Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
میگم مگه احتمال نمیرفت جلد 31 اتک جلد آخر باشه؟
خداییش چرا ایسایاما ته داستان رو جمع نمیکنه تا پاییز چیز زیادی نمونده :-/
لیوای چی میگه این وسط کل دنیا داره نابود میشه اونوقت اون دنبال انتقام از زیک ـه :|
نو رو خدا نگین که قراره فصل آخر رو چند پارت ـه کنندx_x

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
View attachment Tower-of-God-A-Crunchyroll-Original-OFFICIAL-TRAILER_2.mp4

شهرت؟ قدرت؟ ثروت؟
به نوک برج خدا برسید، و به همه اش خواهید رسید >:)>:)>:)>:)>:)

===

اینم تریلر اصلی اش لینک از یوتیوب

نمیگم کار خفنی کردن و همونیه که میخواستم، ولی ارت استایل و موسیقی و دوبله و...=P~
هر چند به ToG باشه باید باهاش در حد Kimetsu no Yaiba رفتار کنن و رو انیمیشنش کار کنن
اون جوری معلوم میشه چجوری میتونه همه این شونن پیزوری های فعلی رو بشوره ببره
در هر صورت همینم خوبه :x:x:x

بسی هایپیم\m/\m/

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
View attachment 130249

شهرت؟ قدرت؟ ثروت؟

===

نمیگم کار خفنی کردن و همونیه که میخواستم، ولی ارت استایل و موسیقی و دوبله و...=P~
هر چند به ToG باشه باید باهاش در حد Kimetsu no Yaiba رفتار کنن و رو انیمیشنش کار کنن

بسی هایپیم\m/\m/
بسیار عالی
فقط امیدوارم گند نزنن به اسم کاراکترا ~X(
و مهم ترین نکته اینکه کاملا وفادار باشن به وبتون و چیزی رو تغییر ندن و توکیو غول و برسرک بازی درنیارن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
View attachment 130249

شهرت؟ قدرت؟ ثروت؟

===

بسی هایپیم\m/\m/
سعی کردن فضا و کارکتر دیزاینش شبیه مانهوا باشه... به نظرم تو انیمه باید یه کم طراحی محیط رو حداقل جذاب تر کار میکردن...

سازنده هم تغییر کرده به telecom animation film

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
سعی کردن فضا و کارکتر دیزاینش شبیه مانهوا باشه... به نظرم تو انیمه باید یه کم طراحی محیط رو حداقل جذاب تر کار میکردن...

سازنده هم تغییر کرده به telecom animation film
پس بگو... من با خودم میگفتم اون استدیویی که اون جنایت علیه بشریت(برسرک 2016 و ...) رو ساخته غیر ممکنه چیزی به اسم خوب ازش در بیاد، نگو سازنده تغییر کرده.
بهش امیدوار شدم:D

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
Oh yeah =P~
The God Of High School رو قراره ماپا بزاره
Noblesse هم برا امسال تایید شد
To Your Eternity هم که قبلا تایید شده بود
telecom animation film (سازنده TOG) هم توی کارنامه اش آثار خوبی داره (چند تا از انیمه های سری لوپن ها رو ساخته و البته دو سه تا تک اثر خوش ساخت دیگه)

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
گفتید Lupin ...
آقا این نسخه 3D که در دست ساخته کی میاد؟ کی به دست ما میرسه؟
تریلرش که خیلی فان بود و با اینکه 3Dهه بازم حس خیلی خوبی داره:D
بعد اون تیزر اولیه (خودم همه تیزراشو ندیدم)

جدیدترین تیزری که دادن اینه

توی خبرا هم چیز جدیدی درباره اش ندیدم

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Dr. Stone خیلی عالی بود، البته یه سری علامت سوال و پلت هول های بزرگ داشت.

همچین موضوعی با این زوایه دید واقعا جاش تو مدیا خالی بود. اگه دقت کرده باشید خصوصا بین اهل هنر که همیشه از تکنولوژی، زندگی ماشینی و غیره ناله میکنن.

من خودم همیشه به کسایی که همچین دیدگاهی داشتن میگفتم برید خوشحال باشید تو این دوره دارید زندگی می‌کنید چه از لحاظ امنیت، چه امکانات و دسترسی.... ولی خب بعد از دیدن انیمه آدم بیشتر ممنون چیزایی که داره میشه...

به جز داستان و ایده هاشون این آپگرید هایی که بهش اشاره می‌کرد خیلی عالی بود، مثل اونجا که میگه بشر وارد عصر انرژی مکانیکی شد...
اما به نظر بزرگترین ایراد داستان اون 6 تا فضانورد وارد داستان کردن... اول اینکه 5 تا دانشمند تازه زمانی که هنوز سازه ها و امکانات بشر وجود داشت، هیچ غلطی نکردن و مثل حیوانات مردن و تنها چیزی از خودشون به جا گذاشتن یه جامعه بود که با گرز رهبر بعدی خودشون رو مشخص میکردن؟؟؟؟؟ حتی انتخابات به اینها یاد ندادن؟؟ به رعد و برق میگفتن خشم آسمون؟؟؟ هیچ کتاب و خط و دستنویس براشون نگذاشتن، که صد تا داستان ابلهانه شفاهی سینه به سینه ازشون بمونه؟ از طرف دیگه بعد از 3700 سال نوادگان اینها باید یه جامعه حداقل هزاران نفری باشه (حتی اگه بیماری و بلایا رو در نظر بگیریم) ولی خب به نظرم نویسنده هم با آگاهی به ریسک این موضوع این بخش رو اضافه کرد تا برسه با اون صفحه گرامافون و اون آهنگ عالی و تاثیر گذاری فوق العاده اش....
یکی دیگش ماجرای سوکاسا و ارتششه، یعنی یکی از اینا بین اون آدما نیست، که خانواده و اطرافیانش رو دوست داشته باشه و با طرز فکر احمقانه سوکاسا موافق نباشه؟؟؟ اصلا به این بخش نپرداخت که چطوری این جماعت مجبور به پیروی از خودش کرده...

در مورد انتظاراتی که دارم امیدوارم از این ماجرای بچه ننر سوکاسا که میخواد مثل گوریل ها زندگی کنه و اون دارو دسته ابله‌ش سریع عبور کنه و بره سراغ اتفاقات و چالش های بزرگتر...

اما بازم لازمه بگم خیلی تحت تاثیر پایان بندی و اون اهنگ قرار گرفتم جوری که بعد تموم شدن انیمه رفتم arigato forever رو گوش دادم، حس کنم اگه نتونم آهنگ های مورد علاقم رو هر وقت که بخوام نتونم گوش بدم چه حسی داره....

امتیازم :9/10

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
سلام
@m.a.t
آقا بیا پاسخگو باش .
چرا زیرنویس قسمت 7 dorohedoro نمیاد ؟
:D
سلام
آخه نامسلمون، آخرین باری که من انیمه دیدم هنوز ناروتو تموم نشده بود:D
از کجا باید بدونم چرا زیرنویس قسمت 7 دوروهدورو نمیاد.

اگه در مورد ترجمه مانگا پاسخگویی خواستی در خدمتم:D
Dr. Stone خیلی عالی بود، البته یه سری علامت سوال و پلت هول های بزرگ داشت.

همچین موضوعی با این زوایه دید واقعا جاش تو مدیا خالی بود. اگه دقت کرده باشید خصوصا بین اهل هنر که همیشه از تکنولوژی، زندگی ماشینی و غیره ناله میکنن.

من خودم همیشه به کسایی که همچین دیدگاهی داشتن میگفتم برید خوشحال باشید تو این دوره دارید زندگی می‌کنید چه از لحاظ امنیت، چه امکانات و دسترسی.... ولی خب بعد از دیدن انیمه آدم بیشتر ممنون چیزایی که داره میشه...

به جز داستان و ایده هاشون این آپگرید هایی که بهش اشاره می‌کرد خیلی عالی بود، مثل اونجا که میگه بشر وارد عصر انرژی مکانیکی شد...
اما به نظر بزرگترین ایراد داستان اون 6 تا فضانورد وارد داستان کردن... اول اینکه 5 تا دانشمند تازه زمانی که هنوز سازه ها و امکانات بشر وجود داشت، هیچ غلطی نکردن و مثل حیوانات مردن و تنها چیزی از خودشون به جا گذاشتن یه جامعه بود که با گرز رهبر بعدی خودشون رو مشخص میکردن؟؟؟؟؟ حتی انتخابات به اینها یاد ندادن؟؟ به رعد و برق میگفتن خشم آسمون؟؟؟ هیچ کتاب و خط و دستنویس براشون نگذاشتن، که صد تا داستان ابلهانه شفاهی سینه به سینه ازشون بمونه؟ از طرف دیگه بعد از 3700 سال نوادگان اینها باید یه جامعه حداقل هزاران نفری باشه (حتی اگه بیماری و بلایا رو در نظر بگیریم) ولی خب به نظرم نویسنده هم با آگاهی به ریسک این موضوع این بخش رو اضافه کرد تا برسه با اون صفحه گرامافون و اون آهنگ عالی و تاثیر گذاری فوق العاده اش....
یکی دیگش ماجرای سوکاسا و ارتششه، یعنی یکی از اینا بین اون آدما نیست، که خانواده و اطرافیانش رو دوست داشته باشه و با طرز فکر احمقانه سوکاسا موافق نباشه؟؟؟ اصلا به این بخش نپرداخت که چطوری این جماعت مجبور به پیروی از خودش کرده...

در مورد انتظاراتی که دارم امیدوارم از این ماجرای بچه ننر سوکاسا که میخواد مثل گوریل ها زندگی کنه و اون دارو دسته ابله‌ش سریع عبور کنه و بره سراغ اتفاقات و چالش های بزرگتر...

اما بازم لازمه بگم خیلی تحت تاثیر پایان بندی و اون اهنگ قرار گرفتم جوری که بعد تموم شدن انیمه رفتم arigato forever رو گوش دادم، حس کنم اگه نتونم آهنگ های مورد علاقم رو هر وقت که بخوام نتونم گوش بدم چه حسی داره....

امتیازم :9/10
خیلی سر بسته بهت بگم که از سه تا ماسه که توی اسپویلت هست هر سه جواب داده میشن. به ترتیب برعکسی هم که اینجا گفتی
اول مساله دار و دسته ابله
بعد مساله جامعه هزاران نفری
و آخر سر هم بدوی بودن. البته این آخری بر اساس فرضیات دو قسمت آخر مانگاست.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
سلام

تو باید درباره تمام مسائل اونجا در اینجا پاسخگو باشی .
تامام :D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,767
نام
Masoud
سلام

سلام.
داداش در مورد مانگا ، من خیلی وقته نخوندم ، اومدم بخونم دیدم نه انیم ورلد باز میشه نه ریدر ، الان فقط باید از تلگرام دانلود کنم؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر