شایعه ظاهرا تصاویری از نسخه Prototype کنسول Xbox Series X فاش شده است

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
Xbox-Series-X-1.jpg

یک سری تصاویر به صورت آنلاین نمایان شده اند که گمان می رود از نسخه Prototype (نمونه اولیه) کنسول Xbox Series X باشند. اگر حقیقت داشته باشد، این اولین بار است که کنسول جدید ایکس باکس را خارج از تبلیغات رسمی شرکت مایکروسافت، دیده ایم. این تصاویر که در سایت NeoGAF آپلود شده بودند و بعدا راه خود را به توییتر پیدا کردند، رو به رو، و پشت کنسول Xbox Series X را نشان می دهند.
Xbox-Series-X-Prototype-1.jpg
Xbox-Series-X-Prototype-2.jpg

بر روی قاب پشتی کنسول نوشته شده است “Prototype – Not For Sale” (نمونه اولیه – برای فروش نیست) و همچنین شماره سریال و یک جای خالی (placeholder) در کنار نام محصول.
مشخص نیست که تصاویر Xbox Series X Prototype چقدر قابل استناد هستند، در روزهای گذشته، کنسول های نسل بعد با پرینتر های 3 بعدی فیک (fake)...

Continue reading...

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
به نظرم عکس ها فیک هستن
مثلا به نظر میاد ۵ ردیف بالا سوراخ ها کاملا بسته هستن
یا مثلا به نظر میاد یدونه کابل قطور قسمت خروجی هوا وجود داره که با توجه به قطر زیاد معمولا برای برق اونم آمپر بالا استفاده میشه که وجودش داخل کنسول بی معنیه
یا قسمت تهویه پشت کنسول به نظر خیلی تو خالیه که اونم شک من بیشتر میکنه

چون اگه اینقدر فضای اضافه داشت مایکروسافت هیچ وقت کنسول به این بزرگی نمیساخت

• Like
Reactions: g4mer

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
وقتی کیس کنسول رقیب رونمایی بشه اونموقع قیافه دوستان دیدنی میشه :D
وقتی ۱۲ traflap کنسولت قدرت داشته باش تو همین فضا جا دادنش فوق العادس از هر زاویه ای به دیزاین کنسول توجه کنیم کاملا مشهود هست بدلیل دمای کنسول مجبور ساخت مدل استوانه ای شدن
اونم به دلیل سهولت گردش هوا و دمای مناسب برای اجرای گرافیکی مثلHell blade II :Drooling::x
به شخصه خیلی با دیزاینش حاال کردم اما برای دوستانی که انتظار دیزاین سنتی رو داشتن بنظرم دیگه امکانش نیست که همچین اتفاقی بیوفته

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
وقتی کیس کنسول رقیب رونمایی بشه اونموقع قیافه دوستان دیدنی میشه :D
وقتی ۱۲ traflap کنسولت قدرت داشته باش تو همین فضا جا دادنش فوق العادس از هر زاویه ای به دیزاین کنسول توجه کنیم کاملا مشهود هست بدلیل دمای کنسول مجبور ساخت مدل استوانه ای شدن
اونم به دلیل سهولت گردش هوا و دمای مناسب برای اجرای گرافیکی مثلHell blade II :Drooling::x
به شخصه خیلی با دیزاینش حاال کردم اما برای دوستانی که انتظار دیزاین سنتی رو داشتن بنظرم دیگه امکانش نیست که همچین اتفاقی بیوفته
مسلما با متريال اصلي شمايل كنسول خيلي شيك تر ميشه مثله وان اس و اكس منتها من دوست دارم بدنه مثله قلك پلاستيكي باشه:D اما يه سرويس غول تر و بزرگ تر شده گيم پس و يه توان خروجي عالي رو داشته باشم كه بنظر ماكرو اينكارو كرده.
\m/

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
نکته ی جالب مسائل مربوط به کنسول مایکروسافت ، حضور عزیزان طرفدار یه برند خاص دیگه ست. حضور پرشوری دارن:D
از رو لطف و دلسوزی مادرانه همیشگیشونه که با نظرات کارشناسانه وفوق حرفه ای مارو به راه راست هدایت میکنن :D

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
برگااام
چه فکتی :D

بنده جایی عرض کردم که این یک فکته؟ اصلاً زیبایی یا نازیبایی یک چیز می‌تونه فکت باشه؟

از رو لطف و دلسوزی مادرانه همیشگیشونه که با نظرات کارشناسانه وفوق حرفه ای مارو به راه راست هدایت میکنن :D

سلیقه شخصی نیازی به کارشناسانه بودن نداره. بحث چیزهای تکنیکی مثل قدرت و سرعت دستگاه (که معمولاً به سادگی با اعداد میشه ثابتشون کرد) نیست، بحث ذائقه‌ی بصریه.

• Like
Reactions: g4mer

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
بنده جایی عرض کردم که این یک فکته؟ اصلاً زیبایی یا نازیبایی یک چیز می‌تونه فکت باشه؟

سلیقه شخصی نیازی به کارشناسانه بودن نداره. بحث چیزهای تکنیکی مثل قدرت و سرعت دستگاه (که معمولاً به سادگی با اعداد میشه ثابتشون کرد) نیست، بحث ذائقه‌ی بصریه.
صحبت شما صحیح
اما منظور من نظرات سلیقه ای بر مبنای ظاهر کنسول نیست(چون پسند بودن یا نبودن ظاهر کاملا سلیقه ای و بقول شما بصری هست) مورد بحث بنده اون نظرات گهربار دوستان و آنالیز پیکسل به پیکسل تریلر Hell blade II که کاملا CG و از پیش رندر شده هست و بعدا نظر اساتید رفت رو کلوز شدن دوربین و مات شدن پس زمینه ک نشون میداد دروغ میگن و اصلا هم کنسول قوی نیست :D
بعدا که DF اومد آنالیز کرد و برگا دور هم ریخت رفتن تو افق محو شدن و سکوت اختیار کردن :D
به هر حال نظرات تخصصی جهت روشن کردن ذهن اکس باکس فن ها گه گاهی باید انجام بشه تا شاید از این حجمه اطلاعات دقیق دوستان اهل فن گوشه ای هم عاید ما بشه!!!

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
صحبت شما صحیح
اما منظور من نظرات سلیقه ای بر مبنای ظاهر کنسول نیست(چون پسند بودن یا نبودن ظاهر کاملا سلیقه ای و بقول شما بصری هست) مورد بحث بنده اون نظرات گهربار دوستان و آنالیز پیکسل به پیکسل تریلر Hell blade II که کاملا CG و از پیش رندر شده هست و بعدا نظر اساتید رفت رو کلوز شدن دوربین و مات شدن پس زمینه ک نشون میداد دروغ میگن و اصلا هم کنسول قوی نیست :D
بعدا که DF اومد آنالیز کرد و برگا دور هم ریخت رفتن تو افق محو شدن و سکوت اختیار کردن :D
به هر حال نظرات تخصصی جهت روشن کردن ذهن اکس باکس فن ها گه گاهی باید انجام بشه تا شاید از این حجمه اطلاعات دقیق دوستان اهل فن گوشه ای هم عاید ما بشه!!!

پیشنهاد من اینه که وقتتون رو پای این بحثای فرسایشی هدر ندید. خودم بعد از سال‌ها فعالیت در تاپیک‌های هواداران (حتی هواداران فیلم و چیزهای دیگه)، به این نتیجه رسیدم که هیچ اتفاق یا حقیقتی نظر یک fan رو تغییر نمیده. وقتی که صرف این جور مباحث میشه می‌تونه خیلی مفیدتر مورد استفاده قرار بگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر