mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
دوستان این سری سریال های skam که نسخه های متفاوتی داره (بلژیکی، فرانسوی...) همون skin آمریکا و بریتانیاست؟
کدومش بهتره؟
....
الان تو یوتیوب یه ویدئو دیدم نوشته بود اول skam نروژ بوده بعد اونقدر خوب بوده باقی کشورا هم برداشتن یه نسخه مال خودشون رو زدن، حتی آمریکا :D
این سریالای نروژی هم خوبن ها! مثل هالند و اودگارد :D

آخرین ویرایش:

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
بالاخره قسمت ویژه فرندز تایید شد. این قسمت با استریم دوباره ی فرندز از ماه May پخش خواهد شد. (از HBO Max)
بدرد عمشون میخوره فیلمنامه نداره :| احتمالا میان میشینن کنار هم حرف میزنن و چرت و پرت میگن :|

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
بدرد عمشون میخوره فیلمنامه نداره :| احتمالا میان میشینن کنار هم حرف میزنن و چرت و پرت میگن :|
کلا برای من فرندز و شرلوک، اینا بیان قسمت بسازن که فقط جلو دوربین حرفم بزنند، من مشتاقانه انتظار میکشم و با شوق فراوان میبینم >:D<8->:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
Bojack Horseman
0/10
ژانر Adult Animation ژانریه که اگه ازش درست استفاده بشه میتونه یه آدم بالغ رو به مدت 30-40 دقیقه به طور کل ببره توی یه دنیای دیگه. طوری که گذر زمان رو متوجه نشه. یکی از دلایلش اینه که دست سازنده واسه هر ایده ای، خیلی بازه. میتونه مثل شوی ریک اند مورتی کهکشان نوردی کنه و توی چند دقیقه یه citadel عظیم فضایی رو منفجر کنه. چیزای دست نیافتنی مثل این. اما شوی مرداسبی درباره زندگی روزمره سلبریتی های هالیوودی و دغدغه هاشون هست. خُب این به من چه؟! گور بابای همشون! چرا باید زندگیای احمقانشون پشت صحنه برای من جالب باشه؟! که البته 90 درصدشم چیزی جز تلاش مضبوحانه برای جلب توجه پاپاراتزی ها و مجلات زرد نیست. واقعا شاشیدم توی ایده این سریال که بعنوان یه چیز ناب ازش یاد میشه. :D برم چند دست Hotline Miami 2 بزنم تا اثر گند و لزج این سریال رو از ذهنم پاک کنه.
حالا اینکه خوشت بیاد یا نه که نظر شخصیه کاری ندارم اما هدف و موضوع سریال فرسنگ ها با چیزی که گفتی فاصله داره :D
نمیدونم تا کجا دیدی اما این سریال درس زندگی میده، خیلی جاها شدید عمیق میشه و با روح و روان آدم بازی میکنه، اپیزود Free Churro (فصل 5 اپیزود6) یکی از بهترین اپیزودای عمرم هست بالای سه بار دیدمش.
من خودم عشق ریک و مورتی هستم همونطور که از اواتارم میبینی اما این دوتا کوچکترین شباهتی هم بهم ندارن و کلا توی دنیای دیگه به سر میبرن، بنظرم با دید دیگه ای سمت سریال رفتی همین باعث شده در حد انتظارت نباشه.

Vortex 777

کاربر سایت
Feb 15, 2020
28
حالا اینکه خوشت بیاد یا نه که نظر شخصیه کاری ندارم اما هدف و موضوع سریال فرسنگ ها با چیزی که گفتی فاصله داره :D
نمیدونم تا کجا دیدی اما این سریال درس زندگی میده، خیلی جاها شدید عمیق میشه و با روح و روان آدم بازی میکنه، اپیزود Free Churro (فصل 5 اپیزود6) یکی از بهترین اپیزودای عمرم هست بالای سه بار دیدمش.
من خودم عشق ریک و مورتی هستم همونطور که از اواتارم میبینی اما این دوتا کوچکترین شباهتی هم بهم ندارن و کلا توی دنیای دیگه به سر میبرن، بنظرم با دید دیگه ای سمت سریال رفتی همین باعث شده در حد انتظارت نباشه.
درست میگی من یه چیز... intenseـتر انتظار داشتم. بنظر من این سریال اصلا نیازی به انیمیشن شدن نداره و میتونست همونطور عادی با هنرپیشه های واقعی هم ساخته بشه... باید از پتانسیل انیمیشن استفاده کرد و از سریال های واقعی فراتر رفت. وگرنه اینکار چه فایده ای داره. در هر صورت نظر شخصی هست. :D

• Like
Reactions: majidred2011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر