victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
خیلی دوستان توجهی به یاوه های این بازی نما نداشته باشند.اگر بخوایم منتشر کنیم حتما می کنیم و چند نفری انجام میدیم.اینا مثل سلیمان هستند که فقط یه بادی مونده بخوره بهشون تا در بستر باد تکه تکه بشن.خاک تو سرشون با اون تیم خوب و حرفه ای اینا چه گندی به خودشون زدن.چند روز پیش یکی از بچه ها میگفتن حتا حاضر نیستن به کسی جواب بدن وضعشون چطوره.
من بیشتر شماره های بازی رایانه رو دارم به جز چند تا مثل پنج و ... چطوری اسکن کنم؟
من خواهش میکنم اگر دنیای بازی رو هم داریم،یک طرح بچینیم و تقسیم وظیفه کنیم این بخش با ارزش رو هم حفظ کنیم.اینا کار هایی هستند که دست اول نویسندگان درجه یک و سازمان خود نشریات ( که هرگز میدونم وجود نداره و نداشته ) بایستی انجام میدادن.
چند تا از نویسنده های دنیای بازی که افراد برجسته ای بودن تو بنیاد ملی بازی های رایانه ای پست داشتن مثل جناب فخار،ای کاش ایشون تو این فروم هم بودند و گره ای باز میکردند.

بازینما اصلا ایمیل جواب نمیده دیگه.
شما بازی نما رو دارید؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خیلی دوستان توجهی به یاوه های این بازی نما نداشته باشند.اگر بخوایم منتشر کنیم حتما می کنیم و چند نفری انجام میدیم.اینا مثل سلیمان هستند که فقط یه بادی مونده بخوره بهشون تا در بستر باد تکه تکه بشن.خاک تو سرشون با اون تیم خوب و حرفه ای اینا چه گندی به خودشون زدن.چند روز پیش یکی از بچه ها میگفتن حتا حاضر نیستن به کسی جواب بدن وضعشون چطوره.
لطفاً به جای استفاده از این ادبیات سخیف سعی کنید وارد مسائلی که کم ترین اطلاعاتی از اون ها دارید، نشید.
من و اکثر بچه های قدیم و جدید مجله همچنان عاشق این مجله هستیم. ما هم دوست داریم مجله به صورت منظم و ماهیانه منتشر بشه و حتی بنده خودم در آخرین شماره ها شاهد این بودم که مطالب کاملا به موقع و خیلی زودتر از زمانی که برای نگارش اون ها در نظر گرفته شده بود، آماده میشد اما مسائلی هست که شخص خواننده هیچ وقت متوجه وجود اون ها نیست و اون هم پروسه تولید، چاپ و... است که تقریباً نه تنها در ایران بلکه در جهان باعث ایجاد مشکل برای مجله های گیمینگ شده. بچه های تیم بازی نما هم همیشه پاسخگو وضعیت این مجله در حد توان خودشون بودن اما وقتی مسائلی پیش میاد که ما هم خودمون دلیل اون هارو نمی دونیم، قطعا در توانمون هم نیست که بخوایم بیایم و توضیح بدیم که چرا مجله منتشر نمیشه و دلیل تاخیر چی هست. اگر علاقه ای نبود، قطعا مجموعه بازی نما هم در تلاش نبود که برای بقای خودش تلاش کنه.
در مورد انتشار آرشیو مجله هم قطعا قوانینی وجود داره و قطعا در صورت انتشار اون صاحب بازی نما می تونه از طریق قانونی با فرد یا افرادی که اقدام به این کار کردند برخورد کنه. منم خودم خیلی دوست دارم به صورت رایگان به آرشیو مجله دسترسی پیدا کنم اما قطعا این حق صاحب بازی نما است که در مورد اموال خودش تصمیم بگیره.

آخرین ویرایش:

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
من بیشتر شماره های بازی رایانه رو دارم به جز چند تا مثل پنج و ... چطوری اسکن کنم؟
چندین راه مختلف برای این کار هست:
- اگه پرینتر دارید، باید مجهز به اسکنر باشه و خودتون می تونید دستی ازش اسکن بگیرید.
- می تونید به کتابخونه یا کافی نتی برید که مجهز به این دستگاه باشه و دستی خودتون اسکن بگیرید.
- اگه قیمتش مشکل ساز نمیشه بدین یکی بیرون براتون اسکن بگیره.
- اگه هیچکدوم از راه هایی که بالا گفته شد براتون محیا نیست می تونید با گوشی و یکی از نرم افزار های تخصصیش اسکن بگیرید. این نوع از اسکن مشکلات بالایی داره ولی به آرشیو اضافه میشه و در دسترس قرار می گیره تا اینکه یه اسکن حرفه ای تر پیدا بشه.

رزولوشن مدنظر برای اسکن 600dpi هستش و اگه موجود نبود، حداقلش باید 300dpi باشه.
اگه امکانش وجود داشت علاوه بر فایل PDF ای که تحویل میگیرید، تمامی عکس ها رو هم به صورت جدا داشته باشید.
همینطور اگه کسی سرعتشو داره، توی آپلود فایل ها داخل archive.org کمک کنه. این وبسایت علاوه بر اینکه یه آرشیو مناسب برای مجله است، امکان خوندن آنلاین رو هم فراهم میکنه!
همینطور وبسایتی در زمینه اسکن کتاب و لیست قیمت هاش.
و یه سری صفحه ویکیپدیا:
Book Scanning | Image Scanner

آخرین ویرایش:

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
خودم خیلی دوست دارم به صورت رایگان به آرشیو مجله دسترسی پیدا کنم اما قطعا این حق صاحب بازی نما است که در مورد اموال خودش تصمیم بگیره.
برای چی حق صاحب بازی نماست که یه اره یا نه بگه و بخواد تکلیف دو دهه کارو معلوم کنه ؟
بازی نما چند سالی بود با رانت بنیاد چاپ میشد که البته خدمت بود به همه گیمرا،الان که بنیاد افتاده دست افراد دیگه ای چاپ نمیشه. ولی اگر بخوان تاریخچه مجله رو با یسری یاوه نابود کنن که الان دارند میکنند، حتما پخشش میکنیم.

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
هر اثر متنی، سمعی و بصری که داخل ایران به صورت قانونی منتشر بشه دارای مجوز وزارت ارشاد است. دو نوع حق برای اون اثر تعریف میشه. حقوق مادی و حقوق معنوی. حقوق مادی بسته به نوع مجوز تا ۱۰۰ سال هم میتونه برای ناشر اون اثر محفوظ باشه. حق معنوی هم تا ابد به صورت مشترک بین تولید کننده و ناشر مشترکا محفوظ هست.

ناشر و صاحب امتیاز اثر در صورتی که بدون اطلاع و مجوز اون ، کسی دیگه اقدام به نشر اون اثر بکنه میتونه پیگرد قانونی انجام بدهد. توی این مورد تا بسته شدن سایت بازیسنتر هم پست داره کار بره جلو‌.

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
از بعد از بازی رایانه کسی به مشتی ای و خاکی بودن یاشار ذولفقاریان ندیدم.فرقی نداشت طرف مقابلش چه سن و سابقه ای داشته باشه،همیشه با حوصله و جوری که انگار طرف رو میشناسه جواب میداد.این ویژگی تو خوندن مقالاتش هم بود.در عین اینکه حرفه ای مینوشت، هرازگاهی یه ادای دینی به بقیه آثار مورد علاقه اش *اهم مورتال کامبت اهم* :Dمیکرد؛یعنی در کنار بررسی های منطقی اش احساس و سلیقه شخصیش رو جوری دخیل میکرد که انگار داری نظر یه دوست رو میشنوی.هر وقت یه مورتال جدید میبینم معرفی میشه با خودم میگم الان یعنی واکنشش چیه:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
از بعد از بازی رایانه کسی به مشتی ای و خاکی بودن یاشار ذولفقاریان ندیدم.فرقی نداشت طرف مقابلش چه سن و سابقه ای داشته باشه،همیشه با حوصله و جوری که انگار طرف رو میشناسه جواب میداد.این ویژگی تو خوندن مقالاتش هم بود.در عین اینکه حرفه ای مینوشت، هرازگاهی یه ادای دینی به بقیه آثار مورد علاقه اش *اهم مورتال کامبت اهم* :Dمیکرد؛یعنی در کنار بررسی های منطقی اش احساس و سلیقه شخصیش رو جوری دخیل میکرد که انگار داری نظر یه دوست رو میشنوی.هر وقت یه مورتال جدید میبینم معرفی میشه با خودم میگم الان یعنی واکنشش چیه:D
واقعا حیفه بعد بازی رایانه هیچ اثری از ایشون نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر