پرسش و پاسخ Xbox One

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
سلام
من یکی از دلیل‌هایی که xbox رو خریدم استریم روی لپتاپ بودش:D الان هر آموزشی رو میبینم نیاز به وصل اینترنت داره از اونجایی که کنسول من هم کپی خوره می ترسم این کار رو انجام بدم
کسی تجربه داشته؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان دسته بی سیم ایکس 360 رو چجوری به وان وصل میکنن؟ تبدیلشو کجا میفروشن
سلام،وصل نمیشه،مگه اینکه با این روشها وصل کنی که دردسر داری کمی،کنسولو استریم کنی روی ویندوز ۱۰که نیاز به فیلتر شکن داره و ۳۶۰ وصل کنی به ویندوز تازه اونم دسته باسیم،بیسیم تبدلهاش تو بازار باید باشه شبیه موس کوچیک یا ایفرارد های قدیمیه،روش دوم هم تو یوتیوب دیدم طرف کابل یو اس بی رو لخت کرد وصل کرد به فنر های دسته ۳۶۰اونجاییکه باتری میخوره
دوستان من با مودم تي پي لينك همراه با سيم كارت همراه اول به اينترنت وصل ميشم.توي تنظيمات اينترنت كنسول همه چي اوكيه و nat type open هم ميده.بازي هاي فورت نايت و پابجي هم بدون مشكل اجرا ميشن.فقط بازي بلك اپس 4 به سرور ها وصل نميشه توي تنظيمات اينترنت بازي هم كه رفتم اتصال به ايكس باكس لايو برقراره اما اتصال به سرورهاي كال اف ديوتي قرمزه و وصل نميشه.ديروز يه لحظه وصل شد و توي بلك اوت رفتم اما وسط بتل يهو قطع شد باز همونجوري شد چيكار كنم درست شه؟ مشكل تو عكس زير مشخصه
سلام من امشب اینطوری بودم البته تو سرورهای بازی COD mw،به هیچ وجه نتونستم وصل بشم
رفیق الان بنده برای خرید بازی آفلاین دقیقا بهشون چی بگم یعنی چه سوالی ازشون بکنم ... مثلا بگم 4 تا بازی آفلاین میخام ؟ یا اکنت میخام ؟
سلام.چون من تابحال اینجوری بازی نخریدم سوالتو اینجا مطرح کنی بهتر نتیجه میگیری
همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)
دوستان چرا وقتی بازی دانلود میکنم اولش سرعتش عالیه اما وقتی وسطارو رد میکنه سرعت دانلود میاد پایین؟
سلام.من اکثرا شبها میذارم دانلود تا صبح و قبلش کنسولو افلاین و انلاین میکنم،به دی ان اس هم مربوطه، اینو بزن رو کنسولت. ۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰
سلام
من یکی از دلیل‌هایی که xbox رو خریدم استریم روی لپتاپ بودش:D الان هر آموزشی رو میبینم نیاز به وصل اینترنت داره از اونجایی که کنسول من هم کپی خوره می ترسم این کار رو انجام بدم
کسی تجربه داشته؟
سلام متاسفانه استریم روی ویندوز ۱۰نیاز به فیلترشکن داره تا بتونی برنامه ایکس باکسو باز کنی تو ویندوز ۱۰

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
سلام متاسفانه استریم روی ویندوز ۱۰نیاز به فیلترشکن داره تا بتونی برنامه ایکس باکسو باز کنی تو ویندوز ۱۰

بله می دونم ولی روی کامپیوتر نیاز داره؟ یا ایکس باکس
چون کنسولم کپی خوره میترسم بن بشه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بله می دونم ولی روی کامپیوتر نیاز داره؟ یا ایکس باکس
چون کنسولم کپی خوره میترسم بن بشه
رو کامپیوتر،اگه کنسولت اکانت هوم باشه وصل بشی به نت ممکنه دیگه نتونی بازی هاتو اجرا کنی پس این کارو نکن

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
سلام برای دسته ها باتری شارژی گرفتم
روش نوشته NI-MH بعد 3850mAH هست
الان چند ساعت برای اولین بار بذارم شارژ بشه
واقعا راسته 15 تا 20 ساعت برای شارژ اولیه؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام برای دسته ها باتری شارژی گرفتم
روش نوشته NI-MH بعد 3850mAH هست
الان چند ساعت برای اولین بار بذارم شارژ بشه
واقعا راسته 15 تا 20 ساعت برای شارژ اولیه؟
سلام مبارکت باشه،اول استفاده کن ازشون وقتی تموم شد بزن به شارژ،اگه شارژرت از اونایی باشه که چراغ داره و بعد شارژ چراغاش خاموش میشه که هیچ اگه نه خاموش نمیشه چیزی همون حدودا که گفتی بزن به شارژ،من باتری ۲۳۰۰ ام رو ۱۲ ساعت میزنم به شارژ

• Like
Reactions: Love Console

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
سلام دوستان میخوام یه ایکس باکس بخرم و واقعیتش اونقدر مدل هاش زیاده که آدم گیج میشه
تی وی من بزرگ نیس و کیفیت هم فول اچ دی هست و حتی شاید فقط به لپ تاپ وصل کنم پس 4k و ... برام مهم نیس
الان کدوم کنسول بگیرم بهتره؟
گیم هاشو اگ با 200 تومن بدم بیرون پر کنن میشه انلاین هم زد؟
دست دوم خوب قیمتش حدودا چنده؟
مشکل خرابی و این چیزا که ندارن؟
فریمور اینا مهمه یا چون هک نشده مهم نیس؟

• Like

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
سلام دوستان میخوام یه ایکس باکس بخرم و واقعیتش اونقدر مدل هاش زیاده که آدم گیج میشه
تی وی من بزرگ نیس و کیفیت هم فول اچ دی هست و حتی شاید فقط به لپ تاپ وصل کنم پس 4k و ... برام مهم نیس
الان کدوم کنسول بگیرم بهتره؟
گیم هاشو اگ با 200 تومن بدم بیرون پر کنن میشه انلاین هم زد؟
دست دوم خوب قیمتش حدودا چنده؟
مشکل خرابی و این چیزا که ندارن؟
فریمور اینا مهمه یا چون هک نشده مهم نیس؟
داش نه ریجن مهمه نه خرابی داره
با 150 تا 200 تومن هم هارد 1 ترا پر میکنن ولی انلاین نمیتونی بشی فقط افلاین
یا وان اس یا وان اس ال دیجیتال
خودم هفته پیش برا پسر عمه یه ال دیجیتال با 20 بازی گرفتم 2/480
اگر درایو دار بخوای باید حدودا 3 تومن الان باشه البته قیمت ها از هفته پیش گرون تر شدن گویا
به من باشه یه وان اس ال دیجیتال بگیر با پک جدید بازی ها خیلی برات دربیاد 2/600

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
داش نه ریجن مهمه نه خرابی داره
با 150 تا 200 تومن هم هارد 1 ترا پر میکنن ولی انلاین نمیتونی بشی فقط افلاین
یا وان اس یا وان اس ال دیجیتال
خودم هفته پیش برا پسر عمه یه ال دیجیتال با 20 بازی گرفتم 2/480
اگر درایو دار بخوای باید حدودا 3 تومن الان باشه البته قیمت ها از هفته پیش گرون تر شدن گویا
به من باشه یه وان اس ال دیجیتال بگیر با پک جدید بازی ها خیلی برات دربیاد 2/600
ممنون . نه درایور به چه دردم میخوره قرار نیس براش دیسک بخرم
همون دیجیتال بهتره
دست دومش هم پیدا میشه؟ اگه تمیز باشه چند درمیاد حدودا؟

• Like

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
ممنون . نه درایور به چه دردم میخوره قرار نیس براش دیسک بخرم
همون دیجیتال بهتره
دست دومش هم پیدا میشه؟ اگه تمیز باشه چند درمیاد حدودا؟
داش امار کار کرده ندارم باید توی دیوار بگردی
ولی نو بگیری بهتره برات سال ها کار میکنه دیگه ترسی هم از کارد کردش نداری

• Like
Reactions: hitman68

moienps

عضو جدید
Feb 22, 2020
1
سلام دوستان. من یه جفت باتری شارژی powerbase 2700mah برای دسته ی ایکس باکسم خریدم و گذاشتم بار اول 15 ساعت شارژ شد.
حالا که میذارمش داخل دسته ، روشن نمیشه. فقط وقتی دکمه ی روشن رو نگه میدارم چشمک سریع میزنه و وقتی ول میکنم خاموش میشه!
باتری های غیر شارژی که تست میکنم مشکلی ندارن فقط واسه باتری شارژی اینطوریه. لطفاً راهنمایی کنید. ممنون

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان. من یه جفت باتری شارژی powerbase 2700mah برای دسته ی ایکس باکسم خریدم و گذاشتم بار اول 15 ساعت شارژ شد.
حالا که میذارمش داخل دسته ، روشن نمیشه. فقط وقتی دکمه ی روشن رو نگه میدارم چشمک سریع میزنه و وقتی ول میکنم خاموش میشه!
باتری های غیر شارژی که تست میکنم مشکلی ندارن فقط واسه باتری شارژی اینطوریه. لطفاً راهنمایی کنید. ممنون
سلام،یا خوب شارژ نشده یا باتریها تقلبی هستند،مارکهای duracell,camelion,sonyعالی هستند

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
سلام
دوستان باتری تا چ مدت باید توی دسته بلااستفاده بمونه؟چون من زیاد بازی نمیکنم میترسم باتری خراب بشه توی دسته و شکرک بزنه بقول من.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام
دوستان باتری تا چ مدت باید توی دسته بلااستفاده بمونه؟چون من زیاد بازی نمیکنم میترسم باتری خراب بشه توی دسته و شکرک بزنه بقول من.
سلام.من خودم یه مدت خیلی طولانی شاید ۳الی۴سال شد باتری تو دسته بود و هیچیش نشد،البته تو دسته ۳۶۰

• Like
Reactions: Batsy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر