Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی

Attachments

• RTGI.rar
    5.2 KB · مشاهده: 4

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
البته داسک راجع به این شایعه اینو گفته:

گفته که سونی IP سایلنت هیل رو نداره و کونامی داره دنبال راه هایی برای استفاده از این IP میگرده.
دوم اینکه این قضایا که همه با هم یه دفعه اومدن بیشتر یه اتفاقه و دلیلی نمیبینه که کونامی بیاد IP های خودش رو بفروشه؛ خصوصا که از نظر مالی هم مشکلی نداره و اخیرا هم کونامی گفته ارزش IP های خودش رو میدونه.

در آخر هم میگه بر اساس اون چیزایی که شنیده و دیده، کونامی لایسنس بازی هاش رو به سونی داده نه اینکه فروخته باشه.
اینجا نقل قول میکنم که بحث اون تاپیک منحرف نشه. کم کم داره اون قضیه نمایش بازی فوتبال تو تریلر رونمایی XSX حل میشه :D اگه کونامی تصمیم به اجاره (!) دادن بازی هاش گرفته، احتمالا مایکروسافت حداقل حق نشر PES رو گرفته، چون بازی سالانه هم هست دقیقا به سیستم گیم پس می‌خوره. به فرض اینکه قضیه واقعیت داشته باشه باید سراغ کسلوانیا هم برن و بدن دست NT :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اینجا نقل قول میکنم که بحث اون تاپیک منحرف نشه. کم کم داره اون قضیه نمایش بازی فوتبال تو تریلر رونمایی XSX حل میشه :D اگه کونامی تصمیم به اجاره (!) دادن بازی هاش گرفته، احتمالا مایکروسافت حداقل حق نشر PES رو گرفته، چون بازی سالانه هم هست دقیقا به سیستم گیم پس می‌خوره. به فرض اینکه قضیه واقعیت داشته باشه باید سراغ کسلوانیا هم برن و بدن دست NT :D
ینی pes انحصاری بشه؟؟؟؟
چه نیازی به انحصاری شدن هست
هر سال هر نسخه ای که بخاد میتونه تو گیم پس بیاره بعد یکی دو ماه دیگه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
ینی pes انحصاری بشه؟؟؟؟
چه نیازی به انحصاری شدن هست
هر سال هر نسخه ای که بخاد میتونه تو گیم پس بیاره بعد یکی دو ماه دیگه
من حقیقتش نه PES و نه FIFA برام مهم نیستن چون اصلا اینا رو بازی نمی‌کنم، ولی برام جای سواله چرا بازی فوتبال نشون دادن با اینکه مایکروسافت خودش این همه بازی داره. تازه بازی مولتی پلتفرم اینقدر زیاد داریم که دیگه چیزی به PES نرسه :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
من حقیقتش نه PES و نه FIFA برام مهم نیستن چون اصلا اینا رو بازی نمی‌کنم، ولی برام جای سواله چرا بازی فوتبال نشون دادن با اینکه مایکروسافت خودش این همه بازی داره. تازه بازی مولتی پلتفرم اینقدر زیاد داریم که دیگه چیزی به PES نرسه :D
چون احتمالا نسخه نسل بعدیش مو به تنشون سیخ کرده :D

• Like
Reactions: pbgame

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
345
البته خیلی‌ها اون رو یک جور متلک به سونی تفسیر کردند. اگر دقت کنید کسی که تکل میزنه آبی پوشیده (سونی) و بازیکنی که از روش رد میشه کفش سبز (اکس باکس) پوشیده.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
شاید هم نسخه بعدیش قراره Day one بیاد رو گیم‌پس :>

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
البته خیلی‌ها اون رو یک جور متلک به سونی تفسیر کردند. اگر دقت کنید کسی که تکل میزنه آبی پوشیده (سونی) و بازیکنی که از روش رد میشه کفش سبز (اکس باکس) پوشیده.
ماشاا... توجه به جزییات :D
حالا اگه
مثل اینکه تو یکی از ویدئوهایی که مایکروسافت امشب منتشر کرده، اعلام میکنن ۱۶ استودیو فرست پارتی دارن.‌ ویدئو از پیش ضبط شده هم هست و احتمال بروز اشتباه کمه :D
منظورشون استدیو سازنده سری aoe نبوده؟
به شخصه انتظار دارم خبر خرید بیشتر از یه استدیو رو بدن :D
میدونم زیاده خواهیه!!!!
اما تا اخر سال بنظرم دو الی سه تا استدیو خریدشون کاملا متحمله

• Like
Reactions: Kiarash_united7

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مایکروسافت تون اون نمایش سه اثر متفاوت نشون داد، یکی هیلو اینفینیت که انحصاری هست، یکی فورزا که بازم انحصاری هست و سومی فوتبال بود (!) و در اون بازه زمانی لوگوی پلی گراند سبز شده بود...

photo_۲۰۱۹-۱۲-۱۳_۲۱-۱۰-۵۵.jpg

این تصویر:

photo_۲۰۲۰-۰۳-۱۴_۲۰-۵۱-۴۴.jpg

منابع مختلف شایعه تیم سوم
photo_۲۰۲۰-۰۳-۱۴_۱۰-۰۴-۰۵.jpg

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
مایکروسافت تون اون نمایش سه اثر متفاوت نشون داد، یکی هیلو اینفینیت که انحصاری هست، یکی فورزا که بازم انحصاری هست و سومی فوتبال بود (!) و در اون بازه زمانی لوگوی پلی گراند سبز شده بود...

View attachment 132446

این تصویر:

View attachment 132447

منابع مختلف شایعه تیم سوم
View attachment 132448
حالا من چیزی از تیم سوم پلیگراند اطلاعی ندارم ولی Ralph Fulton کریتیو دایرکتور پلیگراند فن دوآتیشه منچستر یونایتده و تو توییتر هم اکثرا در مورد فوتبال توییت میکنه. عکس پروفایلش هم در حال خوندن کتاب الکس فرگوسن هست :D
در مورد تریلر معرفی XSX هم اینکه یکی از بازی ها فوتبال هست بنظرم ربطی نمیتونه به این داستان داشته باشه و بیشتر دلیلش اینه خواستن یه بازی اکشن/شوتر یه بازی ریسینگ و یه بازی اسپورت رو نشون بدن که یجوری ژانرهای پرطرفدار تو گیم رو نشون بدن.

آخرین ویرایش:

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
منم بعيد ميدونم هيچ شركتي دنباله فوتبال بره اونم با اين چنبره فيفا اگه دست كونامي بود pes رو هم بيرون نميدادن با اين وضع نابود فروششون تازه pes كه خيلي هم سابقه داره بعد يهو يه استوديو بخواد فوتبال بزنه مگر اينكه بخوان فيفا لوگو بزنن :D

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
حالا من چیزی از تیم سوم پلیگراند اطلاعی ندارم ولی Ralph Foltun کریتیو دایرکتور پلیگراند فن دوآتیشه منچستر یونایتده و تو توییتر هم اکثرا در مورد فوتبال توییت میکنه. عکس پروفایلش هم در حال خوندن کتاب الکس فرگوسن هست :D
در مورد تریلر معرفی XSX هم اینکه یکی از بازی ها فوتبال هست بنظرم ربطی نمیتونه به این داستان داشته باشه و بیشتر دلیلش اینه خواستن یه بازی اکشن/شوتر یه بازی ریسینگ و یه بازی اسپورت رو نشون بدن که یجوری ژانرهای پرطرفدار تو گیم رو نشون بدن.

آره من حالا دسترسی به توییتر نداشتم عکس بدم ولی پلی گراند یک تیم فوتبال داره و تو مسابقات خیره ها شرکت میکنه و از این دست داستان ها! و اتفاقا rare هم یک تیم فوتبال داره و باهم بازی میکنند
برای مایکروسافت ساخت یک فوتبال از هر چیزی خارق العاده تر هست و به راحتی میتونه سهم کلی بازار اروپا رو بدست بگیره
و همینجا رسما اعلام میکنم درسته فیفا خیلی ضعف داره ولی PES از اون آشغال هایی هست که صدسال دیگه هم درست نمیشه. 50 درصد کنترل بازیکن دست شماست و 50% دیگه دست CPU! فیفا با اون اشغالی ش باگ هاش دستت میاد از آخر و میتونی بازی ای که میخوای انجام بدی ... حرکت مایکروسافت به سمت PES جز پول حروم کردن هیچی نیست

مایکروسافت و پلی گراند و ترن 10 سری NFS با سی سال سابقه رو محو کردند، چرا برای فیفا نتونند؟

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
مایکروسافت و پلی گراند و ترن 10 سری NFS با سی سال سابقه رو محو کردند، چرا برای فیفا نتونند؟
ترن ١٠ از سال ٢٠٠٠ اينا كارشو شروع كرده و بعد از ١٨ سال با همكاري پلي گراند يه بازي فوق العاده رو بيرون دادن
محو nfs اونقدر به هورايزن بر نميگرده وقتي هيت و payback از شاهكارهاي مثله كربن و hp كلي فاصله دارن.
مساله اينه كه شما نقطه استارت رو بايد ببيني كي بوده و چقدر زمان برده كه برسن به كيفيت لازم

مساله شدني بودنش نيست بحث زمانه كه مثلا ٦ سال بايد كار كنن هر سال هم بازي بدن بيرون شايد ٢٠٢٦ بازيشون بشه مثله فيفا
و همين pes تو نسل ٦ از فيفا قوي تر بود و از وسطهاي نسل هفت فاصله افتاد بينشون.

در كل ماكروسافت فعلا همين هيلو اينفينيت رو درست حسابي بده بيرون ما فوتبال نخواستيم :D

• Like
Reactions: g4mer

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ترن ١٠ از سال ٢٠٠٠ اينا كارشو شروع كرده و بعد از ١٨ سال با همكاري پلي گراند يه بازي فوق العاده رو بيرون دادن
محو nfs اونقدر به هورايزن بر نميگرده وقتي هيت و payback از شاهكارهاي مثله كربن و hp كلي فاصله دارن.
مساله اينه كه شما نقطه استارت رو بايد ببيني كي بوده و چقدر زمان برده كه برسن به كيفيت لازم

مساله شدني بودنش نيست بحث زمانه كه مثلا ٦ سال بايد كار كنن هر سال هم بازي بدن بيرون شايد ٢٠٢٦ بازيشون بشه مثله فيفا
و همين pes تو نسل ٦ از فيفا قوي تر بود و از وسطهاي نسل هفت فاصله افتاد بينشون.

در كل ماكروسافت فعلا همين هيلو اينفينيت رو درست حسابي بده بيرون ما فوتبال نخواستيم :D
البته بعل ۱۸ سال شاهکار ندادن بیرون ها...
فورزا موتوراسپورت ۳ قبل از تاسیس پلی گراند هم حتی عرضه شد و کاملا شاهکار بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر