سونی به دلیل خطر ویروس کرونا حضورش در مراسم PAX East را لغو کرد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
پیش تر قرار بود سونی در این مراسم غرفه داشته باشه و بازی های مهمی از جمله TLoU2 قابل بازی باشن ولی دقایقی پیش اعلام کرد که به خاطر مسائل بهداشتی پیرامون خطر ویروس کرونا تصمیم گرفته که حضور در این نمایشگاه را لغو کنه باید دید واکنش بقیه ناشر ها به این خبر چه خواهد بود آیا اونها هم دست به لغو غرفه های خود میزنن ؟

PlayStation at PAX East: Play The Last of Us Part II, Final Fantasy VII Remake, More

UPDATE: Today, Sony Interactive Entertainment made the decision to cancel its participation at PAX East in Boston this year due to increasing concerns related to COVID-19 (also known as “novel coronavirus”). We felt this was the safest option as the situation is changing daily. We are disappointed to cancel our participation in this event, but the health and safety of our global workforce is our highest concern.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
فردا تیتر نخوره *سونی به دلیل ویروس کرونا رلیز ps5 را به تعویق انداخت * خوبه /:)

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فردا تیتر نخوره *سونی به دلیل ویروس کرونا رلیز ps5 را به تعویق انداخت * خوبه /:)
مایکرو تاخیر بزنه یه اپسیلون بعد سونی هم تاخیر میزنه فقط منتظرن ببینن مایکرو چیکا میکنه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
مایکرو تاخیر بزنه یه اپسیلون بعد سونی هم تاخیر میزنه فقط منتظرن ببینن مایکرو چیکا میکنه

آره چون رقابت سرسختی با هم دارن منتظرن ببینن مایکرو چیکار میکنه تا از برنامه های فوق موفق اسپنسر کپی کنن.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آره چون رقابت سرسختی با هم دارن منتظرن ببینن مایکرو چیکار میکنه تا از برنامه های فوق موفق اسپنسر کپی کنن.
استاد بازیساز والا مقام پس دلیل این همه تاخیر و پهنون کاری چیه؟

sepehr_100

کاربر سایت
Mar 16, 2017
111
شما که یه دونه مشتری هستی داری هزار جور حساب کتاب میکنی چطور پول یه دونه کنسول نسل آینده و بازیهاشو واسه خودت فراهم کنی" اونوقت کمپانی با عظمت سونی که 90% تولید کنسولش در مرکز شیوع ویروس کرونا قرار داره نباید دست نگه داره تا ببینه این بحران جهانی به کجا میرسه و آیا میتونه طبق برنامه قبلیش تو 2020 کنسولش رو ریلیز کنه و در ادامه تولید کنسولش نره رو هوا!

پ.ن: با این وضعیت شتر گاو پلنگی که تو کشور خودمون پیش اومده و بنا بر گفته منابع معتبر ایران امروز وارد فهرست سیاه FATF میشه" من بعید میدونم تنها نگرانی ما تا پایان 2020 فقط انتشار PS5 و خریدش باشه.
از قبل کرونا سونی قایم موشک بازیو شروع کرده بود الانم دم به دقیقه داره چک میکنه مایکرو تاخیر میزنه یا نه که بدو بدو تاخیر بزنه، دوست دارم مایکرو مثل مرد تاخیر نزنه قیمت هم بذاره 450$ اینا دیگه کامل برن تو آمپاس
باشه

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
آخه وقتی اینجا، 1 ماه انتشار ویروس رو پنهان میکنن، برای خود شیرینی و دم تکون دادن برای یکی از ارباب ها، تنها کشوری هستیم که ترانزیت چینی ها رو در دنیا به عهده گرفتیم... و تازه انتخابات میزارن، برای این ملت بایدم عجیب باشه که یه شرکت برای سلامتی پرسنلش یه اونت رو کنسل کنه...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شما که یه دونه مشتری هستی داری هزار جور حساب کتاب میکنی چطور پول یه دونه کنسول نسل آینده و بازیهاشو واسه خودت فراهم کنی" اونوقت کمپانی با عظمت سونی که 90% تولید کنسولش در مرکز شیوع ویروس کرونا قرار داره نباید دست نگه داره تا ببینه این بحران جهانی به کجا میرسه و آیا میتونه طبق برنامه قبلیش تو 2020 کنسولش رو ریلیز کنه و در ادامه تولید کنسولش نره رو هوا!

پ.ن: با این وضعیت شتر گاو پلنگی که تو کشور خودمون پیش اومده و بنا بر گفته منابع معتبر ایران امروز وارد فهرست سیاه FATF میشه" من بعید میدونم تنها نگرانی ما تا پایان 2020 فقط انتشار PS5 و خریدش باشه.
از قبل کرونا سونی قایم موشک بازیو شروع کرده بود الانم دم به دقیقه داره چک میکنه مایکرو تاخیر میزنه یا نه که بدو بدو تاخیر بزنه، دوست دارم مایکرو مثل مرد تاخیر نزنه قیمت هم بذاره 450$ اینا دیگه کامل برن تو آمپاس

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
چه عجله داری شاید فعلا امکانش نیست یا سیاست های خاص خودشان رو دارند. قایم موشک بازی چیه تام وجری که نیست:|
اصلا تو فک کن کنسول خیلی ضعیف تری ساخته خیال خودت راحت کن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان

متاسفانه من برخلاف شما که جزو سهامداران مایکروسافت هستید و اصولا در همه زمینه ها اظهار فضل و اطلاع از سیاست های مایکرو و حتی سونی میکنید در جریان کارهای سونی نیستم و با من هماهنگ نمیکنن کارهاشونو، در نتیجه ببخشید که مجبورم بر خلاف میلم اظهار بی اطلاعی کنم.

اما اگه فرض کنیم اندرو هوس نظرش احیانن از شما صحیح تره، بعد از عرضه Pro گفت سیاست سونی در مورد معرفی و عرضه کنسول از این به بعد عین Apple خواهد بود، یعنی دیگه مثل قدیم نمیاییم کنسول رو الان معرفی کنیم و یک سال بعد عرضه کنیم. بلکه تلاش این هست که بین معرفی و زمان عرضه اختلاف کمی باشه. در نتیجه با توجه به اینکه قطعا تعطیلات امسال PS5 میاد، تلاش سونی اینه که فاصله معرفی تا عرضه رو تا جای ممکن کمتر بکنه. این چیزیه که مدیران سونی زمانی در موردش صحبت کردن اما باز اگه فکر میکنید اونها اشتباه میکنن و دلیلش اینیه که شما تو خاورمیانه و از پشت کامپیوترتون کشف کردید داستان یه چیز دیگه است.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
اما اگه فرض کنیم اندرو هوس نظرش احیانن از شما صحیح تره، بعد از عرضه Pro گفت سیاست سونی در مورد معرفی و عرضه کنسول از این به بعد عین Apple خواهد بود، یعنی دیگه مثل قدیم نمیاییم کنسول رو الان معرفی کنیم و یک سال بعد عرضه کنیم. بلکه تلاش این هست که بین معرفی و زمان عرضه اختلاف کمی باشه
تا جایی که من اطلاع دارم سونی PS5 رو معرفی کرده ها، البته شاید هم اشتباه میکنم بالاخره بچه ناف LA که نیستم:-<

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
تا جایی که من اطلاع دارم سونی PS5 رو معرفی کرده ها، البته شاید هم اشتباه میکنم بالاخره بچه ناف LA که نیستم:-<

معرفی این چیزی که تو ذهن شماست نیست، در بازاریابی و مارکتینگ معرفی زمانی هست که شما محصولت رو به صورت فیزیکی، همراه با قیمت و تاریخ عرضه نمایش میدی که میشه معرفی رسمی به محصول. در حال حاضر تنها اطلاعاتی که ما از PS5 داریم اینه که این کنسول وجود داره و تو تعطیلات هم به بازار عرضه میشه. وگرنه اینکه کنسول چه شکلیه، مشخصاتش چیه، چنده، بازی هاش چین، دقیقا کی عرضه میشه و ... همش مبهمه که تو همون رونمایی رسمی در موردش صحبت میشه. برای دونستنش هم لازم نیست بچه ناف LA باشید.

به هر حال قضیه خیلی ساده است، اینکه سونی چرا تا الان صبر کرده و کنسول رو به صورت رسمی رونمایی نکرده تصمیمی هست که مسلما پشتش فکر خوابیده و به مساول تجاری سونی مربوطه، کسی هم به من و شما خبر نداده ببینیم چرا میگن هنوز وقتش نیست. حالا اینکه مثلا شما یا مصطفی 682 از سایت بازیسنتر معتقدید دلیلش اینه که وایستاده ببینن مایکروسافت چیکار میکنه تا تقلید کنن.... بیخیال. خوش باشید.

آخرین ویرایش:

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
معرفی این چیزی که تو ذهن شماست نیست، در بازاریابی و مارکتینگ معرفی زمانی هست که شما محصولت رو به صورت فیزیکی، همراه با قیمت و تاریخ عرضه نمایش میدی که میشه معرفی رسمی به محصول. در حال حاضر تنها اطلاعاتی که ما از PS5 داریم اینه که این کنسول وجود داره و تو تعطیلات هم به بازار عرضه میشه. وگرنه اینکه کنسول چه شکلیه، مشخصاتش چیه، چنده، بازی هاش چین، دقیقا کی عرضه میشه و ... همش مبهمه که تو همون رونمایی رسمی در موردش صحبت میشه. برای دونستنش هم لازم نیست بچه ناف LA باشید.

به هر حال قضیه خیلی ساده است، اینکه سونی چرا تا الان صبر کرده و کنسول رو به صورت رسمی رونمایی نکرده تصمیمی هست که مسلما پشتش فکر خوابیده و به مساول تجاری سونی مربوطه، کسی هم به من و شما خبر نداده ببینیم چرا میگن هنوز وقتش نیست. حالا اینکه مثلا شما یا مصطفی 682 از سایت بازیسنتر معتقدید دلیلش اینه که وایستاده ببینن مایکروسافت چیکار میکنه تا تقلید کنن.... بیخیال. خوش باشید.

اون وقت اپل اسم گوشی بعدی و زمان عرضه و البته لوگو گوشی معرفی کرده؟
من نمیفهمم این مسخره بازیای سونی چیه که بعضی ها به هر دری میزنن تا دفاع کنن ازش ، چطور میتونه لوگو رونمایی کنه ولی نمیتونه شکل کنسول نشون بده
یا میتونه بازی معرفی کنه ۵ سال بعد هم منتشر نشه ولی نمیتونه یه تریلر از بازی های نسل بعد نشون بده
کلا شما یا تا حالا کارهای سونی رو دنبال نکردی یا خودتو مثل مسئولان ج ا زدی به اون راه

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
اون وقت اپل اسم گوشی بعدی و زمان عرضه و البته لوگو گوشی معرفی کرده؟
من نمیفهمم این مسخره بازیای سونی چیه که بعضی ها به هر دری میزنن تا دفاع کنن ازش ، چطور میتونه لوگو رونمایی کنه ولی نمیتونه شکل کنسول نشون بده
یا میتونه بازی معرفی کنه ۵ سال بعد هم منتشر نشه ولی نمیتونه یه تریلر از بازی های نسل بعد نشون بده
کلا شما یا تا حالا کارهای سونی رو دنبال نکردی یا خودتو مثل مسئولان ج ا زدی به اون راه
اپل زمانه ات را بشناس حتما رايان هم همون جابزه
پس مشخصات روز عرضه مشخص ميشه
بالاخره الگو اپله :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر