Multi Platform Bright Memory: Infinite

سازنده
FYQD Studio
تاریخ انتشار
January 2019
ناشر
FYQD Studio
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch
D95WiFdXsAAxRtT.jpg

Developer(s): FYQD Personal Studio
Genre(s): First-person shooter; hack and slash
Engine: Unreal Engine 4
Mode(s): Single-player
Platform: Microsoft Windows
Genres: First-person shooter, Hack and slash​

Bright Memory یک پروژه شوتر اول شخص است که ساخت و توسعه آن تنها توسط یک نفر انجام می‌شود و توسط استدیو FYQD منتشر خواهد شد !
اگر میخواهید به حال هوای bulletstorm و crysis برگردید حتما نسخه پیش درامد بازی رو تجربه کنید که به تازگی منتشر شده است ! و اما نسخه نهایی در تاریخ نا معلومی در 2020 عرضه خواهد شد !
داستان Bright Memory: Infinite در سال 2036 اتفاق میافتد ! و پس از وقایع عجیب در شهر بازی سازمان علمی و تحقیقاتی فراطبیعی (SRO) تعدادی از افراد خود را به آن مطقه فرستاده است که در مورد آن تحقیق کند و ادامه ماجرا ....
سازنده بازی گفته است : تصمیم بر این شد که کار خود را به صورت دمو عرضه کنم تا میزان فروش بازی مشخص شود و بتوانم با حمایت مالی مردم نسخه کامل تر بازی را به تولید نهایی برسانم ! هر کس نسخه پیش درامد را بخرد میتواند در نهایت از تخفیف کامل نسخه نهایی برخوردار شود
زمانی که ساخت بازی به صورت کامل به اتمام برسد ، بازی در قالب Bright Memory: Infinite به صورت تکمیلی در اختیار خریداران و کاربران قرار خواهد گرفت ! امروز ( 25 /03/ 2020 ) نسخه پیش درامد آن منتشر شده است با قیمت کمتر از 5 دلار بر روی استیم قرار گرفته است !

سیستم مورد نیاز نسخه پیش درآمد برای اجرا به شرح زیر میباید
Minimum:
  • Processor: i5-3470 INTEL or AMD Equivalent
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GTX 660 or AMD Radeon HD 7770
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 4 GB available space
  • Additional Notes:
Recommended:
  • Processor: i7-4790K INTEL or AMD Equivalent
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GTX 1060 or AMD Radeon R9 390
  • Storage: 4 GB available space

سیستم مورد نیاز نهایی بازی هم منتشر شده که در زیر میبیند ! Bright Memory: Infinite
Minimum:
  • Processor: INTEL E3-1230v2
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GTX 1050TI or AMD Radeon R9 285
  • Storage: 10 GB available space
  • Additional Notes:
Recommended:
  • OS: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
  • Processor: RTX ON:INTEL i7-9700K RTX OFF:INTEL i7-4790K
  • Memory: 12 GB RAM
  • Graphics: RTX ON:Nvidia RTX 2080 or AMD RadeonVII RTX OFF:Nvidia GTX1080
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 10 GB available space

تصاویری از محیط بازی

همچنین امروز بازی بر روی Gog نیز عرضه شده و توسط Codex کرک شده است !

در پایان هم میتونید ترییلر زیبای بازی رو تماشا کنید

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
حدود 20 دقیقه بازی کردم ! وااقعا نمیدونم 1 نفر چه طوری اینو ساخته ! میشه گفت با توجه به اینکه 1 نفر سازنده این بازی بوده کلمه محشر براش کمه !
درسته ایراداتی داره ! مثل صدا گذاری که کپچرش اصلا با لبو دهن نمیخونه ! اما بازم نمیشه اصل کارو نادیده گرفت !
گرافیک عالی ، گیم پلی روان و جذاب ، یک شوتر سریع و زیبا ، ترکیب چند بازی با هم ، تنوع در قدرت و اسلحه ها ! انصافا بازی هم خوب بهینه شده !

واقعا میشه گفت بسیاری از شرکت ها با تیم های عظیمشون گند میزنن به یه سری آی پی ها ! اما همین تیم 1 نفره واقعا گل کاشته !

بهتون پیشنهاد میکنم تجربش کنید !!!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
باور کنید از دوم قشنگ تره:D خیلی تنوع داره من نسخه ی بتاش بازی کرده بودم
این نسخه به لطف nvidia دارای ray tracing هم شده یعنی بازی چقدر خفن بوده که انویدیا هم پشتیبانش شده اگرم کارت ری ندارید حتما دموش رو ببینید ری خیلی خفنی هم داره اگر صابر جان لطف کنن دموش هم بذارن عالی می شه.

ضمنا این بازی برای موبایل هم عرضه شده نه با این گرافیک اما گرافیکش روی موبایلم خیلی خوبه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
حدود 20 دقیقه بازی کردم ! وااقعا نمیدونم 1 نفر چه طوری اینو ساخته ! میشه گفت با توجه به اینکه 1 نفر سازنده این بازی بوده کلمه محشر براش کمه !
درسته ایراداتی داره ! مثل صدا گذاری که کپچرش اصلا با لبو دهن نمیخونه ! اما بازم نمیشه اصل کارو نادیده گرفت !
گرافیک عالی ، گیم پلی روان و جذاب ، یک شوتر سریع و زیبا ، ترکیب چند بازی با هم ، تنوع در قدرت و اسلحه ها ! انصافا بازی هم خوب بهینه شده !

واقعا میشه گفت بسیاری از شرکت ها با تیم های عظیمشون گند میزنن به یه سری آی پی ها ! اما همین تیم 1 نفره واقعا گل کاشته !

بهتون پیشنهاد میکنم تجربش کنید !!!
تریلر پست اول دیدم پشمام ریخت گفتی یک نفره بوده مخم سوت کشید چون امکان نداره یک نفر بتونه کل دیزاین یک گیمو انجام بده یک بخاطر اینکه هیچکس نیست که تو همه بخشا سررشته داشته باشه دو اگه هم باشه سالها طول میکشه تموم شه ساختش واسه همین سرچ زدم :D
گویا سازندش اعتراف کرده خیلی از مدلای بازی مثل مدلای دشمنا پایریت شده هست و از قبل آماده بوده یک تغییر کوچک توش داده که با فضای بازی جور در بیاد، بعد با توجه به اینکه خیلی خوب فروش رفته تا اینجا و نظرات استیمم خیلی مثبت بوده برا اینکه گیر ندن و ... قراره تازه الان با پولش یک تیم جمع کنه شروع کنن از نو دیزاین کنن مدلارو :D
من بازی نکردم اما بازم دمش گرم بازی کاملی سرهم کرده با همین امکانات دم دستی :D

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
630
نام
Hamid Anahid
باور کنید از دوم قشنگ تره:D خیلی تنوع داره من نسخه ی بتاش بازی کرده بودم
این نسخه به لطف nvidia دارای ray tracing هم شده یعنی بازی چقدر خفن بوده که انویدیا هم پشتیبانش شده اگرم کارت ری ندارید حتما دموش رو ببینید ری خیلی خفنی هم داره اگر صابر جان لطف کنن دموش هم بذارن عالی می شه.

ضمنا این بازی برای موبایل هم عرضه شده نه با این گرافیک اما گرافیکش روی موبایلم خیلی خوبه
تنظیمات ری تریس رو پیدا نمیکنم متاسفانه تو نسخه نهاییش !!! ولی فوق العاده است حتی اگر مدل ها آماده باشه . البته همچین پروژه ای اونم یه نفره فقط با ابزار جدید UDK امکان پذیره ازجمله ابزار Quixel و تکسچرها و مدل های آماده ولی بازم عالیه و خیلی شرکت های میلیون دلاری رو رو سیاه میکنه.
خود اپیک باید روش سرمایه گذاری میکرد چون کاملا شو کیسیه برای نشون دادن سهولت استفاده از UDK و مدیریت هزینه ها ی پروژه های آینده .

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تنظیمات ری تریس رو پیدا نمیکنم متاسفانه تو نسخه نهاییش !!! ولی فوق العاده است حتی اگر مدل ها آماده باشه . البته همچین پروژه ای اونم یه نفره فقط با ابزار جدید UDK امکان پذیره ازجمله ابزار Quixel و تکسچرها و مدل های آماده ولی بازم عالیه و خیلی شرکت های میلیون دلاری رو رو سیاه میکنه.
خود اپیک باید روش سرمایه گذاری میکرد چون کاملا شو کیسیه برای نشون دادن سهولت استفاده از UDK و مدیریت هزینه ها ی پروژه های آینده .

اره فقط استیمش فعلا داره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اقا عالیه :D بگیرین بازی کنین البته نسخه گویا ناقصه ولی خلاصه بازی کنین حالشو ببرین
چرا یه ناشر خوب نمیاد دست این بدبختو بگیره :|:D

این فعلا ep1 هست سیو بازی کلی هست و هر کی کرکش کنه یا حتی استیمش سیوش یکیه می شه بعدا ادامش داد.

• Like
Reactions: hitman68

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
فک میکنم نسخه نهایی که بیاد از Ray استفاده میکنه !
لینک دانلود هم گذاشتن سایتها ! نسخه فیتگرل هم اومده ! راحت میتونید از سایت های مجاور دانلود کرد ! گرچه ما معذوریم از گذاشتن لینک در انجمن !
تریلر پست اول دیدم پشمام ریخت گفتی یک نفره بوده مخم سوت کشید چون امکان نداره یک نفر بتونه کل دیزاین یک گیمو انجام بده یک بخاطر اینکه هیچکس نیست که تو همه بخشا سررشته داشته باشه دو اگه هم باشه سالها طول میکشه تموم شه ساختش واسه همین سرچ زدم :D
گویا سازندش اعتراف کرده خیلی از مدلای بازی مثل مدلای دشمنا پایریت شده هست و از قبل آماده بوده یک تغییر کوچک توش داده که با فضای بازی جور در بیاد، بعد با توجه به اینکه خیلی خوب فروش رفته تا اینجا و نظرات استیمم خیلی مثبت بوده برا اینکه گیر ندن و ... قراره تازه الان با پولش یک تیم جمع کنه شروع کنن از نو دیزاین کنن مدلارو :D
من بازی نکردم اما بازم دمش گرم بازی کاملی سرهم کرده با همین امکانات دم دستی :D
واقعا چه مغز هایی داره این صنعت گیم ! ما که فقط مصرف کننده هستیم :D
اینکه از جاهایی کپی کرده کاملا طبیعیه ! چاره ای جز اینم نداشته ! همینطور که گفتم بسیاری از شرکت ها با تیم های بزرگ همچین گیم خوش دست و بهینه ای رو نمیتونن بسازن !
این نسخه هم جهت اینکه بتونه بودجه مالیشو برای جمع آوری تیم تهییه کنه داده بیرون ! حال باید ببینیم نسخه هایی که با نام infinite میاد چه تغییراتی کرده !

امیدوارم موفق باشه ! :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
فک میکنم نسخه نهایی که بیاد از Ray استفاده میکنه !
لینک دانلود هم گذاشتن سایتها ! نسخه فیتگرل هم اومده ! راحت میتونید از سایت های مجاور دانلود کرد ! گرچه ما معذوریم از گذاشتن لینک در انجمن !

واقعا چه مغز هایی داره این صنعت گیم ! ما که فقط مصرف کننده هستیم :D
اینکه از جاهایی کپی کرده کاملا طبیعیه ! چاره ای جز اینم نداشته ! همینطور که گفتم بسیاری از شرکت ها با تیم های بزرگ همچین گیم خوش دست و بهینه ای رو نمیتونن بسازن !
این نسخه هم جهت اینکه بتونه بودجه مالیشو برای جمع آوری تیم تهییه کنه داده بیرون ! حال باید ببینیم نسخه هایی که با نام infinite میاد چه تغییراتی کرده !

امیدوارم موفق باشه ! :D
واقعا همینو بگو،یه نفر تک نفره بازی میسازه. اونموقع بعضیا ،کنسول 5 تومنی رو 8 تومن میخوان قالب مردم بکنن.
اونا کجا،اینا کجان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر