Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
سلام دوستان برای من تکسچر ها درست لود نمیشه لظفا کمک کنید هر روشی رو بگید تست کردم زدم ریپر بشه بازی نشد نمیدونم دیگه چیکار کنم گرافیکم اخرین آپدیت مشخصات سیستمم این
cpu : i5 4460
GPU : GTX 1070
RAM : 16 GB

132578

Sina.Tvsl

کاربر سایت
Jan 15, 2013
363
نام
SiNA
سلام دوستان برای من تکسچر ها درست لود نمیشه لظفا کمک کنید هر روشی رو بگید تست کردم زدم ریپر بشه بازی نشد نمیدونم دیگه چیکار کنم گرافیکم اخرین آپدیت مشخصات سیستمم این

منم همین مشکل داشتم.
اول اینکه بازی رو از سایت داخلی به صورت پارتیشن دوباره دانلود کردم. (نمیدونم چقد تو فیکس شدنش تاثیر داشت ولی اینجوری اطمینان داری که هیچ فایلی ناقص دانلود نشده)
حرکت بعدی اینه که ویندوز رو عوض کنی و باید نسخه Home یا Enterprise باشه. (ترجیحا Home) و حتما بعد نصب ویندوز، آخرین آپدیت رو بگیر و ویندوز رو آپدیت کن.
بعدش باید درایور نسخه 442.59 انویدیا رو بگیری که مخصوصا برای بهینه سازی Warzone هست. (حتما حتما هم از سایت انویدیا دانلود کن و توی قسمت type دقت کن که standard باشه! DCH نباشه!)

مشکل دوستم هم با این راه حل فیکس شده!

• Like
Reactions: TheFoCT

TheFoCT

کاربر سایت
Sep 16, 2016
63
منم همین مشکل داشتم.
اول اینکه بازی رو از سایت داخلی به صورت پارتیشن دوباره دانلود کردم. (نمیدونم چقد تو فیکس شدنش تاثیر داشت ولی اینجوری اطمینان داری که هیچ فایلی ناقص دانلود نشده)
حرکت بعدی اینه که ویندوز رو عوض کنی و باید نسخه Home یا Enterprise باشه. (ترجیحا Home) و حتما بعد نصب ویندوز، آخرین آپدیت رو بگیر و ویندوز رو آپدیت کن.
بعدش باید درایور نسخه 442.59 انویدیا رو بگیری که مخصوصا برای بهینه سازی Warzone هست. (حتما حتما هم از سایت انویدیا دانلود کن و توی قسمت type دقت کن که standard باشه! DCH نباشه!)

اون نسخه ای که Geforce experience دانلود می کنه نسخه استاندارد هستش دیگه؟

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
من مشکل گیر کردن توی لودینگ داشتم با exitlag و ست کردن حداقل یدونه مسیر tcp مشکل حل شد ...
حالا هم تریال این تموم شده و ما موندیم ...
کسایی که این مشکل رو دارن تست کنن ببینن براشون جواب میده یا نه...

آپدیت:
خب همین الان یه تست کردم و packet loss روی 0 قفل بود ...
اگر یه سرور خصوصی دارید میتونید یدونه openv*n over Stunnel راه بندازید که مشکلو حل میکنه... (گوگل سرچ کنید یدونه راهنمای خوب سایت medium گزاشته)
اگر خیلی سرعتتون کم شد با این ستاپ (زیر 4 مگ) مطمئن شید که از google BBR استفاده می کنید ...
البته درکل سرعت با این روش پایین میاد برای من دانلود از 150-200 مگ شد حدود 50-60 مگ و آپلود هم از 60-70 رفت روی 10-15 ...
البته فعلا این رو به عنوان یه روش موقتی در نظر بگیرید تا یه راه حل بهتر پیدا کنم..

آخرین ویرایش:

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
منم همین مشکل داشتم.

اینایی که گفتی اصن با عقل جور در نمیاد عزیز یعنی ریپر بازی کار نمیکنه برای فایل؟ بعد اصن dch برای ویندوز 10 اصلش نسخه ویندوز هم همینطوری اصن دلیل منطقی نیستن ولی بازم ممنون که گفتی

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
اصلا نشد بازی کنم. یا بدون هیچ اروری بیرون میندازه یا dev 6065 میده.
2 بار هم شانسی تا اول مرحله آموزشی رفتم که با ارور error code 0xc00007ffb51163f7d 7505236 0x0000005 nvwgf2umx.dll از بازی انداختم بیرون

آخرین ویرایش:

siamakzabeti

عضو جدید
Mar 19, 2020
1
سلام خدمت همه خوش شانس ها و بد شانس های COD WARZONE
آقا منم جزو دسته ی دوستان بد شانسم .
کسی میدونه مشکل کرش شدن بی خود و بی جهت این بازی چیه ؟
بازی به صورت رندم کرش میکنه (تو منو باشی مثلا تو فایند متچ باشه یا تو بازی باشه ) عشقی کرش میشه.
در ضمن اصلا هیچ اروری هم نمیده واسه کرش انگار یه روح میاد بازیو میبنده یه بیلاخم نشون میده میره :D
HELP

• Smile
  • Like
Reactions: Unkn0w and manhatan

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
سلام خدمت همه خوش شانس ها و بد شانس های COD WARZONE
آقا منم جزو دسته ی دوستان بد شانسم .
کسی میدونه مشکل کرش شدن بی خود و بی جهت این بازی چیه ؟
بازی به صورت رندم کرش میکنه (تو منو باشی مثلا تو فایند متچ باشه یا تو بازی باشه ) عشقی کرش میشه.
در ضمن اصلا هیچ اروری هم نمیده واسه کرش انگار یه روح میاد بازیو میبنده یه بیلاخم نشون میده میره :D
HELP
تو یوتیوب چنتا راه گذاشتن یکی تغییر دایرکت ایکس تو تنظیمات بتل نت هست یکی دیگه پاک کردن بعضی از فایلای بازی و repair هست ولی چیزی که واسم کار کرده تاحالا عوض کردن اسم بازی بعد اجرا از modernwarfare.exe به modernwarfare1.exe بوده.

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل

View attachment 132578
دوستانی که مثل من این مشکل رو دارن فقط تنها راهش اینکه گیم رو از اول بگیریدوگرنه راهی وجود نداره من گیم رو از اول از سایت های ایرانی گرفتم درست بود

• Like
Reactions: Amin_Evil_Dead

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
سلام

بازی مشکل memory leak داره و خیلی من رو درگیر رفع این مشکل کرد ابتدا با تغییر پاور لیمیت و ... سعی در اجرای صحیحش داشتم اما فایده نداشت

رم بنده 8 گیگ هست و برای من بازی با استاتر و لگ مخصوصا وقتی رو نشونه گیری (راست کلیک) و یا باز کردن درها و صندوق ها همراه بود

راه حل هایی موقت داده شده داخل فروم های خارجی

مثلا تغییر کوچیک گرافیک و برگردوندنش ( که apply فعال بشه) که خیلی مشکله من وقتی داخل زندان میشدم باید دوباره تکرار میکردم و باز بعد دیپلوی!شدن همینطور و هر موقع لگ میگرفتم بازم ....ادامه داشت

راه حل اصل کاری یک نرم افزار کوچیک بود که اونو اجرا کردم و تقریبا بیشتر لگ و استاتر های منو کم کرد چیزی حدود 90 درصد!

من کاربر خیلی تخصصی نیستم اما در مورد نرم افزار کوتاه بگم که یکسری سرویس ها داخل ویندوز 10 بصورت خودجوش فعالیت میکنن و درصدی از رم رو اشغال میکنن که وقتی بازی میکنید باید عملا غیر فعال بشن که نمیشن و این نرم افزار حافظه رم رو اتوماتیک خالی میکنه ازین سرویس های ناقلا! (امیدوارم درست نوشته باشم وگرنه دوستان تصحیح کنند)

132891

1.رزولیشن رو تنظیم کنید رو نیم (0.5)یا پیش فرض 1.0 دست نزنید (من رو 0.5 لگ داشتم رو 1 بهتره برام!)

2.پیشنهادیش 1024یا همون 1گیگ هست که همون خوبه ( من برای خودم رو 300 مگ گذاشتم) "این همون سرویس ها هست که اگر به 300 مگ رسید عملیات تخلیه رم بر اساس تنظیم میلی ثانیه ای که کردید شروع میشه"

3.این بر اساس مقدار کلی رم شما هست که مقدار رو نصف کنید مثلا نصف 8 گیگ میشه 4090 (من چون زده 8.120گیگ زدم 4060)

4.اینو رو 500 گذاشتم. اما هرچی کمتر باشه سیستم قویتری نیازه

بعد تنظیمات رو Start کیک کنید.
-----------------------------

پ ن :نرم افزار رو از ادمین اجرا کنید و اگر مثل من تیک اول یعنی اتو استارت رو زدید (با بالا اومدن ویندوز بالا میاد بصورت مینیمایز)هر کجا نرم افزار رو ریختید داخل پروپرتیس بشید و تیک ران از ادمین رو بزنید!

--------------------------------------------

اگر لگ و استاتر دارید برای هر بازی ای ،این نرم افزار رو داشته معمولا کمک میکنه طبق گفته سازنده و کاربرها

اگر کمکی نکرد و یا بدتر شد که هیچ...!

فروم اپدیت و چنج لاگ نرم افزار

دانلود با لینک رسمی 1.0.2.2

بدرود

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام

بازی مشکل memory leak داره و خیلی من رو درگیر رفع این مشکل کرد ابتدا با تغییر پاور لیمیت و ... سعی در اجرای صحیحش داشتم اما فایده نداشت

رم بنده 8 گیگ هست و برای من بازی با استاتر و لگ مخصوصا وقتی رو نشونه گیری (راست کلیک) و یا باز کردن درها و صندوق ها همراه بود

مثلا تغییر کوچیک گرافیک و برگردوندنش ( که apply فعال بشه) که خیلی مشکله من وقتی داخل زندان میشدم باید دوباره تکرار میکردم و باز بعد دیپلوی!شدن همینطور و هر موقع لگ میگرفتم بازم ....ادامه داشت

راه حل اصل کاری یک نرم افزار کوچیک بود که اونو اجرا کردم و تقریبا بیشتر لگ و استاتر های منو کم کرد چیزی حدود 90 درصد!

من کاربر خیلی تخصصی نیستم اما در مورد نرم افزار کوتاه بگم که یکسری سرویس ها داخل ویندوز 10 بصورت خودجوش فعالیت میکنن و درصدی از رم رو اشغال میکنن که وقتی بازی میکنید باید عملا غیر فعال بشن که نمیشن و این نرم افزار حافظه رم رو اتوماتیک خالی میکنه ازین سرویس های ناقلا! (امیدوارم درست نوشته باشم وگرنه دوستان تصحیح کنند)

View attachment 132891

1.رزولیشن رو تنظیم کنید رو نیم (0.5)یا پیش فرض 1.0 دست نزنید (من رو 0.5 لگ داشتم رو 1 بهتره برام!)

2.پیشنهادیش 1024یا همون 1گیگ هست که همون خوبه ( من برای خودم رو 300 مگ گذاشتم) "این همون سرویس ها هست که اگر به 300 مگ رسید عملیات تخلیه رم بر اساس تنظیم میلی ثانیه ای که کردید شروع میشه"

3.این بر اساس مقدار کلی رم شما هست که مقدار رو نصف کنید مثلا نصف 8 گیگ میشه 4090 (من چون زده 8.120گیگ زدم 4060)

پ ن :نرم افزار رو از ادمین اجرا کنید و اگر مثل من تیک اول یعنی اتو استارت رو زدید (با بالا اومدن ویندوز بالا میاد بصورت مینیمایز)هر کجا نرم افزار رو ریختید داخل پروپرتیس بشید و تیک ران از ادمین رو بزنید!

اگر لگ و استاتر دارید برای هر بازی ای ،این نرم افزار رو داشته معمولا کمک میکنه طبق گفته سازنده و کاربرها

بدرود
بنام انسان بخشنده مهربان...عیدتون هم شادباش

بازی دقیقا 10 گیگ رم مصرف داره
این روش هم بیشتر سر خود کلاه گذاشتنه تا راه حل

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Amin_Evil_Dead

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
بنام انسان بخشنده مهربان...عیدتون هم شادباش

بازی دقیقا 10 گیگ رم مصرف داره
این روش هم بیشتر سر خود کلاه گذاشتنه تا راه حل
نوشتم بازی مشکل memory leak داره...رو pc بهینه نیستش و با گل سرسبد Nvidia تکنیک که دیگه نگو!
مشکل من رو که بیشتر حل کرده شما که مشکل نداری نظرت واسه چیه که با قطعیت میگی؟

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام

View attachment 132891

بدرود

دوستان این روش رو تست کنید. اگر جواب داد تو پست اول قرار میدم تا همه استفاده کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر