PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد
این باس فایت خانه یا همون هاوز قلقش چجوریه؟
این باس فایت در نسخه اصلی یادم نمیاد، بود این؟
چرا انقدر چرت و مضخرفه اصلا ناامید میشم برم سراغش
درسته که فانتزی ولی نه آنقدر دیگه
درسته الان عصبانی هستم ولی میتونم بگم چرت ترین باس فایت تاریخ بازی رایانه ای هست

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
درسته الان عصبانی هستم ولی میتونم بگم چرت ترین باس فایت تاریخ بازی رایانه ای هست

خونه باس فایت نبود، ولی یکی از دشمن های عجیب غریب و معروف سری FF همین خونه ها هستن و رو این حساب گذاشتنش تو بازی. زدنش هم عین آب خوردنه. البته رو مدیوم یا ایزی:D

خونه کلا از اون دسته از انمی هاست که نقطه ضعفشون مجیکه، و فیزیکال دمیج زیادی نمیخورن، بیشتر وقت ها هم که ایمیونه و نمیشه کاریش کرد.در نتیجه باید با مجیک بزنیش و به این سه تا متریا نیاز داری، Fire و Blizzard و Aero. پر واضحه Healing و Auto Healing Up و Pray هم خیلی خوبن و باید داشته باشی. بخصوص Pray.

اساسا استراتژی راحت برای زدنش اینه که از کلود به عنوان دمیج دیلر استفاده کنه و از اریث به عنوان اتکر، چون مجیک هاش قوی تره. ولی اگه با کلود هم بازی میکنی سعی کن سلاحی داشته باشی که مجیک اتک رو ببره بالاتر. بعد دیگه کارت کاملا راحت میشه، فقط باید بر مبنا استیت خونه از یکی از مجیک ها استفاده کنه، وقتی آتیش گرفته با Blizzard بزنش، وقتی یخیه با Fire و وقتی الکتریسیته ای میشه با Aero. اینجوری راحت استگرش میکنی و میتونی بهش اتک جدی بزنی.

باقی موارد هم دیگه سرعت عمل و زود هیل کردنه، بخصوص وقتی میبینی میخواد بخورتت، چون دمیج زیادی میزنه. سعی کن آیتم هم داشته باشی، چون اگه HP پایین باشه زود میمیری، اینجا PD خیلی بدرد میخوره، همینطور Mega Potion که جونت رو ببری بالا و زیاد از MP برای هیل کردن استفاده نکنی.

در کل خیلی راحته.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
توضیحات کامل رو ماکان داد... ولی کلا Assess رو روی همه دشمن ها و مخصوصا باس ها استفاده کن، و مطمئن باش اطلاعات خوبی بهت میده:D

همه جا نمیشه فقط با زور بازو رفت جلو:-" به نقاط ضعف و قوت و راه حل های زدن باس ها هم باید توجه کرد:D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
141129
"حضور بدنسازها در FF7"

?️در ورزشگاه مردانه‌ی والمارکت، سه کاراکتر هستند که به طور تقریبی از بدنساز‌های واقعی الهام گرفته شده‌اند.

?️مربی اصلی جولز، و همینطور رونی و جِی، هر کدام اشاره به بدنساز‌های معروف جولز بیکن، رونی کولمن، و جِی کاتلر دارند.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
به نظر من که بهترین جا برای فارم کردن چپتر 16 و 17 هست. اونجا بخصوص اگه متریا 2X Exp رو داشته باشی سربازهای شینرا خیلی خوب Exp میدن سه سوت لول میگیری. من فکر کنم همونجا 50 شدم.

دقیقا. ولی خب چون نوشت چپتر 9 هست اونجارو بهش گفتم.

بچه‌ها کامل توضیح دادن. فقط المنتی رو روی سلاح خودت نزار چون هل هاوز اون رو روتیت میکنه و نقاط ضعفش رو تغییر میده. هل هاوز اول کار با Fire شروع میکنه ولی خب اونجا المنت بلیزارد خیلی خوبه براش.
به رنگ‌هایی که میگیره دقت کن اگع قرمز بود، Blizzard .
ابی شد، Fire یا Aero.

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
به نظر من که بهترین جا برای فارم کردن چپتر 16 و 17 هست. اونجا بخصوص اگه متریا 2X Exp رو داشته باشی سربازهای شینرا خیلی خوب Exp میدن سه سوت لول میگیری. من فکر کنم همونجا 50 شدم.
منم لول 40 بودم و تو بخش ارنای مرحله 17 تو 45 دقیقه همه کاراکتر ها رو 50 کردم،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
کاش تیفا در دنیای واقعی وجود داشت و زانو میزدم با حلقه ای در دست ازش درخواست ازدواج می کردم. :(

حامد یعنی فکر میکنی تیفا واقعی بود فرصت همچین کاری رو داشتی؟ باید میرفتی ته صفی که انتهاش مشخص نیست و یحتمل در نبرد میان عاشقان بانو متلاشی میشدی:D من خودم شخصا به قتل میرسوندمت.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
Team Arieth :-"

من در طفولیت که FFVII بازی میکردم عاشق اریث بودم و از تیفا خوشم نمیومد:D اما به مرور که بزرگ تر شدم تازه کشف کردم بانو چه لعبتی هستن:D دختر مهربونِ مو مشکیِ سسکی. مرگ بر اریث:D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد
حامد یعنی فکر میکنی تیفا واقعی بود فرصت همچین کاری رو داشتی؟ باید میرفتی ته صفی که انتهاش مشخص نیست و یحتمل در نبرد میان عاشقان بانو متلاشی میشدی:D من خودم شخصا به قتل میرسوندمت.
آره حتما راه سختی هست اما من شکارچی ماهری هستم.
+
اگر من یا هر رقیبی رو به قتل برسونی، فکر نکنم تیفا کسی که دستش به خون آلوده است رو دوست داشته باشه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
تیفا اگه توی دنیای واقعی بود خودت می کشیدی کنار! کسی رو غیر ماکان انتخاب نمی کرد! چون کازپلی کلوده:D ولی من خون امیرحسین AKIBA و تیمش رو می ریزم و یک باغ گل به اریث هدیه میدم همه چی یادش میره :-":D حالا دارم بازی می کنم تموم شه حرفای جالبی در مورد این قضایا دارم براتون :D
بیا برو حاجی!!! :p

جدا از اینکه متاسفانه یا خوشبختانه تو این بازی هم زوج تیفا و هم زوج آریث مشخصن! :-"
و ما فن ها صرفا باید از دور حمایتشون کنیم:-"

---

اما کلا بخش زیادی از ارزش FF VII R ، مربوط به دیدار دوم با آریث و ماجراهایی که پیش میاده! اصلا شخصیت آریث عالیه عالیه! :x

• Like
Reactions: .Amirone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر