mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دوستان یه چند تا فیلم سامورایی هم دوره و هم سطح هاراکیری معرفی کنید ممنون
seven samurai
yojimbo
throne of blood

اگر هواخواه این سبک و این فرهنگ سینمایی هستی، تمام کارهای "کوروساوا" و "میفونه" رو برات تجویز میکنم :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,501
نام
سپهر
144083

تارانتیو اعلام کرد که «شبکه اجتماعی» بهترین فیلم دهه اخیرش بوده است.

او فیلم نامه سورکین و کارگردانی فینچر را مورد ستایش قرار داد و گفت که سورکین بزرگترین «دیالوگ نویس فعال» است. او فیلم را همه فن حریف می داند.​

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
امروز داشتم برای بار 5 ام Shutter Island رو نگاه میکردم و نمیدونم چه سحر و جادویی داره این فیلم که هر بار نگاهش میکنم باز مو به تنم سیخ میشه

موسیقی معروف این فیلم On the Nature of Daylight اثر "مکس ریشتر" از لحاظ اتمسفر سنگین و ناراحت کننده بودنش با تِرک All Gone: no escape از بازی Last of Us برابری میکنه

هر وقت این دوتا تِرک رو گوش میدم ناخودآگاه تو ذهنم یه سناریو خودکشی طراحی میکنم :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,145
نام
پویان
سلام
من و یکی از رفقای نقاش یه قراری داریم، من فیلم ارو*تیک معرفی میکنم و اون هم نقاشی میکشه.
و منظورم فیلم سک*سی نیست. یه فیلمی که چند تا نمای خوب از بدن افراد داشته باشه که بشه ازش الهام گرفت و نقاشی کرد.
تا حالا دو تا فیلم معرفی کردم؛ 9½ Weeks و Belle de Jour.
میخواستم که رفقا اگه فیلمی تو انی مایه‌ها میشناسند، راهنمایی کنند.
و فیلم ارو*تیک خوب؛ نه فیفتی شیدز! :D
ممنون.

javid48

کاربر سایت
May 2, 2014
44
سلام
من و یکی از رفقای نقاش یه قراری داریم، من فیلم ارو*تیک معرفی میکنم و اون هم نقاشی میکشه.
و منظورم فیلم سک*سی نیست. یه فیلمی که چند تا نمای خوب از بدن افراد داشته باشه که بشه ازش الهام گرفت و نقاشی کرد.
تا حالا دو تا فیلم معرفی کردم؛ 9½ Weeks و Belle de Jour.
میخواستم که رفقا اگه فیلمی تو انی مایه‌ها میشناسند، راهنمایی کنند.
و فیلم ارو*تیک خوب؛ نه فیفتی شیدز! :D
ممنون.
LA BELLE NOISEUSE یه فیلم فرانسویه درمورد یه نقاشه با همین مضمون شاید به درد این کار بخوره:D

• Like
Reactions: Origami 2008

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر