بازگشت CAPTAIN TSUBASA

محبوب ترین شخصیت های مورد نظر شما در سری CAPTAIN TSUBASA

• Tsubasa Ozara ( سوباسا اوزارا )

• Kojiro Hyuga ( کاکرو یوگا )

• Genzo Wakabayashi ( واکیبایاشی )

• Taro Misaki ( تارو میساکی )

• Jan Misugi ( جان میسوگی )

• Hikaru Matsuyama ( ماتسوياما هيكارا )

• Masao & Kazuo Tachibana ( برادران تاچیبانا )

• vakashi zoma ( واکاشی زوما )

• ishizaki ( ایشی زاکی )

Results are only viewable after voting.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
CAPTSU_GameBanner_1920x650.jpg

10 سال بعد از انتشار رسمی بازی CAPTAIN TSUBASA از دوباره شاهد بازگشت این سری بر روی کنسول های نسل هشتمی و همچنین PC خواهیم بود .

طرفداران غربی سرانجام می توانند برای اولین بار کنترل شخصیت Captain Tsubasa و یارانش را در PlayStation 4 و Nintendo Switch و رایانه های شخصی به دست بگیرند و صحنه های هیجان انگیز و لذت بخشی را مشاهده خواهند کرد . Captain Tsubasa: Rise of New Champions از گرافیک های انیمه مانند و گیم پلی قابل دسترسی بهره می برد و در کنار آن دارای چند مد گوناگون است تا بتوانید طرفداران فوتبال را در زمین و کنار نیمکت با خود به همراه داشته باشید .

آقای Hervé Hoerdt مدیر ارشد بازاریابی دیجیتال و محتوای BANDAI NAMCO Europe می گوید : مجوز در اختیار گرفتن Captain Tsubasa برای آوردن یک بازی فوتبال به بازار غربی رویایی است که به حقیقت پیوسته است . شخصیت Captain Tsubasa و قهرمانان جدید داستان فقط برای طرفداران مانگا ایجاد نشده است بلکه ما باور داریم قهرمانان داستان مورد علاقه طرفداران فوتبال در سراسر جهان خواهد بود .

کمپانی BANDAI NAMCO در بخش اروپا مفتخر است که بازی فوتبال جدید خود را که براساس لایسنس خریداری شده سری جدید CAPTAIN TSUBASA به نام Captain Tsubasa: Rise of New Champions را اعلام کند و این بازی در سال 2020 برای Nintendo Switch ، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد .

عکس های بازی

Newhero_Screenshot1.jpg Newhero_Screenshot2_new.jpg Newhero_Screenshot3.jpg Newhero_Screenshot4.jpg
Newhero_Screenshot5.jpg Newhero_Screenshot8.jpg Newhero_Screenshot19.jpg Newhero_Screenshot6.jpg
Newhero_Screenshot17.jpg Newhero_Screenshot9.jpg Newhero_Screenshot11.jpg Newhero_Screenshot13.jpg
Newhero_Screenshot10.jpg Newhero_Screenshot12.jpg
تریلر بازی :Arrowd:

منبع : CAPTAIN TSUBASA: RISE OF NEW CHAMPIONS

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,534
نام
کورش
نظر سنجی اضافه شد :D:fearscream::joycat:

محبوب ترین شخصیت های مورد نظر شما در سری CAPTAIN TSUBASA

تا سه نفر هم میتونید رای بدید :D
واکاشی زوما هم انگلیسی و هم فارسیش غلطه. صحیحش واکاشیمازو wakashimazu هست.
همون اوایل هم که کاراکترش در انیمه ظاهر شده بود دوبلور ها واکاشیمازو تلفظ میکردن ولی بعدا به اشتباه تبدیلش کردن به واکاشی زوما. حالا نمیدونم عمدی این اشتباه رو انجام دادن یا غیر عمد بوده و بعد تبدیل به عادتشون شده. بهرحال صحیحش واکاشیمازو هست.

پ.ن: کلید بیش از حد قوی شدن تیم ژاپن در نسخه دوم طوری که در فینال حتی شوت ساده ایشیزاکی بعد از عبور از نیمه زمین بتونه گل بشه و تور رو هم پاره کنه همین واکاشی مازو بود. بقیه دروازه بانها یعنی واکی و موریزاکی اگه تا یه حدی قوی میشدن تمامی شوتها رو میگرفتن و نمیشد ببازیم تا قویتر بشیم چاره استفاده از حرکت قدرتی واکاشیمازو بود که بعد از 4 بار استفاده توانش کاملا خالی میشد و میشد بعدش گل خورد و عمدی باخت تا تیم قویتر بشه.
پ.ن 2: محبوبترین شخصیت برای من بدون شک کوجیرو یوگا. کاکرو هم اسم کاراکتر یه انیمه فوتبالی دیگه بود کاکرو و یوسوجی و بقیه که اسم کاکرو رو اوردن گذاشتن رو کوجیرو.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,527
:D
l25851_.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
تریلر جالبی داشت. :D
یادش بخیر نسخه NES بازی! چیز باحالی بود و ساعت‌ها بازی می‌کردیمش با دوستان و همسایه‌ها.
یه بازی هم توی سگا جنسیس بود به اسم Tecmo Cup Football که این رو هم بدجوری دوست داشتم. اگه اشتباه نکنم یه جورایی همون Captain Tsubasa بود با گرافیک بالاتر و آهنگ‌های خفن‌تر و مدل‌ها و اسم‌های اروپایی به جای ژاپنی. انگار بعداً همین رو هم برداشتن توی ژاپن با یه ذره تغییرات به عنوان Captain Tsubasa فروختن.

xgp5_maxresdefault.jpg

هوس کردم یه سر به هر دوی اینا بزنم با امولاتور.
در مورد نظرسنجی هم سخته انصافاً. این مجموعه شخصیت‌های خیلی جالبی داشت و نمیشه راحت یکی رو انتخاب کرد.
واکاشیزوما یا واکاشیمازو که عشق من بود. کلاً از قدیم با دروازه‌بان‌ها حال می‌کردم و اینم خیلی چیز خفنی بود با اون ژانگولربازی‌هاش! واکی هم جزو شخصیت‌های محبوبم بود و خیلی باهاش حال می‌کردم، ولی واکاشیزوما یه چیز دیگه بود. :D
تارو رو هم خیلی دوست داشتم و به نظرم شخصیت جالبی داشت. یه جورایی نقش کلیدی در موفقیت‌های تیم توی روزهای اولش داشت، ولی بنده خدا زیر سایه‌ی سوباسا بود.
و در نهایت هم ماتسویاما. این شخصیت و تیمش رو به شدت دوست داشتم. یه حالت متفاوتی نسبت به بقیه دشمن(!)های سوباسا داشتن و هم بروبچ با صفا و سختکوشی بودن و هم رنگ نارنجی لباس‌شون و اون هدبند و... یه حس خاصی برام داشت.

amho_asdsadsaxcz.png

خود سوباسا که هیچی، توی کل انیمه مصدوم و فلج بود و همه‌ش آه و ناله می‌کرد! :D ولی رقیبش کاکرو شخصیت‌پردازی خیلی خوبی داشت و از اون کاراکترهای منفی جالبی بود که آدم خیلی باهاشون حال می‌کنه (البته منفی که نمیشه گفت، ولی به هر حال!). یه حالت خاکستری و جذابی داشت و چند سال پیش که یه بار دیگه بعضی از تیکه‌های فوتبالیست‌ها رو می‌دیدم، خیلی بیشتر از دوران کودکی از شخصیت‌پردازی کاکرو خوشم اومد.

کاکرو هم اسم کاراکتر یه انیمه فوتبالی دیگه بود کاکرو و یوسوجی و بقیه که اسم کاکرو رو اوردن گذاشتن رو کوجیرو.
آره این قضیه هم عجیب بود! :D توی ایران اول یه انیمه‌ای رو نشون دادن به نام فوتبالیست‌ها که اسم اصلیش Ganbare, Kickers بوده.

6tuo_703352f638d17498_0.jpg

شخصیت اصلی هم کاکرو دایچی بود و انیمه‌ی زیاد طولانی‌ای هم نبود و اگه درست یادم باشه حدود ۲۰ قسمت داشت. بعدش به فاصله‌ی کمی دوباره یه چیز دیگه پخش کردن به نام فوتبالیست‌ها که همین Captain Tsubasa بود و بیخودی اسم کجیرو رو تبدیل کردن به کاکرو و دیگه این‌طوری توی ذهن ما موند!

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یه جعبه جادویی دارم که وسائل قدیمی و خاطرات قدیمی و ... شخصی من توش هستش و از لحاظ معنوی به شدت برام ارزش داره . یعنی چیزایی توش دارم که اگه براتون بذارم کرک و پرتون میریزه و میدونم همتون از این چیزا به هر حال تو خونتون دارید . به مناسبت منتشر شدن این بازی محبوب و قدیمی که هممون باهاش خاطره داریم گفتم یه چیزی از اون جعبه بردارم و براتون بذارم و پشماتون بریزه ! :joycat:

اون زمان که این بازی روی فامیلی گیم ( میکرو جنیوس ) برای اولین بار اومد بود اون موقع ها بازی SAVE اینا نداشت که . یعنی میباختی از اول باید بازی میکردی و اون Game Over معروف رو اعصاب تک تک ما ها قشنگ رژه میرفت . بعد مدتی که گذشت یه سری بازی ها میتونستی از مرحله ای رمز بزنی ( هر مرحله که میرفتی بهت رمز میداد ) و از همون مرحله شروع کنی به ادامه بازی و بازی فوتبالیست ها چنین چیزی داشت . از بخت بد ما که این بازی فقط نسخه ژاپنیش منتشر شده بود و زبان انگلیسی نداشت باید رمز بازی رو به صورت ژاپنی مینوشتیم !!! :joycat::-j و اینم اسناد مربوط به بنده از رمز هایی که اون زمان مینوشتم :joycat: بعد مدتی هم خط ژاپنیم بهتر شده بود و یه سری چیزا هم یاد گرفته بودم . :lol: خلاصه این که اینم عکس نوشته های مربوط به اون دوران و یادش بخیر ... :disappointed:

photo_2020-01-21_22-31-36.jpg

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
یه جعبه جادویی دارم که وسائل قدیمی و خاطرات قدیمی و ... شخصی من توش هستش و از لحاظ معنوی به شدت برام ارزش داره . یعنی چیزایی توش دارم که اگه براتون بذارم کرک و پرتون میریزه و میدونم همتون از این چیزا به هر حال تو خونتون دارید . به مناسبت منتشر شدن این بازی محبوب و قدیمی که هممون باهاش خاطره داریم گفتم یه چیزی از اون جعبه بردارم و براتون بذارم و پشمامتون بریزه ! :joycat:

اون زمان که این بازی روی فامیلی گیم ( میکرو جنیوس ) برای اولین بار اومد بود اون موقع ها بازی SAVE اینا نداشت که . یعنی میباختی از اول باید بازی میکردی و اون Game Over معروف رو اعصاب تک تک ما ها قشنگ رژه میرفت . بعد مدتی که گذشت یه سری بازی ها میتونستی از مرحله ای رمز بزنی ( هر مرحله که میرفتی بهت رمز میداد ) و از همون مرحله شروع کنی به ادامه بازی و بازی فوتبالیست ها چنین چیزی داشت . از بخت بد ما که این بازی فقط نسخه ژاپنیش منتشر شده بود و زبان انگلیسی نداشت باید رمز بازی رو به صورت ژاپنی مینوشتیم !!! :joycat::-j و اینم اسناد مربوط به بنده از رمز هایی که اون زمان مینوشتم :joycat: بعد مدتی هم خط ژاپنیم بهتر شده بود و یه سری چیزا هم یاد گرفته بودم . :lol: خلاصه این که اینم عکس نوشته های مربوط به اون دوران و یادش بخیر ... :disappointed:

View attachment 127623

مال من ریخت

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685
یه جعبه جادویی دارم که وسائل قدیمی و خاطرات قدیمی و ... شخصی من توش هستش و از لحاظ معنوی به شدت برام ارزش داره . یعنی چیزایی توش دارم که اگه براتون بذارم کرک و پرتون میریزه و میدونم همتون از این چیزا به هر حال تو خونتون دارید . به مناسبت منتشر شدن این بازی محبوب و قدیمی که هممون باهاش خاطره داریم گفتم یه چیزی از اون جعبه بردارم و براتون بذارم و پشمامتون بریزه ! :joycat:

View attachment 127623
اصلا تا این کدها اگر وجود نداشت تموم کردن بازی کار حضرت فیل بود باید یه هفته دستگاه رو روشن ول میکردی.
یادش بخیر چه خاطراتی داشتیم.
بهترین sound trackهای بازی هم بنظرم مال نسخه 2 بود و tecmo cup

هنوزم هم موزیکاش رو گوش میکنم!!

اینم عکس عشق من هست:
127636
View attachment (30) Captain Tsubasa 2 World Striker Best - YouTube.MP4

View attachment Captain Tsubasa 2 Nes Music - 03 Japanese League.mp4

View attachment Captain Tsubasa 2 Nes Music - 04 Kojiro Hyuga's Theme (Toho Team).mp4
View attachment Captain Tsubasa 2 Nes Music - 06 Pierre & Napoleon's Theme (France Team).mp4

Attachments

• Captain Tsubasa 2 Nes Music - 04 Kojiro Hyuga's Theme (Toho Team).mp4
    3.6 MB · مشاهده: 10

sepehr_100

کاربر سایت
Mar 16, 2017
111
الان که فکرشو میکنم میبینم به کاکرو(حالا به نام واقعیش گیر ندید:D) خیلی ستم شده.بدبخت کار میکرد خرج خونوادشو میداد تو دریا خودشو انداخت نزدیک بود غرق بشه آخرش این سوباسای بچه خوشگل ازش میبرد : |
و در نهایت هم ماتسویاما. این شخصیت و تیمش رو به شدت دوست داشتم. یه حالت متفاوتی نسبت به بقیه دشمن(!)های سوباسا داشتن و هم بروبچ با صفا و سختکوشی بودن و هم رنگ نارنجی لباس‌شون و اون هدبند و... یه حس خاصی برام داشت.

amho_asdsadsaxcz.png

آره این قضیه هم عجیب بود! :D توی ایران اول یه انیمه‌ای رو نشون دادن به نام فوتبالیست‌ها که اسم اصلیش Ganbare, Kickers بوده.

6tuo_703352f638d17498_0.jpg

شخصیت اصلی هم کاکرو دایچی بود و انیمه‌ی زیاد طولانی‌ای هم نبود و اگه درست یادم باشه حدود ۲۰ قسمت داشت. بعدش به فاصله‌ی کمی دوباره یه چیز دیگه پخش کردن به نام فوتبالیست‌ها که همین Captain Tsubasa بود و بیخودی اسم کجیرو رو تبدیل کردن به کاکرو و دیگه این‌طوری توی ذهن ما موند!
127645

یادمه یه بار ماتسویاما واسه کاکرو بلبل زبونی کرد کاکرو یه چک افسری بهش زد سه دور چرخید دور خودش:D

127646

قیافه رو:Dانیمه باحال و کوتاهی بود.بعد هر قسمتش فوری با بچه ها میرفتیم زمین چمن کارتون فوتبالیستا رو تمرین کنیم:D

View attachment 127623
دقیقا منم همین داستانا رو داشتم.رمز پشت رمز بود که یادداشت میکردم.اگه یه واژه رو پسو پیش میکردی یا جا مینداختی تمام زحماتت برای قویتر شدن تیم به باد فنا میرفت:D
اون صحنه که سوباسا شوت سومش رو یاد میگیره یا بین دو نیمه بازی با برزیل کارلوس وارد زمین میشه و شوت غیبی میزد هنوز جلوی چشممه.چه دورانی بود:Crying1:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
جان میسوگی رو فراموش کردید ! این با استعداد ترین بازیکن ژاپن بود ! حتی استعدادش از سوباسا هم بیشتر بود ولی به خاطر ناراحتی قلبیش نتونست به فوتبالش ادامه بده . تو اون بازی هوای بارونی اگه یادتون باشه سوباسا جلوش کم آورده بود ( هر چند خود سوباسا مصدومیت هایی داشت تو اون بازی ) و میسوگی واقعا بهترین بازیکن فوتبال ژاپن بود . اون بازی تو هوای بارونی اگه میسوگی قلبش اذیتش نمیکرد تیم سوباسا رو شکست میداد و سوباسا خودش تو اون بازی صحبت هایی که میکرد اعتراف کرد که استعداد میسوگی ازش بیشتر هستش . میزوگی خیلی زود هم از فوتبال خداحافظی میکنه . در بد بینانه ترین حالت از لحاظ استعداد از سوباسا کم که نداشت هیچ حتی از لحاظ فنی تو یه سری از موارد از سوباسا قوی تر بود .

به شخصه برای من سوباسا ، میسوگی و واکی بایاشی ( فوتبال که جمعه ها تموم میشد سریع یه کلاه داشتم دقیقا عین کلاه واکی بایاشی و میذاشتم رو سرم :joycat: و میرفتیم کوچه که با بچه های محله فوتبال بازی کنیم :D) بهترین شخصیت های بازی بودن .

سوباسا هم یه شوت چرخشی معروف داشت که به شدت خفن بود بعد میره مسابقات جهانی و میره تو مسابقات بین اللملی خفن و بزرگ که میشه دیگه شوت چرخشیش رو دروازه بان های بزرگ جهان به راحتی میگرفتن بعد این میره یه سری تمرینات و این داستان ها که یه شوت چرخشی مادر گریانی یاد میگیره و دهن دروازه بان های بزرگ جهان رو سرویس میکنه . سوباسا مشکلی که داشت مصدومیت هایی بود که گریبانش رو میگرفت هر از چند گاهی .

نویسنده این داستان یوئیچی تاکاهاشی گفت الگو برداری از تمامی شخصیت های واقعی فوتبال جهان کرد که نسل ژانی ها که اصلا به فوتبال علاقه نداشتن رو جذب فوتبال بکنه که به شدت هم موفق شد . به این میگن فرهنگ سازی در یه کشور و میدونید که کشور ژاپن بیشترین بودجه سالیانه که در نظر گرفته میشه اولین ارگان سیستم آموزش و پرورش این کشور هستش و بیشترین بودجه اول به این بخش داده میشه ! و نتایج این سرمایه گذاری هم که دارید روی نسل های کشور ژاپن و مردمانش رو میبینید !

هیچ وقت یادم نمیره وقتی این کارتون ( انیمه ) تو ایران داشت پخش میشد بزرگ تر های ما و مردم بزرگسال ایران این انیمه رو مسخره میکردن و میگفتن این چه مزخرفی هست که ژاپنی ها ساختن ! واقعا تفاوت یه کشور جهان سومی با یه کشور جهان اولی تو همین چیزاست ! تو طرز فکر مردمانش هستش !

کلا انیمه یکی از دلایل پیدایشش همین فرهنگ سازی در کشور ژاپن و بر روی مردمانش بود که به شدت هم جواب داد و بعد ها دیگه بخشی از فرهنگ مردم ژاپن شده و سال ها هم هستش که در کل جهان انیمه های ژاپنی طرفدار های زیادی داره .

سوباسا وقتی هم بزرگ شد میره تو تیم سائوپائولو و با بهترین بازیکن فوتبال جهان یعنی کارلوس سانتانا هم بازی میشه و این بشر دریبل هاش رویایی بود و دریبل که میخواست بده به یک باره غیب میشد از بس سرعت دریبلینگ بالایی داشت و سوباسا خیلی ازش یاد میگیره و بعد ها هم سوباسا میره بارسا و ...

خلاصه هر کدوم از شخصیت های بازی برای خودشون دنیایی داشتن و همشون هم خوب بهشون پرداخته شده بود . یادم هستش کاکرو ( کوجیرو ) خیلی طرفدار داشت اون موقع و همین الان هم تو رای گیری مشخصه که طرفدار زیاد داره و واکی و سوباسا و مابقی هم دربارشون کمی صحبت کردیم .

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
یادش بخیر با دوبله شاهکاری که داشت واس هممون بهترین خاطره هارو ساخت :x
حسابی کودک درون همرو با ی تریلر بیدار کرد :D
گیم پلی بازی انگار درون مایه نقش افرینی هم داره ک تو فوتبال نتیجش باید جالب باش!!
تا حدودی گیم پلیش منو یاد بازی موبایل flick kick football legends انداخت که امیدوارم بازی موفقی بشه و بصورت جدی تر و قویتر نسخه نسل بعدیش بیاد :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
اون موقع ها تا تموم میشد همه یه دولایه پلاستیکی دستمون بود و ملت هم همه اهنگشو میزدن و ول بودیم تو کوچه تا اخر شب...
خیلی خوش گذشت یادش بخیر روزهایی که درگیر این همه داستان و مشکل نبودیم!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
هرکی به کاکرو و واکی رای نداده اشتباه رای داده!:D میخواستم به میزوگیم رای بدم نمیدونم چرا این کاره خدا پسندانرو نکردم!:|:D رای منو پس بدین میخوام از اول رای بدم!:D
یعنی کارتونش شروع میشد بچه تو خیابون پیدا نمیکردی! همه میچپیدن تو خونه!:D شوت ببری بزنم بخوره به تیرک توپ پاره شه چه حالی بده:D تو صورته موریزاکیم خیلی حال میده با ایشی:D از همین الان کودک درونم فعال شده و نقشه هایی که کشیدم برا شوت ببری کاکرو:D چنان بلایی سره تک تکشون بیارم که خدا سر شاهده کاکرو بیاد تو زمین همشون برن رو نیمکت از ترس:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر