خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,454
نام
امین
ممنون
چ کف کمر شکنی:-|
سامسونگ چی ؟4k- 120hz- 43
گیرم میاد ۸ ۹ میلیون ؟

اون سونی که بهت گفتم سایزش 55 بود.

43 و 4k و 120 من تاحالا ندیدم تو تی ها.

کف 120 فریم و 4k تو 49 هاست اونم محدود تو همین مدلها:

Sony X900F
Samsung Q6FN/Q6/Q6F QLED 2018
LG SM8600

اقا امین الان x9000 چه قیمته؟ با توجه به قیمتش ارزش خرید داره؟

چه سایزی؟

این مدل یکی از بهتریه های بازاره.
من خودم فقط پنل va رو میپسندم.

doomhammer65ir

کاربر سایت
May 1, 2015
37
بدجوری کرمم گرفته یدونه از این تلویزیونای چینی برند متفرقه رو امتحان کنم ( گلداستار - ژنرال گلد - استار تراک - ایوولی - استارست ..... )
Made in PRC
قیمتش وسوسه کننده است
65 اینچ ایوولی رو زده بود 7700
کسی تصویرش رو از نزدیک دیده ؟؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
من تو گناوه دیدم..بد نیست تصویرش..ظاهرا گفتن برندش اروپاییه و تو چین تولید میشه
بدجوری کرمم گرفته یدونه از این تلویزیونای چینی برند متفرقه رو امتحان کنم ( گلداستار - ژنرال گلد - استار تراک - ایوولی - استارست ..... )
Made in PRC
قیمتش وسوسه کننده است

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

متاسفانه تی وی این چند روز به شدت گرون شده..همین چند روز پیش lg 55 sm 8100 خریدیم ۸۴۰۰ ..امروز ۱۰۲۰۰ همونو قیمت دادن..با این وضع دلار فکر کنم گرونترم بشن

• Like
Reactions: doomhammer65ir

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,454
نام
امین
Made in PRC
قیمتش وسوسه کننده است

xiaomi رو من اتفاقی یه جا دیدم یدونه.
عالی بود.

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
البته که شیائومی قابل مقایسه با اونا نیست و خیلی یا کیفیته..مخصوصا که پنل گرید آ سامسونگ داره
xiaomi رو من اتفاقی یه جا دیدم یدونه.
عالی بود.

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
163
سلام دوستان واسه خرید tv 4k مخصوص گیم تا سقف 7 8 تومن چی پیشنهاد میکنین؟
و یک چیز دیگه اینکه من تو سایت rtings هر تلویزیونی رو نشون میکنم مغازه دارا میگن اینا بانه ایه و گارانتی نداره اینجور چیزا و خوب مدلایی هم که خودشون تو مغازه هاشون دارن اصلا کداش تو سایت نیست که مشخصاتشو چک کنم. الان این گارانتی اصلا تاثیری هم داره؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,454
نام
امین
سلام دوستان واسه خرید tv 4k مخصوص گیم تا سقف 7 8 تومن چی پیشنهاد میکنین؟
و یک چیز دیگه اینکه من تو سایت rtings هر تلویزیونی رو نشون میکنم مغازه دارا میگن اینا بانه ایه و گارانتی نداره اینجور چیزا و خوب مدلایی هم که خودشون تو مغازه هاشون دارن اصلا کداش تو سایت نیست که مشخصاتشو چک کنم. الان این گارانتی اصلا تاثیری هم داره؟

مدل های فروشنده ها اکثرن مونتاژ داخله.
از همون بانه بگیری بهتره.
مونتاژ داخل ها خرابی زیاد دارن.

mehami

کاربر سایت
Feb 21, 2020
34
عرض سلام

عجب تاپیک خوبی هست . دوستان خواهشاً خواهشاً کمک کنید .من 90 درصد استفاده ام از تلویزیون ، مشاهده فیلم در محیط تقریباً تاریک هست . قصد خرید تلویزیون 55 رو دارم .

شنیدم دو نوع پنل عمده وجود دارند . VA و IPS . و همه جا گفته شده VA در محیط تاریک کارایی بهتری دارد .

من قصدم فقط و فقط خرید تلویزیون سونی هست . بودجم اجازه نمیده بالارده سونی بخرم و مجبورم میان رده سونی بخرم . =((

از طرفی هم تمامی تلویزیون های سونی پنل IPS دارند و فقط گرانترین مدل VA دارد . =((

حال سوالم اینه : آیا واقعا پنل IPS برای مشاهده فیلم در تاریکی واقعاً اینقدر افتضاح عمل میکنه ؟

کسانی که تلویزیون IPS دارند نظرشون چیه . ممنون

gdf4_ips-vs-va.jpg

=P~=P~

• Like
Reactions: saeed_sg

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
پنل ips هم تو تاریکی مشکلی نداره..مزیت ips زاویه دید بیشتر نسبت به va هست که برای استفاده در جاهای عمومی مثل پذیرایی بهتره..va هم کیفیت خوبی داره و کنتراست بهتری نسبت به ips داره
عرض سلام

عجب تاپیک خوبی هست . دوستان خواهشاً خواهشاً کمک کنید .من 90 درصد استفاده ام از تلویزیون ، مشاهده فیلم در محیط تقریباً تاریک هست . قصد خرید تلویزیون 55 رو دارم .

شنیدم دو نوع پنل عمده وجود دارند . VA و IPS . و همه جا گفته شده VA در محیط تاریک کارایی بهتری دارد .

من قصدم فقط و فقط خرید تلویزیون سونی هست . بودجم اجازه نمیده بالارده سونی بخرم و مجبورم میان رده سونی بخرم . =((

از طرفی هم تمامی تلویزیون های سونی پنل IPS دارند و فقط گرانترین مدل VA دارد . =((

حال سوالم اینه : آیا واقعا پنل IPS برای مشاهده فیلم در تاریکی واقعاً اینقدر افتضاح عمل میکنه ؟

gdf4_ips-vs-va.jpg

=P~=P~

• Like
Reactions: saeed_sg and mehami

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
عرض سلام

gdf4_ips-vs-va.jpg

=P~=P~

تو تجربه مني كه تو ٢ سال ٣ تا تلويزيون عوض كردم بايد بگم سعي كن va بگيري روي x8500f سايز ٤٩ سوني فك كن اگه به بودجه ت ميخوره

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehami

کاربر سایت
Feb 21, 2020
34
تو تجربه مني كه تو ٢ سال ٣ تا تلويزيون عوض كردم بايد بگم سعي كن va بگيري روي x8500f سايز ٤٩ سوني فك كن اگه به بودجه ت ميخوره

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام
تلویزیون بالا ips هست . شما دارید ؟

عرض سلام

=P~=P~

خب دوستان بعد از کلی جستجو در سایت های بانه ای ، عکس ها و نظرات مشریان در آمازون و ... به نتیجه ای خوب رسیدم .

درسته که VA خیلی بهتره در فضای تاریک اما IPS آنقدر ها هم بد نیست ! مخصوصا قسمت آسیب پذیر بودن .

IPS مقاومت بیشتری داره . ولی VA مثلا بچه ای توپی یا چیزی پرتاب کنه به سمت تلویزیون باید فاتحه تلویزیون رو خوند :D

و بعد از دیدن کلی ودیو و بررسی فهمیدم . تلویزیون های IPS سونی واقعا کمی از IPS های دیگر شرکت ها بهتر عمل می کنند (حمله نکنید نظر شخصی خودم هست. )

عکس های زیر هم نمونه هایی در فضایی تقریباً تاریک .

مدل انتخابی X8000G سونی خیلی خوب هست و این مدل رو انتخاب کردم .

f6cq_b.jpg

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستان قیمتهای تی وی حسابی رفته بالا متاسفانه..
تی وی lg 55sm8100 کره رو که من یکماه پیش 8400 گرفتم،الان سلام بابا 13 میلیون زده..
سال دیگه فکر کنم همین به 20 تومنم برسه با این وضع اقتصادی مملکت..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر