اموزش دریافت بازی هایps now بهمراه پلاس ۱۴ روزه

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
سلام به همه
به درخواست چندتا از بچه ها اموزش دریافت بازی هایps now بهمراه پلاس ۱۴ روزه توو تاپیک قرار میدیم.
یه ویدو اموزش هست از سایت اپارات لینکش رو میزارم فقط امیدوارم از دید مدیران سایت مشکلی نداشته باشه یا لاعقل چشم پوشی کن چون واقعا ساخت ویدو جدید برا خودم با ادیت این حرفا سخت واقعا.

بچه ها تو این ویدو بعد از انجام تمام مراحل ازش پلاس ۱۴ روزه گرفته یعنی هدف طرف گرفتن پلاس ۱۴ روزست ولی میشه بازیهای ps now رو دانلود کرد که خودم بهش زیاد کردم بدین صورت که شما ۱ اکانت فرعی روو دستگاه می سازید وروش هم پلاس ۱۴ میگیرید هم بازیهای ps nowکه بصورت دانلودی هست دانلود مییکنید وروو اکانت خودتون بازی میکنید وتروفی هاشم روو اکانت خودتوون دریافت میکنید .من خودم ۵/۶ ماهی هست دارم استفاده میکنم وهیچ مشکلی هم نداره.فقط نیاز به وی پی ان دارید که تو هر سایتی برید با ۲۰/۳۰ تومن ریخده (با این وی پی ان فری )نمیشه .

فقط بچه ها ویدو رو کامل ببینید ۱ بار یا دانلودش کنید بعد شروع کنید چون باید ۱ اکانت پی پال بدون خطا بسازید یه جاهایشم تغییر کرده ویسیری مطلب هست که الان برااتوون توضیح میدم.اینها رم کامل بخونید با تغیرات کوچکی با ویدو داره هماهنک کنید.

۱-اول این که بعد ساخت اکانت پی پال حتما داخل یهtext document ایمیل وپسورد رو ذخیره کنید چون هر بار لازمش دارید، چون فقط ۱ بار اکانت پی پال میسازیید وبرای دفعه های بعد فقط اکانت psn می سازیید.

۲-وقتی خواستید اکانت psn بسازید چند وقتی سونی ایمیلهای سایت temp mail روکه تو ویدو گفته دیگه قبول نمیکنه پس بایدgmail واقعی بسازید جمیل رو هم با browser گوشیتون بسازید چون با پی سی بخواید جیمیل بسازید هر بار ۱ شماره موبایل جدید میخواد برای وری فای گووگل ولی با browser گوشی جیمیل بساید دیگه شماره موبایل نمیخواد.

۳-اون قسمت از ویدو که پی پال رو روو اکانت psn وری فای میکنه و میگه بعد ۱۵ برید پاکش کنید حتما لازم نیست به این زودی این کار رو بکنید بعد ۷/۸روز برید حذفش کنید هیچ مشکلی برای اکانت پی پال پیش نمی یاد فقط یه داستان جدید باز سونی درست کرده وقتی تاریخ مصرف اکانت سر رسید و خواستید پی پال رو روو اکانت جدید بزنید اگه با پی سی بخوایید سایین کنید با اکانت قبلی که پی پال رووشه که میخوایید برید حذفش کنید سونی جدیدا میگه شما تایید ۲ مرحله فعال کردیید در حالی که شما فعال نکرده بودیید !! مشکلی نیست با خود کنسول پی پال رو از رو اکانت قبلی پاک کنید و با پی سی روو اکانت جدید بزنید.
قبلا میشد تا ۳/۴ اکانت رو ساخت وراحت پی پال رو روش وری فای کرد ولی الان باید ۱ بار روو ۱ اکانت فعال کنید بازی و پلاس رو بگیرد حذف کنید و رو اکانت دیگه فعال کنید راحت ترین راه اینه ۲ تا اکانت رو بسازید بزنید روو کنسول روو یکی بازی وپلاس رو که گرفتید در جا حذف کنید پی پال رو وبیاد توجه: (با پی سی فقط میشه پی پال جدید زد کنسول قبول نمیکنه کنسول فققط برای حذف پی پال قبلیه) با پی سی بزنید اینجوری فعلا ۱۴ روز پشت سر هم می تونید بازی رو داشته باشید دیگه برای تمووم کردن ۱ بازی این زمان کافیه پلاسم که۱ ماه دارید.
برا فعال کردن ps now وارد استور هموون اکانت بشید از تب ps now تریال ۷ روز رو بگیرید بعد داخل اپ ps now بشید و بازیهاش رو بزارید دانلود. عکسش رو زیر میزارم .پلاس رو دیگه همه بلدید از توو استور فعال کنید.

۴-نکته اخر قبلا اگه کنسول افلاین بود بازی ۱۲/۱۳ کار میکرد الان سر ۷ روز قفل میشه برای اینکه قفل بازی قبلی روو اکانت جدید باز بشه وارد اپ ps now بشید وروو همون بازی که قبلا دانلود کردید و روو کنسول قفل شده یه بار downlod game رو بزنید بازی دوباره لایسنس میگیره و قفلش باز میشه بعد برید داخل اکانت خودتون بازی کنید.

سر جمع همش ۱۰ دقیقه کار داره اگه نوشتم طولانی شد خواستم شمرده باشه وچیزی از قلم نیوفته شمرنده دیگه.
من خودم این نسل بیشتر بازی هارو بازی کردم خدایش اوون روز که حساب خریدام رو ازون سایت که گیف کارت psn میخرم جمع زدم نزدیک/۱۳ ۱۲ میلیون شده بچه مایه دار هم نیستم تازه هنوز دلست، گوست توشیما، سایبر پانکم مونده (عشق گیم) ولی یسری ازبازی که خریدم توps now بود انحصاریهای مثل گادواف وار ،هواریزن ،.....که تاریخش گذشت برداش سونی ولی هنوزم بازیهای خوب توش پیدا میشه در اخر تا تونستید همون جور که توو ویدو گفت شیر کنید مطلب رو دیگه با این وضع دلار ۱۸ تومن گیفت ۶۰ دلاری۱ملیون۱۰۰ باز همین چندتا گیم هم خودش خیله.موفق باشید
لینک اموزش ویدو:
توجه توجه توجه توجه توجه توجه

بچهه ها این پست بروز میکنم یه موقع الاف نشید این روش ۳/۴ روزه دیگه کار نمیکنه من خودم اخرین اکانت رو هفته پیش ساختم که روو کنسول جواب میداد و۵/۶ ماه هم خودم هم یه سری از دوستام که باهم انلاین گیم میزنیم ازش استفاده میکردیم اون روز توو یه تاپیک دیدم که یکی از بچه ها پست کرده اشتراک ps nowخریده با این وضع گرونی گیفت کارت ، در ضمن چند تا بچه هام مکرا سوال پرسیدن تصمیم گرفتم تاپیک براش بزنم ونیتم فقط این بود چیزی که بلدم رو به بقعیه بگم تا پول بیخودی ندن بابتش نمیدونستم خیلی ها نمیدونن این روش رو وگرنه زودتر اقدام میکردم اخه این روزا ماشالله همه سرچ کردنشون خوبه هر چند معلومه خیلی هام بلد بودن بازم ممنون از همه اگه روشی اومد تاپیک رو به روز میکنیم.

Attachments

• 1.ps now.jpg
    1.ps now.jpg
    648.1 KB · مشاهده: 16
  • 2.دریافت تریال۷ روزه.jpg
    2.دریافت تریال۷ روزه.jpg
    633.8 KB · مشاهده: 19
  • ۳. دریافت بازی.jpg
    ۳. دریافت بازی.jpg
    391.6 KB · مشاهده: 23
  • ۴. دانلود بازی مورد نظر .jpg
    ۴. دانلود بازی مورد نظر .jpg
    636.1 KB · مشاهده: 27
  • باز کردن قفل بازی دانلود شده قبلی روی اکانت جدید.jpg
    باز کردن قفل بازی دانلود شده قبلی روی اکانت جدید.jpg
    561.8 KB · مشاهده: 30
آخرین ویرایش:

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
756
الان میخوای پی پال بسازی.شماره تلفن که میدی یه کد میاد برای شماره که دادی که باید وارد کنی قبلا اینجوری نبود.مثلا شما پی پال انگلیس میسازی.شماره تلفن انگلیس میدی یه کد میاد روی این شماره که باید وارد کنی

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
الان میخوای پی پال بسازی.شماره تلفن که میدی یه کد میاد برای شماره که دادی که باید وارد کنی قبلا اینجوری نبود.مثلا شما پی پال انگلیس میسازی.شماره تلفن انگلیس میدی یه کد میاد روی این شماره که باید وارد کنی
دوست عزیز توجه کنید موقعی که وری فای کردی پسورد رو زدی اومد صفحه کریدیت کارت دیگه رد نداره مهم نیست شما اخر لینک رو پا کن سرچ بزن لوگ این میکنه داخل اکانت اوون بالا سمت راست رو ایکون سیتینگ بزن میبینی که اکانت ساخته شده الان خودم یکی ساختم.میتونی اوون بالا هم یه ضبدر کوچیک داده که رد میده خودش اون اطلاعات کارت رو واستپ بدی شماره موبایل که اونم رد کن بره ولی روش اول که گفتم اول لینک رو پاک راحت میره داخل اکانت
rolifen848@aprimail.com
dD246@h9

Attachments

• Captursssse.JPG
    Captursssse.JPG
    107.9 KB · مشاهده: 19
  • C2apture.jpg
    C2apture.jpg
    143.9 KB · مشاهده: 20
  • Caشششصصصpture.JPG
    Caشششصصصpture.JPG
    162 KB · مشاهده: 21

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
بچه ها توجه کنید روو ساخت اکانت پی پال اوون اخرش فقط ظاهرش عوض شده یه ضبدر کوچیک هست که راحت میتونید استپ پر کردن کردیت کارت رو رد بدید یا اول لینک رو هم پاک کنی خودش میره داخل اکانت وبا زدن ایکوون ستینگ اوون بالا سمت راست میبینید که اکانت ساخته شده.موفق باشید

Attachments

• Captursssse.JPG
    Captursssse.JPG
    107.9 KB · مشاهده: 20
  • C2apture.jpg
    C2apture.jpg
    143.9 KB · مشاهده: 15
  • Caشششصصصpture.JPG
    Caشششصصصpture.JPG
    162 KB · مشاهده: 21

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
دوست عزیز توجه کنید موقعی که وری فای کردی پسورد رو زدی اومد صفحه کریدیت کارت دیگه رد نداره مهم نیست شما اخر لینک رو پا کن سرچ بزن لوگ این میکنه داخل اکانت اوون بالا سمت راست رو ایکون سیتینگ بزن میبینی که اکانت ساخته شده الان خودم یکی ساختم.میتونی اوون بالا هم یه ضبدر کوچیک داده که رد میده خودش اون اطلاعات کارت رو واستپ بدی شماره موبایل که اونم رد کن بره ولی روش اول که گفتم اول لینک رو پاک راحت میره داخل اکانت
rolifen848@aprimail.com
dD246@h9
مشکل اینجاست تو مرحله آخر که میخواد لینک بشه میگه مشخصات کارت اعتباری رو بزن که قبلا نمی خواست همچین چیزی یه سرچ زدم دیدم مثل اینکه جدیدا اینطوری شده و دیگه از این روش نمیشه استفاده کرد .
خودتون جدیدا ساختین ؟

• Like
Reactions: all4u

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
مشکل اینجاست تو مرحله آخر که میخواد لینک بشه میگه مشخصات کارت اعتباری رو بزن که قبلا نمی خواست همچین چیزی یه سرچ زدم دیدم مثل اینکه جدیدا اینطوری شده و دیگه از این روش نمیشه استفاده کرد .
خودتون جدیدا ساختین ؟
منظورتوون رو نمیفهمم اکانت پی پال رو اگه میگی همین الان ساختم عکس گذاشتم باید چی کنی درست توجه کن به عکسا

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
من چند روز پیش امتحان کردم موقعی که روی اکانت psn میخوای اکانت پی پل رو کتیو کنیم وقتی اکانت میزنی شماره کارت میخواد

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
من چند روز پیش امتحان کردم موقعی که روی اکانت psn میخوای اکانت پی پل رو کتیو کنیم وقتی اکانت میزنی شماره کارت میخواد
تا هفته پیش ساختم حل بود دیگه ۵/۶ ماهه دارم استفاده میکنم مشکلی نبود الان چک میکنم

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
منظورتوون رو نمیفهمم اکانت پی پال رو اگه میگی همین الان ساختم عکس گذاشتم باید چی کنی درست توجه کن به عکسا
منظور من دقیقا زمانی هست که از داخا اکانت psn میخوای اکانت پی پال رو اضافه کنید مثل اینکه جدیدا کاری کردن تا وقتی کارت اعتباری نداشته باشی نتونی اکانت پی پال رو لینک کنی .
برای تست یدونه خودت psnow جدید بگیر ببین میتونی .

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
کلا این پی اس ان چند وقت شده باگ نمیزاره اکانت بسازم برم با خود کنسول چک کنم

Attachments

• Cagpture.JPG
    Cagpture.JPG
    130.5 KB · مشاهده: 19

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
کلا این پی اس ان چند وقت شده باگ نمیزاره اکانت بسازم برم با خود کنسول چک کنم
توی این مرحله قندشکن =)) رو قطع کنی اوکی میشه بعد دوباره وصل کن . ولی وقتی میخوای لینک کنی میگه زرنگی باید کارت اعتباری اضافه کنی .

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
توی این مرحله قندشکن =)) رو قطع کنی اوکی میشه بعد دوباره وصل کن . ولی وقتی میخوای لینک کنی میگه زرنگی باید کارت اعتباری اضافه کنی .
دیگه ۱ملیون بار اکانت ساختم اصلا نیاز نداره شما از اول قند شکن بزنی فقط اخرش که می خوای پی پال بزنی لازم قند شکن داره اصلا چه با قند شکن چی بی قند شکن بالا نمیره ولی اگه می دونید سینک نمیشه حتما تغییر داده دیگه چندد نفرتست کردید دیگه بعدا باز تست میکنم خودم چون تا هفته پیش که اکانت ساختم مشکلی نبود

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر