PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
مگه ما توی این تریلر جدید وضعیت الی رو تو شرایط مشابه با تریلر E3 2018 دیدیم؟ مبارزات به شدت داینامیک هستند و خیلی از این موارد رو شاید اصلا تو اولین Playthrough هم نبینی. اینکه توی این تریلر یکی از اون آدم گنده‌ها نبود الی رو پرت کنه یا ماشین نبود حین داج کردن بخوره بهش که دلیل نمیشه بگیم اینا توی بازی نیست. سیستم کامبت و انیمیشن‌ها و داج کردن و... نه تنها از E3 2018 پایین‌تر نیست والله این‌ چیزی که ما دیدیم بهترم هست.
توی قسمت اول هم انقدر حرکات داینامیک طراحی شده بود که بعد از چند بار بازی کردن متوجه یه سری انیمیشن جدید توی موقعیت های مختلف می شدی و پشما رو مورد عنایت قرار می داد :D
اونور بزار :D

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
آقا راستی نیل حرف خاصی نزد؟ من تقریبا بیشترشو شنیدم ولی حس می‌کنم یه چیزایی از دستم در رفت. آنتونی نیومن گفت این تریلر رو هم که ببینید باز خیلی چیزا واستون جدیده :|
و اینکه اون صدای زامبی جدیده چقدر وحشتناک و تو مخ بود

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من تنها سوالم اینه چجوری با دیدن این نمایش ادم میتونه بره دنبال مقایسه و این حاشیه ها ؟! چجوری ممکنه اخه ؟! من تا یرب نیم ساعت تو شک بودم قشنگ.
توی یه پست قبلی گفتم، یکی بخاطر انتظار و هایپ خیلی زیاد برای بازی هست و یکی هم بخاطر اینکه همه ی نمایش ها بازی کلا یه سطح و لول دیگه ای نسبت به بقیه بازی ها هستن، مخصوصا اولین تریلر گیم پلی که کلا انتظاراتمون رو خیلی برد بالا :-":-":-"

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
427
نام
سياوش
ینی چی بگم اخه
از انیمیشنای به شدت واقع گرایانه و خفن این نمایش بگم یا از هوش مصنوعی npc ها که وحشتناک خوب میزد
از جزییات عجیب غریب که تو لوکیشن های بازی بود بگیم یا از کیفیت نورپردازیه عالیه بازی
قشنگ نمایش 2018 رو پشت سر گذاشت و پیشرفت تو قسمت های مختلف کاملا به چشم میو مد
چه قد گیم پلی محشر بود
این نمایش واقعا گیم پلی فوق العاده بازی رو به رخ کشید
حیف که بین جمعیت نمایش نداشت که ری اکشن حضار ادم ببینه قشنگ رفت کنار بهترین نمایش های بازی های سونی ینی نمایش ای تری Tlou سال ۲۰۱۲ و u2 سال ۲۰۰۹

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
4K دیدم الان ، اصلا به چیزی که لایو دیدید راضی نباشید که چندین برابر بیشتر هایپ میشید.

در مورد گرافیک و .... واقعا بدون اغراق ، همین سطح برای نسل بعد هم کافیه برام ، پوشش گیاهی ، آب ، انیمشن ها ، تکسچرها ، نورپردازی ، افکت دود ناشی از شلیک ، آتیش ... بنظرم آخرشه دیگه .

اما ... چیزی که در این نمایش بیش از هر چیز خودنمایی میکرد Gameplay بود !! واقعا فوق العاده ست ... اکشن سریع ، استرس زا ، بسیار داینامیک و متنوع .

انتظار سخت تر از قبل شد واقعا ... این منتقدها هم که دائم دارن Tease میکنن ~X(

پ.ن : نظرسنجی اضافه شد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان

یه ساعته دارم میگم، اون قسمت رودخونه از 2018 ـه هم خفن تره، فقط به تکون خوردن برگ های روی آب نگاه کن، یا مثلا همون تیکه اول اون یخ هایی که زیر پای اسب ها خورد میشن و بعد تغییر حالت پا اسب بر اساس خورد شدن یخ ها. سرسام آوره. واقعا رو سخت افزار آشغال 7 سال پیش معجزه کردن. اصلا همه بحث های کل کل و فن بازی رو بزاریم کنار از منظر تکنیکال و کار کشیدن از سخت افزار و کلا دیزاین هوشمندانه کارشون دستکمی از جادوگری نداره.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
سلام
اومدم بگم که من کلا تا الان هیچی از بازی ندیدم. :D
تنها چیزی که از بازی می دونم این که جوئل هم حضور داره که اونم چون عکساش پخش شد دیگه خیلی تابلو شد و برام اسپویل شد :D

خلاصه ویرجین تر از من اگر سراغ دارید بهش سلام برسونید :D
بای
جوئل کیه؟
:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
بعد نمایش چند گروه داریم:
یک عده واسه سگ اهه که با اتیش مرد ناراحتن...یک عده واسه اون دختره که مرد.
ولی اصل کاری ها، یک عده مثل من هستن که بعد دیدن گیمپلی دلشون برای اون طفل معصوم PS VITA میسوزه که در آخرالزمان هست ولی در دنیای واقعی دوام نیاورد.:(
دلم ویتا خواست:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر