خدا من خودم راننده حرفه ای بودم و رانندگی واقعا اینقدر سخت نیست :))
و حالا از اون گیمپلی رسیدند به این !

تو این چندساله چقدر تغییر نگرش داشتیم.

من خودم فروم ها بازیسنتر و era و نهایتا یکی دوتا گروه گیم تلگرامی و با چنتا خبرنگار داخل توییتر دنبال میکنم و کلا میگم واکنش معرفی ریسینگ های جدید امسال خیلی meh بوده! از درت 5 گرفته تا همین پروجکت کارز سه و FF و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر