Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ممکن است شما بتوانید از جمله‌ی «بازی به خاطر X تأخیر خورد» شایعه‌ی خوبی بسازید، اما این تمام واقعیت را در بر نمی‎گیرد. همیشه دلایل متعددی وجود دارند؛ یکی از این‌ها، رفع کردن باگ‌های بازی است تا بتوانیم یک تجربه‌ی کاملاً بهینه را به شما ارائه دهیم. هیچ دلیل مخفی‌ای وجود ندارد. ما فقط می‌خواهیم بازی را بهتر کنیم.

صحبت های طراح مراحل سایبرپانک در واکنش به دلیل تاخیر بازی.
تو فروم بازی گفته اینارو.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
وقتی تاریخی که فعلا برای عرضه این بازی اعلام شده Sep 17, 2020 هست فقط چیزی که به ذهن من میرسه اینه که قراره برای PS5 عرضه بشه ... و احتمالا سازنده هاش با توجه به وسعت بازی و گرافیک بالا و ... به این نتیجه رسیدن بهتره برای PS5 بازی رو عرضه کنن
و این که رفع باگ داریم میکنیم و بهینه میکنیم و ... همش حرف مفت هست

هیچ عقل سالمی نمیاد 1 ماه مونده به عرضه PS5 که میتونه با فروش هر نسخه PS5 یک نسخه از این بازی هم کنارش بفروش بره بیاد برای کنسول یک نسل قبلش که قطعا با عرضه PS5 واسه یک سری یک کنسول نسل قبلی و تموم شده حساب میشه بازی بده

البته بحث کامپتیبل بودن بازی های PS4 روی PS5 هم درست هست اما هرچی باشه باز هم بازی PS4 حساب میشه و کسانی که PS5 میخرن ترجیح میدن تجربه اولین بازی هاشون با بازی هایی باشه که از اول برای PS5 ساخته شده

این نظر شخصی منه ... ممکن هم هست غلط باش

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
وقتی تاریخی که فعلا برای عرضه این بازی اعلام شده Sep 17, 2020 هست فقط چیزی که به ذهن من میرسه اینه که قراره برای PS5 عرضه بشه ... و احتمالا سازنده هاش با توجه به وسعت بازی و گرافیک بالا و ... به این نتیجه رسیدن بهتره برای PS5 بازی رو عرضه کنن

هیچ عقل سالمی نمیاد 1 ماه مونده به عرضه PS5 که میتونه با فروش هر نسخه PS5 یک نسخه از این بازی هم کنارش بفروش بره بیاد برای کنسول یک نسل قبلش که قطعا با عرضه PS5 واسه یک سری یک کنسول نسل قبلی و تموم شده حساب میشه بازی بده

البته بحث کامپتیبل بودن بازی های PS4 روی PS5 هم درست هست اما هرچی باشه باز هم بازی PS4 حساب میشه و کسانی که PS5 میخرن ترجیح میدن تجربه اولین بازی هاشون با بازی هایی باشه که از اول برای PS5 ساخته شده

اخه قبلا هم بازیهای بزرگی مثل GTA V و The Last of Us چندماه قبل از کنسول جدید واسه کنسول نسل قدیمی تر منتشر شدن و مشکلی هم نبود.

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اخه قبلا هم بازیهای بزرگی مثل GTA V و The Last of Us چندماه قبل از کنسول جدید واسه کنسول نسل قدیمی تر منتشر شدن و مشکلی هم نبود.

Sent from my SM-G610F using Tapatalk
تازه اینجوری بازی رو هم دو بار میتونن بفروشن (هر چند از CDPR بعیده) در کل با توجه به روند توسعه بازی بعید نیست بازم تاخیر بزنن از اولین روزی که برا بازی تریلر دادن تا الان یـ تریلر دستانی درست حسابی که پلات کامل بازی رو توضیح بده ندادن همین نشون میده بازی هنوز کامل نشده و جای کار زیاد داره سر همین هم دائم از اینکه وسعت دقیق بازی چقدر ـه جاخالی میدادن از طرف دیگه هم طبق شایعات تازه اینا شروع کردن فعالیت های جانبی رو بچپونن تو بازی یعنی چهار چوب بازی کامل شده دارن به قسمت های فرعیش میرسن و بعد هم باید بره تو فاز پالیش خلاصه میگم اگه دوباره تاخیر خورد تعجب نکنید ....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Cyberpunk 2077 Has 75 'Street Stories'; Dev Hypes GI as 'More Breathtaking' Than We've Seen Yet

این خبر مال یـ مصاحبه قدیمی ـه ولی عجیبه دارم تازه میبینمش خودم ! بازی حدود 75 تا Street Story یا همون Random Encounter داره تو ویچر 3 فک کنم سر جمع به زور 20 تا میتونستی پیدا کنی امیدوارم فقط پر پیمون باشن هرچند بعیده ولی امیدوارم یکمم مثل RDR2 عمق داشته باشن و یـ نیمچه تاثیر هم بزارن رو دنیای بازی مورد دیگه اینکه بازم به سبک RDR2 تو مپ بازی داینامیک باشن یعنی بسته به شرایط رو مپ ظاهر بشن و یکم این سیستم چک لیستی یوبی سافت واری رو ازش دوری کنند ملت رو وادار کنن که دنیای بازی رو خوب بگردن نشه فقط علامت سوال/علامت تعجب ....

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
یه کم اطلاعات بیشتری از تقسیم بندی کوئست های بازی در اومده.
به نظر میرسه علاوه بر main quest و secondary quest ها، یه کتگوری دیگه هم به نام story street sidequest وجود داره که احتمالا یه نقشی مثل ویچر کانترکت های ویچر۳ داره. اینا رو میشه از سوی fixer های گوشه و کنار خیابون های تاریک نایت سیتی گرفت. فیکسر ها نقش خورده تبهکار های شهر رو دارن احتمالا که تو لول های پایین تر از ۴ تا گنگ اصلی قرار میگیرن.
تو یه مصاحبه جدید با OnMSFT ، رییس استودیوی کراکف سی دی پراجکت، John Mamais ، گفته که در کل ۷۵ کوئست تو این دسته قرار میگیره. همه این مراحل Custom made هستن که خب مشخص میکنه حتی کوئست های کتگوری سوم مراحل بازی هم قرار نیست فچ کوئست باشن. انتظاری غیر از اینم نمیرفت البته وقتی عمون ۲۰۱۵ هم کلا استاندارد های طراحی کوئست فرعی رو بالا برد با ویچر(برسه دست بتسدا).
البته گفته هدف این مراحل، بیشتر کمک به گیمر برای نفوذ به لایه های عمیق تر نایت سیتی و گشتن بهتر دنیا و البته لول آپ کرکترمون هست. انتظا داستان سینماتیک عظیم خفن نباید داشته باشیم از کوئست های این کتگوری. ولی در همین حد هم کاملا داستان و مشخصات مخصوص خودشون رو دارن. به هرحال خیلی از مراحل فرعی ویچر، واقعا موندگار شدن اینقدر عالی طراحی شده بودن. برا اینم بعید نیست همون وضع پیش بیاد.
۲ تا بحث دیگه هم کرد.
اول اینکه مولتی پلیر بازی به شکل کاملا جداگونه داره پیش میره و توسعه اش ربطی به بخش داستانی نداره. و برا عرضه بعد از ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده. گفته احتمالا ۱ سال دیگه میتونن بیشتر راجبش صحبت کنن ولی الان نمیتونه چیز بیشتری بگه.
دوم اینکه برنامه بعد از عرضه شون برای بازی ، یه چیزی مثل ویچر هستش. ولی اطلاعات بیشتری نداد. که خب خبر خیلی خوبیه. ینی احتمالا ۲ تا محتوای اضافی مثل خون و شراب و هارتس اف استون برا اینم میاد که واقعا عالیه.
لینک خبر رو میزارم:

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
Cyberpunk 2077 Has 75 'Street Stories'; Dev Hypes GI as 'More Breathtaking' Than We've Seen Yet

این خبر مال یـ مصاحبه قدیمی ـه ولی عجیبه دارم تازه میبینمش خودم ! بازی حدود 75 تا Street Story یا همون Random Encounter داره تو ویچر 3 فک کنم سر جمع به زور 20 تا میتونستی پیدا کنی امیدوارم فقط پر پیمون باشن هرچند بعیده ولی امیدوارم یکمم مثل RDR2 عمق داشته باشن و یـ نیمچه تاثیر هم بزارن رو دنیای بازی مورد دیگه اینکه بازم به سبک RDR2 تو مپ بازی داینامیک باشن یعنی بسته به شرایط رو مپ ظاهر بشن و یکم این سیستم چک لیستی یوبی سافت واری رو ازش دوری کنند ملت رو وادار کنن که دنیای بازی رو خوب بگردن نشه فقط علامت سوال/علامت تعجب ....
اوه
من اینو ندیدم دیروز. وگرنه دوباره نمیزدم خبرو.
:D

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اوه
من اینو ندیدم دیروز. وگرنه دوباره نمیزدم خبرو.
:D
البته من اشتباه کردم شما تصحیحش کردید :D به هر حال تاپیک به شما نیاز داره :D اینقدر خبر بود که نصف کار ـه سر حوصله نکشیدن ترجمه نکردم که حد نداره خلاصه هرچی مقاله ترجمه شده بیشتر بهتر ....

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

128627

PS4 و XB1 نزدیک دو ماه بعد تو نوامبر 2013 عرضه شدند

• Like
Reactions: mobin.hb96

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
مالتی بازی چطور ممکنه باشه؟ خیلی جالب میشه بازی تو حالت مالتی پلیر سوم شخص بشه. در کل فکر کنم سوم شخص بودن رو به عنوان آپشن داشته باشه!

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
چرا اینقدر همه اول شخض رو ترجیح میدن؟ من به نظرم این اول شخص بودنش میتونه خیلی کمکش کنه اتفاقا. نمونه های مشابه سوم شخص خیلی زیادن! خصوصا تو بحش گان پلی ماشالا انبوهی بازی اکشن ادونچر سوم شخص ریخته که همه هم یه سیستم کاور/شوتینگ مشابه استفاده میکنن. بازی نقش افرینی اپن ورد اول شخص کم داریم واقعا. من فالوت هم همیشه اول شخص بازی میکردم.
فقط کاش کات سین های سوم شخص هم داشت برا اینکه کاراکتر شخصی سازی شده مون رو بتونیم ببینیم.

تهیه کننده بازی راجب نسخه های VR و سوییچ هم یه حرفایی زده.
گفته اوایلش به فکر قعیت مجازی بودن ولی به این نتیجه رسیدن که هنوز ممکن نیست.(منظورش ساخت چنینی چیزی برای vr عه)
راجب نسخه سوییچ هم گفته فعات تو برنامه نیست و احتمالا سنگین تر از چیزی باشه که بشه رو سوییچ هم پورتش کرد. اما از طرف دیگه به این نکته اشاره کرده که برای ویچر هم چنین چیزی رو فکر میکردن ولی درنهایت تونستن رو سوییچ هم پورتش کنن. خلاصه احتمالش رو قطعی رد نکرده در اینده.
لینک خبر:

همچنین همین تهیه کننده، آقای Mamais راجب یه سیستمی به نام real-time global illumination برای بحث روشنایی بازی صحبت کرده و گفته به صورت عمومی هنوز چیزی ازش دیده نشده و خیلی breathtaking قراره باشه که گفته یه گروه الگورتیم در ساختار گرافیکی سه بعدیه که نورپردازی بازی رو قراره خیلی طبیعی تر بکنه.
حالا من فقط ترجمه کردم و نمیدونم راجب چی حرف میزنه درست حسابی.:D اگه کسی اطلاعات فنی اش رو داره بیاد یه توضیحی بده.
لینک این یکی:

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
فقط کاش کات سین های سوم شخص هم داشت برا اینکه کاراکتر شخصی سازی شده مون رو بتونیم ببینیم.
ویچر 3 دو مدل کات سین داشت یک مدلش کات سین ساده و دستی بود که بین دیالوگ ها رد و بدل میشد و به صورت ریل تایم تو دنیای بازی جریان داشت یـ مدل هم داشت که اسکریپت و موکپ شده بودن E3 پارسال لول دیزاینر بازی گفت همچنان بازی کات سین سوم شخص داره من خودم احتمال میدم کات سین های سوم شخص مربوط میشن به همین صحنه های اسکریپت شده که قاعدتا مال بخش های مهم داستانی باید باشن (مثل ویچر 3) بقیه کات سین ها هم که خوب شامل رد و بدل کردن دیالوگ ها میشه و یک پارچه هستن و اول شخص (95 درصد بازی :D) من فقط منتظرم ببینم سیستم اسکیپ کردن دیالوگ های بازی چجوری چون اینجا دیگه سوم شخص نیست که پشت سر هم انیمیشن ها کات بخورن یا مثل بقیه RPG های اول شخص وارد یـ فریم ثابت بشه تا کات خوردن انیمیشن ها مشکلی پیش نیاره بصورت یکپارچه و اول شخص ـه و شدنی نیست این مورد گفتن یـ روش جالب واسش درست کردن و گذاشتن خود پلیر ها تو بازی تجربش کنن منتظرم ببینم چجوریه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر