سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
شروع این فصل خوب بود و نوید توئیست های جالبی میده .
باحال بود ولی مثل فصل های قبلیش درگیرت نمیکرد و صد تا تئوری بچینی
هیچ وقت از همون قسمت اول نمی شد تئوری چید . فصل اول هم شروعش تا دقایق آخر سردرگم بود و حتی تو ذوق هم می زد . به نظر من که مقدمه چینی نسبتا مناسبی بود برای معرفی کاراکتر های جدید . آرامش نسبی قبل طوفان

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من از این قسمت خیلی خوشم اومد :D خیلی آخرای فصل قبلو یادم رفته و ریکپ خودشون اصلا خوب نبود :D ولی تا حدی داستانو میشد فهمید. و به نظرم کاملا باید صبر کنیم تا فصلو قضاوت کنیم.
مثل فصل 2 که تا اواسط اصلا قوی نبود و آروم آروم آسشو رو کرد!!

پ.ن. صحنه بعد تیتراژو دیدین؟ چرا راجبش حرف نمیزنین؟

• Like
Reactions: Boss

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
من از این قسمت خیلی خوشم اومد :D خیلی آخرای فصل قبلو یادم رفته و ریکپ خودشون اصلا خوب نبود :D ولی تا حدی داستانو میشد فهمید. و به نظرم کاملا باید صبر کنیم تا فصلو قضاوت کنیم.

به نظرم چیز خاصی نداشت آخه
یه پارک دیگه که مربوط به زمان آلمان نازی هست و احتمالا دو حالت داره. یا دلوس میو رو ورمیداره ریپروگرم میکنه و یه پارک دیگه ایجاد میکنند (!) یا اون سکانس مال زمانی قبل از اتفاقات وست ورد هست که میو تو یه پارک دیگه بود.

آنتونی هاپکینز این فصل نیستش؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
به نظرم چیز خاصی نداشت آخه
یه پارک دیگه که مربوط به زمان آلمان نازی هست و احتمالا دو حالت داره. یا دلوس میو رو ورمیداره ریپروگرم میکنه و یه پارک دیگه ایجاد میکنند (!) یا اون سکانس مال زمانی قبل از اتفاقات وست ورد هست که میو تو یه پارک دیگه بود.

آنتونی هاپکینز این فصل نیستش؟
همون دیگه! من هایپ شدم خیلی :D تا اینجا این قسمت خبری از پیچش های چند خط زمانی نبود ولی شاید این ایجاد کنه + ولی اینکه میو اصلا بیرون نیومده عجیبه. شاید موازیه!
اخر فصل 2 میو چیشد اصن؟ یادم نیست

---------------------------------------

امیدوارم اگه باشه نگن! سوپرایز شیم :D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646

یکی از خصوصیت وست ورد که دوسش دارم پیچیدگی زیاد هر قسمتشه یعنی وقتی تموم میشه من خودم میگم مرسی اصلا نمیخام تا هفته دیگه قسمت جدیدی ببینم ازش همین اپیزود کافیه! مخصوصا فصل اول :D

این قسمتم بار اول یکم همه چی‌برام گنگ بود، ولی یکم گذشت به این نتیجه رسیدم واقعا اپیزود محشری بود و دفعه دوم خیلی لذت بردم و سوال هامم بیشتر شد :D

اخر فصل 2 میو چیشد اصن؟ یادم نیست

وقتی به‌خودش اومد تو یه ترتیب چند نفرو داده بود با چاقو، وسط جنگ جهانی و سربازای هیتلر!

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
آخر فصل دو، نه این قسمت :D
من حواسم نبود اینجا تاپیک وست ورده و عین اسکلا تو اسپویلر گذاشتم :)):D
اگه یادت باشه MIB تصادفی میره تو خونه قدیمی میو و اونم افراد MIB رو ریپروگرم میکنه که بکشنش. MIB چند تا تیر میخوره و به شخم میره. در همین حین Lee با بیسیمی که پیدا کرده بود به QA خبر میده و اونا هم میریزن و میو رو چند تا تیر میزنند ولی MIB چون نمیخواسته از پارک خارج شه مخفی میشه!
بعد که میو رو میبرن HQ، میفهمن تو کدش قسمتی واسه کنترل بقیه هاست ها هستش و از این کد استفاده میکنند تا Clementine رو پروگرم کنند که بقیه هاست ها رو به جون هم بندازه و قضیه رو تموم کنه. در آخرین قسمت هم کلمنتاین رو به سمت Valley Beyond میفرستند و اونم باعث میشه هر چی هاست بوده بیفته به جون هم (بجز اونایی که خودآگاه شدن!)
میو هم از همین قدرتش واسه مقابله استفاده کرد تا واسه Aketcha و دخترش زمان بخره که بتونن به Valley Beyond برند. در آخر توسط افراد دلوس کشته میشه.

حالا من از این جهت گفتم ممکنه زمان حال باشه چون طبیعتا Code+Core میو دست دلوس هست و میتونند خیلی راحت ریست یا ریپروگرم کنند. هر چند به نظرم بعیده و کار احمقانه ای هستش.

پ.ن: Valley Beyond چی شد آخرش؟ تا جایی که میدونیم دلورس اونا رو فرستاد به "نقطه امنی که دست هیچکس بهش نمیرسه!" و اطلاعات همه Guest ها رو هم پاک کرد!
کجا فرستادشون به نظرتون؟ یعنی اصلا کجا رو میشناخت که بفرسته؟ الان یعنی اونا (که الان دیتایی بیش نیستند) تو یه دنیای مجازی به آگاهی رسیدن؟

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
اگه یادت باشه MIB تصادفی میره تو خونه قدیمی میو و اونم افراد MIB رو ریپروگرم میکنه که بکشنش. MIB چند تا تیر میخوره و به شخم میره. در همین حین Lee با بیسیمی که پیدا کرده بود به QA خبر میده و اونا هم میریزن و میو رو چند تا تیر میزنند ولی MIB چون نمیخواسته از پارک خارج شه مخفی میشه!
بعد که میو رو میبرن HQ، میفهمن تو کدش قسمتی واسه کنترل بقیه هاست ها هستش و از این کد استفاده میکنند تا Clementine رو پروگرم کنند که بقیه هاست ها رو به جون هم بندازه و قضیه رو تموم کنه. در آخرین قسمت هم کلمنتاین رو به سمت Valley Beyond میفرستند و اونم باعث میشه هر چی هاست بوده بیفته به جون هم (بجز اونایی که خودآگاه شدن!)
میو هم از همین قدرتش واسه مقابله استفاده کرد تا واسه Aketcha و دخترش زمان بخره که بتونن به Valley Beyond برند. در آخر توسط افراد دلوس کشته میشه.

حالا من از این جهت گفتم ممکنه زمان حال باشه چون طبیعتا Code+Core میو دست دلوس هست و میتونند خیلی راحت ریست یا ریپروگرم کنند. هر چند به نظرم بعیده و کار احمقانه ای هستش.

پ.ن: Valley Beyond چی شد آخرش؟ تا جایی که میدونیم دلورس اونا رو فرستاد به "نقطه امنی که دست هیچکس بهش نمیرسه!" و اطلاعات همه Guest ها رو هم پاک کرد!
کجا فرستادشون به نظرتون؟ یعنی اصلا کجا رو میشناخت که بفرسته؟ الان یعنی اونا (که الان دیتایی بیش نیستند) تو یه دنیای مجازی به آگاهی رسیدن؟
1584613706097.png

.:Overwatch:.

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
نام
میلاد

آخر فصل دوم به سیلوستر و لوتز ( همون دو تا مسئول بخش فنی که به میو کمک می کردن) گفتن که شرکت از ما خواسته هاست هارو بررسی کنن و اونایی که سالمن رو بسته بندی کنن که دقیقا تو همین لحظه دوربین رفت روی میو. منم حدس می زنم اون پارکی که تو قسمت اول نشون دادن زمان حاله و دلورس می خواد به واسطه این پارک یه ارتش از هاست ها ایجاد کنه :)
valley beyond هم که تو همون قسمت اخر اشاره کردن فرستاد به یه ماهواره نامشخص و پروندشو بستن یه جورایی، فکر نمیکنم دیگه بهش بپردازن.

• Like
Reactions: Albis

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
دو قسمتشو دانلود کردم ولی
از وقتی فهمیدم این یارو پیمان معادی توش هست اصلا دست و دلم نمیره سمتش
اقا جزو بازیگر اصلی هاست؟؟؟ یا مهمان بوده فقط برای اون قسمت؟

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
دو قسمتشو دانلود کردم ولی
از وقتی فهمیدم این یارو پیمان معادی توش هست اصلا دست و دلم نمیره سمتش
اقا جزو بازیگر اصلی هاست؟؟؟ یا مهمان بوده فقط برای اون قسمت؟
نه بابا
سیاهی لشکر بوده بیشتر:D
در حد چند ثانیه نشونش میده یه نصف خط هم دیالوگ میگه تو قسمت اول فقط شاید در ادامه بازم بیاد که معلوم نیست :D

• Like
Reactions: mgplayer

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
این اپیزود چقدر بد بود :|
همه چیز قابل پیش بینی و کلا انگار فقط یه چیزی رو سریع سرهم کرده بودن :|
Simulation بودن Warworld قابل پیش بینی بود ولی نحوه توییستش جالب بود (تغییر Aspect Ratio و اضافه شدن تدریجی نوار های سیاه :D)
ولی این Serac کاراکترش به نظر جالب میاد. فعلا زوده راجع به پلات سریال نظر بدیم و باید ببینیم چی میشه.

پ.ن : اون Drogon بود؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر