PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
رفتم نزده بود
قبلا میشد . الان رو نمیدونم .
برو رو deluxe edition ببین میرنه 10 دلار . اگه زد همون 10 دلار اضافه بدی برات تبدیلش میکنه به deluxe .
رفتم نزده بود
نمیشه پیش خرید رو کنسل کرد دوباره دلوکس خرید ؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
با توجه به لیکهایی که متاسفانه دیدم
باید بگم شماها فقط ۱۰-۲۰ درصد بازیو تا الان دیدید
منم شاید فقط ۵۰ درصد
کلا آدمهایی که بازی رو تموم میکنن بعدش دیگه اون آدم سابق نمیشن

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
رفتم نزده بود

رفتم نزده بود
نمیشه پیش خرید رو کنسل کرد دوباره دلوکس خرید ؟
باید با ساپورت پلی استیشن چت کنی و بازی رو ریفاند کنی . پولت رو بر میگردونن به اکانتت و بعد میتونی دوباره پیش خرید کنی .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این قضیه راه رفتنای الکی از نسخه اول شروع شد بعد تو انچارتد 4 بیشتر شد و تو لست لگاسی به اوج خودش رسید، البته ادم دفعه اول که بازی رو میره زیاد متوجه نمیشه ولی دفعه دوم که بازی رو میری خیلی رو اعصابه.
روی حرفم کلی هست (در حال حاضر بیشتر بازی ها به سمت جهان آزاد شدن دارند می روند متاسفانه . حالا اگر جهان باز محض هم نباشند به اصطلاح سند باکس می شوند و این راه رفتن ها و پیمودن مسیر با هر وسیله ای برای من همون دفعه اول هم عذاب آور هست مثل بازی گیرز 5 // مترو 3 // جنگ ستارگان جدید // رد دد دو (خیلی سوارکاری داشت خیلی) // مافیا 3 و ... به طور کل خسته کننده هست . دوست دارم بازی حالت خطی گونه داشته باشه و هیجان بازی لحظه ای کم نشود و به جای چالش پیدا کردن مسیر و گیج شدن در راه با مبارزات نفس گیر و پازل ها چلنج شویم خیلی بهتره)

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
با توجه به لیکهایی که متاسفانه دیدم
باید بگم شماها فقط ۱۰-۲۰ درصد بازیو تا الان دیدید
منم شاید فقط ۵۰ درصد
کلا آدمهایی که بازی رو تموم میکنن بعدش دیگه اون آدم سابق نمیشن
چهره ی دوستان موقع تجربه ی لیک هایی که ما دیدیم واقعا دیدنیه. به تمامی دوستان توصیه میکنم قبل از شروع بازی یه دوربین بذادن جلوی خودشون و کل گیم پلی بازی رو که خودشون دارن بازی میکنن رو ضبط کنن و ری اکشن هایی که نشون میدن رو کات کنن و یکی هم یه تاپیک مخصوص ری اکشن ها بزنه و اون ویدیو ها رو بذارن اونجا:D

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
متاسفانه بعضی از فروشنده ها بعضا همینهایی که از طریق اینستا فعالیت فروشگاهی دارن کالکتور بازی رو گذاشتم برای پیش فروش با قیمت های دلبخواهی که اصلا هیچ منطقی پشتش نیس! یه جا قیمت گرفتم نسخه کالکتور 6 تومن یه جا دیگه 8 تومن! یعنی باید پول یه ps4 بلکه بیشتر رو بدی بری نسخه کالکتور بازی رو بخری!
دوستانی که جاهای خوب و فروشنده مورد اعتماد میشناسن برای من پی ام کنن که بشه جماعتی رو از گمراهی در اورد!

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
متاسفانه بعضی از فروشنده ها بعضا همینهایی که از طریق اینستا فعالیت فروشگاهی دارن کالکتور بازی رو گذاشتم برای پیش فروش با قیمت های دلبخواهی که اصلا هیچ منطقی پشتش نیس! یه جا قیمت گرفتم نسخه کالکتور 6 تومن یه جا دیگه 8 تومن! یعنی باید پول یه ps4 بلکه بیشتر رو بدی بری نسخه کالکتور بازی رو بخری!
دوستانی که جاهای خوب و فروشنده مورد اعتماد میشناسن برای من پی ام کنن که بشه جماعتی رو از گمراهی در اورد!

یه مورد دیگه هم که دارن روش مانور میدن اخیرا..
"ممنوعیت عرضه بازی تو خاورمیانه" (!) و سخت بودن رسوندش به دست مشتری و به طبع اون توجیه قیمت نجومی احتمالی.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
منتقد واشنگتن‌پست توی تویت جدیدش گفته الفاض مورد علاقه‌ام وقتی که ما ژورنالیست‌ها دوست داریم زمان‌هایی برای بیان احساسمون به‌کار ببریم ولی اجازه‌شو نداریم. مستقیم داره به تجربه‌اش از The Last of Us Part II ارجا میده

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مقایسه موشن کپچر بازیهای ناتی داگ...

The Last of Us:

144060

این حدود 7 8 سال پیش که کلا دوربینی جلوی صورت نبوده، انیماتورها به صورت دستی جزئیات ریز انیمیشن‌های صورت رو انجام میدادن...

Uncharted 4 :

144061

اینجا دیگه همه چی نسل بعدی شده و یه دوربین هم روبه‌روی صورت اضافه شده...

Part II :

144062

ورژن پیشرفته‌تر که چندتا دوربین رو به روی صورت هست...

باید ببینیم نسل بعد چه پیشرفتی میکنن...احتمالا اینطوری بشه :D :

پ.ن: با مقایسه تصویر U4 و Part II، پیر شدن نیل رو دریابید :|

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
منتقد واشنگتن‌پست توی تویت جدیدش گفته الفاض مورد علاقه‌ام وقتی که ما ژورنالیست‌ها دوست داریم زمان‌هایی برای بیان احساسمون به‌کار ببریم ولی اجازه‌شو نداریم. مستقیم داره به تجربه‌اش از The Last of Us Part II ارجا میده

لعنت بهش دارم دیوونه میشم نمرات بازیو ببینم :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی

این منتقد واشنگتن پست کشت خودشو دیگه , چه بلایی سرش اومده :D
اسم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر