PlayStation Days Gone

cyq3_1.png

بررسی بازی Days Gone

بازی Days Gone عنوانی جهان باز و سوم شخص ، همراه با ماجراجویی در سبک ترس و بقا است که توسط SIE Bend Studio در حال توسعه است و به صورت انحصاری برای PS4 در تاریخ 26م آپریل 2019 ، برابر با 6م اردیبهشت 98 منتشر خواهد شد . این عنوان آخرالزمانی 2 سال پس از وقوع یک بیماری هولناک و همه گیر رخ داده است ، تقریبا تمام بشریت را به کام مرگ کشانده و میلیون ها نفر را به "Freakers" تبدیل کرده است ، بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا و چرخه شبانه روز می باشد . انجین بازی Unreal Engine 4 می باشد و از PS4 PRO پشتیبانی می کند .

1504_3.png

شخصیت اصلی بازی نامش دیکون است ، در تریلر بازی مشاهده کردیم دیکون همسرش سارا را به یاد می آورد که تنها خاطرات خوش او پس از پخش شدن ویروس است و احتمال مبتلا شدن سارا توسط این بیماری .
اکنون آخرالزمان ؛ دیکون عضو گروهی از موتورسواران است که دنیا برای آن‌ها در جاده‌ها خلاصه شده و دیگر زندگی و دوستی برایشان معنایی ندارد ، تنها چیزی که برای آن‌ها باقی مانده ، تلاش برای بقا در این دنیای بی‌رحم است . همه‌ جا پر شده از موجودات زامبی‌ مانند به نام فریکرها ، شهرها تبدیل به گورستان شده اند و بازماندگان به جنگلها و کوهها پناه برده اند ، موتور دیکون نقش اساسی در بازی ایفا خواهد کرد .
ناامیدی دیکون ، خاطرات تلخی که از گذشته برایش باقی مانده ، دنیای ضد قهرمانی که هر کس برای نجات جان خود دست به هر عملی می زند ، علتهایی که شخصیت پردازی دیکون را در طول بازی در بین بازیکنان قوی و قوی تر میکند .

iir2_2.png

وسیله نقلیه اصلی موتورسیکلت است ، با قطعاتی که در طول بازی به دست می آورید می توان به منظور افزایش سرعت ، دوام یا مانور نسبت به سایر پارامترها تغییرات ایجاد کرد ، بازیکن می تواند اهداف را با روشهای مختلفی پشت سر بگذارد ، از اختفا تا استفاده از سلاحهای گوناگون با بردهای متفاوت و تعامل با محیط . سیستم کرفتینگ در بازی باعث می شود بازیکن در قسمت آیتمها ، قادر به تولید موارد جدید برای بهبود کارایی مبارزه شود . مدیریت منابع از جمله مواردیست که بازیکنان را در طول بازی به چالش می کشد و در گیم پلی نقشی پررنگ خواهد داشت ، مانند تمام شدن سوخت موتورسیکلت ، حیوانات آلوده مانند خرس و گرگ در بازی حضور دارند که در بعضی موارد فرار ! ، منطقی ترین راه پشت سرگذاشتن این موجودات است .

76gn_giphy.gif
1fs5_giphy_(3).gif
bit_giphy_(2).gif

DIGITAL DELUXE EDITION

The full game downloadable from PlayStation Store , with a digital soundtrack and art book , three bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

iw1h_5.png

SPECIAL EDITION

The full game with a SteelBook case , a physical and digital artbook , the original soundtrack on CD, three drifter bike skins , the monkey wrench fast repair tool and a PS4 dynamic theme

hctb_6.png

Collector's Edition

The full game with a SteelBook case , the collector’s edition statue , six collector pins , a clothing patch , four decals and all the special edition content

cpji_4.png

Standard

The full game on Blu-ray Disc

oj9_days-gone-standard-bd-edition-two-column-01-ps4-05feb19nz_1549329195903.png

Last edited by a moderator:

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
دوستان این‌ اپدیت اخری شامل همه اپدیتای قبلیم هست؟من دارم بازی و‌اپدیت اخری رو از رو کامپیوتر دانلود میکنم که بریزم رو کنسول.الان قبلیام نیاز دارم؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان حجم اپدیت های بازی از روز اول تا الان چقدره ؟ می خوام بدونم به غیر از ۶۷ گیگ خود بازی چقدر دیگه باید دانلود کنم ؟ سوال بعدی هم‌اینکه بعد ایت اپدیت ها دیگه اون باگ های عجیب و وحشتناک رفتن تو زمین و زامبی غیبی و اینا بر طرف می شه دیگه خدا بخواد ؟ :D می خوام تو این روزای قرنطینه برم سراغش :D

• Like
Reactions: BARDI YA

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
983
نام
Esmaiel
دوستان حجم اپدیت های بازی از روز اول تا الان چقدره ؟ می خوام بدونم به غیر از ۶۷ گیگ خود بازی چقدر دیگه باید دانلود کنم ؟ سوال بعدی هم‌اینکه بعد ایت اپدیت ها دیگه اون باگ های عجیب و وحشتناک رفتن تو زمین و زامبی غیبی و اینا بر طرف می شه دیگه خدا بخواد ؟ :D می خوام تو این روزای قرنطینه برم سراغش :D

67 گیگ !؟ من ک بازی رو کلا تازه نصب کردم 38 گیگ دان کردم

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
983
نام
Esmaiel
حجم اصلی خود بازی مگه ۶۷ گیگ نیست ؟ بدون اپدیت
نه ! . کسی که دیسک بازی رو میگیره باید 36 گیگ پچ دانلود کنه . ولی کسی که دیجیتالی میخره همون 38.5 گیگ رو باید دانلود کنه (بازی با آخرین آپدیت 1.61)

• Like
Reactions: Kiami

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
حیف اینهمه زحمت و زیبایی بازی که فدای ندونم‌کاری و عجله و پولیش نکردن بازی شد ! این‌چیزی که من تا اینجا دیدم اگه یه پولیش یه ماهه می شد یه مقدار روی باگ‌هاش کار می شد . انتقال گیم پلی به میان پرده هاش درست می شد و به طور کلی یه ذره روایت بهتری داشت راحت یه متای در خور می‌گرفت . چه گرافیک خفن و گیم‌پلی روون و خوبیم‌ داره . حیف و صد حیف ! اینا می دادن ۲ ساعت نیل دراکمن بازی می‌کرد قبل عرضه ۴ تا نکته می گفت اوضاع اینطوری نمی شد :D ولی خوب اونایی که نخریدن از دستش ندید . تخفیف خورده و الان بعد اپدیت ها که باگ ها برطرف شده واقعا ارزش امتحان کردن رو داره.

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
983
نام
Esmaiel
حیف اینهمه زحمت و زیبایی بازی که فدای ندونم‌کاری و عجله و پولیش نکردن بازی شد ! این‌چیزی که من تا اینجا دیدم اگه یه پولیش یه ماهه می شد یه مقدار روی باگ‌هاش کار می شد . انتقال گیم پلی به میان پرده هاش درست می شد و به طور کلی یه ذره روایت بهتری داشت راحت یه متای در خور می‌گرفت . چه گرافیک خفن و گیم‌پلی روون و خوبیم‌ داره . حیف و صد حیف ! اینا می دادن ۲ ساعت نیل دراکمن بازی می‌کرد قبل عرضه ۴ تا نکته می گفت اوضاع اینطوری نمی شد :D ولی خوب اونایی که نخریدن از دستش ندید . تخفیف خورده و الان بعد اپدیت ها که باگ ها برطرف شده واقعا ارزش امتحان کردن رو داره.

یه بخشی از مشکلات بازی برمیگرده به بی تجربگی تیم سازندش که تا به حال یه عنوان با چنین اسکیلی نساخته بودن و به نظرم نفرات و منابع کافی هم نداشتن هرچند این اواخر استخدامهای خوبی داشتن
یه بخش دیگشم برمیگرده به انتخاب انجین اشتباهی . Unreal Engine 4 با اینکه خیلی قدرتمنده اما به نظرم اصلا برای بازیهای Open World مناسب نیست ... اینو میشه قشنگ به عینه تو بازی دید (یکیش همون Seamless نبودن و نبودن ترنزیشن مناسب بین گیمپلی و کاتسینهاست که برای یک عنوان نسل هشتمی واقعا دیگه زشته آدمو یاده GTA San Andreas میندازه ! :|)

پ.ن : امیدوارم تیم سازنده با یه سری استخدام دیگه تیمش رو بیشتر گسترش بده و از این نظر کمبودی برای Days Gone 2 (احتمالی!) نباشه

آخرین ویرایش:

KavehFrootan

کاربر سایت
Apr 5, 2020
87
نه ! . کسی که دیسک بازی رو میگیره باید 36 گیگ پچ دانلود کنه . ولی کسی که دیجیتالی میخره همون 38.5 گیگ رو باید دانلود کنه (بازی با آخرین آپدیت 1.61)
یا الله ۳۸ گیگ دو با اینهمه مشکلاتی که بازی اولش داد فکر نکنم با این ۳۸ گیگ هم تمام مشکلاتش حل شده باشه هر چند با این فروش خوبی که کرد دنباله اش محتمله

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
یا الله ۳۸ گیگ دو با اینهمه مشکلاتی که بازی اولش داد فکر نکنم با این ۳۸ گیگ هم تمام مشکلاتش حل شده باشه هر چند با این فروش خوبی که کرد دنباله اش محتمله
با آخرین آپدیت هم بازی از افت فریم رنج میبره ولی بازی ارزش بازی کردن رو داره و تم بازی و کاراکترهای بازی شما رو یاد لست آف آس میندازه

• Like
Reactions: KavehFrootan

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
86
چطوریه تو سایتا حدودا 40 گیگ حجم بازیه و 40 گیگ هم آپدیت داره اما رو کنسول کلا 38 گیگ زده حجم بازی رو؟
الان با پی سی بخوای دانلود کنی باید 40 گیگ اضافه دانلود کنی؟ :-?
چرا همون ورژن آخر بازی رو نمیزارن که 38 گیگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر