PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
The Last of Us 2 is a great demonstration of what’s possible from the late-cycle PS4. Naughty Dog has consistently pushed the limit in terms of what’s possible on console hardware. As we get to the ninth-gen, this will be the standard
to beat for the new consoles

:-h:-h:-h>:)

The Last of Us Part 2 Graphics Analysis – Naughty Dog Continues To Push Boundaries

ولی .. ولی دانگرید شده ، ولی ... ولی. فلان بازی بهتر بود ، تو رو خدا!!

حالا که تاپیک جداگونش بسته شد ، منتظریم ببینیم چه جور طنز جدیدی تو تاپیک مطرح میشه!

مقاله گیمینگ بولت، 8 ماه پیش... بیلد پریویو...

اولین بازی نسل 9

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
فک کنم اولین باره که بعد از تریلر بازیهای انحصاری سونی کسی جرئت نکرده اسم دانگرید رو بیاره :D
غمیت نباشه الان یکی میره با کیفیت ۳۶۰ یه عکس کپچر میکنه میگه جوئل یه نخ ریشش رفته تو دندوناش، پس دانگرید شده.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
View attachment 140368

شما رو با این جزییات سویشرت روی کنسول “ 1 “ ترافلاپسی تنها میزارم ..
واقعیه ؟ پشمام. اقا من اوایل که بازی معرفی شد کمی هیت ورزیدم ولی الان پشیمانم . توبه میکنم ? به خدا اگه ۶۰ تا پای FF7 نداده بودم همین الان پیشخرید میکردم ??

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من تریلر بازی رو صد دفعه نگاه کردم به یه نتیجه رسیدم. اینکه نیل دراکمن دو مخاطب رو هدف گرفته. مخاطب اول اونایین که بازی براشون اسپویل نشده. که خوب تکلیفشون مشخصه. گروه دومم اسپویلیان. باورتون نمیشه که تریلر یه جوریه ماهارم بدجور گیج کرده. الان نمیدونیم چه به چی شده و کی به کیه. فقط اینو فهمیدیم بازی خیلی کمش اسپویل شده. یه سری صحنه ها انگار میدل فینگر نیل دراکمن به امثال منه :D. اینفکتدا میدونن چی دارم میگم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من تریلر بازی رو صد دفعه نگاه کردم به یه نتیجه رسیدم. اینکه نیل دراکمن دو مخاطب رو هدف گرفته. مخاطب اول اونایین که بازی براشون اسپویل نشده. که خوب تکلیفشون مشخصه. گروه دومم اسپویلیان. باورتون نمیشه که تریلر یه جوریه ماهارم بدجور گیج کرده. الان نمیدونیم چه به چی شده و کی به کیه. فقط اینو فهمیدیم بازی خیلی کمش اسپویل شده. یه سری صحنه ها انگار میدل فینگر نیل دراکمن به امثال منه :D. اینفکتدا میدونن چی دارم میگم

نیل یه جا گفته بود بازی خیلی طولانیه و یه جایی هست که شما فکر میکنید داستان تموم شده، اما تازه میفهمید شروع شده و اول کاره. یحتمل به این قضیه برگرده و یه توییست خفن وسطش داشته باشه شرایط یه مقدار تغییر کنه:D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
نیل یه جا گفته بود بازی خیلی طولانیه و یه جایی هست که شما فکر میکنید داستان تموم شده، اما تازه میفهمید شروع شده و اول کاره. یحتمل به این قضیه برگرده و یه توییست خفن وسطش داشته باشه شرایط یه مقدار تغییر کنه:D
تروی بیکر رسما گفت دیگه، گفت شما فکر میکنید از داستان میدونید ولی هیچی نمیدونید :D!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
چرا وقتی مطمئن نیستین جو رو متشنج میکنین؟
همچنین چیزی رو من ندیدم کسی گفته باشه:/
گفتن اقا مال صفحه های قبله
والا نمیتونم خیلی وارد بحث بشم که نکنه چیزی اسپویل شه. ببین کلا لیکا دو نوع بودن نوع اولشون قشنگ کاتسینای بازیه که خوب دیگه حرفی درش نیست. ولی یه سری اطلاعات نوشتاری تو لیکا بود من یواش یواش دارم شک میکنم اونا خالی بندی باشه. شاید طرف خودشم خبر نداره از خودش داستان درآورده. همونا هم اتفاقا باعث رمپیج بین یه سری شده

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
گفتن اقا مال صفحه های قبله

والا نمیتونم خیلی وارد بحث بشم که نکنه چیزی اسپویل شه. ببین کلا لیکا دو نوع بودن نوع اولشون قشنگ کاتسینای بازیه که خوب دیگه حرفی درش نیست. ولی یه سری اطلاعات نوشتاری تو لیکا بود من یواش یواش دارم شک میکنم اونا خالی بندی باشه. شاید طرف خودشم خبر نداره از خودش داستان درآورده. همونا هم اتفاقا باعث رمپیج بین یه سری شده

نمیدانم، شاید حق با تو باشد.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
دراکمن بدون هیچ ادعایی از نظر تریلرسازی هم تو یه لول دیگس :D من بازی تا حدودی(جلوی خودمو گرفتم و ندیدم بیشتر) واسم لیک شده بود ولی الان دارم تئوری‌پردازی می‌کنم برای بازی :| کم کم دارم به اون توهم توطئه اعتقاد پیدا می‌کنم که کار لیک هم کار خود دراکمنه :))
جدا از داستان به نظرم خیلی زودتر باید همه به جای رفتن سراغ مسائل دیگه میومدن سر همین انیمیشن‌های صورت و چهره‌پردازی. من، همین چندوقت پیش بعد ۵ سال دوباره رفتم سراغ ویچر که بعد سریال دوباره تمومش کنم؛حقیقتش نمیدونم وسواس ذهنی دارم یا نه ولی به خاطر انیمیشن‌های npc ها که زیاد بهم حس القا نمی‌کردن بازی رو نصفه نیمه ول کردم :|(میدونم کارم عقلانی نبوده)
برای همین به شدت به این القای حس حساسم.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
View attachment 140398
View attachment 140399
امان از این ND:D
بی صبرانه منتظرم نمایش بازی بعدیشون رو روی ps5 ببینم:D
همون جنگل تو شب که تو E3 2018 نمایش دادن واسه من حجت رو تموم کرد این که ور اون چیزی نیست
فقط خدا کنه یه سری انمیشنها که تو تریلر گیم پلی e3 2018 بود اینجا هم باشه
منظورم مخصوصا رفتن زیر ماشین و ضامن تفنگ که میکشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر