PlayStation Plus

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
می شه بگین که پلاس رو از کجا بخرم که معتبر باشه؟
1- چند ماهه بخرم که به صرفه ترین حالت باشه؟
2- آیا با اینترنت adsl شاتل ایرادی ندارد مثل لگ زدن یا پینگ بالا و... در اصل هدفمون بازی فوتبال هست یا دوستان که همه هم در یک شهر هستیم
3- اینکه جایی هست اکانت تست داشته باشه برای مثال ۱۵ دقیقه باشه ببینیم لگ یا پینگ و... داره یا نه؟
4- پلاس رو که می خرم می تونم تمامی بازی هایی که در اختبار دارم رو آناین بازی کنم یا اینکه فقط برای چند بازی خاص هست؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
دوستان این پلاس‌های 14 روزه که تو دیجی کالا گذاشتن واسه فروش چجوریه؟ نمیشه خودمون بسازیم؟ الان بسته 12 تایی رو می‌ده 76 تومن!
میشه خودت بسازی ولی یه کارت اعتباری خارجی باید داشته باشی
مال دیجی کالا هم اکانت هست نه کد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: 'EsiNs

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام دوستان
اگه اشتراک پلاس داشته باشیم و بازیهایی که برای هر ماه پلاس رایگان میشه رو بگیریم وقتی اعتبار پلاس تموم بشه قفل میشه برای تمام اکانت های روی کنسول
میخواستم بدونم به جز آنلاین نشدن راهی هست که بازی قفل نشه؟ مثلا بعد از دانلود بازی خروج بزنیم از اکانتی که پلاس داره و دیگه لاگین نکنیم باهاش

و سوال دوم اینکه اگه بعد از مثلا 6 ماه دوباره برای اون اکانت اشتراک پلاس بگیریم بازیهای قفل شده رو میشه بازی کرد یا باید دوباره خریداری بشه؟ (منظورم بازیهایی هست که به صورت ماهانه رایگان شدن و قبلا دانلود کردیم)

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
سلام دوستان
اگه اشتراک پلاس داشته باشیم و بازیهایی که برای هر ماه پلاس رایگان میشه رو بگیریم وقتی اعتبار پلاس تموم بشه قفل میشه برای تمام اکانت های روی کنسول
میخواستم بدونم به جز آنلاین نشدن راهی هست که بازی قفل نشه؟ مثلا بعد از دانلود بازی خروج بزنیم از اکانتی که پلاس داره و دیگه لاگین نکنیم باهاش

و سوال دوم اینکه اگه بعد از مثلا 6 ماه دوباره برای اون اکانت اشتراک پلاس بگیریم بازیهای قفل شده رو میشه بازی کرد یا باید دوباره خریداری بشه؟ (منظورم بازیهایی هست که به صورت ماهانه رایگان شدن و قبلا دانلود کردیم)
بازی های که برای پلاس مجانی میشن تا زمانی که اشتراک پلاس برای اون اکانت فعال باشه قابل بازی کردن هستن آفلاین و آنلاین بودن اکانت تفاوتی ایجاد نمی کنه چون زمان اتمام پلاس وقتی آفلاین هم باشی برای کنسول مشخصه

در مورد سوال دوم هم بازی مجانی که به اکانت اضافه کردی هر موقع اشتراک پلاس داشته باشی قابل بازی کردنه ( بعد از 6 ماه باشه یا بیشتر و کمتر فرقی نمی کنه)

samgun

کاربر سایت
Jun 11, 2010
1
نام
سعید
سلام دوستان ایام به کامتون باشه

برای ساخت اکانت پلاس 14 روزه چطور میشه از تمپ ایمیل ها ( ایمیل های فوری) استفاده کرد ؟ من هرکاری کردم سرور سونی قبول نکرد و جالب اینکه از یکی از سایت های فروش این اکانت ها که خرید کرده بودم از همین تمپ ایمیل ها استفاده کرده بود .
روش خاصی داره ؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316

برای ساخت اکانت پلاس 14 روزه چطور میشه از تمپ ایمیل ها ( ایمیل های فوری) استفاده کرد ؟ من هرکاری کردم سرور سونی قبول نکرد و جالب اینکه از یکی از سایت های فروش این اکانت ها که خرید کرده بودم از همین تمپ ایمیل ها استفاده کرده بود .
روش خاصی داره ؟
من قبلا انجام میدادم مبشد ولی الان خطا میده
اون سایت هم شاید قبلا ساخته چون الان هرکاری کردم راه نداد

• Like
Reactions: samgun

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam

روش خاصی داره ؟
سلام
تقریبا یه هفته پیش از این سرویس استفاده کردم مشکلی نداشت شما هم امتحان کن ممکنه جواب بده.
Fake Email Generator - temp mail address

• Like
Reactions: VENOMEM

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
305
سلام رفقا. اکانت صلواتی.
من یک اکانت پلاس از این ۱۴ روزه ها خریدم برای تست ps now روی کامپیوتر. هرکس میخواد روی کنسولش بزنه، امروز روز اولش بود. یک صلوات بفرستین .

email : psnxzn+cxdty@gmail.com password: m137211m

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
الا راهی هست واسه پلاس 14 روزه
تنها راهی که من بلدم و انجامش میدم اینکه که شما باید یک کارت بانکی داشته باشی که میتونی از سایت gift98 بخری 1 دلاریش نزدیک 60 تومن هست و یک سایتی که فیک میل بسازی که سونی اون ایمیل ها رو قبول کنه و دامنه اون ایمیل ها در لیست سیاه قرار نگرفته باشه که میتونی از سایت Fake Email Generator - temp mail address استفاده کنی بی نهایت دامنه داره
این موردی که میگم نظر خودمه میتونی رعایت کنی میتونی نه، هنگام ساختن اکانت سعی کن از یک مرورگر استفاده کنی سایت ساخت ایمیل فیکی که بهت دادم دامنه باز شدن ایمیل هاش توی مرورگر فایرفاکس اینترنت اکسپلورر بسته شده باید از کروم یا سافاری یا از توی گوشی موبایل واردش بشی مورد بعدی کارت بانکی که میخری یک بار مصرف نیست تا زمانی که تاریخ انقضا داره قابل استفاده هست و یادت باشه هر کارت بانکی بر روی سه اکانت در واحد زمان قابل استفاده هست در نتیجه اکانتو ساختی پلاسو اد کردی یادت باشه کارتو پاک کنی خیلی مهمه اگر سه بار فراموش کنی و کارتو پاک نکنی روی اکانت بعدی نمیتونی استفاده کنی
میشه گفت با 60 تا 70 تومن تا زمانی که پلاس 14 روزه هست شما هم پلاس داری

• Like
Reactions: legend of isac

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
یه نکته ام بگم بهتره ایمیل موقت استفاده نکنید چون بعضی وقتا سونی بازی درمیاره و کد تایید به ایمیل می فرسته اگه نباشه دیگه نمی شه وارد اکانت شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر