Assassin’s Creed Valhalla باکیفیت 4K 30 فریم بر روی Xbox Series X اجرا خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,356
درود بر همه ای دوستان
یوبی سافت رسما اعلام کرد نسخه Xbox Series X بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Valhalla با بهبود گرافیکی کاهش زمان بارگذاری ها و با کیفیت 4K 30 فریم اجرا خواهد شد

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
البته اينكه حرف گرينبرگ بي خوده يه بحثه
منتهي بحث اصلي اينه كه مثلا همين ساسينز روي پلي فايو چه خروجي خواهد داد
و به قولي مقايسه گرافيكي بين سري اكس و پلي فايو مهمه
حالا اينكه اصلا روي سري اكس ١٠ فريم بده اونور چه اتفاقي ميافته
ترافلاپس هم اهميت مقايسه اي داره وگرنه اره اگه مثله هم خروجي بدن ده ترافلاپس هم اختلاف بي معنيه...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
از قدیم گفتن سنگ بزرگ علامت نزدنه. سر اسمارت دلیوری هم همچین ادعاهایی شد دیگه الان مشخص شده مدن 21 در زمان محدود ساپورت میکنه باز خبر اومده که EA کلا ساپورت نمیکنه و سیستم مخصوص خودشو داره. اونا ساپورت نکنن اکتی و یوبی هم پشت سرش. میدونی کلا ادعاهای اول نسل رو نباید خیلی جدی گرفت اصولا هیچ کدوم آخرش نمیشن

این نسل که سهله ده نسل بعدم که بگذره 470 ترافلاپسم که دست بازی ساز باشه باز یه سریشون میخوان بجای فریم چهارتا ستینگو بالاتر ببرن همون 30 فریم بسازن. کلا سی فریم ساختن اوپتیمایز راحتتری هم داره. 60 فریم اوپتیمایز خفنی میخواد.
چه ادعایی شده؟ :D مایکروسافت همون روز معرفی گفته تمام بازی‌های خودش از Smart Delivery پشتیبانی می‌کنن، بقیه سازنده‌ها هم می‌تونن انتخاب کنن که پشتیبانی کنن یا نه. جایی نگفته همه بازی‌ها این قابلیت رو دارن. فعلا که همین Assassin's Creed از جمله اولین بازی‌هایی هست که پشتیبانی می‌کنه :D

This technology empowers you to buy a game once and know that – whether you are playing it on Xbox One or Xbox Series X – you are getting the right version of that game on whatever Xbox you’re playing on. We’re making the commitment to use Smart Delivery on all our exclusive Xbox Game Studios titles, including Halo Infinite, ensuring you only have to purchase a title once in order to play the best available version for whichever Xbox console they choose to play on. This technology is available for all developers and publishers, and they can choose to use it for titles that will be release on Xbox One first and come to the Xbox Series X later

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
حالا قبل اینکه نسخه نسل بعد را ببیچید و ماکروسافت را به دروغگویی متهم کنید حداقل خبر را دقیق بخونید :

داره میگه میتونیم تایید بکنیم که در بدترین شرایط روی سری ایکس AC Vallhala روی رزولوشن 4K و 30FPS اجرا خواهد شد.

یعنی مشخصه هنوز دارن بهینه سازی میکنن و بعید نیست مثلا یک حالت Performance مود داشته باشه که فریم آنلاک باشه بره بالاتر یا حتی به 60 برسه.

در ضمن هرکس Origins و Odyssey را بازی کرده باشه میدونه چه فاجعه ای هست این موتور یوبی . یا حداقل چقدر سنگینه بازیش. نصف افکت ها تا نیم متر اونور تر اصلا لود نمیشه. میری روی ایگلز آی دو ساعت طول میشکه. به نظرم اگه سری ایکس والهالا را با 4K/30Fps و یک RT معقول اجرا کنه همین اول کار مشخص میشه چه Beast ایه.

در مورد 60 فریم هم نگران نباشید. فکر کنم اکثر استدیوهای ماکروسافت که 60 فریم تارگتشون باشه. از Third Party ها هم همین الان خیلی ها هستند که روی کنسول های داغون این نسل هم 60 فریمه بازیشون چه برسه به نسل بعد. هرچند نهایتا فریم یک انتخابه که سازنده انجام میده. منتهی این سری به مراتب دستشون باز تره.
RT نداره اگه میداشت تو سایت Xbox میزد :

screenshot-www.xbox.com-2020.05.12-05_16_07.jpg

این برا The Medium :

screenshot-www.xbox.com-2020.05.12-13_22_52.jpg

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,571
نام
محمد
این XSX که قدرتش اینه ۳۰ فریم میشه بازیش. بد بحال PS5. احتمالا رو ۲۰ ۲۵ پس :D
______
ولی اینا همش شوخیه. یوبی سافت بی عرضه ست و این ثابت شده ست :D

• Like
Reactions: sajjad++

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خوب آخه احسان من این حرفتو اصلا نمیتونم قبول کنم، الان همین جناب XSX تبلیغاتش 4K@60 به عنوان استاندارد نسل بعده، درست؟ بعد اگه یه بازی کراس جن که هنوز گرافیکش این نسلیه و ورژن نسل بعدیش نهایت یکی دوتا فیچر تکنیکال بیشتر داشته باشه هم نتونه به این استاندارد برسه عجیب نیست؟ یعنی دارن یه چیز انقدر فیک رو تبلیغ میکنن که از همون اولین نمایش گندش در میاد؟

حالا من نمیدونم سونی هم چنین ادعایی رو داره و میگه پایه این نسل 4K@60 هست یا نه، اما در این معادله یا باید مایکروسافت (و شاید سونی، اگه چنین ادعای میکنه) خیلی کلاهبردار باشن و انقدر واضح تبلیغ دروغ بکنن، یا یوبیسافت شیاده:D که من نظرم به دومی نزدیک تره:D

من متوجه هستم RT چقدر هزینه بره، اما مسلما درک و شناخت خود کنسول سازها از من ده ها بار بیشتره، بهتر هم میدونن چی ساختن و چه توانایی هایی داره کنسولشون و اگه با این وجود باز میگن استاندارد نسل بعد 4K@60 ـه یا مخاطبشون رو هالو گیر آوردن، یه چیزی میگن که هنوز اول بسم الله رد میشه و برعکس تبلیغ منفی خواهد بود، یا یوبیسافت متر و معیار خوبی برای سنجش قدرت کنسول ها نیست. من سر همین میگم ایراد از یوبیسافته، بار اولش نیست از این کارار میکنه، میگم شک ندارم همینی که نشون دادن هم تو بازی نهایی نیست! دیگه انقدر از این توش کاری ها شخص خود من دیدم تا با چشم خودم نبینم باور نمیکنم. بعدا که بازی ریلیز شد روی XSX و PS5 یه آشغالی خواهد بود که به زور صدتا پچ هم قابل بازی نیست.

حالا وای میستیم تا نمایش بازی های انحصاری خودشون، اگه اونا به این استاندارد رسیدن که هیچی، اگه نه من کامل میپذیرم از بیخ دروغ بوده همه این تبلیغات:D
خوب پس خیلی حرف مفت سنگینیه:D استاد گرینبرگ فرمودن 60 فریم استاندارده و حالا ممکنه یه نفر 120 فریم هم بسازه اما الان اولین بازی تازه بین نسلی که هنوز اینوریه تا انور 30 فریمه!

View attachment 141323

تو دوتا پست پشت سره هم این حجم از تناقضات ندیدم!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
دوستانی که توی اتاق فکرتون:D جمع شدین به این نتیجه رسیدین که بریم 30 فریم بودن AC را روی Xbox Series X ترول کنیم، فقط خواستم یادآور شم که این بازی، بازی مقایسه است.

اصلا فکر کنید AC روی XSX قراره 720P/15FPS اجرا بشه، بالاخره همین قراره روی PS5 هم پورت بشه دیگه. اونجا مقایسه ها شروع خواهد شد. طوری باشه که دیگران نگن طوری شده :D

من جای شما باشم حداقل برای بازی های بین نسلی به هیچ وجه ترول نمیکنم :D. چون همون SSD که PS5 توش برتره حداقل توی بازی های بین نسلی استفاده درست حسابی بعیده داشته باشه. جالب اینه که اون کلاک بیشینه 3.8 گیگاهرتز سی پی یو سری ایکس اتفاقا توی بازی های بین نسلی بیشتر نمود خواهد داشت.:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
جالبه اینجا فن های مایکروسافت فکر میکنن هرکی به به چه چه الکی نکنه و هایپ سرخورد نباشه پس حتما دژمنه و تو اتاق فکر دسیسه چیده شده چطور دست آوردهای فوق ارزشمند این کمپانی پیشتاز رو زیر سوال ببرن.

آقا خیلی ساده است موضوع، تناقضی هم نداره والا، مایکرو تبلیغاتش برای این نسل 60 فریم به صورت استاندارد نسله، همینطور 4K، حالا سوال اینجاست چرا اولین بازی AAA که اتفاقا بین نسلی هم هست و گرافیک خاصی نداره 30 فریمه؟ البته من که میگم این کثافط کاری یوبیسافته و بحث من با احسان سر همینه. ولی حالا ایشالا که همه بازی های XSX از دم 60 فریم 4K باشن. خوش باشید.

تو دوتا پست پشت سره هم این حجم از تناقضات ندیدم!

علی تو خودتو ناراحت نکن اصلا. بیا اصلا با هم دوست باشیم. میخوام به نشانه دوستی هم یه ایده خوب بهت بدم برای ترول GoT در ماه های آینده، اسب سواری بی هدف؟ چطوره؟

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,356
دوستانی که توی اتاق فکرتون:D جمع شدین به این نتیجه رسیدین که بریم 30 فریم بودن AC را روی Xbox Series X ترول کنیم، فقط خواستم یادآور شم که این بازی، بازی مقایسه است.

اصلا فکر کنید AC روی XSX قراره 720P/15FPS اجرا بشه، بالاخره همین قراره روی PS5 هم پورت بشه دیگه. اونجا مقایسه ها شروع خواهد شد. طوری باشه که دیگران نگن طوری شده :D

من جای شما باشم حداقل برای بازی های بین نسلی به هیچ وجه ترول نمیکنم :D. چون همون SSD که PS5 توش برتره حداقل توی بازی های بین نسلی استفاده درست حسابی بعیده داشته باشه. جالب اینه که اون کلاک بیشینه 3.8 گیگاهرتز سی پی یو سری ایکس اتفاقا توی بازی های بین نسلی بیشتر نمود خواهد داشت.:D
بر عکس
بازی های میان نسلی نمی تونن از ویژگی ها نرم افزاری velocity architecture ssd سری x استفاده کنن صرفا از سرعت raw بهره می گیرن
اختلاف 2.2 برابر :-bd
جالب اینه که اون کلاک بیشینه 3.8 گیگاهرتز سی پی یو سری ایکس اتفاقا توی بازی های بین نسلی بیشتر نمود خواهد داشت.
اره حتما :-j 4k :-j
غول 5.2GHZ در مقایسه با 3700X که 4.2

141338
این تست با 2080TI

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
باور کنید یک کلمه از عکسا و پستایی که میذاره رو خودشم متوجه نمیشه فقط یه عکسی از سایت TechPowerUp میذاره اینجا که بگه منم هستم
بر عکس
بازی های میان نسلی نمی تونن از ویژگی ها نرم افزاری velocity architecture ssd سری x استفاده کنن صرفا از سرعت raw بهره می گیرن
اختلاف 2.2 برابر :-bd
جالب اینه که اون کلاک بیشینه 3.8 گیگاهرتز سی پی یو سری ایکس اتفاقا توی بازی های بین نسلی بیشتر نمود خواهد داشت.
اره حتما :-j 4k :-j
غول 5.2GHZ در مقایسه با 3700X که 4.2

View attachment 141338
این تست با 2080TI
باز استاد بزرگ کوروش کبیر رفتن و از بنچمارک ها pc واسه مقایسه کنسول ها استفاده کردند.ببین داداش ما پیش فرض قبولت داریم فقط بیخیال این بنچمارکای PC شو

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
جالبه اینجا فن های مایکروسافت فکر میکنن هرکی به به چه چه الکی نکنه و هایپ سرخورد نباشه پس حتما دژمنه و تو اتاق فکر دسیسه چیده شده چطور دست آوردهای فوق ارزشمند این کمپانی پیشتاز رو زیر سوال ببرن.

آقا خیلی ساده است موضوع، تناقضی هم نداره والا، مایکرو تبلیغاتش برای این نسل 60 فریم به صورت استاندارد نسله، همینطور 4K، حالا سوال اینجاست چرا اولین بازی AAA که اتفاقا بین نسلی هم هست و گرافیک خاصی نداره 30 فریمه؟ البته من که میگم این کثافط کاری یوبیسافته و بحث من با احسان سر همینه. ولی حالا ایشالا که همه بازی های XSX از دم 60 فریم 4K باشن. خوش باشید.

علی تو خودتو ناراحت نکن اصلا. بیا اصلا با هم دوست باشیم. میخوام به نشانه دوستی هم یه ایده خوب بهت بدم برای ترول GoT در ماه های آینده، اسب سواری بی هدف؟ چطوره؟

لول نه والا ولی درباره اسب سواری سوشیما! میخوام بدونم تو گیمپلی بازی هم قراره بازی زاویه لو انجل بازی کنیم؟ یا نه صرفا برای نمایش سینمایی دوربین رو با اون زاویه نشون دادند :D

ولی خب کامنت هایی که میدی خودت دقت کن! میگی مایکروسافت گفته استاندارد فورکی در کنار 60 فریم هست و بعد از آرون گرینبرگ توییت میذاری که به 60 فریم اشاره کرده! یا مثلا میای قابلیت اسمارت دلیوری رو همین اول کار منکر میشی (در حالی که همین AC از این ویژوگی پشتیبانی میکنه) ولی خوده مایکروسافت اول برای بازیهای فرست پارتی ش این حرکت رو مارکتینگ کرده و واضح گفته سازنده های ترد پارتی به انتخاب خودشون از SD پشتیبانی میکنند.

مشخصه! تا یک ویژگی جدیدی بخواد تبدیل به "استاندارد" بشه زمان بره. مثل کراس پلی که اول همین پلی استیشن فن ها مسخره میکردند و میگفتند اصلا چه نیازی هست و ... به صورت مداوم با بازیهای فرست پارتی مایکروسافت شروع شد و در ادامه به بازیهای چند ده میلیونی مولتی پلتفرم فورتنایت و وارزون و ... رسیده.
هرچند هر ویژگی که تبدیل به یک استاندارد بشه، بازم ممکن استدیو و تیمی زیره اون استاندارد عمل کنه و هیچ وقت عجیب نیست. همونطوری که الان ویژگی کراس پلی یک حالت عمومی پیدا کرده ولی هنوزم بازیهای ورزشی EA ازش پشتیبانی نمیکنند (شاید فیفا 21)

در کل همونطوری که روی One X رد دد2 که به جرات میشه گفت فنی ترین بازی نسل هست فورکی واقعی اجرا شد، و در همون حال بازیهای زیادی با گرافیک کمتر بودند که به اون شعار فورکی واقعی نرسیدند! اینجا مشکل سخت افزار نیست. مشکل تیم توسعه دهنده است.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,356
ای کوروش کبیر :D آسوده بخاب، AC Valhalla قراره روی سری ایکس 30 فریم اجرا بشه.

بنچمارک های pc را نذار توی تاپیک بازی کنسولی. ربطش را خودت میدونی فقط:D
برات مثال زدم که رو هوا فکت ندی بزرگوار :-bd
1.0GHZ در 4K با 2080TI اختلاف زیادی ایجاد نمیکنه
با کنسول های که در حد 2070S و 2080S در مورد اختلاف 0.3GHz و 0.1GHz رویا پردازی می کنید :-j
باور کنید یک کلمه از عکسا و پستایی که میذاره رو خودشم متوجه نمیشه فقط یه عکسی از سایت TechPowerUp میذاره اینجا که بگه منم هستم
باز استاد بزرگ کوروش کبیر رفتن و از بنچمارک ها pc واسه مقایسه کنسول ها استفاده کردند.ببین داداش ما پیش فرض قبولت داریم فقط بیخیال این بنچمارکای PC شو
با چی مقایسه کنیم ؟

Attachments

• 1589278842082.png
    1589278842082.png
    93.4 KB · مشاهده: 29

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
ای کوروش کبیر :D آسوده بخاب، AC Valhalla قراره روی سری ایکس 30 فریم اجرا بشه.

بنچمارک های pc را نذار توی تاپیک بازی کنسولی. ربطش را خودت میدونی فقط:D
:)):)):)):))
عالی=))=))
حیف بود به لایک خالی بسنده کرد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
خوب پس خیلی حرف مفت سنگینیه:D استاد گرینبرگ فرمودن 60 فریم استاندارده و حالا ممکنه یه نفر 120 فریم هم بسازه اما الان اولین بازی تازه بین نسلی که هنوز اینوریه تا انور 30 فریمه!

View attachment 141323
گفته استاندارد نگفته حداقل.بعد رزولوشن نداده. بعد لول تنظیمات نداده.
این جمله رو به 10 صورت میتونم بیان کنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: g4mer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر