Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
منم خونه شاتل دارم، روی اون پینگم 140 هست ولی با این وضعیت کرونا همه تو خونه خیمه زدن تو اینستاگرام :)) مجبورم نصفه شب ساعت 2 اینا بازی کنم! خط خونه ما هم از 4 مگ بیشتر ساپورت نمیده، فیبر نوری هم نمیدن سمت ما...این td-lte همراه اولم که خوب نیس پینگش، بسته هاش هم که گرونه، نفته خام ارزون تره والا... ایرانسل هم که میگی ثبات نداره که همونم بسته هاش به صرفه نیس لابد... واسه رایتل هم 3g بود منطقه ما نشد تست کنم درست... تنها راهی که هست نت رادیوییه که 2 تومن هزینه راه اندازی داره، پارسال 700 تومن بود...تازه اونم معلوم نیست میگیریم پینگش بی ثبات، یه بارون میاد فلان بیسار...مرگ بر آمریکا

سرویس گیمشو فعال کردی؟؟ واسه من با سرویس گیم پینگم تو بازی 90 100 همیشه

باید یه نت بگیری واسه خونه شاتل رو فقط خودت استفاده کنی، اگه میخای خرج کنی همون TDLTE ایرانسل یا همراه اول بگیر برا خونه خودت تنها به شاتل متصل شو. خط منم 4 مگ ه ولی پینگم همیشه ثابته. به سرعت ربطی نداره کلا

تعرفه هاشم بد نیست ، یدون نامحدود 1 ماه داره ایرانسل که 67 تومن میشه با 75 گیگ دانلود منصفانه که واسه خونه کافیه

• Like
Reactions: brain

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سرویس گیمشو فعال کردی؟؟ واسه من با سرویس گیم پینگم تو بازی 90 100 همیشه

باید یه نت بگیری واسه خونه شاتل رو فقط خودت استفاده کنی، اگه میخای خرج کنی همون TDLTE ایرانسل یا همراه اول بگیر برا خونه خودت تنها به شاتل متصل شو. خط منم 4 مگ ه ولی پینگم همیشه ثابته. به سرعت ربطی نداره کلا

تعرفه هاشم بد نیست ، یدون نامحدود 1 ماه داره ایرانسل که 67 تومن میشه با 75 گیگ دانلود منصفانه که واسه خونه کافیه
آره به برعکسش فکر نکرده بودم! البته بیشتر بخاطر اینکه خب میخواستم سرعت خوبِ td lte هم کنارش باشه. ولی خب حداقل اینطوری مشکل پینگ رفع میشه!!
ولی رایتل رو هم اوکی کردم 4g شد، قیمت بسته هاش خیلی به صرفه و خوبه. پینگش رو تست نکردم هنوز، زدم 15 گیگ آپدیت se 3 دانلود بشه! خوبه باز 40-50 گیگ نبود D:

راستی این سرویس گیمی که میگی برای شاتل منظورته؟ تو پانل که چیزی ندیدم، فعلا هم که جواب ندادن.

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
این limited time پنج روزه که برای battle pass گذاشته منظورش چیه؟
حیف شد قبلی ghost skin توش بود نشد بگیرم

بازی گرفتم
اینم اکانتمه SneakyTurtel#2151896
فرند هم ندارم باهاش پلی بدم ادد کنید بروبچ :D

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
ادد کردم D:

• Like
Reactions: SleepyTurtel

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آره به برعکسش فکر نکرده بودم! البته بیشتر بخاطر اینکه خب میخواستم سرعت خوبِ td lte هم کنارش باشه. ولی خب حداقل اینطوری مشکل پینگ رفع میشه!!
ولی رایتل رو هم اوکی کردم 4g شد، قیمت بسته هاش خیلی به صرفه و خوبه. پینگش رو تست نکردم هنوز، زدم 15 گیگ آپدیت se 3 دانلود بشه! خوبه باز 40-50 گیگ نبود D:

راستی این سرویس گیمی که میگی برای شاتل منظورته؟ تو پانل که چیزی ندیدم، فعلا هم که جواب ندادن.

اینطوری خیلی بهتره ، هر موقع هم سرعت خوب لازم داشتی میتونی وصل شی به TDLTE ها :D

باید زنگ بزنی از پشتیبانی بخای که برات فعالش کنن ، پینگت میاد روی 100 اینا

• Love
Reactions: brain

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دارم الان با سرعت ۳۰۰ کیلوبایت بازی رو دانلود میکنم اینجوری هفته دیگه هم تموم نمیشه با بسته شبونه همراه اول
راهی نیست بشه سرعت زیاد کرد؟

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,309
نام
Rashed
دارم الان با سرعت ۳۰۰ کیلوبایت بازی رو دانلود میکنم اینجوری هفته دیگه هم تموم نمیشه با بسته شبونه همراه اول
راهی نیست بشه سرعت زیاد کرد؟

اره میشه.همراه اول.الته سرورای بتل نت ابشون قطعه و سرعت زیاد بالا پایین میشه.با استیم تا 8 مگ من دانلود کردم.بتل نت سرعتش کمو زیاد میشه

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
این limited time پنج روزه که برای battle pass گذاشته منظورش چیه؟
حیف شد قبلی ghost skin توش بود نشد بگیرم

ادد کردم D:
چیزی نیومده داداش،اکانت بتل نت بود :D
دیشب بزور تونستم ۶۰ گیگ دانلود کنم

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
اینطوری خیلی بهتره ، هر موقع هم سرعت خوب لازم داشتی میتونی وصل شی به TDLTE ها :D

باید زنگ بزنی از پشتیبانی بخای که برات فعالش کنن ، پینگت میاد روی 100 اینا
آقا دمت گرم کلا ماجرا رو بردم روی شاتل، خانواده رو بردم روی رایتل فعلا.
بعد زنگ زدم شاتل هم nat type رو گذاشت حالت 2 یعنی moderate گفت open نمیتونیم بذاریم.
از اونورم سرویس گیم حالت 4 رو فعال کرد برام.

رفتم تو بازی latency اومده بود روی 90-100 رفتم دوتا شده بود 80 یه لحظه فک کردم وسط لندن هستم باور کن! اصلا یه وضعیتی بود خلاصه :))

چیزی نیومده داداش،اکانت بتل نت بود :D
دیشب بزور تونستم ۶۰ گیگ دانلود کنم

منم همونجا ادد کردم، باشه یه بار دیگه چک میکنم پس.
من با نت رایتل دانلود کردم آپدیت هارو نا محدود 3 ساعته 6 تومن، 15 گیگ رو گرفت 1.5 ساعته.
همراه اول نا محدودش خیلی داغون شده اینور. ایرانسل هم که تست نکردم. کلا این دو تا بسته هاشون خیلی مقرون به صرفه نیس، چی مقرون به صرفه س تو ایران در کل :))

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
آقا دمت گرم کلا ماجرا رو بردم روی شاتل، خانواده رو بردم روی رایتل فعلا.
بعد زنگ زدم شاتل هم nat type رو گذاشت حالت 2 یعنی moderate گفت open نمیتونیم بذاریم.
از اونورم سرویس گیم حالت 4 رو فعال کرد برام.

رفتم تو بازی latency اومده بود روی 90-100 رفتم دوتا شده بود 80 یه لحظه فک کردم وسط لندن هستم باور کن! اصلا یه وضعیتی بود خلاصه :))

منم همونجا ادد کردم، باشه یه بار دیگه چک میکنم پس.
من با نت رایتل دانلود کردم آپدیت هارو نا محدود 3 ساعته 6 تومن، 15 گیگ رو گرفت 1.5 ساعته.
همراه اول نا محدودش خیلی داغون شده اینور. ایرانسل هم که تست نکردم. کلا این دو تا بسته هاشون خیلی مقرون به صرفه نیس، چی مقرون به صرفه س تو ایران در کل :))
مگه رایتل هم نامحدود داره؟!
شما اسمتو بگو من ادد میکنم

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
اقا چرا Rank ها کم شده .....برای شما هم اینجوریه.....بخاطر سیزن جدیده.......پس چرا 0 نشده اومده رو 57 ... من تو سیزن 2 رنکم 112 بود.... داستان چیه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر