MAFIA Trilogy

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
باورنکردنیه! روی هارد دارم بازی می کنم Auto-aiming داره :)) خوبیش اینه که 3 تا DLC همراهش داره دلتون بسوزه :D:p
حاجی یه بار شما کنسول بازا یه بازی مفتی گیرتون اومد کل منطقه رو شربت و شیرینی دانمارکی پخش کردید:D

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
حاجی یه بار کنسول بازا یه بازی مفتی گیرتون اومد کل منطقه رو شربت و شیرینی دانمارکی پخش کردید:D
یَک حالی می ده! آنچارتد و جورنی هم بود :D که اکثرا بازی کرده بودیم! اسکوار خیلی باحاله، توی این ایام فرخنده هر هفته ایمیل میده.. اولین هفته به این شکل بود پیامش، LIS2 رایگان! تنگ هر تبلیغشم یه در خانه بمانید هم با آبو تاب اساسی می زنه! رفتم نگاه کردم دیدم زده با خرید بازی کامل، قسمت اول رایگان محسوب می شه :)) یعنی کمر بازی FREE رو شکست!!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
نکته ی مهمی که ندیدم کسی بهش اشاره کنه، توی نسخه ریمستر مافیا 2، اون مجله های pl*y boy رو هم ریمستر کردن؟ 8->
اگه نسخه 4k عکس ها رو گزاشته باشن الحق که ارزش بازی چند برابر میشه :-"
آره 4Kه و زوم هم می کنم بازم کیفیتشو از دست نمیده :D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,541
یعنی دیشب به محضی که خبر خوندم رفتم تو لینکی که یکی از بچه ها گذاشته بود نبود
الان فقط کلافم
کسای که ps4 شون الان مافیا داره قشنگ میتونن ps4 شونو 1 تومن بالا قیمت رد کنن :D

• Smile
Reactions: .Amirone

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
باری اولی که ۲ بازی کردم وقتی برف از روی سقف ماشین میرفت کنار هنگام حرکت تو ps3دهنم باز مونده بود این چیه الان دیگه به4k راضی نیستم چه دورانی بود بعضی میگفتم این بازیgtaشماره ۲۶ یادش به خیر

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
یعنی دیشب به محضی که خبر خوندم رفتم تو لینکی که یکی از بچه ها گذاشته بود نبود
الان فقط کلافم
کسای که ps4 شون الان مافیا داره قشنگ میتونن ps4 شونو 1 تومن بالا قیمت رد کنن :D
من گرفتم(برام گرفتن:)) )...ولی نمیدونم کی وقت میکنم برم سراغش! و کی تمومش میکنم و ...
یه چند ماه دیگه اگر یادت بود و گیر نیوردی یه پیامی بده بهم،یوزر رو بهت میرسونم :D

• Like
Reactions: .::PUИK::.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,541
من گرفتم(برام گرفتن:)) )...ولی نمیدونم کی وقت میکنم برم سراغش! و کی تمومش میکنم و ...
یه چند ماه دیگه اگر یادت بود و گیر نیوردی یه پیامی بده بهم،یوزر رو بهت میرسونم :D
حالا یوزر هم گیر بیاریم لینک دانلودشو از کجا بیارم؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یه چیزی که اعصابمو خورد می کنه اینه که نکنه اینا گند بزنن به ریمیک شماره اول
مافیا خیلی ریزه کاری داشت ریزه کاریایی که حتی الان هم تو بازی های سال 2020 رعایت نمیشه هندلینگ ماشین ها رو که همه بچه ها گفتن که چقدر خاص و دقیق بود و چه جزییات زیادی داشت اینکه هر ماشینی دقیقا شبیه خودش مدل سازی شده بود و اون جزییات بی نظیر مثل دنده عوض کردن راهنما زدن ماشین یا کیلومتر شمارش و حتی قفل هر ماشین که فرق داشت و رالفی باید برای باز کردنشون بهمون آموزش میداد
از اون طرف گیم پلی بازی خیلی دقیق ساخته شده بود سلاح ها هر کدوم حس خودشون رو داشتن و لگد زدن سلاح ها تو این بازی معروف بود اینا چیزاییه که تو مافیا 3 و تا حدودی مافیا 2 رعایت نشد
این فقط گیم پلی بود از اون طرف امیدوارم تو طراحی مراحل گند نزنن مافیا یکی از بهترین متنوع ترین بازی های تو لول دیزاین بود اصلا شما تو بازی حس تکراری شدنو حس نمی کردید این دقیقا بزرگترین ایراد مافیا 2 و مافیا 3 بود تو مافیا از همون اول تنوع مراحل رو حس می کردی از راننده تاکسی بودن تا با چوب بییسبال به جون ماشین ها افتادن و مسابقه رانندگی قتل با اسنایپر و دزدی از بانک و ورود بی سر و صدا به قصر یه پولدار اینا باید مو به مو همه اینا رو به بهترین شکل بازسازی کنن
از یه طرف دیگه شهر نباید تغییر کنه و فقط باید بزرگترش و پر جزییات ترش کنن

sharifia129

کاربر سایت
Aug 26, 2019
13
یه چیزی که اعصابمو خورد می کنه اینه که نکنه اینا گند بزنن به ریمیک شماره اول
مافیا خیلی ریزه کاری داشت ریزه کاریایی که حتی الان هم تو بازی های سال 2020 رعایت نمیشه هندلینگ ماشین ها رو که همه بچه ها گفتن که چقدر خاص و دقیق بود و چه جزییات زیادی داشت اینکه هر ماشینی دقیقا شبیه خودش مدل سازی شده بود و اون جزییات بی نظیر مثل دنده عوض کردن راهنما زدن ماشین یا کیلومتر شمارش و حتی قفل هر ماشین که فرق داشت و رالفی باید برای باز کردنشون بهمون آموزش میداد
از اون طرف گیم پلی بازی خیلی دقیق ساخته شده بود سلاح ها هر کدوم حس خودشون رو داشتن و لگد زدن سلاح ها تو این بازی معروف بود اینا چیزاییه که تو مافیا 3 و تا حدودی مافیا 2 رعایت نشد
این فقط گیم پلی بود از اون طرف امیدوارم تو طراحی مراحل گند نزنن مافیا یکی از بهترین متنوع ترین بازی های تو لول دیزاین بود اصلا شما تو بازی حس تکراری شدنو حس نمی کردید این دقیقا بزرگترین ایراد مافیا 2 و مافیا 3 بود تو مافیا از همون اول تنوع مراحل رو حس می کردی از راننده تاکسی بودن تا با چوب بییسبال به جون ماشین ها افتادن و مسابقه رانندگی قتل با اسنایپر و دزدی از بانک و ورود بی سر و صدا به قصر یه پولدار اینا باید مو به مو همه اینا رو به بهترین شکل بازسازی کنن
از یه طرف دیگه شهر نباید تغییر کنه و فقط باید بزرگترش و پر جزییات ترش کنن
من هنوز موندم چرا مافیا یک گوتی نشد :/
غیر از گرافیک بازی همون بازی الان منتشر بشه از نظر هسته گیم پلی و طراحی و مراحل و رفتار NPC ها تنوع محیط بازی و ماشین ها و..
یه بازی بشدت قوی و منسوخ نشده حساب میشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
n983283_Mafia_II_Screenshot_2020.05.21_-_03.42.28.08.jpg

h025430_Desktop_Screenshot_2020.05.21_-_03.40.26.24.jpg

نسخه pc هست خودم عکس گرفتم البته فیزیک X از نسخه ریمستر حذف شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر