هرسوالی درمورد Ps2

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
والا کابل رو درست کردم و استفاده هم کردم. دقیقا کدوم بخش اشکال داره؟ اگر موردی هست که باید تصحیح بشه واقعا ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

درود برشما
اشتباه در استفاده از خازن هست. بقیه آموزش درسته. برای ساخت کابل نیازی به خازن برای بای‌پس کردن جریان DC سیگنال تصویر نیست.

• Like
Reactions: highlight

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
درود برشما
اشتباه در استفاده از خازن هست. بقیه آموزش درسته. برای ساخت کابل نیازی به خازن برای بای‌پس کردن جریان DC سیگنال تصویر نیست.
سلام دوست عزیز.شما میتونید از خازن هم استفاده کنی هم نه.اشکال از زدن 3 عدد خازن نیست بلکه خازن به تصویر تا حدودی کیفیت میده.مهم زدن درست خازنهاست که فقط به اون 3 رنگ R-G-Bمیخوره.یعنی هر کدام از پایهای خازن که مثبت به اون 3 تا پین R-G-Bمیخوره .و منفی خازن به 3 سر فیشهای R-G-B رابط میخوره . دوست عزیزمون که این روش ساخت کامپوننتو گذاشته اگه دقت کنید نوشته میتونید از خازن استفاده بکنید هم نه.حالا میتونید استفاده بکنید هم نکنید.با تشکر فراوان از شما و تمامی دوستانی که برای کمک به حل مشکلات در زمینه دستگاهای بازی به مردم عزیز کمک میکنند.

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
متاسفانه یه عادت غلط هست بین مردم راجع به چیزی که علمی توش ندارن نظر می‌دن و سر حرف اشتباه هم پافشاری می‌کنن.

خازن به تصویر تا حدودی کیفیت میده..

می‌شه یه توضیح بدید خازن چجوری به تصویر کیفیت می‌ده؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
متاسفانه یه عادت غلط هست بین مردم راجع به چیزی که علمی توش ندارن نظر می‌دن و سر حرف اشتباه هم پافشاری می‌کنن.

می‌شه یه توضیح بدید خازن چجوری به تصویر کیفیت می‌ده؟
سلا وخسته نباشید به تمامی دوستان.کار خازن الکترولیتی ذخیره کردن جریان الکتیرسه است و چه کاربردی در کیفیت تصویر داره .اول اینکه تمام دستگاههای صوتی و تصویری برای داشتن کیفیت خوب تصویر از خازن در هر نوع دستگاهای تصویری استفاده شده از قبل.برای مثال سونی 1 اگه خازنی که در داخل دستگاه برای خوروجیه تصویر رو جدا کنید ویک عدد سیم بجاش بزنید کیفیت تصویر بسیار پایین میاد و حتی نمیشه از اون استفاده کرد .1.تصویر با افت رنگ مواجه میشه.2.روشنایی تصویر میاد پاین.3.نمایان شدن امواج در تصویر.خوشبختانه تمامی شرکتهای سازنده دستگاهای صوتی وتصویری از قبل این خازنهارو درون دستگاه قرار دادند.واما استفاده خازن در کابل کامپوننت سونی 2.اینکه من گفتم خازن تا حدودی کیفیت میده منظورم اینکه بنده خودم 2 نوع از این کابل کاپوننت دارم که 8 سال پیش خریداری کردم.2 نوعش هم باز کردم یکیش این 3 خازن رو داشت.پس نتیجه میگیریم که هیچ چیزیرو بی جهت در هر چیز استفاده نمیکنند.باز هم تاکید میکنم که هم میتونید از خازن استفاده کنید هم نه.با تشکر فراوان از دوستان عزیز وگرامی در بازی سنتر

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دوست من! کار خازن ذخیره کردن “ ولتاژ “ هست نه جریان. سلف جریان الکترکی رو ذخیره می‌کنه
بله دوست عزیزگرامی ولتاژ درسته .من با عجله این نوشته رو تایپ کردم.با تشکر از تمامی دوستان در بازی سنتر

Torreno

کاربر سایت
Feb 13, 2020
43
نام
اشکان
سلام
میخاستم بدونم قیمت تمام شده ساخت این کابل به نرخ روز چند در میاد؟:Biggrin:
کسی میتونه اینا برای من بسازه بعد توی یه سایت فروش مث ایس.م بزاره تا من ازش بخرمش؟
والا من هرچی گشتم کابل ۱۲ پین پیدا نکردم ، همه کابل ها قلابی هستن ولی ۵ پین هستن نه ۱۲ پین که بشه کابل ساخت:no:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام
میخاستم بدونم قیمت تمام شده ساخت این کابل به نرخ روز چند در میاد؟:Biggrin:
کسی میتونه اینا برای من بسازه بعد توی یه سایت فروش مث ایس.م بزاره تا من ازش بخرمش؟
والا من هرچی گشتم کابل ۱۲ پین پیدا نکردم ، همه کابل ها قلابی هستن ولی ۵ پین هستن نه ۱۲ پین که بشه کابل ساخت:no:
سلام دوست عزیز .ی سایت هست که از عکسش 12 پین .شما ی تماس بگیرید بپرسید ایا واقعا 12 پین.بعد ببین قیمتش برات میصرفه.اگه موفق به خرید شدی بعد خودت اون سه فیشو بهش اضافه کن بدونه خازن.البته اصلش کامل تهران هست .اما سایت فروش ندارن قیمتش شاید 100 تمن باشه یا 50 تمن کامل کامپوننت.با ارزوی موفقیت برای دوست عزیز.https://asrebazi.com/product/%da%a9%d8%a7%d8%a8%d9%84-%d8%aa%d8%a8%d8%af%db%8c%d9%84-av-%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%be%d9%88%d9%86%d9%86%d8%aa- 130119 %d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-playstation-2/

Torreno

کاربر سایت
Feb 13, 2020
43
نام
اشکان
سلام دوست عزیز .ی سایت هست که از عکسش 12 پین .شما ی تماس بگیرید بپرسید ایا واقعا 12 پین.بعد ببین قیمتش برات میصرفه.اگه موفق به خرید شدی بعد خودت اون سه فیشو بهش اضافه کن بدونه خازن.البته اصلش کامل تهران هست .اما سایت فروش ندارن قیمتش شاید 100 تمن باشه یا 50 تمن کامل کامپوننت.با ارزوی موفقیت برای دوست عزیز.https://asrebazi.com/product/%da%a9%d8%a7%d8%a8%d9%84-%d8%aa%d8%a8%d8%af%db%8c%d9%84-av-%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%be%d9%88%d9%86%d9%86%d8%aa-View attachment 130119%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-playstation-2/

متاسفانه من توی دیجیک.لا همین تصویرا دیدم و اتفاقا فروشنده ای زده بود همین شرکت بود که خریدم و آخرش یه چیز غلط به دستم رسید
من که اصفهانم ولی قیمتش تو مغازه های تهران میدونید چنده؟کجای تهران این چیزا گیر میاد؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
متاسفانه من توی دیجیک.لا همین تصویرا دیدم و اتفاقا فروشنده ای زده بود همین شرکت بود که خریدم و آخرش یه چیز غلط به دستم رسید
من که اصفهانم ولی قیمتش تو مغازه های تهران میدونید چنده؟کجای تهران این چیزا گیر میاد؟
سلام عزیزم .این طور کابلها یا کابل کامل کمپوننت در تهران/ میدان امام خمینی/ توپ خونه/پاساژ بزرگ لباف پخش تمام قطعات بازیهای کنسولهای بازییند اصلا از اینجا به کل شهرهای ایران توضیع میشه .من خودم برای تهیه لنز .ای سی.لوازم جیتگ ایکس باکس و قطعات پلی استیشن از شهرم میرم یا سفارش میدم میفرستند.هر چی بخای اینجا هست.ی شماره میدم زنگ بزن ببین دارند میتونی از کابل کامپوننت پلی استیشن 3 برای 2 اماده استفاده کنی فرقی نداره.فروشگاه پایتخت تلفن:02133908733.زنگ بزن ا 130191 ز ساعت 10 صبح میاند تا ساعت 6 عصر هستند.سوالی بود در خدمتم عزیزم

آخرین ویرایش:

Torreno

کاربر سایت
Feb 13, 2020
43
نام
اشکان
سلام عزیزم .این طور کابلها یا کابل کامل کمپوننت در تهران/ میدان امام خمینی/ توپ خونه/پاساژ بزرگ لباف پخش تمام قطعات بازیهای کنسولهای بازییند اصلا از اینجا به کل شهرهای ایران توضیع میشه .من خودم برای تهیه لنز .ای سی.لوازم جیتگ ایکس باکس و قطعات پلی استیشن از همدان میرم یا سفارش میدم میفرستند.هر چی بخای اینجا هست.ی شماره میدم زنگ بزن ببین دارند میتونی از کابل کامپوننت پلی استیشن 3 برای 2 اماده استفاده کنی فرقی نداره.فروشگاه پایتخت تلفن:02133908733.زنگ بزن اView attachment 130191ز ساعت 10 صبح میاند تا ساعت 6 عصر هستند.سوالی بود در خدمتم عزیزم

تماس گرفتم ولی نداشتن جایی دیگه سراغ ندارید؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
تماس گرفتم ولی نداشتن جایی دیگه سراغ ندارید؟
سلام دوست عزیز.این فقط 1 مغازه از 2000 مغازست.اونجا مغازه های دیگه دیدم هست.ولی شمارهاشونو ندارم.ی نوع دیگه از این N T S C_PAL پال هم هست این دیگه قابل استفاده نیست میتونی از سیمش استفاده کنی.شاید توی شهرتون به احتمال زیاد باشه.الان عکسشو میفرستم برات عزیزم....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر