Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

kedAlpha

کاربر سایت
Apr 6, 2020
10
نام
Sina
  • Like
Reactions: kamyy

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

kedAlpha

کاربر سایت
Apr 6, 2020
10
نام
Sina
اصلا فیل تر شکن لازم نیست برای بازی، منم شاتل دارم پینگم خوبه ، پکت لاست هم ندارم اصلا

خیلی از کسایی که cod رو بازی میکنن مشکل packet loss و ping دارن که ی راه حل سرویس کاهش پینگ مثل پینگ هینت یا ایران تورنومنت هست
ی راه حلی هم که جواب داده استفاده از قند شکن هست که صرفا اتصال به سرور رو بهتر کنه
قند شکنی که نوشتم تست شده و مشکل packet loss و پینگ رو حل میکنه

خود بازی نیازی به قند شکن نداره

شاتلی ها هم که خوشبختانه مشکلی ندارن
من خودم های وب دارم دوستم هم مخابرات
بدون سرویس کاهش پینگ نمی تونیم بازی کنیم

• Like
Reactions: aliahmadi2

spider6

کاربر سایت
Mar 9, 2010
85
والا من که با شاتل هم مشکل دارم! بدون کاهش پینگ اونم همین ایران تورنمنت اصلا وارد warzone نمی شه! ولی مولتی اوکی هستش

• Like
Reactions: kedAlpha

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خیلی بازی قشنگیه خیلی گرافیک خوبی داره خیلی صداگذاریش خوبه محتواش خیلی زیاده فقط اپدیت هاش دهن برامون نذاشته
هر بار لانچر این بازی باز می کنید رد خور نداره 30 گیگ اپدیت براش نیومده باشه.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خیلی از کسایی که cod رو بازی میکنن مشکل packet loss و ping دارن که ی راه حل سرویس کاهش پینگ مثل پینگ هینت یا ایران تورنومنت هست
ی راه حلی هم که جواب داده استفاده از قند شکن هست که صرفا اتصال به سرور رو بهتر کنه
قند شکنی که نوشتم تست شده و مشکل packet loss و پینگ رو حل میکنه

خود بازی نیازی به قند شکن نداره

پس این از شانس خوب من بوده که مشکل نداشتم باهاش اصلا #:-S

• Like
Reactions: kedAlpha

spider6

کاربر سایت
Mar 9, 2010
85
برای دوستانی که اطلاع ندارند میگم. قسمت warzone بازی روی تمامی ...شکن ها و کاهش پینگ ها اجرا می شه و می تونین وارد سرور بشین. اگر دیدین داخل نمی شه، protocol برنامتون رو روی TCP قرار بدین چون معمولا برروی UDP هستش. اینطوری باهر ...شکنی وارد بازی می شه و دیگه نیازی به کاهش پینگای وطنی هم نیست

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برای دوستانی که اطلاع ندارند میگم. قسمت warzone بازی روی تمامی ...شکن ها و کاهش پینگ ها اجرا می شه و می تونین وارد سرور بشین. اگر دیدین داخل نمی شه، protocol برنامتون رو روی TCP قرار بدین چون معمولا برروی UDP هستش. اینطوری باهر ...شکنی وارد بازی می شه و دیگه نیازی به کاهش پینگای وطنی هم نیست

خوب بعد از اپدیت دیگه کلا بازی ERROR می ده کرش می کنه همون منوی اصلی دستشون درد نکنه این همه اپدیت می دن بعدم بازی خراب می کنه تنکس ا لات
سرچ کردم خیلی ها این مشکل براشون پیش اومده که خیلی ها مجبور شدن 200 گیگ از ابتدا بگیرن حتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر