Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
راستش نمیدونم نسبت به مراسم اسکار امسال چه احساسی داشته باشم :|
از یه طرف، اکثر فیلم هایی که توی بخش های مختلف نامزد شدن نسبت به سال های قبل قوی تر هستن و استقبال و موفقیت یه فیلم خارجی/آسیایی (parasite) واقعا خوبه ولی از اونطرف خیلی مسخرست که Uncut gems و the lighthouse کاملا نادیده گرفته شدن.
کمتر کسی انتظار برنده شدن lighthosue یا uncut gems رو داره (بخاطر سیاست های مراسم و ....) ولی کاملا نادیده گرفته شدن این فیلم ها واقعا عجیب و خنده داره. مخصوصا توی بخش های بهترین بازیگر مرد (adam sandler) و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد ( willem dafoe). این 2 نفر توی فیلم هاشون فوق العاده بودن و میشه گفت بهترین بازی های زندگیشون رو نشون دادن ولی خوب اسکار هست و سیاست های مسخره و عجیبشون.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
عجب سخنرانی داشته آدم سندلر تو مراسم بهترین فیلمهای مستقل

“So let all of those feather-haired douchebag motherf—-ers get their Oscars tomorrow night. Their handsome good looks will fade in time, while our independent personalities will shine on
forever.”
Indipendent Spirit Awards
بعد از خواندن این جمله در گوگل فیلم هایی که او بازی کرده است را جستجو میکند .... سپس :-@:))

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
بعد از خواندن این جمله در گوگل فیلم هایی که او بازی کرده است را جستجو میکند .... سپس :-@:))

نیازی به جستجو ام نیست ادام سندلر معروفه و همه میدونن مدل کار کردنش چطوریه،
درسته کمدی های سوپرمارکتی زیاد بازی میکنه برا پول، اما قبلا هم مشخص بوده تو فیلمای بدربخور بازیگر توانایی است.
من شخصیتش رو واقعا دوس دارم و این حرفش هم با لحن شوخی زده و از رو سبکدلی اش هست نه اینکه کینه ای باشه،
چنتا تاک شو ازش دیده باشی متوجه میشی.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,501
نام
سپهر

اصلا لازم نیست که بازی بی نظیر سندلر در فیلم Uncut Gems بخاطر کارنامه بازیگری اش زیر سوال برود. تفکری که جنابعالی در حالت سارکستیک بیان کردی شبیه همان تفکر داوران آکادمی اسکار است که سندلر را نادیده گرفتند. اگر سندلر هم بازی بد زیادی دارد، باندراس هم دارد! احساس می کنم که فیلم را ندیدی. آدمی نیستم که کسی را مجاب کنم که حتما فیلمی را ببیند ولی... بیخیال ببیین. اینم درنظر داشته باش که به ندرت بازیگری پیدا می شود که هم کمدین موفق باشد و دراماتیک و سندلر این استعداد را دارد!

سندلر لحن کمدی دارد و می تواند در هرجایی و در هر مراسمی این لحن کمدی را به کار ببرد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Birds of Prey تو باکس افیس ترکید پیش بینی میشه فروش جهانیش حوالی 200 تا تموم کنه :| دلایل ترکیدنش یکی درجه سنیش R ـه از یکی دیگش هم مارکتینگش که میگن افتضاح بوده در اخر هم که ببیننده هدفش فقط زن ها بودن خلاصه یک بار دیگه ثابت شد نظر منتقد ها حکم پشمک رو داره و نباید جدی گرفته بشه تو این جور مواقع فقط مارکتینگ و نظر مردم مهمه و بس که خوب تو هر دو نابوده فیلم ....

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
نیازی به جستجو ام نیست ادام سندلر معروفه و همه میدونن مدل کار کردنش چطوریه،
درسته کمدی های سوپرمارکتی زیاد بازی میکنه برا پول، اما قبلا هم مشخص بوده تو فیلمای بدربخور بازیگر توانایی است.
من شخصیتش رو واقعا دوس دارم و این حرفش هم با لحن شوخی زده و از رو سبکدلی اش هست نه اینکه کینه ای باشه،
چنتا تاک شو ازش دیده باشی متوجه میشی.
اصلا لازم نیست که بازی بی نظیر سندلر در فیلم Uncut Gems بخاطر کارنامه بازیگری اش زیر سوال برود. تفکری که جنابعالی در حالت سارکستیک بیان کردی شبیه همان تفکر داوران آکادمی اسکار است که سندلر را نادیده گرفتند. اگر سندلر هم بازی بد زیادی دارد، باندراس هم دارد! احساس می کنم که فیلم را ندیدی. آدمی نیستم که کسی را مجاب کنم که حتما فیلمی را ببیند ولی... بیخیال ببیین. اینم درنظر داشته باش که به ندرت بازیگری پیدا می شود که هم کمدین موفق باشد و دراماتیک و سندلر این استعداد را دارد!

سندلر لحن کمدی دارد و می تواند در هرجایی و در هر مراسمی این لحن کمدی را به کار ببرد.
مثلا یکی مثل لیوناردو دیکارپیو بیاد این حرف را بزنه میگیم آره هم بازیگر خوبی هست و هم فیلم های خوب زیادی بازی کرده حالا میگیم اسکار نگرفته درست
نه یکی مثل این حالا یک فیلمش خوب هست (هنوز ندیدمش) اما کارنامه بازیگریش دیدم در گوگل 45 تا فیلم زده که به جز این فقط 2تاش بالای 70 شده

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
مثلا یکی مثل لیوناردو دیکارپیو بیاد این حرف را بزنه میگیم آره هم بازیگر خوبی هست و هم فیلم های خوب زیادی بازی کرده حالا میگیم اسکار نگرفته درست
نه یکی مثل این حالا یک فیلمش خوب هست (هنوز ندیدمش) اما کارنامه بازیگریش دیدم در گوگل 45 تا فیلم زده که به جز این فقط 2تاش بالای 70 شده
لئوناردو البته.

مشکل اینه که آکادمی اسکار و بقیه جوایز باید به فیلم هایی که بازیگر توی اون سال بازی کرده داده بشه نه به تاریخچه اون. بر فرض طرف بدترین فیلمای تاریخ رو بازی کرده ولی تصمیم میگیره متد اکتینگشو قوی کنه و چند تا فیلم خوب بازی میکنه. چون کارنامش سیاه بوده نباید هیچ جایزه ای بگیره؟
مثل اینه کسی که دبیرستان درس نمیخونده و معدلش کم بوده رو نذاریم بیاد دانشگاه. این دیگه چه منطقیه آخه :))

که البته از همون جمله اولش مشخصه که جملش طنز هست و جهت خنده میگه نه تیکه پروندن و توهین. خداروشکر دوستان اونوری جنبشون از ما بیشتره :-"

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
یک فیلمش خوب هست (هنوز ندیدمش)

البته تا اونجایی اطلاع دارم سه تا فیلمش خوب هست
آنکات جمز
فیلم قبلی نواه بامبک
پانچ درانک لاو

بقیه ام فیلمای ژانر گل هستن ینی اگه های باشی خوب بنظر میاد (من امتحان نکردم ولی مخاطبای خودشو داره)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
البته تا اونجایی اطلاع دارم سه تا فیلمش خوب هست
آنکات جمز
فیلم قبلی نواه بامبک
پانچ درانک لاو

بقیه ام فیلمای ژانر گل هستن ینی اگه های باشی خوب بنظر میاد (من امتحان نکردم ولی مخاطبای خودشو داره)
یک فیلم خوب هم داره که کمتر دیده شده reign over me

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر