Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان این BoostXp Token هارو چطوری فعال کنم؟ واسه من نمیاد اون قسمتی که میشه توکن انتخاب کنم

این همه هم بازی کردم تا حالا فعال نکردم توکنی که بگم تموم شده باشه یا نداشته باشم 8->

.PinkFloyd.

کاربر سایت
Jun 23, 2010
224
نام
Ali
دوستان این BoostXp Token هارو چطوری فعال کنم؟ واسه من نمیاد اون قسمتی که میشه توکن انتخاب کنم

این همه هم بازی کردم تا حالا فعال نکردم توکنی که بگم تموم شده باشه یا نداشته باشم 8->
سلام
سمت چپ قسمت اخبار هست
خود اخبار هم سمت راست صفحه هست اونجا یه دکمه کوچیک داره :D
البته فعال نکنید چون این آخر هفتشون قراره فعال بشه برای همه

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
سمت چپ قسمت اخبار هست
خود اخبار هم سمت راست صفحه هست اونجا یه دکمه کوچیک داره :D
البته فعال نکنید چون این آخر هفتشون قراره فعال بشه برای همه

بابا من 6 ماه دارم بازی میکنم هنوز 1 دونشو فعال نکردم :D

میشه عکس بدی ازش؟؟ من بازیم نتونستم پیداش کنم :-"

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: سگ Naughty

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
اقااااا
این بازی چرا اینقد اپدیت خرکی داره؟
من هربار بتل نت باز کردم این اپدیت داشت کردم سری بعد که باز کردم باز اپدیت خواست :(
---------------------
ببینم شما هم مشکلی دارید توی منوی بازی همش براتون تیک بزنه؟ من وقتی میرم تو بازی روون هست بازی ولی توی منو انتخاب بخش مولتی یا سینگل و جستجو برای سرور اینا موسم تیک میزنه همش هنگه!

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
اقااااا
این بازی چرا اینقد اپدیت خرکی داره؟
من هربار بتل نت باز کردم این اپدیت داشت کردم سری بعد که باز کردم باز اپدیت خواست :(
---------------------
ببینم شما هم مشکلی دارید توی منوی بازی همش براتون تیک بزنه؟ من وقتی میرم تو بازی روون هست بازی ولی توی منو انتخاب بخش مولتی یا سینگل و جستجو برای سرور اینا موسم تیک میزنه همش هنگه!
ماله من تو مولتی پلیر وقتی بازی find میشه یه چند ثانیه تیک میزنه و نمیشه کاری کرد بعد فیکس میشه.

آپدیت هم بعد از 15 گیگ فصل سه، فعلا 2-3 بار 190 مگ بوده... فکر کنم دیگه آپدیت سنگین نمیدن تا فصل بعدی.

راستی بر و بچز add کنید بریم با هم
jeez#21525
battle tag

بالای چت هست ، view tokens:

View attachment 137608
راستی شما سرویس اینترنت چی داری که nat type روی حالت open هست!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Assassin's Creed

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
ماله من تو مولتی پلیر وقتی بازی find میشه یه چند ثانیه تیک میزنه و نمیشه کاری کرد بعد فیکس میشه.

آپدیت هم بعد از 15 گیگ فصل سه، فعلا 2-3 بار 190 مگ بوده... فکر کنم دیگه آپدیت سنگین نمیدن تا فصل بعدی.

راستی بر و بچز add کنید بریم با هم
sadegqu#2246
battle tag

راستی شما سرویس اینترنت چی داری که nat type روی حالت open هست!
دقیقا اونجا هم آره، شروع میکنه تیک زدن!! فکر میکردم مشکل از منه.
دمت گرم.
بزنم 15 گیگ بگیهر تا بعد دوباره ببینیم بازی بعدش چیه :|

mojij

کاربر سایت
Jun 13, 2015
5
سلام بچه ها.من یه اکانت call of duty modern warfare دارم ولی چون پول لازمم میخوام بفروشم.هرکی خریدار هست،بیاد تلگرام.
@mjdevilhunter

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
اقایون، من بازی رو اپدیت کردم، الان که میخوام بازی کنم میاد تو بازی میزنه کانکتینگ بعد نمیشه چند بارم که میزنم دوباره تلاش کن آخرش میگه کلا ارتباط با سرور قطع شد و خروج از بازی
کسی میدونه چشه؟ :|

غلطی کردیم این بازیو خریدیم!!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
اقایون، من بازی رو اپدیت کردم، الان که میخوام بازی کنم میاد تو بازی میزنه کانکتینگ بعد نمیشه چند بارم که میزنم دوباره تلاش کن آخرش میگه کلا ارتباط با سرور قطع شد و خروج از بازی
کسی میدونه چشه؟ :|

غلطی کردیم این بازیو خریدیم!!

خود من هنوز به خاطر مشکلات مسخره بازی نتونستم بخش کمپین رو تموم کنم !
بعد از دانلود تقریبا 60 گیگ هنوز مشکل غیب شدن سر و کله کاراکتر ها و بدتر اجسام و در و دیوار سر جاش هست ! گرند وار و وارزون هم که تعطیلِ می مونه ی بخش مولتی پلیر که اونم هر سیزن فقط پلی میدم و میره تا سیزن بعدی .

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
خود من هنوز به خاطر مشکلات مسخره بازی نتونستم بخش کمپین رو تموم کنم !
بعد از دانلود تقریبا 60 گیگ هنوز مشکل غیب شدن سر و کله کاراکتر ها و بدتر اجسام و در و دیوار سر جاش هست ! گرند وار و وارزون هم که تعطیلِ می مونه ی بخش مولتی پلیر که اونم هر سیزن فقط پلی میدم و میره تا سیزن بعدی .
منم کمپین تموم نکردم هنوز!! اتفاقا امروز میخواستم بشینم کمپین برم تموم شه!
من دقیقا همون اوایل بازیو گرفتم! ولی از اولش سرطان بود :|.
بتای بازی خیلی خوب بود این نمیدونم چرا اینطرو میکنه! هفته ها اول که amd و کارت گرافیکش برای ما بازی در میاورد بعد اپدیت های طولانی اینم که امروز از هر 3 بار که بازیو ران میکنم 2 بارش میزنه نمیتونه به سرور وصل بشه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر