بازی The Last Of Us Part 2 در خاورمیانه ممنوع شد

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
بنابر گزارشی از سوی طرفداران بازی The Last Of Us Part 2 گویا امکان دسترسی به این بازی به دلایل خشونت زیاد و محتوای مناسب برای بزرگسالان در خاورمیانه وجود نخواهد داشت.
از آنجایی که بیشتر از چند روز تا انتشار بازی The Last Of Us Part 2 فاصله داریم خبر انتشار نشدن این عنوان در بعضی مناطق باعث نارضایتی و نگرانی گیمر ها شده‌ است. طبق تاییدیه منتشر شده توسط سازمان ESRB بازی The Last Of Us Part 2 همانند نسخه قبلی دارای محتویات مناسب برای بزرگسالان خواهد بود به عنوان مثال می‌توان به رابطه الی با رایلی در DLC Left Behind اشاره کرد که شاهد وجود دوباره محتوای این‌ چنینی در تریلر های نسخه جدید بودیم و به احتمال زیاد در سری دوم این قضیه بیشتر خواهد شد چرا که احتمال می‌رود این عملکرد ها ریشه در داستان بازی دارند.

به گفته نویسنده سریال The Last Of Us در شبکه...

Continue reading...

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همچنان نسخه فیزیکی به راحتی در دسترس خواهد بود ، چیزی که بن شده انتشار رسمی و قانونی در خاورمیانه ست . شما این همه دیسک ریجن آل و ریجن 2 اروپا در بازار ایران میبینی از کجا میاد ؟
ضمنا نمیدونم این عدد ها رو از کجا میارید ؟ 3 میلیون تومن ؟!! قیمت بازی 60 دلار هست ، معادش ریالی ش میشه حدود 1100 ، حالا ما بدترین شرایط رو هم در نظر بگیریم 1500 - 1600 ، اونم اولش .
آخه رزیدنت ایول 3 1800 بود اقا نیما، این بازی که یه بازی خاص و حالا هم که بهانه دستشون اومده بن هست بعید میدونم قیمت کمتر از 2 باشه ولی ما که بخیل نیستیم ایشالا پایین‌تر باشه من که خودم ظ2 گرفتم
ولی یه عده هستن فرق اکانت هکی و قانونی رو هنوز نمیدونن اون پستم که بهتر بن شد با اونا بودم یهو سوئتفاهمی نشه

• Like
Reactions: kamyy

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خشونت مهم نیست چون تو اسلام بوده همیشه،تو کتابای تاریخ مدرسه ای خودمون بخونی،توی زمان اسلام پر از این خشونتا بوده،الانم که توی ملا عام اعدام داریم و پیر و جوون میتونن ببینن
چیزی که مهمه همجنس گرایی هست که چون تو کشورای مسلمون حرامه،طبیعتا توی بازی هم نباید براش تبلیغ بشه...
عزیزم حساب کتاب ایران از اون کشورها جداست

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
عجب تاپیک تاکسیکی:D
صفحه اولش که پر از حرف های نژادپرستانه است
صفحه دومش بخاطر ترجمه یه کلمه گیر دادن به نویسنده
شما که بازی رو دیجیتالی خریدید/میخرید دیگه چرا انقدر حرص میخورید؟:))

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
آخه رزیدنت ایول 3 1800 بود اقا نیما، این بازی که یه بازی خاص و حالا هم که بهانه دستشون اومده بن هست بعید میدونم قیمت کمتر از 2 باشه ولی ما که بخیل نیستیم ایشالا پایین‌تر باشه من که خودم ظ2 گرفتم
ولی یه عده هستن فرق اکانت هکی و قانونی رو هنوز نمیدونن اون پستم که بهتر بن شد با اونا بودم یهو سوئتفاهمی نشه

نه آقا کجا 1800 بود ؟ ببین تو این مدت کرونا و ... قیمت بازیها روز اول بین 900 تا 1500 بود ( مثلا Nioh 2 روز اول 900 بود و همین RE3 هم روز اول 1500 ) که مثلا همین RE3 بعد از 4- 5 روز اومد روی 1200
خلاصه اینکه خیلی هم اوضاع دیسک خراب نیست ، به هر حال قیمت دلار هم بالاست و بازیها هم 60 دلار .

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
قوانین فیزیکی این سیاره با سیاره دیگه و این منظومه با اون منظومه متفاوته بعد ما شدیم عالم برتر و قوانین این دنیا رو با آخرت مقایسه میکنیم ! طبق اعتقاد غریب به اتفاق پیروان ادیان ، در اون دنیا چیزی به نام اعضای جنسی موجود نبوده و نیست که بخواد ملاک جنسیت قرار بگیره و همه چیز بر مدار محبت خواهد چرخید و انسان ها با محبت کردن و عشق ورزیدن به لذتی دست پیدا میکنن که این لذتای مادی و جنسی دنیا در برابرش حقیرن ، حالا هر کسی هر عقیده ای داره محترم ولی سعی کنیم تا چیزی و درست متوجه نشدیم محکوم و یا تایید نکنیم .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
چقدر بحث گسترده شده از قیمت و ترجمه تا دین و مسلک بحث شده اینجا.
هر کشوری قوانینی داره تو عربستان و امارات هم جنس گرایی جرمه ،همین امسال ساخته پیکسار onward ممنوع شد اونجا.این ربطی به دین و حوری و اینا نداره.
استرالیا سلطان بن عناوین بخاطر موضوعات جنسی هست،اونا که دیگه مسلمان نیستن ولی یه چارچوبی دارن که وقتی عبور میشه ازش ،بازی بن میشه.
saints row 4 مجبور شد مرحله حذف کنه تا تو استرالیا اجازه فروش بگیره
state of decay سانسور شد ایضا ،حتی ویچر 2 و سایلنت هیل.
leisure suit هنوز بنه. حسن رو به تقی ربط دادن ،هنر نمی باشد.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
فرهنگ ها رو به تکامل هستن فقط این قضیه زمان میبره چندین سال پیش خیلی چیزها تو اروپا و آمریکا به خاطر همین مسائل اخلاقی ممنوع بود اما الان آزاده ۱۰ سال آینده بازی مثل تلو ۲ تو خاورمیانه آزاد میشه و این قضیه هی ادامه داره

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
پارسال یکی از بزرگترین فرنچایز های دنیا یعنی Starwars رو توی چین پخش کردن...یک از صحنه هایی که اینطوری بود، کلهم اجمعین اون قسمت از فیلم کات شد...خلاصه نه تنها چیز جدیدی نیست این خبرا، بلکه توی این مناطق عادیه، چون قانون اشون اینه.
من نمیدونم چرا اینقدر طوری اینجا رفتار میشه که انگار چیز جدیدیه، چون واقعا نیست!

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
دیجیتالی بگیرید بره بابا. بازی فیزیکی دیگه به آخرای عمرش داره می رسه :-" بنده شخصا پیش بینی می کنم نسل ده یا حداکثر یازده دیگه فقط نسخه دیجیتالی خواهیم داشت و نسخه های فیزیکی مثل نسخه های فعلی PC فقط یه کد داخلش هست می زنید بازی میاد تو اکانت و آنلاین میگیرید بازی رو...

• Like
Reactions: IMANOKA

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
دیجیتالی بگیرید بره بابا. بازی فیزیکی دیگه به آخرای عمرش داره می رسه :-" بنده شخصا پیش بینی می کنم نسل ده یا حداکثر یازده دیگه فقط نسخه دیجیتالی خواهیم داشت و نسخه های فیزیکی مثل نسخه های فعلی PC فقط یه کد داخلش هست می زنید بازی میاد تو اکانت و آنلاین میگیرید بازی رو...
جدا از بحث قیمت بازی دیسکی یه لذت خاصی داره به نظرم

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
البته بنظرم یکی از دلایلی که فیزیکی میگیرن همون بحث Ownership هست!
واقعا مگه کمپانی ها زورکی دیگه خودشون ورژن فیزیکی رو تولید نکنن وگرنه مطمئنن هنوزم خیلی ها بخاطر همین موضوع حاضر میشن پول بدن.
البته با وجود سرویس ها و استریم و اینا اره خیلی محدود تر میشه ولی واقعا بعید میدونم وجودشون از بین بره!

• Like
Reactions: XsmokeX

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
فرهنگ ها رو به تکامل هستن فقط این قضیه زمان میبره چندین سال پیش خیلی چیزها تو اروپا و آمریکا به خاطر همین مسائل اخلاقی ممنوع بود اما الان آزاده ۱۰ سال آینده بازی مثل تلو ۲ تو خاورمیانه آزاد میشه و این قضیه هی ادامه داره
آقا من یادمه ۱۰ سال پیش هم ملت همین حرفا رو میزدن :))
البته اخلاق فقط سر بریدن با داس lol

• Smile
Reactions: AAKH1361

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر