Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,782
نام
نریمان
پیرو پست های قبلی یه لیک جدید امروز تو 4chan دیدم که نوشته بود Havik, Takeda و Michael Myers هم به همراه Fujin, Ash و Sheeva تو پک دوم هستن، با اینکه خیلی دوست دارم واقعیت داشته باشه اما بعید می‌دونم. توی فایل های بازی هیچ اشاره ای به ۳ شخصیت دیگه نشده، همچنین توی اون لیکی که قبل از عرضه اتفاق افتاد، راستر بازی ۹ تا جای خالی داشت. یعنی همون کرکتر های لیک شده!

ongs_rk2srtakwdj21.jpg

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
پیرو پست های قبلی یه لیک جدید امروز تو 4chan دیدم که نوشته بود Havik, Takeda و Michael Myers هم به همراه Fujin, Ash و Sheeva تو پک دوم هستن، با اینکه خیلی دوست دارم واقعیت داشته باشه اما بعید می‌دونم. توی فایل های بازی هیچ اشاره ای به ۳ شخصیت دیگه نشده، همچنین توی اون لیکی که قبل از عرضه اتفاق افتاد، راستر بازی ۹ تا جای خالی داشت. یعنی همون کرکتر های لیک شده!

ongs_rk2srtakwdj21.jpg
تو این لیک جدیدی که اشاره کردی من بیشتر به خاطر اسم بردن از KP3 و سایرکس و سکتور و... فهمیدم فیکه. چون خــــــــــــــــــــــــــــیلی بعیده KP3 در کار باشه.
در مورد تصویر لیک راستر هم از همون روزی که لیک شد اعتقاد داشتم زیاد نباید به جاهای خالی توجه داشت. چون با این حساب تعداد کرکترای DLC ام کی یازده ، مثل اینجاستیس دو 9 تا میشه که با توجه به تاکید ادبون بر ساپورت بیشتر از MK11 نسبت به بازیهای قبلی NRS به نظرم پک دوم مثل پک اول 6 کرکتر داره. کلا ادبون یه ادبیاتی داره که بعد از این همه مدت دیگه راحت میشه از دل حرفاش منظورشو فهمید.

ولی در مجموع اگه فوجین و هویک با هم تو KP2 باشن، بهترین پک DLC تاریخ استودیو NRS میشه.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,782
نام
نریمان
تو این لیک جدیدی که اشاره کردی من بیشتر به خاطر اسم بردن از KP3 و سایرکس و سکتور و... فهمیدم فیکه. چون خــــــــــــــــــــــــــــیلی بعیده KP3 در کار باشه.
در مورد تصویر لیک راستر هم از همون روزی که لیک شد اعتقاد داشتم زیاد نباید به جاهای خالی توجه داشت. چون با این حساب تعداد کرکترای DLC ام کی یازده ، مثل اینجاستیس دو 9 تا میشه که با توجه به تاکید ادبون بر ساپورت بیشتر از MK11 نسبت به بازیهای قبلی NRS به نظرم پک دوم مثل پک اول 6 کرکتر داره. کلا ادبون یه ادبیاتی داره که بعد از این همه مدت دیگه راحت میشه از دل حرفاش منظورشو فهمید.

ولی در مجموع اگه فوجین و هویک با هم تو KP2 باشن، بهترین پک DLC تاریخ استودیو NRS میشه.
رو حرف اد بون خیلی نمیشه حساب کرد، سر IJ2 هم یادمه گفت we support the game long into 2018 اما در نهایت لاک پشت ها فبریه اومدن و پرونده ی بازی بسته شد.
اینجا هم به نظرم منظورش ساپورت زمانی هست که با توجه به اینکه اینبار DLC ها ۲ ماه یکبار میان، همین ۹ تا کرکتر هم تا اواخر ۲۰۲۰ طول می‌کشه منتشر بشن و ساپورت بازی نزدیک به ۲ سال میشه.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
رو حرف اد بون خیلی نمیشه حساب کرد، سر IJ2 هم یادمه گفت we support the game long into 2018 اما در نهایت لاک پشت ها فبریه اومدن و پرونده ی بازی بسته شد.
اینجا هم به نظرم منظورش ساپورت زمانی هست که با توجه به اینکه اینبار DLC ها ۲ ماه یکبار میان، همین ۹ تا کرکتر هم تا اواخر ۲۰۲۰ طول می‌کشه منتشر بشن و ساپورت بازی نزدیک به ۲ سال میشه.
منظورش هم ساپورت زمانی هست و هم تعداد بیشتر DLC.
مجموعا میشه 25 کرکتر راستر اصلی + 12 دی‌ال‌سی = 37

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
توی قسمت کریپت چشم بند kenshi بود و ممکنه kenahi هم به بازی اضافه بشه؟

یه سوال دیگه که به نظرتون احتمال حضور smoke به صورت مستقل توی بازی هست؟

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
توی قسمت کریپت چشم بند kenshi بود و ممکنه kenahi هم به بازی اضافه بشه؟

یه سوال دیگه که به نظرتون احتمال حضور smoke به صورت مستقل توی بازی هست؟
سوال اول نمیدونم جدی بود یا شوخی، ولی به نظر نمیاد برنامه ای برای کنشی داشته باشن.
اسموک یا Enenra هم به نظر من احتمال اضافه شدنش بین 5 تا 10 درصده. فراموش نکنیم که از دید ادبون ترایبورگ = سایرکس،سکتور،اسموک، سایبرساب (در حالی که اشتباهه)

• Like
Reactions: gamer123456

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
سوال اول نمیدونم جدی بود یا شوخی، ولی به نظر نمیاد برنامه ای برای کنشی داشته باشن.
اسموک یا Enenra هم به نظر من احتمال اضافه شدنش بین 5 تا 10 درصده. فراموش نکنیم که از دید ادبون ترایبورگ = سایرکس،سکتور،اسموک، سایبرساب (در حالی که اشتباهه)

سوال اول که جدی پرسیدم چون kenshi توی mk9 dlc بود ، منم خیلی حال میکردم باهاش

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
پک اول از اسکین Kold War اسکارلت دیروز تو فروشگاه بازی قرار گرفت. خیلی جالبه واسم کسایی که تو ردیت و جاهای دیگه میگن Time Krystal نداریم و مجبورن نزدیک 10 دلار برای هر پک (تو هر پک دو رنگ از این اسکین هست) خرج کنن.
من از روز اول همه تایم کریستال هامو دست نخورده گذاشتم چون میدونستم با چه کمپانی‌ای طرفیم (WB)، رنگهای اصلی اسکین های کلاسیک کیتانا، جید و اسکارلت رو گرفتم، اسکین دزد دریایی کینو رو گرفتم، و دیروزم اسکین اسکارلت رو گرفتم. هنوزم برای 2 اسکین پک دیگه TK دارم. هر چند که مطمئنم یه روزی همه‌ی اسکین های Kombat League رو هم میذارن تو فروشگاه.

-وقتی میشه به راحتی صدها هزار دلار از محتوایی که همه واسش 60 دلار پول دادن، بازم پول به جیب زد، چرا که نه!
-وارنر برادرز گیمز

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,782
نام
نریمان
UI Artist بازی قراره تو GDC راجع به پروسه ی طراحی UI برای بازی صحبت کنه.

bsd_img_20200222_191549.jpg

این تصویر هم Health bar های مختلفی هست که برای MK11 طراحی کرده.

tljp_d9cjdwcwkaacj0q.jpg

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر