Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
بعد یه سوال دیگه
من قبلا رو pc بازی می کردم میتونم اکانت origin رو با psn لینک کنم تا بتونم با همون اکانت رو ps4 بازی کنم یا باید از اول شروع کنم؟؟ :D
باید از اول شروع‌ کنی. ولی بتل رویاله دیگه فرقی نداره چه لولی باشه، فقط اسکین ها رو‌ نداری.

• Like
Reactions: Farzad1998

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
اگه موقع ریختن دیتا این ارور رو می گیری یکم بذار با خود نت دانلود شه بد دوباره دیتا رو بریز
نه دیتا لازم واسه اجرای بازی ۲۲ گیگ بود من اونو دانلود کردم کل دیتا بازی ۵۰ گیگه بعد خواستم برم تو بازی ارور داد data corrupted ادامه دانلودم دیگه وصل نشد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
با درود
کسی مشکل وصل شدن به سرورهارو داره
من نمیتونم اینترنتم برای مخابراته
من تا دو ساعت پیش داشتم بازی میکردم مشکلی نداشت، الان دیدم خبر زدن بعضی از سرورا قطع شده اگه لاگ اوت کنین دیگه نمیتونین برین داخل.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
سلام
از دوستان کسی تو این بازی فعال هست؟ (تقریبا روزانه بازی کنه رو کنسول)
احساس میکنم مثل رینبو پلیر ایرانی نداره به اون صورت این عنوان ! یا احساس من اشتباهه؟!

amin_hz3

کاربر سایت
Jun 16, 2018
10
سلام دوستان به نظرتون با سیستم
Gpu:amd hd 7000
VRAM:1 gig
Cpu:فنوم 9950 quad core
RAM:8 gig
این سیستممه ولی یچیز دیگه ایم که هس اینه که این بازی ddr3 میخواد ولی 6 گیگ رم من ddr2 ولی رمم 8 گیگه میخواستم بدونم این ddr چقد روش تاثیر داره

ممنون میشم جواب بدین

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid

آقا بچه ها واقعا دارن باهوش تر میشن انگار :D حتی Aim و موومنتشو کاری نداشته باشی تو این سن همین که میفهمه کِی باید پوش بده کِی بکشه عقب هیل کنه و کلا کانسپت گیمو اینقد خوب درک کرده خودش خیلی جالبه برام، خیلی از رندوما که میندازه نصف این عقل ندارن :D

آخرین ویرایش:

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی

آقا بچه ها واقعا دارن باهوش تر میشن انگار :D حتی Aim و موومنتشو کاری نداشته باشی تو این سن همین که میفهمه کِی باید پوش بده کِی بکشه عقب هیل کنه و کلا کانسپت گیمو اینقد خوب درک کرده خودش خیلی جالبه برام، خیلی از رندوما که میندازه نصف این عقل ندارن :D
ماشالا ماشالا یاد بچگیام با کراش تیم ریسینگ افتادم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر