شایعه ظاهرا تصاویری از نسخه Prototype کنسول Xbox Series X فاش شده است

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
Xbox-Series-X-1.jpg

یک سری تصاویر به صورت آنلاین نمایان شده اند که گمان می رود از نسخه Prototype (نمونه اولیه) کنسول Xbox Series X باشند. اگر حقیقت داشته باشد، این اولین بار است که کنسول جدید ایکس باکس را خارج از تبلیغات رسمی شرکت مایکروسافت، دیده ایم. این تصاویر که در سایت NeoGAF آپلود شده بودند و بعدا راه خود را به توییتر پیدا کردند، رو به رو، و پشت کنسول Xbox Series X را نشان می دهند.
Xbox-Series-X-Prototype-1.jpg
Xbox-Series-X-Prototype-2.jpg

بر روی قاب پشتی کنسول نوشته شده است “Prototype – Not For Sale” (نمونه اولیه – برای فروش نیست) و همچنین شماره سریال و یک جای خالی (placeholder) در کنار نام محصول.
مشخص نیست که تصاویر Xbox Series X Prototype چقدر قابل استناد هستند، در روزهای گذشته، کنسول های نسل بعد با پرینتر های 3 بعدی فیک (fake)...

Continue reading...

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
تو نسل فعل به نظر خودم بیشتر xbox one سریع fat از نظر طراحی ظاهری خیلی بهتر از ps4 ..خیلی جذبه داره..واقعأ دوست داشتنی .
.ولی ps4 در نظر بگیرد بیشتر شبیه چند تا موزاییک موازی کف حیاط روی هم..واقعأ بی ریخت ..
IMG_۲۰۲۰۰۱۲۴_۱۰۰۱۰۶.jpg

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
من حاضرم بد ریخت ترین و زشت ترین و بزرگ ترین کنسول رو بسازن ولی دور فن و حرارت بالا رو از بین ببرن و کاملا بی سر صدا با کنسول کار کنم
کنسولی که طراحی قشنگ و کوچک داشته باشه ولی بخواد مدام دور فن بگیره و داغ بشه به درد لای جرز دیوار میخوره

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
منبع الهامشون پیت روغن جامد لادن بوده؟

واقعا این Xbox جدید قیافه و از اون بدتر اسمش خیلی بده. نزدیک به فاجعه.
خدایش ۱۰ دقیقه به این تشبیهت خندیدم. میگم من این شکل رو کجا دیدم الان دیگه کامل دستم اومد منبع الهامشون چی بوده
ولی سوای ظاهر که کاملا سلیقه ای هست به نظرم نام گذاریش واقعا افتضاح. کلا مایکروسافت تو نام گذاری به نظرم خیلی ضعیفه. الان سرفیس هاشم با این که من خیلی بهشون علاقه مندم انقدر نام گذاری گیج کننده ای داره که من فن محصول رو سردرگم میکنه دیگه وای به حال یه مشتری که زیاد پیگیر این چیزا نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر