انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
تنها بازی که زهنم به خودش زیاد مشغول کرد سالیان دور dracula ps1 بود یادش بخیر اولین شمارش که تا آخر بردم مشکلی زیاد نداشتم تو معماهای بازی..ولی تو شماره دوم بازی واقعأ مخم دیگه نمیکشید ..آخر دیسک دومش موندم هیچ وقت نتونستم ردش کنم
تو یه مواد مضاب بود باید جاناتان چند تا زنجیر به یه ترتیب خاص میکشید تا راه باز بشه اگه اشتباع میکردی میفتاد تو مواد مضاب ..یادش بخیر اون زمان نه اینترنت بود نه یوتیوب..
IMG_۲۰۲۰۰۲۰۹_۰۰۳۱۴۰.jpg

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
با این ps1 ROAD RASH چه حالی میکردیم .. عاشق موزیکهای بازیش
بودم همشون metal بود.فیلم های بازیم واقعأ با حال بود .یادم یه رمز داشت میزدی درجه معکوس موتورمیچسبوند ته سرعت موتور واقعأ زیاد میشد..
View attachment 128971
View attachment 128972

عالی بود این بازی.
چقدر تو کلوپ ها سرش دعوا بود. :x

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
یادش بخیر عکسها رو دیدم دلم گرفت=((عجب دوره ای بود واقعا=((اولین کومودور 64 رو خونه ی یکی از دوستام بازی کردم.بعدش یه بقالی بود سره کوچمون که اولین بار میکرو قدیمی آورده بود قارچ خور بازی میکرد همه محل جمع شده بودن نگاه میکردن انگار داشت موشک آماده میکرد واسه پرتاب به فضا:D:Dعجب دورانی بود.کلاس سوم ابتدایی قول دادم معدلم خوب بشه یدونه برام بخرن که خریدن با یه بازی 4 لبه که یکیش کاراته بود و قارچ و خور و یه پیرمرده که با تفنگ مرغابی میزدی با ماشین.قشنگ یادمه میکرو خریدم از توپ خونهیادش بخیر اونموقع خیلی ها زنده بودن مخصوصا مادر بزرگ من که با هم رفته بودیم هم تو پارک شهر دور بزنیم هم یه دستگاه بخریم:((:((عمر چقدر زود میگذره:((بعدش که به دوران عشق و زندگی رسیدم یعنی PS1 و عشق آغاز شد:D

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
نمیدونم کسی بازیش کرده یا نه ولی یهویی یاد این افتادم...باکس آرتش عالیه :D

View attachment 129066

یادمه 20 سال پیش خیلی بازی جذابی بود :D یه چیز ما بین TR و Syphon Filter !
الان متاشو دیدم :D:| :

من الان حضور ذهن ندارم ولی هر بازی نوستالژی ک قدیم کلی باهاش حال میکردم و میاد تو ذهنم و میرم متاش رو نگاه میکنم میبینم واقعا تر زده :D
خداییش قدیما با همه چی حال میکردیم :D

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
یادش بخیر چه سختی کشیدم اون زمان تا این aladdin ps1 تموم کردم ..بازیش خیلی اعتیاد داره ..تو بازیش اینقدر جون ذخیره کرده بودم که نگو save مموری کارتش موجوده هنوز واقعأ حرفه ای بودم . قسمت مصر بازیش واقعأ سخت بود ..مرحله آخرش خیلی به یاد موندنی . یادش بخیر>:D<
IMG_۲۰۲۰۰۲۱۰_۱۶۰۰۴۸.jpg

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
افتادم یاد یه عنوان به یاد موندنی دیگه ps1 Louvre: The Final Curse بازیش سبک اشاره کلیک شبیه dracula هست.اول بازی تو یه موزه شروع میشد باید یه مجسمه رو میدزدید وقتی مجسمه رو بر
میداشتی یه نور سفید جلو چشمش ظاهر میشد و وارد اون میشدی .تو زمان سفر میکرد ..میرفت زمان شوالیه های قدیم بیشتر بگم شبیه زمان عنوان thief بود . یه گیوتین همراش بود باید دنبال دریچه زمان میگشتی تا برگرده به آینده معماهای بازیم خوب کار شده بود ..ولی پایان بازی خیلی غم انگیز بود ..یادش بخیر دو دیسک اورجینالش و داشتم یکی از دوستان کشید بالا دیگه نداد..[-(
IMG_۲۰۲۰۰۲۱۰_۱۸۵۶۳۱.jpg

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
واقعأ قسمت خواهران مار بازیش سخت بود از همه بدتر کشتن گاو خشمگین..یادش بخیر
برای من همون مرحله غول تک چشمش که سنگ پرت میکرد عالی بود
اره اون باسی که بعد از کشتنش خواهرش رو ازاد میکرد خیلی سخت بود ولی غول اخرش کلا فقط باید حمله میکرد ستون ها رو میشکست خیلی سخت نبود

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
برای من همون مرحله غول تک چشمش که سنگ پرت میکرد عالی بود
اره اون باسی که بعد از کشتنش خواهرش رو ازاد میکرد خیلی سخت بود ولی غول اخرش کلا فقط باید حمله میکرد ستون ها رو میشکست خیلی سخت نبود

یادم تو قسمت غار عنکبوت xena یه جا مخفی داشت وقتی واردش میشدی سر از استودیو ساخت بازی در میاورد .البته وقت داشتی یه نگاه هم به سریال بازیش بنداز جالب ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر