تاریخ رویداد معرفی PS5 مشخص شد

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
بعد از ماه‌ها انتظار، سونی بالاخره تاریخ رویداد PS5 را مشخص کرده است.

playstation-5-controller.jpg

جیم رایان، رییس Sony Interactive Entertainment، با انتشار پستی اعلام کرده است که سونی کنفرانس مربوط به PS5 را روز جمعه، شانزدهم خرداد ساعت 00:30 برگزار خواهد کرد. آقای رایان در ادامه این پست نوشته است که بازی‌های PS5 در این استریم نمایش داده خواهد شد. ایشان همچنین اعلام کرده‌اند که کنسول PlayStation 5 در تعطیلات پایان سال 2020 عرضه خواهد شد و خبری از تاخیر نیست.

به گفته‌ی آقای رایان این مراسم کمی بیشتر از یک ساعت خواهد بود. اینطور که به نظر میرسد سونی قصد داشته تا این رویداد را به صورت زنده و با حضور هواداران خود برگزار کند اما شیوع گسترده ویروس کرونا برنامه‌ی سونی را به هم زده است.

در انتها، جیم رایان به هواداران سونی اطمینان داده است که بعد از رویداد هفته آینده، خبرهای بیشتری از PS5 خواهید شنید.

Continue reading...

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Silent Hill
Demon's Souls

همین 2تا برای من کافیه:D

@voldmort

1% فکر کن FSـیی که هیچی از ER نشون نداده، بیاد BB2 رو معرفی کنه:D
علی من این چیزاااا حالیم نیست:D
ما bb2 میخوایم[-(
شده حتی یه جمله مثل اون جمله ی اخر استاد رو، که غیر مستقیم گفت من از خدامه فقط اینکه فرام سافتور باید اجازه اشو بده>:)
یه خبر یا یه اشاره ی ریز هم کاملا قابل قبوله!
البته اون ER هم در کنار سلطان مارتین یه چیز برگ ریزونی از اب در میاد که تا انتهای نسل بعد همچنان نقل محافله:>

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی من این چیزاااا حالیم نیست:D
ما bb2 میخوایم[-(
شده حتی یه جمله مثل اون جمله ی اخر استاد رو، که غیر مستقیم گفت من از خدامه فقط اینکه فرام سافتور باید اجازه اشو بده>:)
یه خبر یا یه اشاره ی ریز هم کاملا قابل قبوله!
البته اون ER هم در کنار سلطان مارتین یه چیز برگ ریزونی از اب در میاد که تا انتهای نسل بعد همچنان نقل محافله:>
میتونم عطشت رو درک کنم که میخوای بیشتر از این دنیای BB رو ببینی، اما حقیقتا اصلا دلم نمیخواد ادامه برای بازی های میازاکی ببینم. اگر اشتباه نکنم خود میازاکی هم گفته بود بیشتر دوست داره IP جدید بسازه. چون دنیاهایی که میسازه اینقدر کامل هستن که به قول @REZA TAEL ، اگر اون پکیج کامل باز بشه، خراب میشه. مثل سولز که با هر شماره جدیدش فقط ابهامات زیاد کرد و بعضی مواردش با هم همخونی ندارن.

یه سری میگن نیازی نیست BB2 توی همون Yharnam باشه و بره سراغ یه ستینگ جدید مثل مایاها و فلان، ولی اونوقت دیگه BB نیست و ربطی نداره بهش و میشه همون IP جدید:D

کلا یه تفکری هست که FS بعیده بتونه بازی ای به خوبی BB بسازه. ولی من میگم صبر کنیم این ER لعنتی رو بالاخره نشون بدن تا بفهمیم وقتی FS میگه ما داریم همه چیز رو به حد اعلاء میرسونیم، یعنی چی:D چون اینطور که بوش میاد، اگر همه چیز خوب پیش بره، ER دوباره یه بنچمارک و یه استاندارد تعریف میکنه توی لول دیزاین و طراحی برای بازی های اینچنینی:D دوست دارم هر دفعه از تیم FS یه ستینگ جدید و یه دنیای جدید ببینم. اینا واقعا روانین. کی بشه بریم دستی بکشیم به ساختمونشون و بمالیم به صورتمون.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
میتونم عطشت رو درک کنم که میخوای بیشتر از این دنیای BB رو ببینی، اما حقیقتا اصلا دلم نمیخواد ادامه برای بازی های میازاکی ببینم. اگر اشتباه نکنم خود میازاکی هم گفته بود بیشتر دوست داره IP جدید بسازه. چون دنیاهایی که میسازه اینقدر کامل هستن که به قول @reza TAEL، اگر اون پکیج کامل باز بشه، خراب میشه. مثل سولز که با هر شماره جدیدش فقط ابهامات زیاد کرد و بعضی مواردش با هم همخونی ندارن.

یه سری میگن نیازی نیست BB2 توی همون Yharnam باشه و بره سراغ یه ستینگ جدید مثل مایاها و فلان، ولی اونوقت دیگه BB نیست و ربطی نداره بهش و میشه همون IP جدید:D

کلا یه تفکری هست که FS بعیده بتونه بازی ای به خوبی BB بسازه. ولی من میگم صبر کنیم این ER لعنتی رو بالاخره نشون بدن تا بفهمیم وقتی FS میگه ما داریم همه چیز رو به حد اعلاء میرسونیم، یعنی چی:D چون اینطور که بوش میاد، اگر همه چیز خوب پیش بره، ER دوباره یه بنچمارک و یه استاندارد تعریف میکنه توی لول دیزاین و طراحی برای بازی های اینچنینی:D دوست دارم هر دفعه از تیم FS یه ستینگ جدید و یه دنیای جدید ببینم. اینا واقعا روانین. کی بشه بریم دستی بکشیم به ساختمونشون و بمالیم به صورتمون.
درست میگیا ولی خیلی سخته واسم علی
خیلی وقتا با خودم میگفتم کاش حافظه ام ریست میشد واسه این بازی و مجدد تا +++++++++NG برم و مجدد باز ریست فکتوری شم:D
ولی سر یه چیزی حقیقتا هنوز با خودم نتونستم به نتیجه برسم:D
Ds1 یا BB!
علی من میمیرم واسه این 2تا!!!
هیچوقت نتونستم از بینشون انتخاب کنم
اصلا انگار انتخاب یکی از این دو برابر با کفره:D
مرررررگبارن علی مررررگباررررررررر:(

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
با اینکه هیچ ربطی نداره ، نمیدونم چرا اینقدر حس و حال e3 2012 رو دارم ، خیلی چسبید بهم اون e3. امیدوارم اینم مثل اون خفن باشه. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر