رویداد معرفی پلی استیشن 5 به تعویق افتاد

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
اکانت رسمی پلی استیشن با انتشار توییتی اعلام کرده است که رویداد موردانتظار معرفی کنسول نسل بعدی خود را به تعویق انداخته است.

dual-sense-1.jpg

این اکانت با انتشار بیانیه زیر این خبر را تایید کرده است:

ما تصمیم گرفته‌ایم رویداد PlayStation 5 در روز چهارم June را به تعویق بیندازیم.
در حالیکه درک می‌کنیم که گیمران سراسر جهان مشتاق دیدن بازی‌های PS5 هستند، الان زمان مناسبی برای جشن نیست و فعلا میخواهیم عقب بایستیم و اجازه دهیم تا صداهای مهم‌تری شنیده شود.
سونی اطلاعات بیشتری درباره تاریخ جایگزین ارائه نداده است.

Continue reading...

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
با مباحثی که داره تو تاپیک مطرح میشه بد نیست عنوان تاپیک بشه معضلات و مشکلات استراتژیکی منطقه و آمریکا :|
این مسایل بی ربط چه ارتباطی به مسایل گیمینگ داره اخه حالا چه بحق باش یا ناحق

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
با مباحثی که داره تو تاپیک مطرح میشه بد نیست عنوان تاپیک بشه معضلات و مشکلات استراتژیکی منطقه و آمریکا :|
من که هی میام تو تاپیک ببینم شایعه ای کسی از باری ها نسل بعدی ، کنسول یا ... گذاشته میبینیم ۴ صفحه رفته جلو میگم ایول یه خبری اومده به تهش میرسم
میبینم کلش هنوز اون مباحث شیرین
و دوست داشتنیه :-w

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,570
نام
محمد
نه این از خصوصیت ما ایرانیهاست. کلا صاحب نظریم. ۸۰ میلیون سیاستمدار ، اقتصاد دان، جامعه شناس و فیلسوف داریم با هم زندگی میکنیم :D
نکته عجیب دیگه در موردمون هم اینه که چون فکر میکنیم فردی مثلا تو بریتانیا زندگی میکنه ، کلا در مورد تمام مباحث بریتانیا صاحب نظره( یا حالا هر جای دنیا )

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
به نظر من که سونی تصمیم منطقی گرفته، همه کمپانی‌ها هم هیولا نیستن که بگیم فقط به فکر منفعت خودشون هستن. همین سونی قبلا هم لانچ LBP1 رو عقب انداخت چون تو بازی یه آهنگ بود که مسلمان‌ها بهش اعتراض داشتن.

در مورد اتفاقاتی که افتاده هم خیلی از حرف‌ها درسته، ولی به نظر من نژادپرستی فراتر از این مسائل هست و اینکه بعضی جاها داره بزرگ‌نمایی میشه نباید باعث بشه اصل موضوع، رد بشه. وقتی تو یه کشور آزاد، یه نفر رو به زور از روی صندلی اتوبوس بلند می‌کنن تا یه نفر که رنگ پوستش فرق می‌کنه به جاش بشینه و از اون بدتر طرف رو هم میفرستن زندان، یعنی این موضوع خیلی فجیع‌تر از اونی هست که به نظر میاد.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
همین سونی قبلا هم لانچ LBP 2 رو عقب انداخت چون تو بازی یه آهنگ بود که مسلمان‌ها بهش اعتراض داشتن.
اون مگه LBP1 نبود؟ تا جایی که یادمه جریان اشم این بود سوره قرآن توی شعر آورده بودن.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
از تمام دوستان عذر می خوام پستی که می خوام بدم قطعا آف تاپیکه ولی رو دلم میمونه اگه نگم.

در رابطه با اتفاقاتی که داره تو آمریکا میفته چند تا نکته مد نظر من هست. یکی از دوستان یه پستی گذاشته بود در رابطه با آدمایی که دارن خرابکاری می کنن. نمیدونم چرا این پست منو یاد یه گروهی تو آبان ماه خودمون میندازه. درسته یه گروهی از معترضین خرابکاری کردن. شما ویدئوش رو میبینی فحشم میدی. حرفتم درسته اینکارا خوب نیست. اما یه بدی داره این پستا این ویدئو ها یه بیانگر کل داستان نیست. هزاران نفر که دارن با احترام به بقیه و قوانین و دیگران مصالمت آمیز اعتراض می کنن توشون نیست. این فیلما یه بدی دیگه هم دارن اینکه به عده ای مجوز میدن یه تظاهرات به حق مردم رو سرکوب کنن.

داستان اینه که مردم حق دارن اعتراض کنن. به هر چیزی که آزارشون داده. ارکان دموکراسی هم بر همین اصل سوار شده.

حالا برای اینکه خیلی آفا تاپیکم نباشه. بنظر من سونی باید مراسمش رو تاخیر میزد. اگر نمیزد این همه خرجش دود میشد می رفت هوا. اولا مراسمش رو خیلی کمتر میدیدن چون همه که هاردکور گیمر نیستن. خیلی از مردم الان حواسشون به اتفاقات اخیر هست تا گیمینگ. دوما این نکته تبلیغات منفی هم میشد. خیلیا فکر میکردن سونی بی احساسه. بی توجه به انسانیته فقط به فکر جیبشه و غیره.

شایدم سونی فقط به فکر جیبش باشه. در اون صورت هم عقل سلیم ایجاب میکنه که تاخیر بزنی.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
آقا حالا بحث شرایط آمریکا داغه اینم در نظر داشته باشید که همیشه اونچیزی که میبینید واقعیت نیست . من یه دوست پرستار سیاه پوست دارم که تو منطقه staten island در نیوریورک ساکنه و میگه پای آنارشیستها ، حزبهای وابسته به دموکرات که اساسا هم همشون امریکایی نیستن برای خراب کردن ترامپ به قضیه باز شده و اون پلیسی هم که مصوب این قضیه است پول سنگینی از همین خط فکری برای اینکار گرفته بوده.
پس منطقیه که تا عادی شدن شرایط سونی بخواد کنفرانسشو به تعویق بندازه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر