HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چی گفتی؟:D

کاشکی نتفلیکس و دیزنی و ... بیان با اینا قرارداد ببندن به ازای مبلغی، بعد مثلا یه ماه فیلمای خوبی که نباید شکست بخورنو بیارن تو سرویس استریم. اینجوری هم برا ماها بهتره و هم برا سازنده و هم سرویس استریم...

مثلا همین Birds of Prey رو میگفتم کاشکی برای مقابله با شکستش، اینکارو میکردن...
منظورم ازون کار مثلا مثل کاریه که نتفلیکس برای Annihilation کرد. با یک قرارداد خوب کاری کرد فیلم بعد 20 روز از اکرانش (که خیلی موفق نبود) روی نتفلیکس عرضه شه و فیلم شکست نخوره.

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
با توجه به تاثیر منفی کرونا روی فروش تو سینماها یونیورسال علاوه بر اینکه فیلمای اکران شده هانت ، اما و اینویزیبل من رو به عنوان پکیج میفروشه،نسخه جدید انیمیشن ترولز رو همزمان با اکران به صورت دیجیتال هم عرضه میکنه.قبلا هم دیزنی فروزن 2 رو با این توضیح که در مورد خانوادگی و ایستادگی در برابر مشکلاته و به درد این روزا میخوره، روی دیزنی پلاس عرضه کرده ( تاریخ اصلیش آخر ژوئن بود)اگه این روش یونیورسال جواب بده احتمال اینکه فیلمای کوچکتر یابودجه متوسطایی که بازاریابیشون رو انجام دادن( مثل کوایت پلیس 2) هم دیجیتالی عرضه شن.چون الان فصل خاصی در اکرانه و کم کم فیلمای بزرگ هم میان و خیلی از این فیلما اگه تاخیر بخورن با توجه به ترافیک اکران ایجاد شده، بعدا فرصت مناسبی گیرشون نمیاد.خود جیمز باند به تنهایی معادلات اکران نوامبر رو عوض کرد.(تا جایی که یادمه گودزیلا و کونگ،دون و ایترنالز بیگ پروداکشنای نوامبرن)
نسخه وب فیلمای عرضه شده هم احتمالا زودتر عرضه میشه.به عنوان یک ایرانی از اینکه سینماهای آمریکا رو کلا ببندن هم استقبال میکنم چون علاوه بر ضربه‌ اقتصادی که استکبار متحمل میشه، از درودیوار هم وب-دی‌ال میپاشه:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,482
نام
سپهر
132436

نسخه رسمی و آنالیز شده فیلم مارمولک بالاخره بعد از 17 سال به نمایش خانگی اومد!

132437

شبکه های جمهوری اسلامی ایران در یک حرکت بی سابقه قرار است تمامی فیلم های برتر سال گذشته اعم از «سرخپوست»، «قصر شیرین»، «تختی» و «شبی که ماه کامل شد» را پخش کند. شایعاتی شده که میخواهند فیلم «متری شیش و نیم» را نیز در کنداکتور قرار دهند. مسئله اصلی اینجاست که چقدر این آثار به خصوص «سرخپوست» قرار است سانسور شود؟ آیا صدای ویگن که در سکانسی از فیلم شنیده می شود حذف خواهد شد؟

پ.ن: برای بتمرگ کردن مردم در خانه همه کار میکنن!

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,425

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
yflj_matrix.png

اینقدر فیلم ها تو اکران و فیلمبرداری تاخیر خوردن که رسما یکسال باید بشینیم در و دیوار نگاه کنیم :|:D

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستان uncut gems نسخه بلوری با کیفیت نیومده ؟
یه نسخه 2.10 گیگی ازش هست ولی انگار پرده ایه. خیلی تاریکه

منم یه نسخه ۱.۶ گیگابایتی بلوری ازش دانلود کردم ولی کیفیتش اصلا خوب نبود! البته شایدم برای انکودرش بود..

فیلم The Room رو اگر ندیدید پیشنهاد میکنم. فیلم قشنگی بود.

۱۹۱۷ هم فیلم عالی بود حیف که نمیتونیم این فیلمارو روی پرده سینمای IMAX ببینیم

امسال احتمالا فیلم نولان هم تاخیر میخوره، نمیدونم ولی فک کنم از ماجرا قرنطینه اکثر آدمای دنیا میتونن استفاده کنن و روش دیگه ای از اکران یا پخش استفاده کنن..

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
آنکات جمز رو با 35 گرفتن، تو اسکن دیجیتالی هم خیلی انگول نشده.اگه منظورتون از کیفیت تصویر اون حالت گرینی تصویره که این بخشی از استتیک فیلمه و به انکودر بدبخت ربطی نداره.

• Like
Reactions: mldqaz

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آنکات جمز رو با 35 گرفتن، تو اسکن دیجیتالی هم خیلی انگول نشده.اگه منظورتون از کیفیت تصویر اون حالت گرینی تصویره که این بخشی از استتیک فیلمه و به انکودر بدبخت ربطی نداره.
نه. کیفیت خود فیلم خیلی تاره و سیاهه. انگاه که از روی پرده باشه ولی با کیفیت بالاتر

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
تموم فیلم های استارز وارز رو با کیفیت بلوری 1080 دانلود کردم دیشب! خب الان به ترتیب باید چطوری نگاشون کنم که داستان کلیت مجموعه رو بفهمم! اینا رو همش بخاطر بازیش چون باهاش حال کردم میخوام نگاه کنم....

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
نه. کیفیت خود فیلم خیلی تاره و سیاهه. انگاه که از روی پرده باشه ولی با کیفیت بالاتر

اگه شات میذاشتی من بهتر متوجه میشدم.شاتهایی که تو اینجا هست مال نسخه بلوری فیلمه.اینارو ببین و در نظر بگیر که محو شدگی که تو انکود با بیت ریت پایین به وجود میاد هم ممکنه یکم قضیه رو تشدید کنه ولی اگه چیزی که من میگم با چیزی که منظورته متفاوته، یه نسخه دیگه رو بگیر. فکر کنم ریلیزی که من خودم دیدم مال AdiT بود که خیلی هم خوب بود.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
تموم فیلم های استارز وارز رو با کیفیت بلوری 1080 دانلود کردم دیشب! خب الان به ترتیب باید چطوری نگاشون کنم که داستان کلیت مجموعه رو بفهمم! اینا رو همش بخاطر بازیش چون باهاش حال کردم میخوام نگاه کنم....
به‌ترتیب زیر اپیزود ها رو ببین :
4
5
6
1
2
3
7
8
9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟