PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
حمل بر خوش شانسی باشه روز انتشار بازی روز تولد این حقیر هم هست:D
اگه از دوستان کسی ساکن شیراز هست و فردی رو میشناسه که بصورت حرفه ای کیک سفارشی با طرح بازی بزنه تو خصوصی بهم پیام بده
من شیراز نیستم وگرنه خودم برات میزدم ;))

تولد خود من 5 روز بعد از عرضه بازیه... حالا طرحت رو بده، شاید برای خودم زدمش.... >:)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
منم تا حقوق ریختن سریع نسخه دیلوکس پیش خرید کردم انگار دنیا بهم دادن فقط دوست دارم حال کسی که باندل فیگور کالکشن میخره بدونم چه جوری
حالش خیلی خرابه خیلــــــــــــــــی :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
منم تا حقوق ریختن سریع نسخه دیلوکس پیش خرید کردم انگار دنیا بهم دادن فقط دوست دارم حال کسی که باندل فیگور کالکشن میخره بدونم چه جوری
الی ادیشن با باندل کنسول، هر دو رو خریده چه حسی داره... و ما چه حسی باید بهش داشته باشیم

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
الی ادیشن با باندل کنسول، هر دو رو خریده چه حسی داره... و ما چه حسی باید بهش داشته باشیم
الان من یه نگرانی اساسی دارم اونم این که حتی نتونیم کنسولهایی که این همه سرش اینجا بحث کردیم(PS5 & XSX) را احتمالا نتونیم بخریم با این وضعیتی که مملکت داره پیش میره...

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق: از امروز هر کالای بدون شناسه، قاچاق است

?سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از سال 99 تاکنون هر کالای وارداتی یا تولیدی ملزم به داشتن شناسه بوده و به این ترتیب اگر اکنون کالایی در بازار، بدون شناسه باشد، کالای قاچاق است.

پ.ن:حداقل روی قیمت تمام شده خیلی میکشه چون رسمآ خارج از منطقه آزاد نمیشه فروخت

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
حمل بر خوش شانسی باشه روز انتشار بازی روز تولد این حقیر هم هست:D
اگه از دوستان کسی ساکن شیراز هست و فردی رو میشناسه که بصورت حرفه ای کیک سفارشی با طرح بازی بزنه تو خصوصی بهم پیام بده
یکی از بهترین احساس های یک گیمر! من زمان انتشار RDR2 تولدم بود :D پیشاپیش هم تولدت مبارک <:-P

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
الان من یه نگرانی اساسی دارم اونم این که حتی نتونیم کنسولهایی که این همه سرش اینجا بحث کردیم(PS5 & XSX) را احتمالا نتونیم بخریم با این وضعیتی که مملکت داره پیش میره...

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق: از امروز هر کالای بدون شناسه، قاچاق است

?سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از سال 99 تاکنون هر کالای وارداتی یا تولیدی ملزم به داشتن شناسه بوده و به این ترتیب اگر اکنون کالایی در بازار، بدون شناسه باشد، کالای قاچاق است.

پ.ن:حداقل روی قیمت تمام شده خیلی میکشه چون رسمآ خارج از منطقه آزاد نمیشه فروخت
خیالت راحت تاثیری به اون صورت نمیزاره،اتفاقا کالاهایی که به اسم وارداتی و با گارانتی فروخته میشه قیمت هاش بیچاره کننده س
من تو کار گوشی م
به زور به اسم همتا و رجیستر و... گوشی ها رو با حداقل 30 40 درصد بیشتر به مردم فروختند
مردم باز هم یه راهی برای خرید مناسب تر پیدا کردند
کنسول و گیم و بازی هم که از 2سال پیش کالای لوکس اعلام شد و حتی فکر میکنم واردات و تخصیص ارز کامل بهش متوقف شد
الان بعد از 2سال کنسول کمه تو مملکت یا گیم ؟
گرون هست!
اما باز هم از گارانتی دارها و واردات رسمی ها مناسب تره

• Like
Reactions: s.snake2 and pxc33

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
تقریبا 2 ساعت دیگه ویدئوی جدیدی از بازی قراره منتشر بشه که مربوط به دنیای بازیه. سر آخرین تریلری که دادن واقعا تمام تلاشم رو کردم که دیگه پامو توی هر نقطه از اینترنت که مربوط به این بازی می‌شه نذارم و نبینمش، اما نشد. :D باید تا یکی دو روز کلا کاری به بخش گیمینگِ اینترنت نداشته باشم تا وسوسه نشم. امیدوارم این سری موفق بشم و تا بعد تموم کردنش کاری با تاپیک‌هاش نداشته باشم. پستم رو هم با این نقل قول از Halley Gross - یکی از نویسنده‌های بازی - تموم می‌کنم:

"چیزی که ما می‌خواستیم تو این بازی بهش اشاره کنیم، چرخه‌ی خشونت و تاثیراتش روی روح و روانه. برای همین تمام تلاشمون رو کردیم تا به واقع‌گرایانه‌ترین حالت ممکن جلوه‌ی خشونت رو توی بازی نشون بدیم. طوری که وقتی به کسی چاقو می‌زنید، حالتون بهم بخوره. ما می‌خواستیم کاری کنیم وقتی دست به یه عمل خشن می‌زنید، حسش کنید. پسش بزنید. فکر می‌کنم این صادقانه‌ترین راه برای بیان کردن داستانمونه."

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
تقریبا 2 ساعت دیگه ویدئوی جدیدی از بازی قراره منتشر بشه که مربوط به دنیای بازیه. سر آخرین تریلری که دادن واقعا تمام تلاشم رو کردم که دیگه پامو توی هر نقطه از اینترنت که مربوط به این بازی می‌شه نذارم و نبینمش، اما نشد. :D باید تا یکی دو روز کلا کاری به بخش گیمینگِ اینترنت نداشته باشم تا وسوسه نشم. امیدوارم این سری موفق بشم و تا بعد تموم کردنش کاری با تاپیک‌هاش نداشته باشم. پستم رو هم با این نقل قول از Halley Gross - یکی از نویسنده‌های بازی - تموم می‌کنم:

"چیزی که ما می‌خواستیم تو این بازی بهش اشاره کنیم، چرخه‌ی خشونت و تاثیراتش روی روح و روانه. برای همین تمام تلاشمون رو کردیم تا به واقع‌گرایانه‌ترین حالت ممکن جلوه‌ی خشونت رو توی بازی نشون بدیم. طوری که وقتی به کسی چاقو می‌زنید، حالتون بهم بخوره. ما می‌خواستیم کاری کنیم وقتی دست به یه عمل خشن می‌زنید، حسش کنید. پسش بزنید. فکر می‌کنم این صادقانه‌ترین راه برای بیان کردن داستانمونه."
Inside the Story که هیچ‌چیز جدیدی از گیم‌پلی و پلات نشون نداد بعید میدونم ویدئو Inside the Gameplay امروز هم چیز خاصی نشون بدن. راحت ببین و از بیان جزئیات و ریزه‌کاری‌های مربوط به گیم‌پلی لذت ببر:D!

• Like
Reactions: only sony

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
با خیال راحت ببینید تمام قسمت‌هایی که از گیم‌پلی نشون میدن همه‌شون شامل ویدئوهای قدیمیه و هیچ چیز جدیدی رو نشون نمیده. در مورد مکانیزم‌های گیم‌پلی، کرفتینگ و سیستم آپگرید هم توضیحات جالبی میدن مثلا بهترین قسمتش برای من این بود که با پیدا کردن و خوندن مجلات و کتاب‌های مختلف میتونید جنبه‌های جدید از آپگرید سلاح و گجت‌هارو یاد بگیرید! فوق‌العادست این مورد و منو یاد سیستم Studying و باهوش‌تر شدن توی Persona میندازه.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
نکته جالب ویدیوی امروز برام این بود که آنتونی نیومن گفت یه سری لحظات داستانی توی دنیای بازی هستش که ممکنه با یه بار تجربه کردن بازی کلا نبینید...تو نسخه اول Optional Conversationهارو داشتیم که به چند تا دیالوگ ختم میشد ولی اینجا گفتن کلا بخش‌های اسکریپت شده و کاملا داستانی توی بازی هستش که اگه به خوبی محیط رو نگردی، ممکنه از دستش بدی.
این منو یاد دیزاین مراحل سندباکس The Evil Within 2 می‌ا‌ندازه که یهو میدیدی گوشه‌ی تاریک مپ که کسی ممکنه نره یه کات سین سوپرایزکننده منتظرته و یه سری اطلاعات مهم از آنتاگونیست داستان دستگیرت میشد یا اصلا با خود طرف روبه‌رو میشدی! با لست هم یه جورایی هم سبک هستش و نیل هم وقتی بازی منتشر شده بود، بلافاصله تجربه‌اش کرد و خیلی هم باهاش حال کرده بود. خلاصه اینکه با کارگردانی و دقت به جزئیات ناتی داگ، همچین چیزی میتونه بشدت خفن پیاده‌سازی بشه چون جایی که انتظار نداری و صرفا رفتی دنبال آیتم بگردی، یهو با یه لحظه داستانی تمام‌عیار روبه‌رو میشی که باعث میشه گشت و گذار کردن توی محیط خیلی ارزشمندتر بشه.
میشه گفت دیگه دوران اینکه توی یه محیط بگردی و فقط آیتم بدست بیاری و قابلیت‌هاتو آپگرید کنی یا فوقش یه متن داستانی پیدا کنی یا صرفا چند تا دیالوگ کوتاه بشنوی و بعدش بری سراغ مسیر اصلی و لحظات داستانی پشت سر هم، تموم شده...فک کنید چقدر خفن میشه بازیهایی که محیط‌های بزرگ دارن یا حتی بازیهای Open World لحظات داستانی بزرگی رو توی لوکیشن‌هایی که اصلا انتظارش رو نداری قرار بدن. اینکه همه چی روی مپ با علامت مشخص نشده باشه یا بازی مستقیما بهت نگه که برو فلان جا.
اندینگ God of War رو یادتونه؟ (اسپویل GOW؟ یعنی هنوز بازی نکردید؟!) اینکه بعد از تموم شدن داستان، بازی مستقیما بهت نمیگه برگرد برو خونه؟ فکر میکنی بازی تموم شده و همینطوری بی‌هدف برمیگردی و یهو با اون کات سین خفن روبه‌رو میشی...نه علامتی رو نقشه بود و نه بازی بهت مستقیما میگفت که به اون لوکیشن برو...حس میکنی خودت اون لحظه رو کشف کردی و چند برابر لذتش بیشتر میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر