پرسش و پاسخ Xbox One

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
سلام دوستان یه دستگاه وان اس دارم از این کپی خورهای آفلاین که 20 تا بازی روش ریختن امروز بعد 3 ماه از تاریخ خرید کنسول پیغام local cache is almost full میاد .
2 تا سوال پیش میاد اولا آیا راهی برای برطرف کردن این پیغام وجود داره ؟
سوال دوم آیا روی سیو بازی ها هم تاثیر داره ؟ منظورم بازی ها سیو نشن ؟ چون ادامه پیغام نوشته که روی وضعیت تروفی ها و غیره ... تاثیر میزاره
یعنی بازیا بالا نمیاد ؟

شاید این لینک بتونه کمک کنه

پیغام local cache is full در Xbox One

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
بازی ها مشکلی ندارن اجرا میشن ولی هر دفعه این پیام میاد دستگاهم آل دیجیتال هستش. اون راه ها رو رفتم فایده نداره
بازی هات مگه مراحلشون سیو نمیشه ؟
بنده شاید از این دیجیتال بخرم ازش راضی هستی ...وسط بازی که نمیپره بیرون ...

rahman0158

کاربر سایت
Aug 30, 2010
129
بازی هات مگه مراحلشون سیو نمیشه ؟
بنده شاید از این دیجیتال بخرم ازش راضی هستی ...وسط بازی که نمیپره بیرون ...
خیر در طی 3 ماه بازی یکبار هنگ و پریدن بیرون نداشتم . تست کردم سیو میشن موردی نداره فقط این پیغام هر بار در موقع روشن شدن کنسول میاد و آخرش نوشته اگه می خوای مشکل full cache حل بشه آنلاین شو که نمیشه چون بازی ها میپرن

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام دوستان.
من یه حدود 2-3 سالی هست کنسولمو فروختم و الان دوباره رفتم توی فکرش و میخوام دوباره بخرم
یه سری توضیحات اینجا رو خوندم ولی میخوام دقیق تر متوجه بشم
از این اکانتا که مغازه ها میزنن به عنوان بازی کپی (لول!) چندتا سوال واسم پیش اومده
یک اینکه من میتونم اکانت خودمو داشته باشم و بازیهای اون اکانت رو روی اکانت خودم به صورت هوم انجام بدم ؟
دو اینکه من بعد از اتمام این بازیا میتونم آنلاین بشم که اچیومنت هام آپدیت بشه یا کلا اچیومنت ها هم میپرن ؟
سه اینکه مشکلی واسه اکانت اصلی خودم پیش نمیاد ؟
نبود کسی ؟!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان.
من یه حدود 2-3 سالی هست کنسولمو فروختم و الان دوباره رفتم توی فکرش و میخوام دوباره بخرم
یه سری توضیحات اینجا رو خوندم ولی میخوام دقیق تر متوجه بشم
از این اکانتا که مغازه ها میزنن به عنوان بازی کپی (لول!) چندتا سوال واسم پیش اومده
یک اینکه من میتونم اکانت خودمو داشته باشم و بازیهای اون اکانت رو روی اکانت خودم به صورت هوم انجام بدم ؟
دو اینکه من بعد از اتمام این بازیا میتونم آنلاین بشم که اچیومنت هام آپدیت بشه یا کلا اچیومنت ها هم میپرن ؟
سه اینکه مشکلی واسه اکانت اصلی خودم پیش نمیاد ؟
سلام دوست عزیز.
۱.اکانت میتونی بسازی برای خودت و کسیکه اکانت خودشو همراه با بازی داره هم میتونه روی کنسولت لاگین کنه اونوقت توی تنظیمات میره و با اکانت خودش کنسولو هوم میکنه و هر چی بازی توی اکانتش داره میتونی نصب کنی و بعدا با اکانت خودت لاگین کنی و بازی کنی
۲.از اونجاییکه طرف بعد از این کار اکانتشو روی ۱۰۰تا کنسول دیگه میزنه بهت میگه انلاین نشو چون در غیر اینصورت بازیهات میپره،حالا به اینترنت وصل بشی با اکانت خودت نمیدونم چه بلایی سر بازیهات و اچیومنتهات بیاد دوستان اگه میدونن بگن
۳.بعید بدونم مشکلی پیش بیاد

• Like
Reactions: Wrath OF Joker

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام دوستان ببخشید سوال داشتم
من یه بازی خریدم با همه ی dlc ها حدود 40 دلار هزینه کردم بازی هم قانونی هست و میخوام همون یه بازی روی هاردم باشه و کنسول رو بدم 8 تا بازی بصورت آفلاین بریزن ولی نمی‌خوام طرف که کنسول رو میدم به dlc من دسترسی داشته باشه و یا اونو برای خودش با اکانت من دانلود کنه میتونم با عوض کردن پسورد اکانتم جلوشو بگیرم.؟؟یا کاره دیگه ای باید انجام بدم.؟؟ نمی‌خوام طرف سو استفاده کنه دلیلش اینه ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان ببخشید سوال داشتم
من یه بازی خریدم با همه ی dlc ها حدود 40 دلار هزینه کردم بازی هم قانونی هست و میخوام همون یه بازی روی هاردم باشه و کنسول رو بدم 8 تا بازی بصورت آفلاین بریزن ولی نمی‌خوام طرف که کنسول رو میدم به dlc من دسترسی داشته باشه و یا اونو برای خودش با اکانت من دانلود کنه میتونم با عوض کردن پسورد اکانتم جلوشو بگیرم.؟؟یا کاره دیگه ای باید انجام بدم.؟؟ نمی‌خوام طرف سو استفاده کنه دلیلش اینه ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی
سلام دوست عزیز،اگه هارد داری بازیو بریز توی هارد

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
منظور شما اینه بازی رو بریزم رو هارد و بعد از روی کنسول پاک کنم.؟؟که اون نتونه بازی رو کپی کنه..؟درسته.؟؟
بله،اگه هارد اکسترنال داری بزن به کنسول و برو تو بخش اون بازی با زدن دکمه view یا back و بعدش move to hard رو بزن و هاردو جدا کن و کنسولو هر جا میخوای بده و طرف به بازیت دسترسی نداره چون بازی رو هارد اکسترنالته و بعد از گرفتن کنسول هاردو دوباره بزن به کنسول :)

البته اینم مد نظر داشته باش که از اکانتت خارج شده باشی و موقع وارد شدن ازت پسوورد بخواد در غیر اینصورت اگه طرف بدون پسوورد وارد اکانتت بشه ممکنه اون بازیو دان کنه و بریزه برای خودش ،که احتمالش خیلی کمه یکی بخاطر اینکه کلی بازی هست و نمیدونه تو چه بازی ای داری و دوم اینکه طرف فکر نکنم انقدر بیکار باشه بخواد همچین کاریو انجام بده

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
بله،اگه هارد اکسترنال داری بزن به کنسول و برو تو بخش اون بازی با زدن دکمه view یا back و بعدش move to hard رو بزن و هاردو جدا کن و کنسولو هر جا میخوای بده و طرف به بازیت دسترسی نداره چون بازی رو هارد اکسترنالته و بعد از گرفتن کنسول هاردو دوباره بزن به کنسول :)

البته اینم مد نظر داشته باش که از اکانتت خارج شده باشی و موقع وارد شدن ازت پسوورد بخواد در غیر اینصورت اگه طرف بدون پسوورد وارد اکانتت بشه ممکنه اون بازیو دان کنه و بریزه برای خودش ،که احتمالش خیلی کمه یکی بخاطر اینکه کلی بازی هست و نمیدونه تو چه بازی ای داری و دوم اینکه طرف فکر نکنم انقدر بیکار باشه بخواد همچین کاریو انجام بده
ممنونم مرسی فعلا اکسترنالم پر شده جا ندارم 80 گیگ سعی میکنم خالی کنم.
از اکانت که 100% میام بیرون و میرم دستگاه رو میدم بازی بریزه فعلا مشکله جا دارم=((به قول شما ریسکی هست باید بدون حرفی چیزی که بازی دارم و این حرفها کنسول و بدم بازی بریزه فقط باید بهش بگم با اکانتم کاری نداشته باشه یا پاکش نکنه و کاری با بازیم نداشته باشه به قول شما طرف اینقدر بی کار نیست و نمیدونه dlc و این چیزها چیه براش خریدم واسه همینم الکی حساسیت درست نکنم.حالا اگه بشه میریزم رو هارد اکسترنال دیگه خیالم راحت بشه.
ممنونم بابت راهنمایی انشالله دستت برسه به زری:D:D

• Like
Reactions: aha2012

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان مگر تو کپی خور میشه بازی انلاین انجام داد ؟
سلام دوست من،پستهای قبلی منو بخون،بازیها کپی نیست،اکانت خودشونو میزنن رو کنسولت و کنسولو هوم میکنن،اگه بگه انلاین نشو دیگه نمیتونی چون همین اکانتو روی ۱۰۰تا کنسول دیگه هم میزنه ،اگه نه یکساله میکنه و حدود یک میلیون و خورده ای تومن ازت میگیره که باز باید حواست باشه و جای معتبر بدی چون ممکنه بعد چند ماه اکانتو بده یکی دیگه و یهو بپری بیرون،همه ی اینا مبنی بر اینه که لایو داشته باشی برای انلاین بازی کردن،و یا ممکنه طرف تو اکانتش باشه لایو و باز ازت پول بگیره یا روی‌همون یکسال و یک میلیون باشه،خلاصه دقت کنید و جای معتبر بدید،این روش هوم کردن بین دو کنسول کاملا قانونیه از سمت مایکروسافت برای کاهش هزینه بین دو نفر، ولی نمیدونست ایرانی ها باهاش کارای اینچنینی ای میکنن

• Like
Reactions: satellitedvb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر