Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
وای چقدر این مجله را من دوست داشتم. همیشه چشمم به روزنامه فروشی ها بود که ببینم کی منتشر میشه. خیلی هاش را داشتم ولی الان نمیدونم کجای خونه انبار کردم‌ ‌.

ولی والپیپرهایی که میذاشتن لای مجله را دوتاش را همین الانم قاب شده روی دیوار اتاقم دارم ( DMC4 و RE5 ).

یادش واقعا به خیر. امیدوارم دست اندرکاراش هرجا هستن سالم و موفق باشن

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
کار فوق العاده‌ای هست. یادش بخیر فکر کتم اولیش کاور مکس پین بود و چقدر منتظر انتشار مجلات بودم. یکیش هم کاور کریس RE5 بود سال ۸۳ فکر کنم دقیق یادم نیست، از اولین مجلات بود که گرفتم.

یه سری آرشیو فیزیکی زیاد دارم، لطفا شماره رو بگید که تو آرشیو بود بفرستم.

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
کار فوق العاده‌ای هست. یادش بخیر فکر کتم اولیش کاور مکس پین بود و چقدر منتظر انتشار مجلات بودم. یکیش هم کاور کریس RE5 بود سال ۸۳ فکر کنم دقیق یادم نیست، از اولین مجلات بود که گرفتم.

یه سری آرشیو فیزیکی زیاد دارم، لطفا شماره رو بگید که تو آرشیو بود بفرستم.
داخل پست اگه دقت کنید یه سری شماره هستن که لینک شدن و با کلیک کردن روشون میرین صفحه دانلود. یه سری دیگه هستن که لینک نشدن و رنگ متنشون هم سفیده. همه‌ی شماره هایی که سفید باقی موندن یعنی موجود نیستند.
برای اسکن هم رزولوشن مد منظر 600dpi هستش. حداقل رزولوشن هم 300dpi هستش.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
واقعا ممنون. دیگه با این حرکت، برا همیشه ثبت شدن شماره های مجله.
من حداقل از شماره 30 به بعد رو میدونم به طور کامل داشتم ارشیوشون رو تا 1 سال پیش ولی تو اساس کشی مجبور شدم بیخیالشون شم دیگه.
حیف.
کاش اون شماره های ناموجود رو اونموقع میدونستم و اسکن میکردم خودم.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
ممنون میشم اگه هر موقع که تونستی شماره هایی که موجود نیست رو اسکن بگیری و بفرستی تا کاملش کنیم. همینطور اگه امکانش بود تاریخ شماره هایی که موجود نیستند رو هم بفرستید.
والا انبارشون کردم یکم دردسر داره ولی مشکل بزرگتر اینکه بخاطر گذر زمان و جابه جایی ها در حد بی نقص شاید اکثرشون نباشن... مثلا جلدیشون یک پارگی های کوچکی داشته بعضی ها هم اصلا جلد ندارن، برای همین نمیدونم مناسب هستن یا نه!
با اینحال اگه شماره های ناموجود رو داشتم حتما تاریخ هاشون رو براتون در میارم.

• Like
Reactions: Reza0017

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
والا انبارشون کردم یکم دردسر داره ولی مشکل بزرگتر اینکه بخاطر گذر زمان و جابه جایی ها در حد بی نقص شاید اکثرشون نباشن... مثلا جلدیشون یک پارگی های کوچکی داشته بعضی ها هم اصلا جلد ندارن، برای همین نمیدونم مناسب هستن یا نه!
با اینحال اگه شماره های ناموجود رو داشتم حتما تاریخ هاشون رو براتون در میارم.
هدف اول اینه که آرشیو رو کامل کنیم به همین دلیل عیب های کوچیک چندان مشکلی ایجاد نمی کنه مگه اینکه چندین صفحه کاملا وجود نداشته باشن یا قسمتی ازشون ناخوانا باشه. تو مرحله دوم بعد اینکه آرشیو کامل شد، می ریم سراغ پیدا کردن نسخه های با کیفیت بالا.

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
یه سوال.مگه این مجلاتی که چاپ میکنن خودشون آرشیو دیجیتالی ندارن؟چه جوری خودشون اون موقع چاپ کردن؟
باید داشته باشن ولی در خصوص مجله های قدیمی ممکنه که دیگه در دسترس نباشن و کلا فایل هاش از بین رفته باشه.

• Like
Reactions: Reza0017

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
وااااااااای
وااااااای
اصلا باورم نمیشه! حرکت قشنگ تر از این میشد؟!
عالی عالی!!!!
بی صبرانه منتظرم شب شه هر چی نداشتم رو دانلود کنم و بخونم :-h
بعضی از شماره ها رو من دارم
وقت باشه صد درصدی دست به کار خواهم شد:);)
بی نهاااااااایت سپاس:p

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر