PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان حالا كه بازي رو ps now هست اگر دانلودش كنم بعد دي ال سي رو بخرم ميتونم دي ال سيارو برم؟
سيو اصليم ريجن ٢ بود هم اينجا كار ميكنه يا رو دي ال سي اثر نداره؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان حالا كه بازي رو ps now هست اگر دانلودش كنم بعد دي ال سي رو بخرم ميتونم دي ال سيارو برم؟
ریجن سیوت باید با ریجنی که بازیو دانلود میکنی یکی باشه، ریجن dlc ت هم با ریجن اون بازی که داری دانلود میکنی باید یکی باشه، اگه از اکانت آمریکابرای دانلود بازی استفاده میکنی سیوت رو نمیشناسه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
باید رجین سیو و بازی و دی ال سی یکی باشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
اصلا فکر نمی کردم بازی تا این حد خوب باشه!!!
شاید خیلی دست کم گرفته بودم بازی رو شاید هم چون در گیر و دارش نبودم ولی واقعا یکی از بهترین جهان بازی های این مدلی بود
کامل، خوش ساخت، حساب شده و ...

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
اصلا فکر نمی کردم بازی تا این حد خوب باشه!!!
شاید خیلی دست کم گرفته بودم بازی رو شاید هم چون در گیر و دارش نبودم ولی واقعا یکی از بهترین جهان بازی های این مدلی بود
کامل، خوش ساخت، حساب شده و ...
منم بعد از مدتها رفتم سمتش اونم بعد از2 the last و ghost of tsushima
اصلا فکر نمیکردم اینقدر خوب و جذاب باشه الانم نزدیک اخراش هستم
به شدت توصیه میشه
یکی از بهترین بازیهای جهان باز این نسل هست

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
من خیلی وقته اونقدر دیگه بازی نمیکنم ولی این بازی این اواخر تابستون رفتم بسیار بازی خوش ساختی هست سیستم تارزنی فوق العاده طراحی کردن یکسری لباس های متفاوت در بازی ویژگی های جالبی دارن گجت های متنوع سیستم مبارزات بسیار خوب مخصوصا شباهتش به سری ارکام داستان خیلی خوب و متفاوتی که نوشتن برای بازی نقش شخصیت ها رو اکثرا تغییر دادن ولی خیلی خوب در اومده ترکیبشون مخصوصا خود دکتر اکتاپوس که اینجا نقش جالبی داره در همکاری با پیتر پارکر یکسری ماموریت ساید میشن عالی داره بازی که با نقاط آبی نمایش میدم هر چند کم هست ولی بعضی هاش طراحی بی نظیری داره یکی همون ماموریت که شب میشه و باید فلش رو از کبوتر ها پس گرفت و... گرافیک بازی هم بسیار خوب هست در کل یکی از بهترین بازی های نسل فعلی هست که حتما باید همه تجربه کنن

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اقا یه مورد امروز برخوردم موقعی که بازی رو میرفتم دقیق متوجه نشدم میزارم داخل اسپویلر و این رو هم در نظر داشته باشین من کلا از اسپایدر من سه گانه سم ریمی دیدم و پیگیرش نبودم حالا سوال
اقا مگه هری با ما اواسط بازی تلفنی صحبت نکرد که براش یه سری کار ها انجام بدیم اون ازمایشگاه های بالا ساختمان ها ،پس چطوری اخرش نشون میداد پسر نورمن داخل یه دستگاه کما مانند هست ؟ اون کیه ؟ هری اوروپا مگه نبود ؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
اقا یه مورد امروز برخوردم موقعی که بازی رو میرفتم دقیق متوجه نشدم میزارم داخل اسپویلر و این رو هم در نظر داشته باشین من کلا از اسپایدر من سه گانه سم ریمی دیدم و پیگیرش نبودم حالا سوال
اقا مگه هری با ما اواسط بازی تلفنی صحبت نکرد که براش یه سری کار ها انجام بدیم اون ازمایشگاه های بالا ساختمان ها ،پس چطوری اخرش نشون میداد پسر نورمن داخل یه دستگاه کما مانند هست ؟ اون کیه ؟ هری اوروپا مگه نبود ؟
هری مریض بوده و پدرش سعی میکنه خوبش کنه و میندازتش تو اون آکواریوم و از اون عنکبوتای مشکی هم استفاده میکنه .
احتمالا تو نسخه بعد هری همون وِنوم بشه و پدرش هم که گرین گابلین

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان نسخه game of year شامل همه dlc هاست؟
من نسخه معمولیشو دارم تو استور ۲۰ دلار شده
اما dlc ها جدا هر کدوم ۱۰ دلاره
یک راهنمایی بکینید
میخوام تمام dlc هاشو داشته باشم
کدومو بخرم
نسخه اصلی spider man رو از استور قبلا خریدم

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
سلام. عزیزان یک سوال
وقتی دایو میزنیم دکمه ایی داره که بزنی و خیلی شیک فرود بیاد(Super Hero Landing) یا نه همینطوری با کله میری رو زمین ولی مثل پر فرود میای؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر