هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
برای من مال امریکا میفرسته هنوز
من یه اکانت رجین یک دارم یه اکانت رجین دو برا هردوش میفرسته، همراه اول هست
یکی از دوستام ایرانسل داره براش نمیاد پیامک

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

اکانت من برای کانادا هستش ریجن یک ولی نمیدونم چرا چند وقته نمیفرسته! شماره همراه اول هستش!

sharifia129

کاربر سایت
Aug 26, 2019
13
دوستان کدک X265 در PS4 پخش میشه؟
نع :/
دوستان نمیشه موبایل رو با کابلش وصل کرد به کنسول و از اینترنتش استفاده کرد مثل روشی که به پی سی وصل میکنن
با هات اسپات خیلی سرعت پایین هست
نع
حتی مودم USB هم ساپورت نمیکنه

سلام

دوستان من چند ساله کنسول دارم، تا الان کاریش نکردم، سرویس نکردم

لازمه الان بازش کنم، خاک گیری کنم ؟ سرویس خاصی کنم؟ بدون باز کردن هم میشه خاک گیری کرد ؟

میخوام پیشگیری کنم از اینکه یهو بخوابه و به مشکل بخوره، تو این وضع لجن و آخر زمانیه کشور گل و بلبل ما

باز نکن الکی دستگاه فردا موقع فروش طرف بهونه میاره میگه از کجا بدونم برای تعمیر باز نکردی برای تمیز کردن باز کردی

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام

دوستان من چند ساله کنسول دارم، تا الان کاریش نکردم، سرویس نکردم

لازمه الان بازش کنم، خاک گیری کنم ؟ سرویس خاصی کنم؟ بدون باز کردن هم میشه خاک گیری کرد ؟

میخوام پیشگیری کنم از اینکه یهو بخوابه و به مشکل بخوره، تو این وضع لجن و آخر زمانیه کشور گل و بلبل ما
سلام.
اگه اسلیم معمولی باشه ، قاب روش با دست درمیاد ، میتونی یه نگاهی بهش بندازی یه گرد گیری سطحی بکنی ! (مثلا سشوار سرد یا دمنده جارو برقی) بقیه مدلارو نمیدونم چجوریه یه سرچ بکن ببین اگه راحته انجام بده.

• Like
Reactions: se.phi.roth

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام , دوستان راهی هست که بازی رو فقط آنیستال کرد بدون اینکه کلا پاک بشه ؟ یعنی الان آنیستال کنم و بلافاصله دوباره نصب کنم ؟ بدون نیاز به دانلود کردن دوباره بازی ؟ اینجا فقط گزینه delete هست که اگه بزنم دوباره باید بازی رو دانلود کنم برای نصب مجدد !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام , دوستان راهی هست که بازی رو فقط آنیستال کرد بدون اینکه کلا پاک بشه ؟ یعنی الان آنیستال کنم و بلافاصله دوباره نصب کنم ؟ بدون نیاز به دانلود کردن دوباره بازی ؟ اینجا فقط گزینه delete هست که اگه بزنم دوباره باید بازی رو دانلود کنم برای نصب مجدد !
مگه بریزی هارد اکسترنال وگرنه بازی دیجیتالی نمیشه

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام , نمیدونم اینجا جای درستیه که این سوال رو بپرسم یا نه , من بازی skyrim special edition رو تو ps4 تقریبا تا 90 درصد پیش رفته بودم بدون کوچکترین لگی ! به دلایلی خواستم دوباره از اول برم و save هاش رو از قسمت application saved data management پاک کردم چون از داخل بازی راهی برای پاک کردن نداشت , بازی رو که دوباره شروع کردم چند ساعت که پیش رفتم یهو شروع به لگ کرد !! دیگه هم قطع نشد , حتی دوباره از اول رفتم ولی حالا دیگه از ابتدای بازی لگ داره !! مشکل چیه دوستان ؟! چیکار کنم درست شه ؟!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام , نمیدونم اینجا جای درستیه که این سوال رو بپرسم یا نه , من بازی skyrim special edition رو تو ps4 تقریبا تا 90 درصد پیش رفته بودم بدون کوچکترین لگی ! به دلایلی خواستم دوباره از اول برم و save هاش رو از قسمت application saved data management پاک کردم چون از داخل بازی راهی برای پاک کردن نداشت , بازی رو که دوباره شروع کردم چند ساعت که پیش رفتم یهو شروع به لگ کرد !! دیگه هم قطع نشد , حتی دوباره از اول رفتم ولی حالا دیگه از ابتدای بازی لگ داره !! مشکل چیه دوستان ؟! چیکار کنم درست شه ؟!
مشکل نادریه بعیده کسی راه حلشو بدونه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان تاپیک اختصاصی در رابطه با PS Now وجود نداره ؟
من الان میخواستم استفاده کنم از این سرویس اما ۳ سوال داشتم
اولی اینکه خیلی راحت با کردیتی که با گیفت کارت وارد اکانت کردم میتونم بخرم دیگه ؟
دوم اینکه رو یک اکانت که پول توش دارم فعال کنم رو اکانت های دیگه هم میشه استفاده کرد ؟ مثل بازی های معمولی به اشتراک گذاشته میشه ؟
سوم اینکه میشه راحت دانلود کرد و مثل بازی آفلاین باهاش برخورد کرد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like
Reactions: Reza0017

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
بعد مدت ها هوس خدای جنگ کردم. رفتم library کنسول بزنم دانلود بشه ولی نبود!!
بازی ای که خودم قانونی از استور سونی گرفتم الان نمی تونم دوباره دانلودش کنم؟ کجا رفته؟
نه فقط این بازی خیلی از بازی های دیگم مثل فارکرای همه پریدن!
رفتم تو استور باید دوباره پول بدم بگیرمش!
اگه باگه بگین همین الان عطای کنسول رو به لقاش ببخشم و برم سمت ایکس باکس

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
بعد مدت ها هوس خدای جنگ کردم. رفتم library کنسول بزنم دانلود بشه ولی نبود!!
بازی ای که خودم قانونی از استور سونی گرفتم الان نمی تونم دوباره دانلودش کنم؟ کجا رفته؟
نه فقط این بازی خیلی از بازی های دیگم مثل فارکرای همه پریدن!
رفتم تو استور باید دوباره پول بدم بگیرمش!
اگه باگه بگین همین الان عطای کنسول رو به لقاش ببخشم و برم سمت ایکس باکس
مطمئنید تو پروفایل خودتون بودید و نه یه پروفایل دیگه رو کنسول؟ چون امکان نداره بازی خریده شده حذف بشه از تو سایت هم میتونید وارد اکانتتون بشید بازیای خریداری شده رو چک کنید

• Like
Reactions: Reza0017

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
دوستان تاپیک اختصاصی در رابطه با PS Now وجود نداره ؟
من الان میخواستم استفاده کنم از این سرویس اما ۳ سوال داشتم
اولی اینکه خیلی راحت با کردیتی که با گیفت کارت وارد اکانت کردم میتونم بخرم دیگه ؟
دوم اینکه رو یک اکانت که پول توش دارم فعال کنم رو اکانت های دیگه هم میشه استفاده کرد ؟ مثل بازی های معمولی به اشتراک گذاشته میشه ؟
سوم اینکه میشه راحت دانلود کرد و مثل بازی آفلاین باهاش برخورد کرد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سوال اول نمیدونم اما به نظر من صرف نمیکنه بخوای گیفت کارت بزنی اکانت بگیر قانونی ‌7 روزه بگیر ۵ یا ۶ تومن بیشتر نیست 14 پلاس برات فعال میشه بعد از ۷روز یکی دیگه بخر قبلی پاک کن دانلود کنی اگه به اینترنت وصل نشی فکر کنم یک هفته بعد بازیت قفل میشه روی اکانت دیگه میشه بازی کرد

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
مطمئنید تو پروفایل خودتون بودید و نه یه پروفایل دیگه رو کنسول؟ چون امکان نداره بازی خریده شده حذف بشه از تو سایت هم میتونید وارد اکانتتون بشید بازیای خریداری شده رو چک کنید
آره با همین اکانتم خریدم
آدرس دقیق سایت رو میدین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر